User Tag List

Sayfa 3/3 İlkİlk 123
43 sonuçtan 39 ile 43 arası

Konu: İstanbul'dan Mito QV

tayreep_john - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı oğuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Acı kaybımız... valla ne diyim yürüyende bir problemim yok,rahmi abi de deginmis bu konuya üstteki postta zaten..
    Bir olcumde cikan kayip 40 hp digerinde 50hp arada 5 dakika var yok,durum böyleyken çokta önem arz etmedigini dusunuyorum.ya da varsa tavsiyeniz belirtin tabi ki

tavsiyeden ziyade eldeki 20-30beygirleri kullanmak varken neden kaybedesin onun arayışında olmak lazım ilk başta aftermarket bir stage 1 debriyaj kitiyle başlarım... hafifletmeye giderim yurtdışı forumlardada bu araçları deneyen adamların dyno kağıtlarına bakardım... sonra bukadar kurcalayınca elbet bi tanıdıktan altın bilgi gelir ve o 50 hp lik kayıp 25 e 20 ye düşer

Sagolasın abi, ortada buluşalım
    Benim cut out tam ortada,sistem mi kötü desem ne çok iyi ne çok kötü yaptirdigim yer.
    Back pressure icin okunacak cok konu fikir danisacak cok kisi vardir ama senin sistem de bu kadar kayip olmaz diye dusunuyorum

düzeltme,ekleme yapayım bilgi verebilecek 2 konu: http://www.techturkey.com/forum/asir...ereklimi_.html
    http://www.techturkey.com/forum/sohb...cu_iptali.html

10krtktr....
    SM PERFORMANCE

Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tayreep_john Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tavsiyeden ziyade eldeki 20-30beygirleri kullanmak varken neden kaybedesin onun arayışında olmak lazım ilk başta aftermarket bir stage 1 debriyaj kitiyle başlarım... hafifletmeye giderim yurtdışı forumlardada bu araçları deneyen adamların dyno kağıtlarına bakardım... sonra bukadar kurcalayınca elbet bi tanıdıktan altın bilgi gelir ve o 50 hp lik kayıp 25 e 20 ye düşer ..10krtktr....
    alıntın bu şekildeydi sanırım abi, kaybı en aza indirmek için stage debriyajlara ihtiyaç var ama şehir içi kullanımda oem yumuşaklığı çok aratmayacak bir ürün lazım ki şu güçlerde çokta uğraşmak istemem anca debriyaj koyverirse bir araştırırım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    konuya biraz güncelleme yapayım,
    eklenenler Ramair filtre ve GFB dumpvalve oldu
    güncel spec :barbaros bayrak yazılım,downpipe,gfb dumpvalve,ramair filtre,eibach yay, fg ön ve arka spacer

karantina zamanında fren balatalarını değiştirdik babamla,normal bir arabadan çok daha basit şekilde değişimi hallettik.

yabancı elemanın videosu bize yol gösterdi sağolsun: YouTube

yine aynı zamanda ön camda bulunan hgs etiket izlerini temizledim,aseton birazını çıkardı bir kısmı da jilet ile çizmeden temizleyebildim

Divortex susuz motor temizleyici ile temizledikten sonra yine aynı markanın koruma ürününü kullandım..silecek tapasını da tamamlayacağım düşmüş.

rakip arkadaşımın aracı

uzun zamandır bakındığım İtalyan baskı plakaları sonunda hallettim. ben çok beğendim kare plakadan daha iyi durduğunu düşünüyorum polisle uğraşmadığımız sürece bu şekilde devam edicem
    yıkamadan sonra protector wax uyguladık

herkese kazasız belasız sürüşler
    Konu oğuz tarafından (08-06-2020 Saat 17:17 ) değiştirilmiştir.

taytay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah kardeşim sünger filtreye geçmen iyi olmuş, plakada çok yakışmış ben hiç İtalyan plaka ile sorun yaşamadım kaç kere çevirmeye girdim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı taytay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah kardeşim sünger filtreye geçmen iyi olmuş, plakada çok yakışmış ben hiç İtalyan plaka ile sorun yaşamadım kaç kere çevirmeye girdim
    Abi sagolasın, filtre güzel oldu ama dumpvalve den sonra o uzun uzun cufffff sesi cuf olup kaldı,tabi gaz tepkisi iyileşti.plaka artik kismet..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler