User Tag List

Sayfa 2/8 İlkİlk 1234 ... SonSon
144 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: 1995 BMW E36 Calypsorot Touring

peace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konusu gelmiş maşallah . Öncelikle ben şu m pakete çevirme işine ayar oluyorum non m çok daha sexy duruyo bence araba fabrika m se ona dicek bişeyim yok. Yine de hevestir bişey diyemicem alınmayacağını tahmin ettiğim için yazıyorum . Stroker işi biraz meşakatli halen daha ak denilene kara, kara denilene ak diyenler çıkıyo farklı tecrübeler var bu konuda o yüzden ben tavsiye etmiyorum. en güzeli s54 swaplamak e36 ya non m tipiyle tam sleeper olur. TR ye geldiğinde Maslak sanayide görmek isterim haber verirsen benim compactla yanyana getirelim
    Alıntı SULTANOGLU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    uzaylıların bizi görmesi için çizilen sıfırlar gayet gereksiz..
    https://www.instagram.com/topalworks/

300E - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eski E36 Touring sahibi olarak konuyu zevkle okudum, bence M paket yapmayın, güzel bi swap ve yürüyenle çok daha güzel olur. M paketde güzel ama böyle de oldukça hoş.
    2004 Mercedes-Benz W203 C230K
    1994 Opel Astra F GSi

Year One - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    replika vaderler var ama 7-8 bin istiyolar. hatta ilanlara orj fakat yeniden kaplanmış vader paylaşıp, sipariş geçince kapına gelen vader ile alakası olmayan bişey geliyor eciş bücüş...hele bir başlık var evlere şenlik. normal recaro koltuğu vadere çeviriyorlar ama çok kötü duruyor. hayırlısı olsun

SULTANOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı zOnstyLe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tr'ye geldiginde 500 750 avro arasi bir rakamaveder bulabilirsin gibi geliyor bana ama bilemedim.
    Aslinds fiyatar cidden fena degilmis. Burada artik e36larin hesine 6 yil sonra potansiyel 3yilini dolduracaklara klasik olarak bakacaklari icin fiyatlar uzay olmus durumda. Ozellikle vader koltuk tarzi ekiplarin. Bir care bulucak kesinlikle
    Alıntı peace Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konusu gelmiş maşallah . Öncelikle ben şu m pakete çevirme işine ayar oluyorum non m çok daha sexy duruyo bence araba fabrika m se ona dicek bişeyim yok. Yine de hevestir bişey diyemicem alınmayacağını tahmin ettiğim için yazıyorum . Stroker işi biraz meşakatli halen daha ak denilene kara, kara denilene ak diyenler çıkıyo farklı tecrübeler var bu konuda o yüzden ben tavsiye etmiyorum. en güzeli s54 swaplamak e36 ya non m tipiyle tam sleeper olur. TR ye geldiğinde Maslak sanayide görmek isterim haber verirsen benim compactla yanyana getirelim
    Abi net bir sekilde m yapmiycam ya, hatta keske almasaydim dedim tamonlari gecenlerde. Cidden bence goruntusu boyle guzel. Ama tabi butun eksik m parcalari toplarsamda bilemedim ama su konuda netim hicbir sekilde yarim yamalak o tamponlari takmiycam swap konuaunda kafamda binbir tilki dolaniyor ciddi dusunuyorum tabi ilerisi icin. Abi tabikide maslaga geldigimde bulusalimcok iyi olur cok saol tekrsrdan. Daha guzel fotolarini yarin cekicem arabanin.
    Alıntı 300E Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eski E36 Touring sahibi olarak konuyu zevkle okudum, bence M paket yapmayın, güzel bi swap ve yürüyenle çok daha güzel olur. M paketde güzel ama böyle de oldukça hoş.
    Cok saol abi ya valla daha guzel olucak ilerde simdi incik cincik islerini hallettim. M yapmiycam cunku hakkaten bu gorunusude ciddi hosume gidiyor.

Tek soru isaretim arabayi Turkiyede boyatirsam tamponlarin tamamini boyatiyimmi boyatmiyimmi bu iki arada kaldim
    74 model sehpa...

Gkn55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    tr'de bulamadığımız birkaç parçayı yurtdışında ararken fiyatların dışarıda daha pahalı olduğunu görmüştük.

aracınıza da maşallah, birkaç yenilikle şimdiden çok güzel duruyor. kafanızdaki proje tamamlandığında eminim harika olacaktır. keyifli sürüşler dilerim.

CloudGrey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ya abi bişey diyecem kaç para orda e39 m5 ?
    médiocrité partout

Seven7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah Allah kaza bela vermesin, kesinlikle araba çok güzel duruyor, alınan keyif de cabası.

Cok saol abi ya valla daha guzel olucak ilerde simdi incik cincik islerini hallettim. M yapmiycam cunku hakkaten bu gorunusude ciddi hosume gidiyor.

Tek soru isaretim arabayi Turkiyede boyatirsam tamponlarin tamamini boyatiyimmi boyatmiyimmi bu iki arada kaldim
    Yerinizde olsam M tamponları takmam, üzerindeki tamponları da orijinale sadık kalarak çift renk mat siyah+bordo şeklinde yaparım. Açıkçası M olmayan tamponun komple boyalı durması bana çok kötü geliyor.

FreeCaptiv3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah, kazasız belasız günlerde kullanın

Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Gkn55 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tr'de bulamadığımız birkaç parçayı yurtdışında ararken fiyatların dışarıda daha pahalı olduğunu görmüştük.

aracınıza da maşallah, birkaç yenilikle şimdiden çok güzel duruyor. kafanızdaki proje tamamlandığında eminim harika olacaktır. keyifli sürüşler dilerim.
    Col tesekkurler. Cidden bazi parcalar mantiksiz pahali tabi soyle bisyde var o paralara.satiliyormu emin degilim ama bence en keyifli kismi arayip parcalari bulmak
    Alıntı CloudGrey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi hic makmadim ama ulasilamayacak seviyede degil mesaji onceden yazdim simdi baktim 10 bin den basliyor ooyle yukari dogru gidiyor. Tabi 10 luk olan alinmazda 13 14 luk olanlar bence alinabilir gibi
    Alıntı Seven7 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah Allah kaza bela vermesin, kesinlikle araba çok güzel duruyor, alınan keyif de cabası.

Yerinizde olsam M tamponları takmam, üzerindeki tamponları da orijinale sadık kalarak çift renk mat siyah+bordo şeklinde yaparım. Açıkçası M olmayan tamponun komple boyalı durması bana çok kötü geliyor.
    Tavaiye icin cok tesekkurler aynen o sekilde yapicam artik son kararim hakkaten bu disinda.hic bir parcasini degistirmiycem ve orjinal neyse o sekilde boyaticam
    Alıntı FreeCaptiv3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah, kazasız belasız günlerde kullanın
    Col saolun
    Konu SULTANOGLU tarafından (18-08-2019 Saat 17:29 ) değiştirilmiştir.
    74 model sehpa...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gecen haftadan bir iko fotograf paylasmak istedim. Bence yeni suspansiyonla araba cok keyifli oldu. Hani benim gibi fazla pist tecrubesi olmayan biri icin gayet ideal. Lastiklarden son derece memnun kaldim. Bu ilk defa kuru havada ciktigim gundu.

Telefondan yukledim umarim fotolarda yine watermark cikmaz.

74 model sehpa...

ugurcan52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ortalama 20 bın avro bandında aracına gore 15 ede var 25 ede

Orada araba artık eskısı gıbı ucuz degıl ; modellı arabalar buradakılere yakın fıyatları

Mesela megane 3 rs orada buradakıyle aynı hatta pahallı bıle sayılabılır

ancak alsan alsan 2008 dızel bmw ler buraya gore oldukca ucuz . Oda bız burada cok buyutuyoruz adamlar emısyon vs durumunda çöp olarak bakıyor zaten yakında onalrıda sehır merkezlerıne sokmazlar
    EE 2100 Modus 1.5 dCi -->
    BZ 9640 Fiesta 1.4 TDCİ-->
    DK 9104 Megane 1.5 dCi 105 -->
    D 6222 Megane 1.6 dCi Gt-line Energy

Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Col tesekkurler. Cidden bazi parcalar mantiksiz pahali tabi soyle bisyde var o paralara.satiliyormu emin degilim ama bence en keyifli kismi arayip parcalari bulmak

abi hic makmadim ama ulasilamayacak seviyede degil mesaji onceden yazdim simdi baktim 10 bin den basliyor ooyle yukari dogru gidiyor. Tabi 10 luk olan alinmazda 13 14 luk olanlar bence alinabilir gibi

Tavaiye icin cok tesekkurler aynen o sekilde yapicam artik son kararim hakkaten bu disinda.hic bir parcasini degistirmiycem ve orjinal neyse o sekilde boyaticam

Col saolun
    abicim şunların hepsini satıp lütfen alırmısın birtane ne olur

hala 2000 cc hala 1500 cc bıktık ya
    médiocrité partout

Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    abicim şunların hepsini satıp lütfen alırmısın birtane ne olur

hala 2000 cc hala 1500 cc bıktık ya
    Hdgshajahaajajahkaj abi tum hayatimi 5.7 ile gecirince hacimsiz olmak hosuma gitti
    74 model sehpa...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah almancı spec bi e36. Jantlar, aracın kondisyonu güzel duruyor.

Pistte kullanmaya devam edecekseniz. Xbrace, ön arka kule gergisi takmanızı öneririm. Ayrıca kuleleriniz zamanla çatlamaz. Böylelikle virajlara ip gibi girer ip gibi çıkarsınız.

Aracın üzerinde asc kelebeği var mı bilmiyorum. Var ise onun kelebeğini iptal edin, o küçük kelebek hava akışını kesiyor.

Bana göre e36'nın fren sistemi çok çok iyi değil, ilk frenleme tepkisi güzel ama sonraki frenlemeler için aynısını söyleyemiyorum

bütçe el verirse çelik fren hortumu ile birlikte büyük disk yapılabilir.

İlk etapta aklıma bunlar geldi. kolay gelsin
    Coğrafya kaderdir

Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hdgshajahaajajahkaj abi tum hayatimi 5.7 ile gecirince hacimsiz olmak hosuma gitti
    benimde yazdıktan sonra aklıma geldi adam yıllardır gamoroya biniyor diye

neyse abicim kıcında paralansın inşallah , hayrını gör güle güle bin
    médiocrité partout

Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Zorbey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah almancı spec bi e36. Jantlar, aracın kondisyonu güzel duruyor.

Pistte kullanmaya devam edecekseniz. Xbrace, ön arka kule gergisi takmanızı öneririm. Ayrıca kuleleriniz zamanla çatlamaz. Böylelikle virajlara ip gibi girer ip gibi çıkarsınız.

Aracın üzerinde asc kelebeği var mı bilmiyorum. Var ise onun kelebeğini iptal edin, o küçük kelebek hava akışını kesiyor.

Bana göre e36'nın fren sistemi çok çok iyi değil, ilk frenleme tepkisi güzel ama sonraki frenlemeler için aynısını söyleyemiyorum

bütçe el verirse çelik fren hortumu ile birlikte büyük disk yapılabilir.

İlk etapta aklıma bunlar geldi. kolay gelsin
    Abi çok saol. yaşına göre bencede kasası falan gayet düzgün duruyor. sadece ne yazıkki bir iki yerde kaporta göçükleri var onlarıda Türkiye ye geldiğimde halletmek istiyorum.

Pistte kullanmaya devam edicem ama sanırım ayda bir yada maks 2 kere çıkarım. Xbrace, kule gergileri ve bilmiyorum fikrin ne olur ama birde viraj demiri almak istiyorum. aklımdaki sıralamada ilk viraj demiri almak vardı ama kule gergileri ile arasında kalmış durumdayım

Kesinlikle ve kesinlikle Büyük fren düşünüyorum, sürekli internetten araştırdığım için. insanların e46 fren sistemlerini taktığını veya e36 328 frenlerini taktığını görüyorum. Mesela komple 328 freni alsam disk balata kaliper. direk lego gibi arabaya takabilirmiyim? bir değişiklik yapmam gerekirmi bilmyiorum.

Şunu yazmayı unutmuşum asc tuşum var ama altı boş yani bir yere bağlı değil. oyüzden şimdi var mı yok mu emin olamadım. hemen bakıcam.

Tekrardan çok saolun umarım daha güzel olucak araba

benimde yazdıktan sonra aklıma geldi adam yıllardır gamoroya biniyor diye

neyse abicim kıcında paralansın inşallah , hayrını gör güle güle bin
    Ne demek abi çok saol geçen gün bir arkadaşımın bucik rivierasına bindim onda uzun uzun camaroyu yad ettim zehri almadım değil
    Konu SULTANOGLU tarafından (19-08-2019 Saat 08:18 ) değiştirilmiştir.
    74 model sehpa...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abi çok saol. yaşına göre bencede kasası falan gayet düzgün duruyor. sadece ne yazıkki bir iki yerde kaporta göçükleri var onlarıda Türkiye ye geldiğimde halletmek istiyorum.

Pistte kullanmaya devam edicem ama sanırım ayda bir yada maks 2 kere çıkarım. Xbrace, kule gergileri ve bilmiyorum fikrin ne olur ama birde viraj demiri almak istiyorum. aklımdaki sıralamada ilk viraj demiri almak vardı ama kule gergileri ile arasında kalmış durumdayım

Kesinlikle ve kesinlikle Büyük fren düşünüyorum, sürekli internetten araştırdığım için. insanların e46 fren sistemlerini taktığını veya e36 328 frenlerini taktığını görüyorum. Mesela komple 328 freni alsam disk balata kaliper. direk lego gibi arabaya takabilirmiyim? bir değişiklik yapmam gerekirmi bilmyiorum.

Tekrardan çok saolun umarım daha güzel olucak araba

Ne demek abi çok saol geçen gün bir arkadaşımın bucik rivierasına bindim onda uzun uzun camaroyu yad ettim zehri almadım değil
    " bindiğim araba aşağıdaki değil " de ne olur

bunun için babamı pıçaklarım

médiocrité partout

Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    [QUOTE=CloudGrey;8594997]" bindiğim araba aşağıdaki değil " de ne olur

bunun için babamı pıçaklarım

Abi fotoğrafı göremiyorum ama bire bir buna bindim arkadaşımda orda duran

Konu SULTANOGLU tarafından (19-08-2019 Saat 08:11 ) değiştirilmiştir.
    74 model sehpa...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abi fotoğrafı göremiyorum ama bire bir bun abindim arkadaşımda orda duran
    ya bu nasıL konu bu nasıl bohem bir hayattır , ben gidiyorum abi ya sabah sabah canımı sıktın
    médiocrité partout

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler