User Tag List

Sayfa 3/3 İlkİlk 123
51 sonuçtan 39 ile 51 arası

Konu: Toyota Supra 3.0 MK4

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Arabanın çürükleri kesilip yerine temiz parçası kaynatıldıktan sonra zımparalandı, özel pas kovucu fln astarlandı bılmıyorum detaylar böyle birşey cıktı.
    Tek diyeceğim adam 2 supra kasasındna 1 tane yaptı ama Muhteşem işcilik valla.
    Arabacı Ağır japon..

Cimmeria - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    muhtesem gidiyor, hemen hemen herkesin hayalindeki arabalardan birini topluyorsunuz. umarim finali de guzel olur.

Leonardo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Cidden olay cok farkli yerlere gitmis özel degilse maliyet nerelerde acaba
    "josephine_dti

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maliyet cok ucuk noktalara geldi. İsciligin bu kadar pahali oldugunu bilmiyordum. Sadeşe şase nin adam edilmesi 3 ay surdu. Her hafta 600 euro iscilik aliyor. Totalde hesaplamadim ama parcalar dahil 20-30 bin euro gitmistir bi 10 bin e daha isi kapatabilirsem sevinecegim

cok fazla oem parça var resimlere yansımayan. tüm cam plastikleri, alt plastikler davlunbazlar, vs bulabildigim interior parçalar
    Konu GC8 GT tarafından (24-05-2020 Saat 14:10 ) değiştirilmiştir.
    Arabacı Ağır japon..

Chn53 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Emeklerinize sağlık , cenk abi en baştan "Sat Turbo olanı al" derken birşeyler biliyormuş demek ki
    Z3 Roadster
    Golf Mk5 GTI

Eren G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Müthiş proje merakla bekliyorom sonucu.

2jz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı GC8 GT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şimdi 9000 euro ya aldigim arabaya 6000 euro ya getrab 6 ileri gearbox ve aktarma organlarini alayim mi? Degecek mi? Bati avrupadaki yapili ve revizeli turbo mk4 ler 35 bin euro dan basliyor 50 bin euro ya kadar gidiyor. Eger guzel bi turbo olursa bizde o degerleri yakalar miyiz? Araba degerini de artiracaksa problem yok. Maglum meraklisi cok fazla. Amerikadan hortum gibi goturuyorlar supralari
    Araba çok ucuz olunca parça fiyatı garip geldi tabi

Getrag v160 v161 düzgünü 8-9k dolar zaten. 6000 euroya bulduğun set iyiymiş aslında. Bu takılan parçaların hepsi direkt fiyata eklenecek parçalar. Yinede şu halini turbolamak daha mantıklı. Yoksa yarı yolda geçecekti maliyet. Şuan pişmanlık noktanla kafa kafaya çıkacaksın Karşılığını alacaksın ama güzel ilerliyor bence. Artık eskisi kadar sağ-sol olayıda takılmıyor. Araba kalmadı ortalıkta kaptığını alıyorsun. Böyle revize edilmişinede can kurban.
    Derinlemesine hasta bir topluma uyum sağlamak bir sağlık ölçütü değildir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Valla acıkcası bugun Orjinal Twin Turbo Suprayı da 30-40k euroya alsak, Yine altı çürük vs çıkacak. Avrupa karlı oldugundan yollar tuzlanınca araçların altına pas yapıyor. Passız araç bulmak zor. GTE Supra da alsak yine motor yapalım revize edelim derken bu para gidecekti. En iyisi ucuz paraya Atmosferiği alıp yapmak. Günün sonunda aynı GTE olacak.. Tabi ben 6 ileri m3 şanzumanı kullanıcam
    Arabacı Ağır japon..

cenkr1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı GC8 GT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla acıkcası bugun Orjinal Twin Turbo Suprayı da 30-40k euroya alsak, Yine altı çürük vs çıkacak. Avrupa karlı oldugundan yollar tuzlanınca araçların altına pas yapıyor. Passız araç bulmak zor. GTE Supra da alsak yine motor yapalım revize edelim derken bu para gidecekti. En iyisi ucuz paraya Atmosferiği alıp yapmak. Günün sonunda aynı GTE olacak.. Tabi ben 6 ileri m3 şanzumanı kullanıcam
    Selamlar kolay gelsin kesene bereket bu projenin tek sevindiğim tarafı bir suprayı kurtarmış olman vın numarası önemlidir renk ve donanım arabanın kıymetini belirler birçok ülkede meraklıları alıp kenara sakladıkları için araç fiyatları çok artmış durumda artık otomatik atmosferik ne bulursa alıyorlar şu anlamda şanslısın en azından masrafını alabileceksin araç üzerinden Araca 25 bin daha harcarsın bitene kadar benim gördüğüm Keşke sola alabilseydin
    Bu kadar söktükten sonra 10 bin daha üstüne koyar değer olarak imkanın varsa mutlaka sola al

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sagolasın Cenk abi yorumun için. araç 1 seneyi geçti yatıyor ,bir 6 ay daha yatar.
    Hakketten bir suprayı kurtardım. Araç japonya dan 4 sene önce avrupaya gelmiş kötü durumdaydı. şasede büyük çürük delikleri vardı. hepsi çözüldü. şimdi arabanın altını topluyorlar yavaştan. motor da ustada işlemde. fotolar aşagıda koydum. Burda kücük bi şehirde 6-7 tane mk4 supracı arkadaşım var. evlerinde garaj kurmuşlar ve direksiyon çevirme uzmanı olmuşlar. geçmişte belki 5 tane yapmışlar. tüm avrupa dan talep geliyor. Böyle iyi bi imkanım var evet direksiyon çevirmek 6000 euro parçalar, 3000 euro iscilik civarı. araba hızlı çıksın diye yapmak istemedim 2-3 sene bineyim sonra değiştiriyim.

ARaba bu arada bmw metalik fümesine boyandı.

2020 09 13 13.43.02 - Resim Yukle - Hızlı Resim
    2020 09 13 13.42.54 - Resim Yukle - Hızlı Resim
    2020 09 13 13.42.42 - Resim Yukle - Hızlı Resim
    Arabacı Ağır japon..

muratburunce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ahhh coğrafya kaderdir gerçekten
    kazasız belasız güzel günlernde binmeniz dileğiyle
    •06 E 6577 - MAT BRAVO • / •06 ZOF 96 - CORSA GSİ • / •06 ZUZ 87 - 1.6 İES • / •06 JR 124 - F7R • / • 35 CSE 57 - İNTEGRA • / • 42 CNE 94 - VW Polo • / •34 ZR 3191 - Seat Cordoba •

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arkadaşlar selam,

Venus SUPRA MK4 (@venus_supra) • Instagram photos and videos

Bekleriz. gerisi burda.
    Arabacı Ağır japon..

BYET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende aksine bu arabaya yapılan body kitleri bir türlü yakıştıramıyorum tamamen dışı oem olmalı jantına kadar hem de. Tabi için 2jz swap olucak orası ayrı

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler