User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
24 sonuçtan 20 ile 24 arası

Konu: Bir Gencin Arabalarla İmtihanı

Oznsrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin ama şuan ilk işin kaynaklı dif olsun bence en tehlikelisi o göründü gözüme

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Nasıl olursa olsun E-30 bambaşka bir araba bence hiçbir bmw yerini tutmuyor Geçen sene topladık bir e30 coupe arabayı aldığımız paranın biraz üstünü arabaya tekrar harcadık Eğer sahibi özeniyorsa olmayacak birşey yok buna inanıyorum. İnşallah gönlünüzce olur merakla bekliyorum M20 biraz nazlıdır ama sesi bambaşka umarım m50 swap düşünmezsiniz
    Konu Ahmet 0941 tarafından (21-09-2019 Saat 12:33 ) değiştirilmiştir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşın, dostun, kardeşin yada ne dersen...
    Her zaman yanındayım. Param varsa maddi olarak, moralin bozuksa manevi olarak desteğimi ASLA esirgemem. Konuyu okudukça kurduğumuz hayaller ve yaşadığımız şeyler beni derinden etkiledi ve duygulandırdı. Umarım her şey istediğin gibi olur kardeşim. Bugün çıkarttığımız yapılacaklar listesi bizi biraz endişelendirse de, o listede yazanları noktası virgülüne kadar hayata geçireceğine ( geçireceğimize ) adım gibi eminim. Önümüzde uzun bir yol var. Zaman her şeyin ilacı ( EMEKTE LAZIM TABİ ). Bu arada unutmadan '' 1. VİTES YAN 2. VİTES İSYAN ! ''
    SEVİLİYORSUN KARDEŞİM <3

Kuthank - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Oznsrl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin ama şuan ilk işin kaynaklı dif olsun bence en tehlikelisi o göründü gözüme
    Dif şart ama ondan önce yapılması gerekenler var malesef dün ilk listeyi çıkardık bakalım liste baya kabarık mekanik işler öncelikte. Dif ortalarda kaldı.
    Teşekkür ederim.

Alıntı Ahmet 0941 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nasıl olursa olsun E-30 bambaşka bir araba bence hiçbir bmw yerini tutmuyor Geçen sene topladık bir e30 coupe arabayı aldığımız paranın biraz üstünü arabaya tekrar harcadık Eğer sahibi özeniyorsa olmayacak birşey yok buna inanıyorum. İnşallah gönlünüzce olur merakla bekliyorum M20 biraz nazlıdır ama sesi bambaşka umarım m50 swap düşünmezsiniz
    Kesinlikle katılıyorum en zoru değil ama en zor e30lardan birini aldık gerçekten çok işi var. Bütçem elverdikçe yapacağım. Gönül isterdi ki bizimde öyle bir bütçemiz olsun bir anda herşey bitsin ama alırken biliyorduk böyle olacağını. M20 sesi gerçekten çok ama çok güzel değiştirmeye hiç niyetim yok saat gibi çalıştırdık mı tamamdır. Teşekür ederim.

Kuthank - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı metehanilce1903 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşın, dostun, kardeşin yada ne dersen...
    Her zaman yanındayım. Param varsa maddi olarak, moralin bozuksa manevi olarak desteğimi ASLA esirgemem. Konuyu okudukça kurduğumuz hayaller ve yaşadığımız şeyler beni derinden etkiledi ve duygulandırdı. Umarım her şey istediğin gibi olur kardeşim. Bugün çıkarttığımız yapılacaklar listesi bizi biraz endişelendirse de, o listede yazanları noktası virgülüne kadar hayata geçireceğine ( geçireceğimize ) adım gibi eminim. Önümüzde uzun bir yol var. Zaman her şeyin ilacı ( EMEKTE LAZIM TABİ ). Bu arada unutmadan '' 1. VİTES YAN 2. VİTES İSYAN ! ''
    SEVİLİYORSUN KARDEŞİM <3
    Kardeşim benim her zaman yanımda olan kardeşim çok teşekkür ederim. Maddi ve bence en önemlisi manevi yardımı hiç esirgemedin için çok teşekür ederim. Zaten ses sistemi tamamen senin istediğin gibi olacak. Arabada benden çok emeğin var. Her şeyi beraber yapacağız inşallah. Mottomuz hep 1. vites yan 2. isyan . Umarım ikimizinde hep yüzü gülecek. Hızlı güzel arabalara bineriz inşallah.
    Sende seviliyorsun kardeşim. <3

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler