User Tag List

3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: Focus Gitti Megane 2 Geldi

Fatih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Focus Gitti Megane 2 Geldi

Merhaba arkadaşlar;
    Uzun bir kararsızlık sonrasında Focusu sattım ve hiç aklımda olmayan Reno aldım.
    Focusa yeni motor yaptığım için kararsızdım ama soğumuştum arabadan.

Focusdan önce Ls Vtec 2 vardı ve aklımda olan sunrooflu bir Vtec 2 Es modeliydi. Lakin fiyatlar uçmuş durumda 50 bin tlnin altında yok. Yüksek hasar kayıtlı uçmuş kmlide almak istemedim.

Arkadaşımın biraz zoruyla megane 2 kafama yattı.
    Ve Vtec 2 nin çok altında bir fiyata değişensiz 2 parça boyalı 170 binde 2004 model full model Megy aldım.

Sunroof hariç full modeli. 1.6 motor 115hp.
    1 aylık 1500 kmlik kullanımda performans olarak çok memnunum. Vtec2 den pek aşağı kalır yanı yok Focusa göre çok iyi. Konfor olarak ikisinden de iyi. Donanım olarak tartışılmaz bile. İç mekan genişliği ve bagaj genişliğide çok iyi.

Ve gerçekten çok az yakıyor.
    Tek çekincem herkesin dilinde olan sürekli arıza çıkarır muhabbeti. Şuana kadar birşey yok. İnşallah bu konuda üzmez.

Konu Fatih tarafından (16-10-2019 Saat 20:41 ) değiştirilmiştir.
    Marv (Mickey Rourke) on the Mercedes:

"The padre drove a Mercedes, or at least that's what they're passing off as a Mercedes these days. Modern cars, they all look like electric shavers."

melihyilmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hayırlı olsun öncelikle meggy 2 iyidir ama arkadaşta çünkü sürekli arıza çıkartıyor
    Ben sattım kurtuldum kroniği çok umarım sen bunların hiç birini yaşamazsın.
    "Vurur yuze ifadesi,emisyonda hilemi yaptin bitanesi" VW BLUEMOTİON

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hayırlı olsun kazasız belasız kullanın. 2007 otantik olarak 1 yıl bindik. 2 yıldır 2007 privilege mevcut şu an satmayı düşünüyorum sattığımda alacağım araç 2007 ve üstü megane2 privilege plus. Sırf cam tavan için satmayı düşünüyorum. 2 aracımızda dizel ve km 200 üstüydü. Üzmüş veya bıktırmış olsa sanırım 3. araç yine megane2 bakmam. Sizin aracınız makyajsız kasa biraz daha hassas 2006ve üstü modellerde kronik biraz daha az. diyeceğim o ki araç temiz olursa üzmüyor. beyin sizin araçta biraz daha açık onun iyi izole olup su almadığına emin olun. Eğer ki su alır ve fark etmezseniz araba sattırır. Onun harici elektriğini tam anlamayan ustaya pek göstermeyin elektrik kısmı biraz hassas başınıza dert olur. Bunlara dikkat ederseniz mutlu mesut yaşarsınız. Yardımcı olabileceğim konu olursa pm atarsanız elimden geldiğince yardımcı olurum.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler