User Tag List

17 sonuçtan 1 ile 17 arası

Konu: BMW 640 i Xdrive Grand Coupe 2016

gokhan3620 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

BMW 640 i Xdrive Grand Coupe 2016

herkese iyi forumlar.ben gökhan 33 yasındayım.2016 model BMW 6.40i Xdrive Grand Coupe arabamı 1 ay önce 17 bin km de aldım.gerçekten çok hızlı bir araç.araba fabrika çıkışlı.modifiye falan yok.bence ihtiyacı da yok.bu araba hakkında internette nerdeyse hiç bilgi yok.1 2 3 4 5 ve 7 serisi ile ilgili internette tonla bilgi varken neden bu 6 serisi bu kadar nadir anlamadım.bu araç hakkında bilgi tecrübe fikirlerinizi zevkle dinlerim.

Konu gokhan3620 tarafından (09-12-2019 Saat 14:07 ) değiştirilmiştir. Sebep: resim yükleme

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    japon arabalarından hiç şaşmayan biri olarak ilk defa bir alman ve ilk bmw aldım.bu araç hakkında girip çıkmadığım site kalmadı ama sonuc sıfır.kimse bu arabayı bilmiyor mu?ben arabayı alalı 1 ay oldu ama pek kullanmıyorum.daha cok 2.aracım mitsubishi grandisi kullanıyorum.bu bmw hakkında genel olarak bilgiye ihtiyacım var.her türlü bilginizi tecrübelerinizi bildiklerinizi paylaşıp arabayı daha iyi öğrenmeme tanımama yardımcı olursanız sevinirim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yurtdışı forumları takip edin zira satılıklarda yok ülkemizde...
    Konu serhadocak tarafından (09-12-2019 Saat 19:39 ) değiştirilmiştir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı serhadocak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yurtdışı forumları takip edin zira yok ülkemizde...
    be aleyküm selam.hoşbulduk. yalnız bu araçtan türkiyede var.sahibinden de ilanlarını bile görüyorum

Ferhat_V - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hoşgeldiniz..aracınız çok güzel keyifle kullanın..
    yaşadığınız ülkenin modifiye forumu illaki vardır..hiç bulamazsanız bimmerforum e90post gibi sitelerden bilgi alabilirsiniz..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ferhat_V Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hoşgeldiniz..aracınız çok güzel keyifle kullanın..
    yaşadığınız ülkenin modifiye forumu illaki vardır..hiç bulamazsanız bimmerforum e90post gibi sitelerden bilgi alabilirsiniz..
    yahu yurtdışında yasadığımı nasıl anladınız ya. özellikle de yasadığım sehir kısmını gizledim profilimden.ama harbiden herkes bu forumun kurdu olmuş neyse ben her nekadar yurtdısında yasasam da hayatım boyunca sadece türkiyedeki forumları siteleri takip ettim.çünkü bizim millet gerçekten araba konusunda uzman olmus.arabayla ilgili bir işim olsa hemen forumlardan bakar takip ederdim öğrenirdim yıllarca.ilk defa bu bmw de bişey bulamadım.bmw yi geçtim sizden baska selam veren bile olmadı

Ferhat_V - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı gokhan3620 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yahu yurtdışında yasadığımı nasıl anladınız ya. özellikle de yasadığım sehir kısmını gizledim profilimden.ama harbiden herkes bu forumun kurdu olmuş neyse ben her nekadar yurtdısında yasasam da hayatım boyunca sadece türkiyedeki forumları siteleri takip ettim.çünkü bizim millet gerçekten araba konusunda uzman olmus.arabayla ilgili bir işim olsa hemen forumlardan bakar takip ederdim öğrenirdim yıllarca.ilk defa bu bmw de bişey bulamadım.bmw yi geçtim sizden baska selam veren bile olmadı
    yabancıların soğukluğundandır o selamsızlık

plakalığı okuyabilseydim ülkeyide söylerdim ülkemizde parça işçilik vs uygun olsada araç fiyatları dolayısıyla herkes binemiyor bu tarz araçlara..yaşadığınız yerin kıymetini bilip bol bol değişik arabalara binin derim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

plakalığı okuyabilseydim ülkeyide söylerdim ülkemizde parça işçilik vs uygun olsada araç fiyatları dolayısıyla herkes binemiyor bu tarz araçlara..yaşadığınız yerin kıymetini bilip bol bol değişik arabalara binin derim.
    ben türkiyede doğup büyüdüm 4 sene önce belçikaya göctüm.bunun için türkiyedeki durumu çok iyi biliyorum.türkiyede honda prelude vardı.ondan öncede tempra.evet avrupada araba fiyatları çok ucuz.parçalar da çok ucuz.ama işcilik çok çok pahalı.hatta bazen işcilik ücreti arabanın kendisinden daha pahalıya geliyor.bundan dolayı birçok insan bazen kücük bir sorunda bile arabasını yaptırtmak yerine bedava veriyor.yanlıs duymadınız internetten yığınla bedava araba ilanı var.benden bundan dolayı herseyimi kendim yapmaya çalısıyorum.özellikle forumlardan öğrenerek kendi işimi kendim yapıyorum.mesela diğer arabam mitsubıshı grandisin bütün filtrelerini yağını suyunu ufak tefek işlerini hep kendim yapıyorum.bundan dolayı türkiyedeki forum sitelerinde takılıyorum.zaten türkiyedeyken de öyleydim.yasadığım sehri gizledim arabanın plakalarını kapattım ki kimse beni o şımarık almancılardan biri olarak görmesin diye

bosporuss06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hoşgeldiniz.Güle güle kullanın,çok piyasa arabası olmamış,herkesin bildiği bir araç değil 6 grand coupe.Türkiyede sağlam fiyatlara satışa çıktığı için,rakipleri(cls-panamera)kadar görülmüyor,o sebeble test sürüşü,tanıtım videosu gibi şeylerde pek yok.

Shirb13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hoş geldiniz. fotoğraflarda ki arka plandan türkiye olmadığı çok açık
    Sel Gider Kumu Kalır.
    Instagram: SrtGaraj282
    2016 Hyundai i20 Style Pan 1.4 Crdi
    2017 Seat Leon Fr Desire Red 1.4 TSI 150 HP W/O ACT

TarikS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Türkiye'de o iş zor da aşağıdaki site ve benzerlerinden dilediğiniz yardıma ulaşabilirsiniz

6Post.com | BMW 6-Series Forum - Powered by vBulletin

Allah kaza bela vermesin güle güle kullanın

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Shirb13 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hoş geldiniz. fotoğraflarda ki arka plandan türkiye olmadığı çok açık
    tüh yaa o kadar da uğrastım anlasılmasın diye

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı bosporuss06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hoşgeldiniz.Güle güle kullanın,çok piyasa arabası olmamış,herkesin bildiği bir araç değil 6 grand coupe.Türkiyede sağlam fiyatlara satışa çıktığı için,rakipleri(cls-panamera)kadar görülmüyor,o sebeble test sürüşü,tanıtım videosu gibi şeylerde pek yok.
    evet gerçekten ilginç bir durum.cls panemera hatta daha pahalı fiyatlara satılan bmw 7 serisi , x class , mercedes e ve s class gibi araçların bile tanıtım videoları incelemeleri teknik bilgileri var ama ne hikmetse 6 serisi yok.ben bu arabayı özellikle hertarafta bolca gördüğümüz diğer bmw mercedes modellerinden olmadığı için aldım.sahibinden de satılık 6 serisi birsürü var ama sahipleri hiçbir foruma üye falan değil sanırım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TarikS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Türkiye'de o iş zor da aşağıdaki site ve benzerlerinden dilediğiniz yardıma ulaşabilirsiniz

6Post.com | BMW 6-Series Forum - Powered by vBulletin

Allah kaza bela vermesin güle güle kullanın
    verdiğiniz site tavsiyesi için teşekkür ederim.yurtdısında bir aracın mesela motorunda pistonlarda veyahut silindir kapağında sorun olsa hemen o motoru atıp yerine başka motor alıyor insanlar.çünkü parcayı değiştirmek o parcayı tamir ettirmekten daha ucuza geliyor.hatta bazen basit bir arızada bile o arabayı bedava verip aynı arabadan bir daha satın almak daha ucuza geliyor.işte tam olarak buyüzden türkiye forumlarını takip ediyorum çünkü herkes arabalarla ilgili herseyi bir sekilde istediği gibi yapabiliyor ki bu gerçekten çok öğretici bi durum

TarikS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    verdiğiniz site tavsiyesi için teşekkür ederim.yurtdısında bir aracın mesela motorunda pistonlarda veyahut silindir kapağında sorun olsa hemen o motoru atıp yerine başka motor alıyor insanlar.çünkü parcayı değiştirmek o parcayı tamir ettirmekten daha ucuza geliyor.hatta bazen basit bir arızada bile o arabayı bedava verip aynı arabadan bir daha satın almak daha ucuza geliyor.işte tam olarak buyüzden türkiye forumlarını takip ediyorum çünkü herkes arabalarla ilgili herseyi bir sekilde istediği gibi yapabiliyor ki bu gerçekten çok öğretici bi durum
    2,5 yıl kadar Amerika'da yaşadım, kendi BMW 330ci aracımı da çok söktüm taktım tüm süspansiyon parçalarını, fren sistemini vs.. ama dediğinize katılmıyorum. Bizde DIY kültürü yabancılar kadar gelişmediği için derdiniz eğer "kendiniz" bir şeyler yapmaksa çaresi yine Batı'da.

Başa gelen ufak tefek sorunların çözümlerindeyse evet biz daha çok "tamir" seçmek zorunda kaldığımız için alternatif bir çözüm bulunabiliyor

Bir çok tamir tadilatı da sanayide ustaya kendimizi öptürerek yaptırıyoruz, yerel para birimleriyle o da aynı paraya geliyor zaten

Yaşasın ikinci elde değer kaybeden, çöp olan lüks arabalar!

Tech Moderator Schumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    tüh yaa o kadar da uğrastım anlasılmasın diye
    Konuyu ilk açtığınızda profilde Belçika yazıyordu zaten.
    Schumi.Projects

106 GTI | 206 RC | 2008 SUV 1.2 PureTech EAT8 | 3008 SUV 1.6 HDi EAT6 | Citroen AX GTI
    Never drive faster than your guardian angel can fly
    106 RC - 106 GTI with 2 liter engine

turbo&quattro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    57 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Plakaligi google yapinca arac Polonyoda bir bmw dealer den alinmis haha

Mercedes almadan once benimde radarimdaydI bu, bayada birseyler okumustum forumlarda. Ingilizcen varsa 4-5 serisi kadar olmasada yine bilgiler var.

Renk 6xx deki en guzel renk bence, ici kirmizi yada taba ile yikim olabilirdi. Gule gule kullan.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler