User Tag List

Sayfa 2/11 İlkİlk 1234 ... SonSon
191 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: Enesy's Passat Variant " Koca Ayı "

Shirb13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    öncelikle allah analı babalı büyütsün hocam, bebek arabasını tecrübeli bir baba olarak sana şu an alma derim. Yeni anne adayı eşlerimizin bu bebek arabası olayı tamamen heves oluyor ilk başta (sonuna kadar haklılar, bir itirazım yok) ama bu devasa bebek arabasını çocuk 1 yaşına gelene kadar dışarı doğru düzgün çıkmıyorsun çocuğa bir şey olur mantığı ile zira kullanamıyorsun. 1 - 2 yaş arası kullanılıyor, 2 yaşından sonra çocuğun ağırlığı ile bu bebek arabası pratik olmaktan çıkıp 1.6 dizel ve 1.8 benzinli motorla 2 ton luk peugeot 407 kullanma olayına dönüyor, hantallaşıyor. Hele birde memlekete giderken uçak otobüs vs kullanman gereken durumlar olur da Anne de biraz minyon ise fellik fellik baston araba aramaya başlıyorsunuz, bastona geçince bagajın önemi kalmıyor zaten.

Şu an bizim yaşadığımız olayın özeti bu. 2016 da yaklaşık 2 k tl verip aldığımız bebek arabası streçli bir şekilde garajın derinliklerinde gün ışığı görmeden bekliyor.

Yukarıda arkadaşlardan biri yazmış 3 kapılı araçta bebekli bir ailenin işini görebiliyor. Ben aynısını i20'm için söyleyebilirim.
    Konu Shirb13 tarafından (13-11-2019 Saat 14:36 ) değiştirilmiştir. Sebep: edit
    Sel Gider Kumu Kalır.
    Instagram: SrtGaraj282
    2016 Hyundai i20 Style Pan 1.4 Crdi
    2017 Seat Leon Fr Desire Red 1.4 TSI 150 HP W/O ACT

onursumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    maşallah maşallah seneye bu zamanlar banada bakarız artık

şunuda şuraya bırakıyım

gallardo jantı severiz

psn&Live id: onursumer
    135
    ├┼┼╕
    246R

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hayırlı olsun. Güle güle kullan.
    Allah sağlıklı uzun ömürler nasip etsin.

aykutsafakyaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    39 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Shirb13 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    öncelikle allah analı babalı büyütsün hocam, bebek arabasını tecrübeli bir baba olarak sana şu an alma derim. Yeni anne adayı eşlerimizin bu bebek arabası olayı tamamen heves oluyor ilk başta (sonuna kadar haklılar, bir itirazım yok) ama bu devasa bebek arabasını çocuk 1 yaşına gelene kadar dışarı doğru düzgün çıkmıyorsun çocuğa bir şey olur mantığı ile zira kullanamıyorsun. 1 - 2 yaş arası kullanılıyor, 2 yaşından sonra çocuğun ağırlığı ile bu bebek arabası pratik olmaktan çıkıp 1.6 dizel ve 1.8 benzinli motorla 2 ton luk peugeot 407 kullanma olayına dönüyor, hantallaşıyor. Hele birde memlekete giderken uçak otobüs vs kullanman gereken durumlar olur da Anne de biraz minyon ise fellik fellik baston araba aramaya başlıyorsunuz, bastona geçince bagajın önemi kalmıyor zaten.

Şu an bizim yaşadığımız olayın özeti bu. 2016 da yaklaşık 2 k tl verip aldığımız bebek arabası streçli bir şekilde garajın derinliklerinde gün ışığı görmeden bekliyor.

Yukarıda arkadaşlardan biri yazmış 3 kapılı araçta bebekli bir ailenin işini görebiliyor. Ben aynısını i20'm için söyleyebilirim.
    Bebek arabası almadı zaten soldan depo yüksek göğüs bi Şahin aldı arada yiğenimiz kendisi gezmeye çıkacak
    Alıntı mrbars Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İçinde yaşamak zorunda kalmasak, gayet komik ülke aslında.

enesy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı K0213 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mükkemmel bir seçim, iyi günlerde kullan kardeşim ��
    Sen vagonu bi canlandır da buluşalım bir sohbet edelim

Alıntı SekoLive Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yeğende, arabada hayırlı olsun Enes

Allah kaza bela vermesin.
    Sağ olasın Başkanım , Maltepe de kafe de yakalarsan çayı tatlıyı bana kitle hayırlı olsun diye boş geçme

Alıntı fthdrn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun. Güle güle kullan.
    Allah sağlıklı uzun ömürler nasip etsin.
    Sağ olasın Fatih'im Seko ya yazdığım sana da geçerli. Maltepe de yakaladınmı hemen çöküntü ol. SA AS künefe şekli

Alıntı TarikS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu günleri de mi görecektik Hayırlı uğurlu olsun Allah kızınızı sağlıkla kucağa aldığınız günleri nasip etsin kardoo

Polo da 5x112 olsa keşke diyorum bir sürü jant var ya bulursun muhakkak bir şeyler

Kazasız belasız inşallaah

Sıra Sende artık yaşın geldi , helal süt emmiş , işinde gücünde adamsın , kumarın yok , sigaran yok

Bekar kızlar ekleyin : LinkedIn.com/Y. Tarık Sevimli

jant konusunda kararsızım hanım kullanacağı için konforu bozmak istemiyorum hiç . Şu an fısır fısır hele smart tan sonra aklımı kaybettim rahatlıktan )

Alıntı aykutsafakyaman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Birgün hepiniz wagon süreceksiniz Hayırlı olsun tekrardan reisim
    Sağ ol canım senin de etkin çok vagon almamda. Sen de al bi vagon da rahatla tekrardan

Alıntı SULTANOGLU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Enes oncelikle tebrikler. Allah anali bBali buyutsun. ardindan arabada hayilri olsun. Gule gule kazasiz belasiz kullanin abi. Ama seni biliyorsam sen yine bi smart alirain ilerde

Abi Sen hayırlı olsun deyip kaçamazsın , TR ye gelirken senden yükte hafif yer kaplamayan ricalarım olacak baştan söyliyeyim

Smart bir daha alırmıyım , sanırım almam. Sizinki Cihan'da duruyormu be

Alıntı XoR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vatana millete hayırlı bir evlat olması dileğiyle tebrik ederim

Araç şahane güle güle kullanın

Vatana millete hayırlı ve sağlıklı olsun gerisi gelir abi zaten. Vagon konusunda da senin vagonun yeri başkadır

Alıntı ghent Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sen beni Cayenne’e yönelttin, eh bu güzel hareket karşılıksız kalamazdı. Bence ilk ben söyledim bu kasayı sana Zamanında peder alacaktı direkten dönmüş çok içimde kalmıştı bu kasa, sende binmek nasipmiş. Tekrar hayırlı uğurlu olsun, Allah kaza bela vermesin. Güzel kızınızla aile boyu keyifli sürüşlerin (sürüşlerimiz) olur inşallah nasılsa her yere beraber gideriz bundan sonra xD

Şu aracın içindeki lambaları oem yap bu arada yine söylüyorum
    Ben cayenne aldırarak hayatını s.tim haberin yok ) Sen söylediğinde bu kasa ya eski diyordum hatırlarsın . İçi o mavi ışıklı konsol Golf V döneminin klima ünitesi falan hala çok eski geliyor. Bunun içi güncel olduğu için ve bakımı geçmişi kmsi vs sebeplerinden aldım. Yoksa v40 a para biriktirmeye devamdı. Zaten ben 2 biriktiriyom fiyatlar 4 artıyor kedinin kuyruğu gibi hiç alamıcam sanırım Levorg V40 falan

Alıntı driver_can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kazasız belasız kullanın.Kızını da sağlıklı şekilde kucağınıza almak nasip olsun.Bizde eşimle bebeğimizi bekliyoruz bakalım şuanki aracımıza sığacak mı bebek arabası bugün düşündüğümüzü yakından görmeye gideceğiz

Size de hayırlı olsun. Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin size de.

Ben artık sabırsızlanıyorum. Kavuşmak istiyorum bir an önce.

Bizim arabanın lastiklerinden sebep girmiyor pek çok bagaja.

Alıntı Slmcnsl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok iyi seçim enes , iyi günlerde kullan=)

Sağolasın Salim. Yıllar oldu görüşmeyeli be. Kavacık devam mı. Özelden mesajlaşalım

Alıntı tolga_kaan_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok güzel bir kasa, bence gönlünüzde sw almak varmış yoksa ben 3 kapı 2 farlı araçla kızım neredeyse 3 yaşına gelene kadar bindim ve bir sıkıntı yaşamadık.

Bebek arabası da dışarıdan göründüğü gibi çok elzem bir ihtiyaç değil aslında, evladınızı kucağınıza aldığınızda bunu daha net anlayacaksınız

Bu arada rabbim önce evladınızı sağlık sıhhatle doğmasını sonra da arabanıza kazasız belasız binmenizi nasip etsin.

Bizimki aldığım en son arabaya "baba bunu değiştirme çok beğendim dedi" hoşuma gitti. 6 ayda 3 model değişince. Siz de benzer yorumlar duyacaksınız 4-5 sene içinde

Alıntı Shirb13 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Abiler İkinize beraber cevap yazayım . Öncelikle Evlatlarınızın bahtı ömrü güzel olsun , sağlıkla büyütmeyi nasip etsin.

Bebek arabası işi de , bagaj işi de aslında benim detaycılığımdan ve takıntımdan.

Hiç bebek arabası alamıcak durumda olsak kucağımızda büyümez miydi elbette büyürdü.

Ama ilk evladımız araba bu olsun vs derken iş buralara geldi

Ben sedan araba bakıyordum aslında D segment , ama passat ta sedan olunca km ler uzay. Temiz bulunca variant olsun bizim olsun oldu

Alıntı onursumer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maşallah maşallah seneye bu zamanlar banada bakarız artık

şunuda şuraya bırakıyım

gallardo jantı severiz

Balayından geldin araba soğumadı , otelin kredi kartı ekstresi gelmedi daha dur çocuğa vakit var )

Alıntı GSİ CLUB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle Allah analı babalı büyütsün abi Maşallah araç seçimide gayet mantıklı ve hoş olmuş kazasız belasız
    Teşekkürler Emir Çocuk konusunda darısı başına Araba konusunda da minik hızlı arabaların tadını çıkart.

Alıntı akko Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok iyi yaa
    Allah kaza bela vermesin..
    Alıntı delyyy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı uğurlu olsun.
    Vagon grubuna bekleriz
    Alıntı SkY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bebek için tebrik ederim.araba içinde hayırlı olsun kazasız belasız kullanın.
    Alıntı Erdem K. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    güzel gözüküyor, maşallah
    aileler için sw araçlar çok uygunken, tercih edilmemesi gerçekten çok ilginç
    keyifli sürüşler, bence iyi ki sw almışım diyceksiniz ...
    Alıntı Gkn55 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kız çocuğu başkadır, Allah tamamına erdirsin.

ülkemizde sw genellikle binek tipi kullanılmadığı için 2. elde araçlar yorgun ve kmsi yüksek oluyor. bu konuda şansınız yaver gitmiş, aracınız çok temiz ve tok duruyor maşallah.
    Alıntı Ferhat_V Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maşallah hayırlı olsun Enes..iyi günlerde kullan..aynı kasa sedan 1.8 t sini 6 ay kadar kullandım ve kullandığım en rahat ve seri araçlardan biriydi dsg nin değişmiş olması da iyi olmuş kafan rahat ediyordur şimdi...bebeğinizde hayırlı olsun ailenize mutlulukla gez dolaş ve büyüt

Alıntı BaRaN_35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok temiz duruyor, kazasız belasız sağlıkla kullanın.

İyi Dilekler İçin Çok Teşekkürler , Allah isteyen herkese bebek sahibi olmayı ve dilediği aracı almayı nasip etsin

Evladın daha 3 ay infazı var. Şubat sonu gibi yatarı biter tahliye olur inşallah

Sw noktasında ülke olarak çok değişik insanlarız.

Klasik " 2.eli yok satamazsın " kafasındaki arkadaşlardan birisi alma alma alma dedi. Dün gördü aracı. Çohiyiymiş amk böle bişey almak lazım diyor.

Sen alma amk vagonlar bari düzgün kalsın ülkede dedim. Bozuldu
    Konu enesy tarafından (13-11-2019 Saat 18:23 ) değiştirilmiştir.

Low-Rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Hayırlı olsun Enes kazasız belasız

Day Walker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Wagon mafia grubuna hoş geldin
    Yolların Ustasıyım Modların Hastasıyım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Low-Rider Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun Enes kazasız belasız
    Sağ olasın Özgür BABA Sen baba olacaksın diye 500 sattın alamadım kısmet olmadı. 3 ay sonra ben baba olacağım diye smart sattım

Alıntı Day Walker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Wagon mafia grubuna hoş geldin
    Mafyalık yok abi , aile babasıyız biz

Low-Rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Alıntı enesy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sağ olasın Özgür BABA Sen baba olacaksın diye 500 sattın alamadım kısmet olmadı. 3 ay sonra ben baba olacağım diye smart sattım

Mafyalık yok abi , aile babasıyız biz
    Guzel tesadüfü hakikaten Bebek de tekrar hayırlı olsun sağlıkla Sihhatle insallah

S.Özcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    maşallah kazasız belasız, konu ismi telif yiyebilir

MOVISTAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Allah analı babalı büyütsün Arabada hayırlı olsun Ufak tefek değişikliklerle zevkli bir araç olur düşüncesindeyim.
    2016 1.6 e-hdi Peugeot 308 Classic Edition Plus

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hayırlı evlat olsun insallah. guzel secim olmus bende ikizler dogdugunda cok istemistim bu tarz bi passat vagon ama eşime bi turlu sevdiremedim. hep içimde kaldı, Sonra gittim fiat 500 large aldım. baktım aşırı birsey yok bebekler cok kucuk bebek koltuguna oturtamıyorsun bile 1 adet bebek arabası ve bir sırt cantası ihtiyac malzemesi ile her iş çözülüyordu. Sonra fiatı satıp polo gti aldım 1 yıl kadar ikiz bebeklerle polo gti kullandım buyumeye baslayınca arkadan ayakları ile koltugu itekliyorladı sıgamıyorduk artık satmak zorunda kaldım. bir yere kadar arac kucuk de olsa idare ediliyor o yuzden ilk etapta port bagaja cok ihtiyacınız olacagını sanmıyorum.

kazasız belasız gule gule kullanın.
    Polo gti 2.43.85 best
    Octavia vRS 2.38.40 best
    Polo gti 56.8 best ''korfez''
    Octavia vRS 56.7 best ''korfez''
    SOY TÜRKİYE

Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı S.Özcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maşallah kazasız belasız, konu ismi telif yiyebilir
    Anladın Sen Hediyen için de teşekkür ederim bi ara gelip alayım onları

Alıntı MOVISTAR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Allah analı babalı büyütsün Arabada hayırlı olsun Ufak tefek değişikliklerle zevkli bir araç olur düşüncesindeyim.

Amin İnşallah. Pek değişiklik yapma planım yok ama göçükleri var onlar düzeltilip bir detailing yapılır. Bir kardeşim araba hediyesi olarak Highline Bi-Xenon far verdi takım onların beyni kodlaması vs yaptırır onları takarım başka da dokunmam sanırım.

Alıntı ahmet3425 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hayırlı evlat olsun insallah. guzel secim olmus bende ikizler dogdugunda cok istemistim bu tarz bi passat vagon ama eşime bi turlu sevdiremedim. hep içimde kaldı, Sonra gittim fiat 500 large aldım. baktım aşırı birsey yok bebekler cok kucuk bebek koltuguna oturtamıyorsun bile 1 adet bebek arabası ve bir sırt cantası ihtiyac malzemesi ile her iş çözülüyordu. Sonra fiatı satıp polo gti aldım 1 yıl kadar ikiz bebeklerle polo gti kullandım buyumeye baslayınca arkadan ayakları ile koltugu itekliyorladı sıgamıyorduk artık satmak zorunda kaldım. bir yere kadar arac kucuk de olsa idare ediliyor o yuzden ilk etapta port bagaja cok ihtiyacınız olacagını sanmıyorum.

kazasız belasız gule gule kullanın.

İkizlerin Ömrü uzun bahtı güzel olsun inşallah.

Port bagaj ihtiyaç değil biraz görsellik bizim için , daha doğrusu işlevsel modifiye

[RaCeR] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Kafamızı miktin bize teşekkür yok mu la enüşte
    Alıntı JAMİRYO Nickli Üyeden Alıntı
    ALLAHINI SEVEN DEFANSA GELSİN

Aykut106 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı [RaCeR] Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iyi dedin, bnde bir acıklama bekliyorum!!!
    T r u t h i n e n g i n e e r i n g

S.Özcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı enesy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Anladın Sen Hediyen için de teşekkür ederim bi ara gelip alayım onları
    plastikçiye satarlar falan, biran önce al bence

Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı [RaCeR] Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Enüştesi öncelikle senin kafanı daha sikmedim Sadece çizikleri nasıl hallederiz diye danıştım. Fırtına öncesi sessizlik bu daha büyük şeyler olucak )

Daha sana çok etiketleyip teşekkür edicem muayene lastik vs işler bitsin önce

Alıntı Aykut106 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iyi dedin, bnde bir acıklama bekliyorum!!!
    Normalde araba alırken sensiz gitmem ama bu ara beni boşladın yok sana teşekkür (

Senin yüzünden son iki arabamı hanımımlan gidip aldım. Seninle araba bakmaya gidip mutlu olabilirdik aptal çocuk ((

Alıntı S.Özcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    plastikçiye satarlar falan, biran önce al bence
    Gelcem gelçem haftasonu uğrarım sen malları hazırla

Şahan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hikayelerimiz çok benzer olmuş, biz de bizim kızın ilk haberini aldığımızda bundan 3 sene önce Focus'un bagajına sığamama durumu ile karşı karşıya kalıp ilk b7 station 1.4 tsi passatımızı almıştık Sonrasında artan günlük mesafeler sebebiyle 1.6tdi olanına geçmiştik. Keyifli arabadır özellikle yaz tatiline çıkarken daha da keyifli olacak Güle güle binin, ufaklığı da güle güle büyütün.
    Zihin fukara olursa, fikir ukala olur..

207_TR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aramıza hoş geldin diyorum

Konu 207_TR tarafından (20-11-2019 Saat 21:39 ) değiştirilmiştir.
    Audi A6 C5 Avant 2.0 & Bmw F800S

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler