User Tag List

Sayfa 4/11 İlkİlk ... 23456 ... SonSon
191 sonuçtan 58 ile 76 arası

Konu: Enesy's Passat Variant " Koca Ayı "

DenizKaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    r36 yazısıda bende mevcut orijinal olarak, düşünürseniz satabilirim.
    Hayırlı olsun güzel günlerde kullanın

enesy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı DenizKaan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    r36 yazısıda bende mevcut orijinal olarak, düşünürseniz satabilirim.
    Hayırlı olsun güzel günlerde kullanın
    Çok Teşekkür Ederim,
    Orjinal olmayan araca logo takma işini sevmiyorum. Çakma çanta gibi oluyor

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    maşallah aracınıza çok güzel tercih olmuş. benim kızımın adıda nil. Allah analı babalı büyütsün.

Ferhat_V - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hem araban güzel hem şanslısın jantları tesadüfen bulman iyi olmuş boya sonrası çok yakışır..keyifle kullan.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı picasso Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maşallah aracınıza çok güzel tercih olmuş. benim kızımın adıda nil. Allah analı babalı büyütsün.
    Allah sağlıklı uzun ömürler versin tüm bebeklere , ömrü bahtı güzel olsun

Alıntı Ferhat_V Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hem araban güzel hem şanslısın jantları tesadüfen bulman iyi olmuş boya sonrası çok yakışır..keyifle kullan.
    Allah yüzüme gülüyor arabayı şans eseri buldum , jantları şans eseri buldum. Kalbim temiz heralde ponçik bi insan olduğumdan işlerim rast gidiyor.

Yine şans eseri elinde Bixenon far olan çok kıymetli bir dostum da farları hediye etti ama beyin di kodlama idi 10pin convertor kablo idi derken akı bokunu geçiyor. Takmak ile takmamak arasındayım

Ferhat_V - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    3 5 parça biriktirip birden taktır..jantlar farlar egzozlar vs.. 1 günde değiştiğinde daha çok seviyorsun arabayı

şemsiye wagonlara özel herhalde sedanda hatırlamıyorum ben ?

Sti_Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Allah analı babalı büyütsün kardeşimiz için de çok rahat edeceği bir seçim olmuş SW candır

Kısa ve uzun için Cree Led kullanmışsınız aydınlatma nasıl? Bende taktırmayı düşünüyorum ama özellikle uzunlarda selektör yapınca çok fazla sağa sola dağılma oluyor. Bu led için de aynı şey geçerli mi? yoksa direkt olarak karşıya mı vuruyor? Aydınlatma konusunda da bir video yada fotoğraf olsa süper olur. Keyifli sürüşler
    Hız,sonsuz bir tutkudur.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Sti_Ozan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Allah analı babalı büyütsün kardeşimiz için de çok rahat edeceği bir seçim olmuş SW candır

Kısa ve uzun için Cree Led kullanmışsınız aydınlatma nasıl? Bende taktırmayı düşünüyorum ama özellikle uzunlarda selektör yapınca çok fazla sağa sola dağılma oluyor. Bu led için de aynı şey geçerli mi? yoksa direkt olarak karşıya mı vuruyor? Aydınlatma konusunda da bir video yada fotoğraf olsa süper olur. Keyifli sürüşler
    Şimdi Led işi biraz boktan.

Passat ta da Focus ta da kullanıyordum. Focus ta mercek yok. Şahin farı gibi oldu çok kısa sürede söküp halojen e döndüm yolu görmeye başladım.

Passat ta mercek var kısalarda o yüzden karşıdan gelen adamı kör etmiyor. Beyaz ışık tek bir noktadan dağıldığı için nispeten daha iyi. Ama süper aydınlatıyor mu dersen hala halojen daha iyi diyebilirim.

Ben merceğin içindeki görüntüsünü seviyorum beyaz ışığın.
    Aşağıdaki gibi duruor.

Uzunlara gelince , iki araçta da uzunlarda hala led var.

Selektör yapınca güzel patlıyor dikkat çekiyor , yol da veriyorlar ama hala aydınlatma ii değil.

Kısalar halojen uzunlar led bi uzun yola gittim , aydınlatma olmayan sapa yerlerde çok kötü aydınlatması.

Ama benim kullanma amacım İstanbul - Bursa otobanında solda 90 la giden danalara seri selektör yapıp taciz etmek ve yol istemek olduğu için işimi görüyor.

Bir de ara sokaklarda kavşaklara yaklaşırken vs selektör yapınca işimi görüyor.

Özetle 70 TL ye hepsiburada gitti gidiyor vs alıp takmakla en iyi Çin malı led i takmak arasında ben fark göremedim.

Mercek varsa şehir içinde ve paralı otobanlarda kullanabilirsin. Uzunlar içinde sadece selektör de iş yapar gerisi at çöpe

Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ferhat_V Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3 5 parça biriktirip birden taktır..jantlar farlar egzozlar vs.. 1 günde değiştiğinde daha çok seviyorsun arabayı

şemsiye wagonlara özel herhalde sedanda hatırlamıyorum ben ?
    3 5 parçayı biriktirip takarsam kafasında far kırılıp jantları ile öldüresiye darp edilen koca olarak Show haber e çıkarım .

Eşim de çoluğun çocuğun rızkını bunlara yatırıyordu der beraat eder. Gizli Gizli tek tek yapıp göze batmamak lazım evde.

Şemsiye sedanlar da var , sahibinden de 3 4 araba da o kısmın resmi var , şemsiye yeri var ama hepsi boş tabi. Bu kasa Passat normal binicilerden , küçük şehirlerin arka sokak kabadayılarına geçiş yaptığı için o deliğin şemsiye yeri olduğunu bilen yoktur pek

kado - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ‎kızlar uzadıkça çirkinleşiyor; kız dediğin 1.60 - 1.75 olacak. 1.85 kız mı olur ya. he bu arada 1.45 de olmaz, o ne lan öle iddaa oranı gibi..

Batum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @enesy maşallah araç iyi duruyor kazasız belasız. Led konusunda yeni çıkan D2H ledler var normalden pahalı d2 s tipi gibi ince uzun, ama mercek içinde ışığı çok iyi.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı enesy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    18" Omanyt R32 & R36 jantlarını çok istiyordum. İnat ettim alıcam diye.

Tr de bulmak nerede ise imkansız olduğu için çok farklı alternatifler denedim.

En mantıklı olanı Romanya da satılık bulup ; orada yaşayan arkadaşıma aldırıp ; onun evinde saklayıp ; tr ye gelirken kendi a3 üne taktırıp tr ye getirtmek ve geri dönüşte de teneke takıp Romanya ya göndermekti. En mantıklısı bu diyorum diğer alternatiflerin mantıksızlığını siz düşünün.

Bu alternatif e OK demiş ve almak üzere parasını ayarlıyordum ki Euro kurundan haberi olmayan Allahsız Romanyalılar sadece Romanya içinde bir şehirden başka şehire ; arkadaşın evine kadar olan kargosuna 120 Euro dediler.

Romanya dan Türkiye'ye illegal getirme yöntemleri çok daha zahmetli idi , legal olan ise tır ile her geldiğinde 1 adet jant getirmesi ve gümrükte takılmaması gerekiyordu. Tır ın her TR ye gelişine 50 Euro falan istiyorlar oldu mu 200 Euro da nakliye. Passat la Romanya ya gitmek orada taktırıp dönmek de bi ihtimal di. Sadece lojistik maliyetleri tüm yöntemlerde ortalama 3000 4000 TL tutacaktı.

Ümidimi kaybedip s..erim jantını dedim.

Ta ki mahalle arasında kendi halinde 8 m2 lik bir lastikçi dükkanında Omanyt görene kadar.

Aa ne kadar benziyor derken omanyt olduğunu görüp direkt aldım.

Fakat jantların hali içler acısı , adeta 4 ü de ağlıyor kurtar beni diye. o göbeklerdeki çakma stickerlar falan off allahım.

Önce kumlama , asitle tamamen boya kalıntılarından arındırma ve elekrostatik toz boya yöntemi ile fabrikasyon sıfır kondisyona getirilecek.

Haziran a anca takarım sanırım.

Lastik de almam lazım çocuk masrafları vs derken jant lastiğin montajını yaza öteledim.

Bence çok yakışacak , en azından 1 takım jant adama dönmüş olur

Araç Üzerindeki duruşu aşağıdaki gibi ;

Bu da hayaller

@kado

Jant için aklımda tek model vardı , yukarıdkai postta ki jantlar. çok şükür buldum aldım

Bir de ben biraz takıntılıyım , o yılların vag jantı takarım bunu takmasam da.

Yani 2006 - 2011 arası a6 -a8 , phaeton jantı gibi
    Konu enesy tarafından (21-02-2020 Saat 14:51 ) değiştirilmiştir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @Batum

Teşekkür ederim öneri için , link ve var mı örnek olarak.

Yurtdışı link te olur

Batum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı enesy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Batum

Teşekkür ederim öneri için , link ve var mı örnek olarak.

Yurtdışı link te olur
    örnek olarak birebir şu linkteki ürün aharon 360 h1 led diye geçmiş bir sitede.
    Aharon 360 H1 LED headlight bulbs | Retrofitlab.com
    ama tr de satan yer dersen ukoled'te gördüm.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @Vtec_2 nin memleketi İsveç e hayranım. Yakın çevrem bilir 3 kuruş pahalı olsun Nordic Malı olsun felsefesindeyim her zaman. Volvo almaya para yetmediği için VW almış olabilirim ama Nordic hatıraları ekleyerek kendimi avutuyorum.

Geçen yıl Stockholm e tatile gittiğimizde hatuna rica minnet edip , vakit ayırıp 1 saat uzaklıkta bulunan Kista VW bayiine plakalık sticker vs satın almak için gitmiştim ,

Kapıda afrika kökenli bir arkadaş karşıladı bizi. Derdimizi anlattık Plakalık alcam anahtarlık alcam hatıra vs vs dedik , yedek parçaya bu korkunç tırnaklı ablaya yönlendirdi.

Plakalıklar Geldi , kallavi bir fiyat çektiler alt kısmı ve çitasına takım olarak. Eyvallah verelim parasını dedim nakiti uzattım , ablanın surat düştü. Nakit kesinlikle almıyorlar ve ben kredi kartımı kaybolur vs diye bayii ye giderken yanıma almadım.

Türk işi teklifte bulundum vereyim parayı sen çek karttan diye tabiki kabul etmediler.

Tam çıkıyorduk showroom dan arkadan bizim afrikalı seslendi naptınız diye , alamadık dedim bekle dedi gitti. Yan tarafta bir danışmanın masasında çekmecede birşeyler arıyordu ki eşim masada yazan ismi gösterdi. " Cenk " soyadını hatırlayamadım şu an. A Cenk kim diye yüksek ses ile Türkçe seslenince bir arkadaş baktık yanımıza geldi tanıştık.
    Kuralların katı olduğunu plakalık satamayacağını sadece elinde satılan bir arabadan kalan çıtayı ( korkunç ablanın olduğu fotoda elimdeki ) ve anahtarlığı hediye edebileceğini söyledi ve elimiz boş döndürmedi sağ olsun.

E anahtarlık hojdur ama bana yetmez aklım kaldı plakalıkta ve Sticker da.

Sticker dedin mi ağa babalarından @deeperblack abim var arkamda o halleder dedim. Tasarımını yaptım sağ olsun bunca işinin arasında kırmadı ve sticker ın kralını yaptı da

E kaldı plakalıklar. Ama plakalık konusunda da kılım. Aldığım çıtayı takmam için EU plakalık lazım.

Kendisi Bu aşağıdaki;

E onu TR de bulamayız getirtemeyiz de. @Melih-Ö biraderim de @SekoLive biraderim de aklıma gelmedi o kafa karışıklığında.

Otur ölçü al , tasarla milimetrik uğraş. Yazı Pleksi olmasın , Kabartma da olmasın , takmaktik pleksi de olmasın o öyle derken lazer kesim yaptır , harfleri yakma yaptır, boya ile tek tek içlerini boya şeklinde ilk ve son plakalık üretimim.

Arka

Ön

Aylak bakkal başaklarını tartar misali karantina da boş adam modifiyeleri yapmaya devam ediyorum. Çok yakında daha da alakasız detaylar ile konuyu güncellerim

Bunlar da Bonus :

GTI

Gurbetçi Golf R ı

Bizim Fukara Passat ın Daşdaşlı abisi R36

Lambo

Amcadan Sikibin

Otomobil Konusu Geçince Bahsetmemek olmaz

Oraların Yerli ve Milli'si Volvo

burakkaradag - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Son post çok iyi, böyle şeyleri görmek şaşırtıcı şekilde mutlu ediyor beni
    95' Renault9 Spring --- 06' Kia Picanto 1.1 EX
    97' Peugeot 106 XR --- 13' Opel Corsa D
    05' Citroen C3 HDi SX --- 23' Fiat Egea Cross

R.I.P - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abladan sonra böbreklere bir baktırın eksik olmasın, narkozsuz fark ettirmeden götürür o tırnaklarla

Vtec_2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @enesy Volvo almaya artik burdada para yetmiyor gibi mercedes bmw audi , cok daha uyguna geliyor.

ruudvan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    aynı tokyo.
    yok o hondalar içindi. aynı stockholm.
    iyi ki o plakalığı alamamıssın yada uymamış.rezalet duruyo.sade hali daha iyi.
    duz yazısız plakalıklar var bilirsin.onun altına stıckerdan sade gorunumlu orjinal bir calısma yapabilirsin .kosiflerin plakalığı düz. tinerle uzerinden gectın mi yazısıda gider. aklında olsun.
    kavacıga gıderken kosiflere ugrıcan ordanda cumhur abiye işlem tamam.
    https://www.instagram.com/maxshineturkiye/

No coffee!!!

Hareli köyün polisajcısı !!!

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler