User Tag List

Sayfa 5/11 İlkİlk ... 34567 ... SonSon
191 sonuçtan 77 ile 95 arası

Konu: Enesy's Passat Variant " Koca Ayı "

TarikS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gardaşım noldu işler mi kesat işsiz mi kaldın bu nasıl bir can sıkıntısı yiğidim bi plakalığa o kadar uğraşılır mı la

benim is it love'ı vereyim de kopyasını yap bari siz bu işleri seven bir beyfendiye benziyorsunuz

enesy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TarikS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gardaşım noldu işler mi kesat işsiz mi kaldın bu nasıl bir can sıkıntısı yiğidim bi plakalığa o kadar uğraşılır mı la

benim is it love'ı vereyim de kopyasını yap bari siz bu işleri seven bir beyfendiye benziyorsunuz
    Ms Teams ve Skype Sendromundayım. Bi nevi tükenmişlik sendromu. Yapayım sana is it love ayıpsın çözdük artık işi

İstanbul da olsam yine oyalardım kendimi Bursa da pek bi yer de bilmiyom arabaya ve ev tadilatlarına vakfettim kendiml

[RaCeR] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Enüşte şu aykütün plakalıktan bana yapsana
    Alıntı JAMİRYO Nickli Üyeden Alıntı
    ALLAHINI SEVEN DEFANSA GELSİN

Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konu nun ilk postunda Smart Fortwo dan Variant a olan radikal geçişin sebebinin beklenen bir küçük hanım olduğundan bahsetmiştik.

Nil Sağlıkla Doğdu , 3 aylık oldu bile kaş ile göz arasında.

E hanımın ilk anneler günü , Anneler gününde mikser alınır ütü alınır kolye alınır. E daha uzun yıllar alırız onları ilk anneler gününde anlamlı bir şey olsun , ömür boyu bakıp bakıp iyi ki almışım diyeyim istedim. Arabayı Nil hanım'ın rahatı için aldık madem plakası da güzel olsun dedim ve karşınızda Koca Ayı'nın Küçük Hanım & Anneler Günü Özel Güncellemesi :

Daha Emniyet Müdürlüğünden plakayı almadan , NİL 10 boş dediği anda camiamızın mihenk taşı plaka işleri başkanı @Melih-Ö yü whatsapp tan darladım App ler için plakayı yazdım.

Çift kat vernik atıp taktım

Plaka işini hallettim ve otomobil geçmişimde aracıma yaptığım en anlamlı ve en huzur veren değişim oldu sanırım.

Passat R36 gerçekten yakışıklı alet , r36 çakması yapma niyetim hiç olmadı açıkçası tarzım da değil ama görsel olarak çok beğendiğim stoplara sulanıyordum.

Kendileri bunlar ;

Ali Expresste ÇAkmaları var ama hem Covid19 hem dolar kuru hem de elimde 1 takım yedek stop olması nedeni ile turşusunu mu kuracağım yan sanayisini alıp diyerek niyeti bozdum.

Covid karantinası nedeni ile evde boş yaparken kolları sıvadım.

Önce Söktüm kendilerini ,

Aracın sağı solu 9 yıldır hiç sökülmemiş olduğu için plastikler artık iyice sertleşmiş , sökerken işaretlediğim klips çıt diye gitti.

Projeyi yarıda bırakıp başladım sanayi de klips aramaya o vw servisi bu parçacı derken aklıma bazı şeylerin serviste çok ucuz olduğu geldi.
    Doğuş oto yu aradım ve parçanın inanılmaz şekilde 4TL olduğunu öğrendim. Yetkili bakımlı olduğu için yedek parça indirim hakkımı da kullanmadım kredisiz vadesiz nakit olarak 8 TL karşılığında 1 çift sipariş verdim

Önce dip bucak bir temizledim ;

Sonra Beyaz Kısımları Maskeledim ,

Sonra Verdim Kutsalı Verdim Kutsalı , Bir Sağdan Veriyorum Bir Soldan Veriyorum.

Çok karanlık sevmiyorum Doğan SLX gibi oluyor bence , böyle koyu bordo istiyordum ilk defa DIY olayını başardım sanırım.

Burada da minicik bir değişikliğin yarattığı etki ; ( Minicik değişiklik dediğime bakmayın ilk foto doğduğum büyüdüğüm şehir İstanbul da yaşarken Maltepe de 34 plaka ile çekildi , ikinci foto yeni yaşamıma başladığım Bursa da 16 plaka ile. O biraz büyük bi değişiklik oldu tabi )

Jantcıklar hala boyanacağı sıfırlanacağı ve yoldaşları olan 225/40/18 lerle buluşcağı günü bekliyor. Seyahat kısıtlamaları nedeni ile İstanbul'a gidip alamıyorum evlatlarımı

Onları alınca bir daha güncellerim artık. Kalanlar çift çıkış sağ sol egzoz ve difüzör , jantlar ve bir ihtimal uzun tabut port bagaj.
    Konu enesy tarafından (16-05-2020 Saat 01:24 ) değiştirilmiştir.

TarikS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    O serseri görünümünün altında kocaman ponçik bir kalbinin yattığını cümle aleme duyurmuş oldun Güzel hareket olmuş valla, eksiksiz bir evinin erkeği çocuklarının babası hareketi

Stoplara vernik atmadıysan bir vernik denesene onlara, eccük mat mı kalmış sanki? Corsa Sport varken bu hareketten sinyallere yapıyoduk, vernik lazımdı gibi hatırlıyorum

Arkaya difüzör ve egzoz çok acil halledile. Kesene bereket

Lastikleri verelim otobüse gönderelim yav olmuyor mu öyle? Anlaşmalı kargo falan yapak, Veya İzmit'e gelebiliyosan ben sınırdan Darıca'ya geçirebilirim lastikleri oradan alabiliyorsan al

Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    O serseri görünümünün altında kocaman ponçik bir kalbinin yattığını cümle aleme duyurmuş oldun Güzel hareket olmuş valla, eksiksiz bir evinin erkeği çocuklarının babası hareketi
    Buna yorum yapmıyom

Stoplara vernik atmadıysan bir vernik denesene onlara, eccük mat mı kalmış sanki? Corsa Sport varken bu hareketten sinyallere yapıyoduk, vernik lazımdı gibi hatırlıyorum
    Verniğim var atarm haftaya , klipsleri değiştirmek için sökücem zaten perşembe. Bu arada senin bi ara corsan vardı dimi

Arkaya difüzör ve egzoz çok acil halledile. Kesene bereket
    Ponçik aile babası olunca Prima Premium Care , Ana Kucağı , Çocuk odası gibi ihtiyaçlar oluyor, Darısı başına Bro.

Lastikleri verelim otobüse gönderelim yav olmuyor mu öyle? Anlaşmalı kargo falan yapak, Veya İzmit'e gelebiliyosan ben sınırdan Darıca'ya geçirebilirim lastikleri oradan alabiliyorsan al
    Kokain ticareti yapar gibi alıcağıma beklerim bayram sonu minnoş minnoş takarım be Hem coopers kargo pahalı kaçar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı [RaCeR] Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Enüşte şu aykütün plakalıktan bana yapsana
    Bunu görmemişim ,

Nicki 106 olan ama 106 sı hiç olmayan ayudi fanı arkadaş atsın bana resmini. Her türlü çakma çukma itina ile yapılır.

Uzaklaştırılmış Kullanıcı
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    34 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Harika olmuş. Yapılması gerekenler belli devamında,

-Aracı en güvensiz şekilde düşürmek gerek. Yayları presler misin, keser misin, komple söker misin sen bilirsin artık.
    -Takılabilecek en büyük jant. Mümkünse krom olur, turuncu olur. Hatta elinden geliyor, her koluna led şeridiyle ışık çekilirse daha harika olur.
    -Sağına soluna kı.çına başına alakasız sticker, AA logosu, Osmanlı tuğrası alakasız şeyleri takmak lazım. (Niye bunu ben de bilmiyorum)

Sonrasında da bi yutub videosu çekeriz, vw fabrikasından gelip eksozuna nazar boncuğu taktılar, Bugatti Chironla takas edelim dediler ama ille de vatanım dedik vermedik deriz.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Nightfish Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Harika olmuş. Yapılması gerekenler belli devamında,

-Aracı en güvensiz şekilde düşürmek gerek. Yayları presler misin, keser misin, komple söker misin sen bilirsin artık.
    -Takılabilecek en büyük jant. Mümkünse krom olur, turuncu olur. Hatta elinden geliyor, her koluna led şeridiyle ışık çekilirse daha harika olur.
    -Sağına soluna kı.çına başına alakasız sticker, AA logosu, Osmanlı tuğrası alakasız şeyleri takmak lazım. (Niye bunu ben de bilmiyorum)

Sonrasında da bi yutub videosu çekeriz, vw fabrikasından gelip eksozuna nazar boncuğu taktılar, Bugatti Chironla takas edelim dediler ama ille de vatanım dedik vermedik deriz.
    Yetkili servisten poşet alıp koltuklara takmıycakmıyız ?

Uzaklaştırılmış Kullanıcı
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    34 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı enesy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yetkili servisten poşet alıp koltuklara takmıycakmıyız ?
    Ya sen yazdıklarımı bi yap, tek tek tüm parçaları streç film kaplayacağız, sonra arabanın dışını streç kaplayacağız. Hastasından satılık diyip 450-500 gibi okuturuz.

S.Özcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Plaka çok güzel olmuş, istanbulda plaka konusunda yardımcı olabilir misiniz?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı S.Özcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Plaka çok güzel olmuş, istanbulda plaka konusunda yardımcı olabilir misiniz?
    İnce uzun mu kısa kalın mı ?

Yoksa öne uzun arkaya kısa kalın mı corvette şekli

S.Özcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İnce uzun mu kısa kalın mı ?

Yoksa öne uzun arkaya kısa kalın mı corvette şekli
    Fiber embeş badi kitli beşyirmii şekli olsun

deeperblack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah bro, plakada stoplarda nokta olmuş. Bi ince mat kalmış vernik yoktu diye bağırıyor.
    Burdan bi ihtiyacın olursa gönder kargoyla çözeriz her türlü.(az koronalı paket yaparım sana)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı deeperblack Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah bro, plakada stoplarda nokta olmuş. Bi ince mat kalmış vernik yoktu diye bağırıyor.
    Burdan bi ihtiyacın olursa gönder kargoyla çözeriz her türlü.(az koronalı paket yaparım sana)
    Sticker lara yorum yok mu Ulan ne uğraştırdı beni işin gücün arasında diye

deeperblack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sticker lara yorum yok mu Ulan ne uğraştırdı beni işin gücün arasında diye
    Senin canın saolsun bro Yüzünü gördük onca zaman sonra ne güzel oldu.

Boost Up - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Enes maşallah çok güzel olmuş, eline koluna sağlık. Anladığım kadarıyla difüzör işinede girişicen, ama onu halledene kadar egzozu biraz içeri alsan çok daha güzel durabilir

Tekrardan maşallah, güzel günlerinde kullan. Yiğenede maşallah (nazar emojisi bulamadım)
    Alıntı Eray Yümsel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kemik sesleri eşliğinde gideri var beyler, olur olur bethoven ın 8. senfonisi bile çalınır bunla

burcinkarabacak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah araca variant kullanıcılarını görünce mutlu oluyorum. Nil hanımefendiye hoşgeldin diyelim sağlıklı güzel bir ömrü olsun. Bebek arabası ve araç koltuğu ben de arıyorum ne kullanıyorsunuz acaba. Kısmetse ekim başı gibi biz de bekliyoruz

Saygılarımla
    Punto Evo Mjet - ANKARA (Sold)
    Bravo 1.6 120Hp Sport Style Dua.(Sold)
    Passat Variant 16 1.6 TDI DSG Highline...

Kadyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah. Prima yerine sleepy dene arabaya para kalır

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler