User Tag List

Sayfa 6/11 İlkİlk ... 45678 ... SonSon
191 sonuçtan 96 ile 114 arası

Konu: Enesy's Passat Variant " Koca Ayı "

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Çok yerinde dokunuşlar olmuş. Plaka çok güzel, evladın da huzurla sağlıkla büyür inşallah.

DIY olarak kendin yapman da bence zevkini katlıyor olayın.
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

enesy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Boost Up Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Enes maşallah çok güzel olmuş, eline koluna sağlık. Anladığım kadarıyla difüzör işinede girişicen, ama onu halledene kadar egzozu biraz içeri alsan çok daha güzel durabilir

Tekrardan maşallah, güzel günlerinde kullan. Yiğenede maşallah (nazar emojisi bulamadım)
    Arda teşekkürler , difüzörü en son halledicem gibi duruyor. sona az kaldı zaten ama difizör olayında sağ egsoz kazanı bulmam lazm vag . Sanayi işi sevmiyorum arkadan baktkmj sağ sol aynı olsun istiyorum

Alıntı burcinkarabacak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah araca variant kullanıcılarını görünce mutlu oluyorum. Nil hanımefendiye hoşgeldin diyelim sağlıklı güzel bir ömrü olsun. Bebek arabası ve araç koltuğu ben de arıyorum ne kullanıyorsunuz acaba. Kısmetse ekim başı gibi biz de bekliyoruz

Saygılarımla
    SiZe de şimdiden hayırlı uğurlu olsun sağlıka gelsin inşallah. Araba vs hepsi bir yana bebek gelince .

Sizin aracınız da çok şık güle güle kullanın.

Bebek arabası ve oto koltuğu dipsiz kuyu , kaç para harcamak istediğiniz ile alakalı. Çok çok adi olanlar kendini belli ediyor zaten amama onun harici tamamen talebe göre karar verebilirsiniz.

Araç koltuğu günlük kullandığım focus ta MaxiCosi Pria takılı , passat a Be Safe takacağım. Ama karantina vs zaten daha koltuğa oturamado doğduğundan beri.

Bebek arabası da ben çok araştırdım alırken , güvenlik ve sağlamlık önceliğimdi. Norveçli yaparsa iyisini yapar dedim Stokke Xplory tercih ettim. Gerçekten çok iyi ama katlanmıyor pek , açık halinden %5 daha küçük oluyor sadece.sizde de Variant olduğu için yer kaplaması çok sorun olmaz diye düşünüyorum.

Alıntı Kadyr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah. Prima yerine sleepy dene arabaya para kalır
    Arkadaşlardan falan 1 er tane alıp hepsini denedik yok alıştığından başkası olmuyor kızartıyor hemen pişik yapıyor

Bez paralarını kenara atsam güzel bütçe yaparım ama
    Konu enesy tarafından (16-05-2020 Saat 13:22 ) değiştirilmiştir.

Kadyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pişik var ise sıkıntı. Biz ne verdiysek sorun çıkarmadı cildi fakat prima ve sleepy dışında ürünleri ben beğenmedim neyse sağlıkla büyüsün

.::EmrE::. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    On numara olmuş kankacım plakalar. Ufak dokunuşlarla güzelleşen araçları seviyoreee. Eline sağlık.

emre.ates - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Stoplar 10 numara oldu ben çok beğendim . NIL 10 bu işin sonu çıtayı ALLAHÜ EKBER DAĞLARINA çıkardın Teşekkürler brom

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah çok güzel olmuş, güle güle kullan
    Bebek içinde sw super tercih, Allah analı babalı büyütsün, ben suv aldım ama lambur lumbur, sw ye geçmeyi düşünüyorum değiştirirken.

e.adakale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    A4 avant kullanan biri olarak sw arac candir ne istersen yukle ferah iyi sürüsler.
    mutluluklar ailecek
    HERKES KAZANDIĞI KARŞISINDA REHİNDİR

Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı enesy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    18" Omanyt R32 & R36 jantlarını çok istiyordum. İnat ettim alıcam diye.

Fakat jantların hali içler acısı , adeta 4 ü de ağlıyor kurtar beni diye. o göbeklerdeki çakma stickerlar falan off allahım.

Önce kumlama , asitle tamamen boya kalıntılarından arındırma ve elekrostatik toz boya yöntemi ile fabrikasyon sıfır kondisyona getirilecek.

Haziran a anca takarım sanırım.

Lastik de almam lazım çocuk masrafları vs derken jant lastiğin montajını yaza öteledim.

Bence çok yakışacak , en azından 1 takım jant adama dönmüş olur

Araç Üzerindeki duruşu aşağıdaki gibi ;
    Demiştim aylar önce Haziran demişim haziranda taktım böyle de dakik adamımdır

Jantlar berbat tı yukarıda da resmi var.

Hanım korkusundan dolayı jantları aldığım gibi @B16 Burak kardeşimin maslaktaki tükkana koymuştum.

Maslak ta 7/24 olan Burak'a Bursa dan taciz ateşleri başladı. Hadi boyatalım şu jantı , hadi , hadi derken pes etti. Gitti elektrostatik boya için fiyat aldı pazarlık yaptı derken operasyon başladı.

İlk Halleri

1.Aşama Boya sökücü ile tüm boyaların sökülmesi

Boyalar çıktı ;

Kumlama

Elektrostatik Toz Boya

Göbekler Boyanmamış Halde

Burada boyanın yeni rengi ile eski rengi kabaca fikir veriyor.

Göbek kapakları plastik olduğu için elektrostatik boyama yapılmıyor. Kapaklar anam babam usülü aynı renge boyanıcak ( boya sökücü - zımpara - astar - boya ) ortaya da vw logo gelecek.

Dunlop FM serisi 225/40/18 lastikleri aldım ve sinan çetin film gibi sahnesi başladı.Kafamda gülpembe çalarken heyecanlı bekleyişin sonunda jant ile lastik birbirine kavuştu.

Elif Eylül ün eteğini yukarı çekip polatın üzerine atladığı sahne geldi aklıma gözüm doldu lastikçide.

Ee jant lastik tamam da bu araba ya 18 takınca Allroad olacak , hanım kullanıcak basamayız.
    Jant çok güzel oldu , jant , boya, lastik , balans derken gayrisafi kişisel hasılamın anasını belledim.
    Bu kadar emeğe bu jantı takmazsam gözüm açık gider.Takarsam araba yükselicek. Yay alıp takarsam hanımla kavga 1.02 oranla banko.

Google > 2020 Boşanma Nafaka Tarifesi

Gözü kararttım ve bu kadar masraf etmişken biraz daha ederim. En kötü söker orjinale dönerim yayları diyerek Vogtland 3.5 aldım.
    Prensip olarak almadan önce değil aldıktan sonra düşünüyorum napıcaz şimdi diye. Aklımda kalacağına dötüme girsin mantığı.

Yayları takma konusunda @onurc den destek istedim. Maslak ta Has Garaj a yönlendirdi.
    Uzun zamandır sanayi de usta vs işim olmuyordu. Ya sanayi çok gelişti ben görmeyeli ya da bu servisteki arkadaşlar gerçekten işine çok saygılı.
    Serviste yer de bir damla yağ yok , çalışan tüm arkadaşlar 5 dakika sonra eşi/kız arkadaşı ile bebeğe inicekmiş gibi eller tertemiz kıyafetler tertemiz.
    Saplamaları takmadan önce wd40 ı fıs fıs sıkma falan yok , tek tek alıp kirli alanda yağlayıp temiz olan montaj alanına getirip direk araca takmalar falan. Hastahane gibiydi sağ olsunlar. İçim çok rahat izledim takılırken.

Velhasıl 3,5 cm vogtland ları taktık.
    16 lar ile görüntü ve basıklık bu şekilde

Ve Mutlu Son

Göbekler boyanmadığı için eski göbeklerle bijonlar açık halde taktık geçici olarak , göbekler boyanıp takılınca görüntü bu olacak

Before & After

Mutluluk Bize Haram , Mutsuz Son ibo Şov Edition

Yay ve jantları aynı anda taktım , aracı deneyemeden uzun yola çıktım İstanbuldan Bursa ya eşim ve çocuk ile geldim.

Araba kamyonet oldu , feribotta park halinde iken bile boing boing diye zıplıyor titriyor olduğu yerde.Anlamadım bursa ücretli otoyolu kaymak gibi yol eve gelene kadar yoruldum. Hele otoban sonrası ghettolardan geçiyorum eve giderken orada kayış koptu bende. Sırası ile tekrar en baştan balans rot bilezik bijon tekrar kontrol edip tekrar yol yapacağım. O da olmazsa yayları orjinale dönüp yüksek kullancağım yapıcak bir şey yok.

Bursa otobanına çıktığımızdan beri bu arabaya ne yaptın kamyon gibi eski haline geri döndür ne yapılacaksa kaç paraysa diyor eşim.

Bu gidişle işi çözecek iyi bir usta ya da iyi bir avukat gerekiyor acilen
    Arif Işık - Her Türlü Halı Kilim Travel

XoR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Jantlar çok yakışmış güle güle kullan

Bizden bir yıldız kaydı, yine gökler aldı... Hepimizin başı sağolsun. Huzur içinde yat Alperim |RA|

mert_can 41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Maşallah jantlar çok yakışmış güle güle kulanın
    Alıntı MBALP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım araç nazım hikmet ile Cemal sureyya' nin vakti zamanında ortak olarak aldıkları ve Ataşehir gecelerine adlarını altın harfler ile yazdırdiklari araç..

S.Özcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı enesy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Ve Mutlu Son

maşallah çok güzel oldu,

bu arada reklam için teşekkürler, ekoloji geri kazanım, hurda kağıt alımı, arşiv imha, anında kantarda ödeme ile hizmetinizde

kasırqa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    maşallah bence bu göbekler daha güzel durmuş
    Kaygılarınız geleceği değiştirmez.

Shadow_Dancer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    37 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kalem gibi maşallah..
    Tango-1 never dies.

e.adakale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    jantlar efsane olmus iki aracimda da kis modundan yaza gecince wow oluyorum jant benim icin takim elbisenin altinda iyi ayakkabi gibi.
    tamamliyor ve sinif atlatiyor resmen arabaya.
    iyi sürüsler.
    avant yada sw araclar ideal araclar konfor ve kalabalik kullanim acisindan bir golf ve a4 avant sahibi olarak cok memnunum
    HERKES KAZANDIĞI KARŞISINDA REHİNDİR

Ome_RS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Talihsizlikler kötü olmuş ama görüntü enfes. Biz de aynı ayidan alıyoruz pazartesi. R36 arka difüzör buldun mu? İki tane bak bize de lazım

CloudGrey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hayırlı olsun.
    konu yaydan ziyada sanki lastik yanağı çok inceldi diye konforsuzluk olmuş gibi..
    yay ve 16 jantle denedinmi?
    médiocrité partout

Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Geçen posttan sonra nezaket gösterip yorum yapanlara teşekkür etmeyi atlamışım. Kusura bakmayın.

Alıntı ghent Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    On numara olmuş kankacım plakalar. Ufak dokunuşlarla güzelleşen araçları seviyoreee. Eline sağlık.
    Sana gereken cevap verildi

Alıntı emre.ates Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Stoplar 10 numara oldu ben çok beğendim . NIL 10 bu işin sonu çıtayı ALLAHÜ EKBER DAĞLARINA çıkardın Teşekkürler brom
    Teşekkürler Budik Reis

Alıntı ÖmerF.Bayar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah çok güzel olmuş, güle güle kullan
    Bebek içinde sw super tercih, Allah analı babalı büyütsün, ben suv aldım ama lambur lumbur, sw ye geçmeyi düşünüyorum değiştirirken.
    Sw çok fonksiyonel ve yakışıklı gelmeye başladı bana. Normalde hiç sevmezdim.
    Alıntı e.adakale Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    A4 avant kullanan biri olarak sw arac candir ne istersen yukle ferah iyi sürüsler.
    mutluluklar ailecek
    Alıntı e.adakale Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    jantlar efsane olmus iki aracimda da kis modundan yaza gecince wow oluyorum jant benim icin takim elbisenin altinda iyi ayakkabi gibi.
    tamamliyor ve sinif atlatiyor resmen arabaya.
    iyi sürüsler.
    avant yada sw araclar ideal araclar konfor ve kalabalik kullanim acisindan bir golf ve a4 avant sahibi olarak cok memnunum
    Bir b6 avant ve focus kullanıcısı olarak a4 avant ve golf kullanan size teşekkür ederim

Alıntı XoR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Jantlar çok yakışmış güle güle kullan
    Alıntı mert_can 41 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah jantlar çok yakışmış güle güle kulanın
    Alıntı Shadow_Dancer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kalem gibi maşallah..
    Nazik yorumlarınız için çok teşekkür ederim. Eksik olmayın.

Alıntı Ome_RS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Talihsizlikler kötü olmuş ama görüntü enfes. Biz de aynı ayidan alıyoruz pazartesi. R36 arka difüzör buldun mu? İki tane bak bize de lazım
    r36 değil ama 2. ya da 3. sayfa da vardı difizör çift çıkış olan , ondan doğuşta sipari ile geliyor. Fakat ben orjinalciyim her daim. Egsozu egsozcu süleyman usta yapımı kazan takmak istemiyorum. oem kazan da pahalı. b6 a4 3.0 kazanı falan lazım sol tarafa . uzun iş ve para . belki bi romanya bulgaristn vs yapabilirim araba ile denk getirirsem atar bagaja getiririm.

Alıntı CloudGrey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun.
    konu yaydan ziyada sanki lastik yanağı çok inceldi diye konforsuzluk olmuş gibi..
    yay ve 16 jantle denedinmi?
    Bu konu ile ilgili biraz yol kat ettik.Bugün koşturdum baya. Lastik havaları çok yüksekmiş atlamışız kontrol etmeyi. Herşeye baktık hunter lar rotlar balanslae derken bedava olana bakmamışız ) baya zıpzıp hissi azaldı havaları 32 yapınca
    Alıntı S.Özcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maşallah çok güzel oldu,

bu arada reklam için teşekkürler, ekoloji geri kazanım, hurda kağıt alımı, arşiv imha, anında kantarda ödeme ile hizmetinizde
    Kardeşim senin de hakkın ödenmez eksik olma. 10 Ton ve üzeri hurda arşiv kağıt vs yerinde alınır.

Alıntı kasırqa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maşallah bence bu göbekler daha güzel durmuş
    Valla artık 2 opsiyon var bi takıp bakıcam diğerine de. Bu şekilde şık duruyor ama öteki oem göbekle r36 jantı olduğu belli oluyor direkt.
    Konu enesy tarafından (06-06-2020 Saat 17:06 ) değiştirilmiştir.
    Arif Işık - Her Türlü Halı Kilim Travel

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bence sıkıntı eski lastik/yanak ve süspansiyon ile tadını biliyor olmanız.
    16'dan 18'e geçiş+yay bozmuş konforu bence. Yanak çok fazla ve hızlıca incelmiş.
    17 + yay olsa hanımı ikna edebilirdin belki
    Okumadan imzalamam.....

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Bence jantlar çok güzel olmuş ama yayda yanlış tercih yapmışsın.

Eibach veya H&R alacaktın değiştirme veya takaslama imkanın varsa özellikle kasa koduna uygun Eibach alıp takmanı tavsiye ederim aynı hanımcılık faaliyetleri bende de var ***** 225 40 18 ve H&R ile keyfimiz yerinde.
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler