User Tag List

Sayfa 9/9 İlkİlk ... 789
157 sonuçtan 153 ile 157 arası

Konu: 2008 E60 M Sport Siyah

mcanx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı bosporuss06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeşim hayırlı olsun,benim arabayı satacaktım sana acele etmişsin..bende hala e90'a geçip geçmeme kararında kararsızım....
    evet aslında bi ara düşünüyodum abi senin arabayı temiz olması açısından ama en çok yine tabi M bakıyodum birde o sıra param tamamlanmamıştı, diğer yandan E90 ı almadan 1 gün önce bile başka 2010 M SPort bir E60 bakıyodum yine ama araba turşu çıkınca hemen favorilere tekrar girip bu arabayı görüş bu iyiymiş bakalım mı bakalım, beğendik hadi aldık bitti oldu toplamda ise 7-8 günlük bir süreçte oldu bitti anlayacağın

Alıntı Ozan Özer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah,Allah kaza bela vermesin..Güzel araçların emin ellerde olması kadar sevindiğim birşey yok diyebilirim
    İleride benimde düşündüğüm araçlardan biri M Sport'lar..
    çok teşekkürler iyi dilekler için, sağolun umarım aklınızdaki gibi bir M sport alırsınız sizde
    her işte usta olmaya çalışan, her işin çırağı kalır.

bosporuss06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mcanx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet aslında bi ara düşünüyodum abi senin arabayı temiz olması açısından ama en çok yine tabi M bakıyodum birde o sıra param tamamlanmamıştı, diğer yandan E90 ı almadan 1 gün önce bile başka 2010 M SPort bir E60 bakıyodum yine ama araba turşu çıkınca hemen favorilere tekrar girip bu arabayı görüş bu iyiymiş bakalım mı bakalım, beğendik hadi aldık bitti oldu toplamda ise 7-8 günlük bir süreçte oldu bitti anlayacağın

çok teşekkürler iyi dilekler için, sağolun umarım aklınızdaki gibi bir M sport alırsınız sizde
    tam aradığım adamsın.e60 dan e90'a geçip karşılaştırmak açısından.turşu olan e60 ankaradamıydı?

Şahan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    e60'dan sonra e90'a geçenler kervanına hoşgeldiniz Kazasız belasız sürüşler dilerim, tek eksiği ekran gerçekten güle güle binin.
    Zihin fukara olursa, fikir ukala olur..

kifoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    E90 dan E60 a geçenler kervanındayım. 530xd aldım E90 işine baksın...

mcanx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı bosporuss06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tam aradığım adamsın.e60 dan e90'a geçip karşılaştırmak açısından.turşu olan e60 ankaradamıydı?
    biraz daha kullanıp tecrübe edeyim, sonra ne istersen sor abi
    evet turşu olan Ankaradaydı, 2010 - 134binde M Sport hemde içimde ukte olan beyaz renk eski E60 ımı Ankara'ya sattım ve çocuklarla çok iyi arkadaş olduk ve ondan rica ettim arabaya bakması için biletimi almadan önce, baktıktan sonra tek yorumu şu oldu; abi sana bu araba için buraya gel dersem benimle arkadaşlığı kesersin dışı diri ama içi çoluk çocuktan ötürü leş haldeymiş ve motorda şıkırdama varmış sonra da E90 oldu işte bi anda

Alıntı Şahan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    e60'dan sonra e90'a geçenler kervanına hoşgeldiniz Kazasız belasız sürüşler dilerim, tek eksiği ekran gerçekten güle güle binin.
    çok teşekkür ederim evet dediğim gibi park ederken nereden ses geliyor diye bir yadırgadım ama arabanın boyutlarına da alışınca artık aramıyosun. birde çok iyi bir bluetooth eklentisi bulup aldım, daha arabanın kapısını açmadan telefona bağlıyor, o yüzden ekranın bi hükmü kalmadı diyebilirim benim için. ya birde yoğunluktan kaçırmışım sizin konunuzu da şimdi gördüm bu arada maşallah, iyi emek vermişsiniz ve veriyorsunuz da kesenize bereket size de kazasız belasız sürüşler dilerim

Alıntı kifoz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    E90 dan E60 a geçenler kervanındayım. 530xd aldım E90 işine baksın...
    bulamadık temiz bi E60 hızlıca ne yapalım yani
    Konu mcanx tarafından (11-09-2020 Saat 07:47 ) değiştirilmiştir.
    her işte usta olmaya çalışan, her işin çırağı kalır.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler