User Tag List

Sayfa 5/9 İlkİlk ... 34567 ... SonSon
157 sonuçtan 77 ile 95 arası

Konu: 2008 E60 M Sport Siyah

CloudGrey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu sene herkes ps4lendi
    banada lastik alırken satıcı kasım tarihli gelir demişti 50. hafta geldi

ps3te yağmurda muazzamdı bunlarda öyle , hayırlı olsun üzerinde paralansın
    médiocrité partout

TarikS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mcanx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

245/40/18 orjinal ebatta 1 takım lastiklerimizi aldık, 2019 tarihli olarak anlaşmışken şansıma hepsi 02/20 tarihli denk geldi

İlk lastikler takıldığında bu mu dedim övdükleri lastik aşırı sert ve konforsuzdu çünkü, ertesi gün kendim kontrol ettiğimde gördümki 39 psi hava basmışlar, 34e çekince konfor inanılmaz oldu, şunu söylemeliyim ki lastiklerden sonra aracın viraj kabiliyeti ve özellikle fren mesafesi o kadar iyileşti o kadar güven verir bir hale geldi ki farkı çok büyük oldu PS4 lerin
    Michelin PS4 fiyatları enter

Mini'de Kormoran lastik çıktı eski sahibinden, rezalet lastikler, PS4 bana ilaç olur sanırım sağol yorumlar için

mcanx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı wolkanku Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok güzel ilerledi her şey maşallah mehmetcan.
    tam tadında bir e60 oldu.
    daha dokunacak bir şey yok, mekanik kozmetik bakmaya devam edip keyifle bin
    çok teşekkürler, sağol her anlamda arkadaşlığın için
    Dediğin gibi daha bi eksik kalmadı, böyle devam

Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CloudGrey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu sene herkes ps4lendi
    banada lastik alırken satıcı kasım tarihli gelir demişti 50. hafta geldi

ps3te yağmurda muazzamdı bunlarda öyle , hayırlı olsun üzerinde paralansın
    teşekkürler iyiki almışım kafam rahatladı, eski lastikler baya bitikti çünkü

Alıntı TarikS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Michelin PS4 fiyatları enter

Mini'de Kormoran lastik çıktı eski sahibinden, rezalet lastikler, PS4 bana ilaç olur sanırım sağol yorumlar için
    senin ebat muhtemelen 205/40/17 falandır o yüzden benim fiyatla kıyaslama bence, ben Bostancı'da Levent Ticaret/Lastik ten peşin aldım, fiyatta fark ediyor baya. 1 yıl yol yardım falan da hediye ettiler güzel oldu tavsiye ederim Mini için de

Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    teşekkürler iyiki almışım kafam rahatladı, eski lastikler baya bitikti çünkü

senin ebat muhtemelen 205/40/17 falandır o yüzden benim fiyatla kıyaslama bence, ben Bostancı'da Levent Ticaret/Lastik ten peşin aldım, fiyatta fark ediyor baya. 1 yıl yol yardım falan da hediye ettiler güzel oldu tavsiye ederim Mini için de
    205/45/17. Mustafa Bey ile görüştüm telefonda, internetteki en uygun fiyattan 60 lira daha uygun fiyat verdi ki sökme-takmayı da dahil edince daha da ucuza gelmiş oluyor

Sanırım oradan ilerleyeceğim. Teşekkür ederim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @TarikS

Rica ederim, hayırlı olsun şimdiden
    Bu adamlar her türlü lastiği temin ediyor ama Michelin de sanırım özel anlaşmaları vardı o yüzden piyasaya göre hep ucuz, hele ki peşin alırsanız çok daha uyguna geliyor.

bosporuss06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2 hafta önce lastikleri ön-arka yapma amacıyla Bostancı da arkadaşımın dükkanının yolunu tutmuştum, hazır jantları sökmüşken zamanımda varken gözü tırmalayan hafif paslı ve boyası dökülmüş kısımları da boyadık.
    bir yandan da fark ettim ki lastikleri ön arka yapmak falan fayda etmeyecek en iyisi daha fazla düşünmiyim yeni lastik alayım dedim. Goodyear Ass. 5 önerenler olmuştu ama sonra baktım ki herkes hep bir ağızdan 1 yıl sonra özelliğini kaybettiği konusunda hemfikirdi bende Michelin Pilot Sport 4’te karar kılıp araca taktım

kaliperler öncesi-sonrası

245/40/18 orjinal ebatta 1 takım lastiklerimizi aldık, 2019 tarihli olarak anlaşmışken şansıma hepsi 02/20 tarihli denk geldi

birde son olarak egzoz çok dışarıdaydı gözüme çarpıyodu artık haftasonlarını da sanayi de geçirmekten aşırı sıkıldığımdan, Volkan ın daha önceden önerdiği egzozcuya gittim, çift çıkış egzozu da takmış olduk böylelikle onu da aradan çıkartmış olduk

bu arada usta da manyak çıktı, çok hoşuma gitti iş yapışı ve ilgisi herkese tavsiye ederim (Bilen Egzoz / Bostancı San.)

aklımdaki yapılacaklar listesinin tamamını da bitirmişken, güzelce yıkayıp temizledikten sonra birkaç foto da aldım geçen hafta pazar günü. İlk lastikler takıldığında bu mu dedim övdükleri lastik aşırı sert ve konforsuzdu çünkü, ertesi gün kendim kontrol ettiğimde gördümki 39 psi hava basmışlar, 34e çekince konfor inanılmaz oldu, şunu söylemeliyim ki lastiklerden sonra aracın viraj kabiliyeti ve özellikle fren mesafesi o kadar iyileşti o kadar güven verir bir hale geldi ki farkı çok büyük oldu PS4 lerin

bu hafta plansız şekilde, biraz da yol yapma isteğiyle memlekete gitmem gerekti, yeni lastikler ve araçla ilk uzun yolu da yapmış oldum. gerçi memleket yakındı git-gel 500km yaptık hepi topu ama yine de keyifliydi

benimde yaz lastiği alma gibi bir planım var,ps4 de en büyük adaylardan.Run-flat mi?normalmi?

akko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @mcanx bende yeni aracıma lastik konusunda gidip geliyordum, yorumunuzdan sonra sanırım kesin olarak ps4 takacağım
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene !

https://www.instagram.com/akkosgarage/

KAAN INTERNATIONAL LOGISTICS

Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı bosporuss06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benimde yaz lastiği alma gibi bir planım var,ps4 de en büyük adaylardan.Run-flat mi?normalmi?
    abi hiç düşünmeden PS4 alabilirsin, benim orjinal hali runflat değildi zaten, gerçi senin jantlar 17 idi sanırım 225/50/17 olmalı seninde, o ölçüde Conti Sport Contact 5 kullanmıştım o da çok iyiydi onu da tavsiye ederim sana

Alıntı akko Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @mcanx bende yeni aracıma lastik konusunda gidip geliyordum, yorumunuzdan sonra sanırım kesin olarak ps4 takacağım
    tavsiye ederim Levent Ticaret e de mutlaka bir sorun bence almadan
    Konu mcanx tarafından (02-03-2020 Saat 16:29 ) değiştirilmiştir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    abi hiç düşünmeden PS4 alabilirsin, gerçi senin jantlar 17 idi sanırım 225/50/17 olmalı seninde, o ölçüde Conti Sport Contact 5 kullanmıştım o da çok iyiydi onu da tavsiye ederim sana

@jantmax Cem abiden siparişi verdim, başka yerle uğraşmam :P teşekkür ederim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı akko Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @jantmax Cem abiden siparişi verdim, başka yerle uğraşmam :P teşekkür ederim
    hayırlı olsun biraz kullanıp yorumları iletirseniz sevinirim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sanırım ilk sayfalarda koyduğum fotolar uçmuş, şimdi fark ettim görebilen var mı?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hayırlı olsun biraz kullanıp yorumları iletirseniz sevinirim
    günde 80-90km yapıyorum zaten kısa zamanda yaparım yorumu

bosporuss06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    abi hiç düşünmeden PS4 alabilirsin, benim orjinal hali runflat değildi zaten, gerçi senin jantlar 17 idi sanırım 225/50/17 olmalı seninde, o ölçüde Conti Sport Contact 5 kullanmıştım o da çok iyiydi onu da tavsiye ederim sana

245*45*17 benim lastik ebatlarım,ama 225*50*17 de matematiksel olarak uyuyor.Geçen sene contisport contact vardı araçta ama iyi durumda değildi,değerlendirmem yanlış olur.Benim için önemli olan konfor(yumuşak olması) ve yol tutuş.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Taksam mı takmasam mı derken iş çıkışı bostancı sanayide önümdeki araba ani durunca 10-20 ile frene asılıp kızaklayınca dedim kalk kalk kalk Levent ticarete gittim ben de elindeki son 4 adet PS4'ü aldım

2020 1. hafta denk geldi bana da

Arabanın dünyası değişti çok tatlı oldu, deli dana gibi gazlayabiliyorum yeniden Çıkanları da ilana koydum direk satıldı o kısım iyice teselli oldu, yoksa yola çıkana kadar moralim çok bozuktu lastikçideyken

Tavsiye için teşekkürler. Egzozcuda da seninkilerden ilerleyeyim dedim ama hazır downpipe'ı takmaya Bilen egzoz başkalarının iki katı fiyat çekince o işi icraate dökemedik henüz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Taksam mı takmasam mı derken iş çıkışı bostancı sanayide önümdeki araba ani durunca 10-20 ile frene asılıp kızaklayınca dedim kalk kalk kalk Levent ticarete gittim ben de elindeki son 4 adet PS4'ü aldım

Arabanın dünyası değişti çok tatlı oldu, deli dana gibi gazlayabiliyorum yeniden Çıkanları da ilana koydum direk satıldı o kısım iyice teselli oldu, yoksa yola çıkana kadar moralim çok bozuktu lastikçideyken

Tavsiye için teşekkürler. Egzozcuda da seninkilerden ilerleyeyim dedim ama hazır downpipe'ı takmaya Bilen egzoz başkalarının iki katı fiyat çekince o işi icraate dökemedik henüz
    benimkileri de bugün Cem abi takacak inşallah haber bekliyorum kendisinden

Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı bosporuss06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    245*45*17 benim lastik ebatlarım,ama 225*50*17 de matematiksel olarak uyuyor.Geçen sene contisport contact vardı araçta ama iyi durumda değildi,değerlendirmem yanlış olur.Benim için önemli olan konfor(yumuşak olması) ve yol tutuş.
    Hmm evet aynı oranda şimdi baktım da senin ebatlarda en ucuz tanesini 1065tl ye gördüm, bütçe olarak ne düşünüyorsun bilmiyorum ama Continental bu ölçüde daha uygun gibi
    Continental Premium Contact 6 konfor ve uzun ömürlülük odaklı diye biliyorum, yine pişman etmez yani

Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Hayırlı uğurlu olsun beğenmenize sevindim bende, kazasız belasız kullanın
    Birde downpipe için egzozcuya gerek yok, Maslak’ta Garage 475’e gidin bende Mini varken orada taktırdım çokta uygun fiyata ve memnun kalıp bakımları da orada yaptırıyordum. Siz bir arayın konuşun beni de bilgilendirin fiyat konusunda olmazsa arkanızdan bende ararım, tanıyor zaten
    0546 853 87 73 / Ahmet Usta

Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hayırlı uğurlu olsun beğenmenize sevindim bende, kazasız belasız kullanın
    Birde downpipe için egzozcuya gerek yok, Maslak’ta Garage 475’e gidin bende Mini varken orada taktırdım çokta uygun fiyata ve memnun kalıp bakımları da orada yaptırıyordum. Siz bir arayın konuşun beni de bilgilendirin fiyat konusunda olmazsa arkanızdan bende ararım, tanıyor zaten
    0546 853 87 73 / Ahmet Usta
    ben de muhtemelen bu hafta coiloverları montaja gideceğim 475' e
    rakamı biraz yüksek tuttular ama bakalım, gidince konuşacağım

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler