User Tag List

Sayfa 2/10 İlkİlk 1234 ... SonSon
187 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: Evlat macerasında son: Peugeot 607 2.2 hdı

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hayırlı olsun. 2010 yılında çalıştığım işyerinin sahibinde vardı siyah renk,2.2 otomatikti. Şehir içi 15 lt tüketim vardı arabada Bu arabaya kalın 5 kol Tocama jantlar çok yakışıyor. Bulabilirseniz tam olacaktır bence. Aracın rengi epey nadir ve çok güzel. Ekran sanırım tr de zor,ebay daha mantıklı olacaktır. Cam kumandası 607 de 4 ü de auto ludur, ama bozulursa ki inşallah bozulmaz 406 nınki de uyar,onda sadece sürücü tarafı auto lu. Ayna ve cam düğmelerinde takılma yaparsa içini açıp wd 40 ile bi temizleyin düzeliyor genelde,araya giren toz kaynaklı oluyor. Direksiyon ise evet cidden büyük ve çevirirken yoruyor insanı Dönemindeki 406 da daha küçük direksiyon mesela ama 607 arabanın heybetine katılıp büyük yaptılar sanırım

XoR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Güle güle keyifle kullan Tolgacım maşallah

Bizden bir yıldız kaydı, yine gökler aldı... Hepimizin başı sağolsun. Huzur içinde yat Alperim |RA|

16EC813 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    maşallah kazasız belasız
    PROSTOCK GARAGE

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TarikS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dışardan biraz gün görmüş duruyor ama kafa çizgileri düzgün, içi gayet yeni görünüyor

Bu tip arabaların keyfi ayrı oluyor, güle güle kullan sen de Kesene bereket şimdiden
    Teşekkür ederim, Fotoan belli olmayan kusurları var, saçma sapan boyanan yerleri var, kapı ve çamurlukta 1-2 yerde ufak çatlaklar macun atmaları vs var.

Hedef bir süre böyle idare edip sonrasında komple soyup boyatmak orj rengine. Bakalım ona baya zaman var, şimdilik 10/6 gibi kaportası.

Alıntı oguzhandincel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun. 2010 yılında çalıştığım işyerinin sahibinde vardı siyah renk,2.2 otomatikti. Şehir içi 15 lt tüketim vardı arabada Bu arabaya kalın 5 kol Tocama jantlar çok yakışıyor. Bulabilirseniz tam olacaktır bence. Aracın rengi epey nadir ve çok güzel. Ekran sanırım tr de zor,ebay daha mantıklı olacaktır. Cam kumandası 607 de 4 ü de auto ludur, ama bozulursa ki inşallah bozulmaz 406 nınki de uyar,onda sadece sürücü tarafı auto lu. Ayna ve cam düğmelerinde takılma yaparsa içini açıp wd 40 ile bi temizleyin düzeliyor genelde,araya giren toz kaynaklı oluyor. Direksiyon ise evet cidden büyük ve çevirirken yoruyor insanı Dönemindeki 406 da daha küçük direksiyon mesela ama 607 arabanın heybetine katılıp büyük yaptılar sanırım
    Cam kumandasına c5 den aşinayım açıp hiç çalışmayan kumandayı hayata döndürmüşlüğüm var. Dün bir video izledim 607 de de benzer sistem var rahat yaparım.
    Ama sorun kumanda da değil, o kısma gelen elektrik bağlantısında, sigorta panelindeki sigorta sağlam, kontrol edeceğim nerede sıkıntı var diye.
    Yakıt konusunda çok müsrif değil, yarım depo ile 500 km civarı yol yaptım, şehir dışı 6-7 lt arsında dolaşıyor.

Jant konusunda tek ve en yakışan model bence bu, bunları da buldum takımına 1500 TL fiyat verdiler ama şuan almayacağım, alırsam lastik de almam lazım, ek masrafa gerek yok.Önce sağlıklı şekilde yürüteyim aksesuar işleri zamanla.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı XoR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güle güle keyifle kullan Tolgacım maşallah
    Sağol abicim teşekkür ederim

Alıntı 16EC813 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maşallah kazasız belasız
    Amca sana da teşekkür ederim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tolga_kaan_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim, Fotoan belli olmayan kusurları var, saçma sapan boyanan yerleri var, kapı ve çamurlukta 1-2 yerde ufak çatlaklar macun atmaları vs var.

Hedef bir süre böyle idare edip sonrasında komple soyup boyatmak orj rengine. Bakalım ona baya zaman var, şimdilik 10/6 gibi kaportası.

Cam kumandasına c5 den aşinayım açıp hiç çalışmayan kumandayı hayata döndürmüşlüğüm var. Dün bir video izledim 607 de de benzer sistem var rahat yaparım.
    Ama sorun kumanda da değil, o kısma gelen elektrik bağlantısında, sigorta panelindeki sigorta sağlam, kontrol edeceğim nerede sıkıntı var diye.
    Yakıt konusunda çok müsrif değil, yarım depo ile 500 km civarı yol yaptım, şehir dışı 6-7 lt arsında dolaşıyor.

Jant konusunda tek ve en yakışan model bence bu, bunları da buldum takımına 1500 TL fiyat verdiler ama şuan almayacağım, alırsam lastik de almam lazım, ek masrafa gerek yok.Önce sağlıklı şekilde yürüteyim aksesuar işleri zamanla.

Twi varken sizinle accord için görüşmüştük yanlış hatırlamıyorum değil mi?

Cam kumandası hallolmuş o zaman şimdiden

Jantlar da bahsettiğim Tacoma'lar,sizin attığınız. Bu arada aynı jant 406 coupe var 16" 4x108 bilginiz olsun. Satıcılar karıştırabilir. 607 ***** 5x108.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @tolga_kaan_ ilanları gezerken denk geldim. aracın bagajında ekran var. belki satar bi sor istersen

Peugeot / 607 / 3.0 / Pack / kıymetini bilene peugeot 607 garaj arabası hasar kayitsiz sahibinden.comda - 789691737

Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @tolga_kaan_ ilanları gezerken denk geldim. aracın bagajında ekran var. belki satar bi sor istersen

Peugeot / 607 / 3.0 / Pack / kıymetini bilene peugeot 607 garaj arabası hasar kayitsiz sahibinden.comda - 789691737
    uh o nasıl bir dikkat yahu maşallah, arıyorum hemen Süpersin.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Twi varken sizinle accord için görüşmüştük yanlış hatırlamıyorum değil mi?

Cam kumandası hallolmuş o zaman şimdiden

Jantlar da bahsettiğim Tacoma'lar,sizin attığınız. Bu arada aynı jant 406 coupe var 16" 4x108 bilginiz olsun. Satıcılar karıştırabilir. 607 ***** 5x108.
    İnan hatırlamıyorum hafızam bu tür konularda çok iyi değil, ama görüşmüşüzürdür muhtemelen

Ben 607 çıkması satan arkadaşa sordum, hatta jantlar arabaların üzerinde görünüyor.

Otomobil & Arazi Aracı / Yuruyen & Direksiyon / PEUGEOT 607 TAKIM JANT sahibinden.comda - 651836073

Snake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Güle güle kullan tolga, kazasız belasız kardeşim.
    Xbox Live ID : Erollar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

300 euro dan bi anda 1000 liraya düştü arkadaş çok güven vermedi nedense, orijinal parça için bakıldığında rakam fena değil, 750 var iban at desem muhtemelen anlaşırız.

Bakalım olmadı bir yoklayalım.

yilmazcatalbas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Baktığımda ilanlardaki en düşük kmde ve en makul rakamdaki arabayı almışsınız ben otomatik olmadığı için vazgeçmiştim inşallah dertsiz tasasız keyifle binersiniz hayırlı uğurlu olsun.
    Techturkey dediğin 12, bilemedin 16. sayfada adamı bulur, 500.000 yerine 1m alır, konuya giren herkesi ihya ederdi...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tolga_kaan_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    uh o nasıl bir dikkat yahu maşallah, arıyorum hemen Süpersin.
    Valla senin konuyu görünce tekrar bi baktım 607 ilanlarına. Ara ara göz atıyorum genel olarak zaten. Bagajda görünce de hemen atayım dedim inşallah bulursun aradığın parçaları. 406 grubu parça olsa yurtdışında coupe parçalayan bi arkadaş var ordan yardımcı olmaya çalışırdım.

GokhanK. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hayırlı uğurlu olsun. kazasız belasız bin.
    ama gerçekten cesaret işi tebrik ettim. şu usta parça fiyat oranına baktığında.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Snake Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güle güle kullan tolga, kazasız belasız kardeşim.
    Teşekkür ederim, allah razı olsun.

Alıntı yilmazcatalbas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Baktığımda ilanlardaki en düşük kmde ve en makul rakamdaki arabayı almışsınız ben otomatik olmadığı için vazgeçmiştim inşallah dertsiz tasasız keyifle binersiniz hayırlı uğurlu olsun.
    Araba fotoğraflarda çok düzgün görünüyor ama yakından o kadar süper değil, renkten dolayı aldatıyor.

Ama ön tarafta bir sıkıntı yok, km si gerçekten düşük, yürüyen aksam da büyük sıkıntı yok. Ben de yazdığım gibi otomatik olanları sevmiyorum. Çok trafikle işim de yok o yüzden manuel olması beni zorlamıyor.

Alıntı GokhanK. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hayırlı uğurlu olsun. kazasız belasız bin.
    ama gerçekten cesaret işi tebrik ettim. şu usta parça fiyat oranına baktığında.
    Şimdi bu ekran az para değil ama kaç kere lazım olacak, ben biraz böyle bakıyorum olaya. Kaza yaparsak zaten doğrudan hurdaya gider, yapmakla çok uğraşılır gibi durmuyor.

CloudGrey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    médiocrité partout

Low-Rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Hayırlı olsun, ufak ufak toparlarsın zamanla güzelleşir.

Antin kuntin parçaları bulmak da maliyet ve zaman olarak belki problem yaşarsın onun dışında çok sıkıntı yaşayacağını sanmıyorum.

Far motoru otomatik kendinden ayarlı mı ? Eğer öyleyse ona iyi bak, çılgın bir fiyatı vardı

enesy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız kullanın.

Cesaret edip giremeyeceğim araçlar listesinde yeri var.

W220 S Class
    E65 7 Serisi
    607 gibi gidiyor liste

Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CloudGrey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güzel öneri, bu jant 407 sw'un ilacı. Ben 607 ye şu yukarıdaki harici bir jant yakıştıramıyorum, konu tamamen subjektif olduğundan ne desek olmaz

Alıntı Low-Rider Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun, ufak ufak toparlarsın zamanla güzelleşir.

Antin kuntin parçaları bulmak da maliyet ve zaman olarak belki problem yaşarsın onun dışında çok sıkıntı yaşayacağını sanmıyorum.

Far motoru otomatik kendinden ayarlı mı ? Eğer öyleyse ona iyi bak, çılgın bir fiyatı vardı
    Şuan o ilk sahip olma hevesi geçince, acaba hata mı yaptım diyorum. Çok çılgın fiyatlı bir parça arayışım olmadı.

Ama arabayı inceledikçe gördüğüm eksikler biraz üzmeye başladı. Yaz ayında biraz mesai ile yaparız herhalde. Ne bileyim en kötü senaryo da en azından 607 ye binmedik demeyiz

Far ayar düğmesinden şuan sadece sağ far hareket ediyor. O da en düşük ayarda mars'ı gösteriyor, ayar yapayım diye kaputu açtım ama devlet sırrı gibi gizlemişler farları. Biraz araştırmam lazım.

Alıntı enesy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız kullanın.

Cesaret edip giremeyeceğim araçlar listesinde yeri var.

W220 S Class
    E65 7 Serisi
    607 gibi gidiyor liste
    Böyle çılgın hareketlerim vardı, ben zaten arabadan zarar etmeye alışkınım, bindiğime sayıyorum.

Yüksek model bu sınıf bir araca binmek benim için hayal. O yüzden old but good diyip yürüyorum.

Netice de bizle mezara gelmeyecek gittiği yere kadar.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler