User Tag List

Sayfa 10/10 İlkİlk ... 8910
187 sonuçtan 172 ile 187 arası

Konu: Evlat macerasında son: Peugeot 607 2.2 hdı

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ardicli2000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı uğurlu olsun. Alan daha iyi bir kondisyona araç bulamayacağının farkındadır inşallah.

Gelsin Mondeo günleri. Belki bize de düşer 3 5 bi şey
    Valla ben alırken satışı nüfus idaresinde yaptık diye düşünüyordum, ki satma niyetimde yoktu.

Mondeo ilandaydı hep ama o kadar salak saçma insan aradı o kadar manasız konuşmalar yaptım ki anlatsam hayata küser forum.

O yüzden 607 ye ilan açıp pasife almıştım, yav dedim şunu bir güncelleyeyim 2 saat içinde 2 kşi arayıp 2 kişi de mesaj yazdı.

İlk arayan da konuşmadan 2.5 saat sonra geldi aldı arabayı, ekspere bile sokmadı. Hatta notere girmeden iban istedi daha evrakları vermeden parayı gönderdi arkadaş.

Abi dedim yanlış anlama biz de yanlış olmaz (tam hallederiz aş cümlesi ama olmaz yani ) ama sen yine de parayı iş bitmeden gönderme, ben zamanında aynı araba için 5 kere noterden döndüm başına iş gelmesin.

Ben bunu dedim evrakı verdim notere, eşim de demiş (araç eşimin üzerineydi) ben para pul almadım anahtar da bende satmıyorum diyebilirim hala

hayatımda sattığım en hızlı 2. araba bu oldu. Diğeri de mondeo mk2 idi ilanda bile değilken wh üzerinden satmıştım onu da.

607 ye üzülmedim çünkü mondeo çok komik rakama satılacaktı ve o rakama satılmasına gönlüm razı değildi.

Zarar da ettirmedi bana TL bazında, 4 ay bindik hevesimizi almış olduk daha ne olsun.

Alan arkadaşın fransa bağlantısı var camları 10 euroya bulmuş mesela gelirken getirecek insanı da varmış daha ne olsun, biz gibi çıkmacılara mahkum değil.

Sabah garajda amfiyi gördüm takmamıştım arabaya, satarken de vermeyi untmuşum şimdi onu vereceğim bir de iş çıkardık başımıza.

::ZaFeR:: - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hayırlı olsun abi. Ben de Type-R'a niyetim var ama bu gidişle çok zor gibi
    1994 Honda Civic Si Sedan 2009 Mitsubishi Lancer 1.8 CVT
    2009 Mitsubishi Colt 1.3 CZ3 2010 Renault Megane 1.5 DCi Sporttourer

zOnstyLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aaa sasırttın valla ben evlat olarak saklayacaksın sanıyordum Hayırlı olsun yeni maceralara yelken acarsın dayanamazsın gibi geliyor

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tolga_kaan_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla ben alırken satışı nüfus idaresinde yaptık diye düşünüyordum, ki satma niyetimde yoktu.

Mondeo ilandaydı hep ama o kadar salak saçma insan aradı o kadar manasız konuşmalar yaptım ki anlatsam hayata küser forum.

O yüzden 607 ye ilan açıp pasife almıştım, yav dedim şunu bir güncelleyeyim 2 saat içinde 2 kşi arayıp 2 kişi de mesaj yazdı.

İlk arayan da konuşmadan 2.5 saat sonra geldi aldı arabayı, ekspere bile sokmadı. Hatta notere girmeden iban istedi daha evrakları vermeden parayı gönderdi arkadaş.

Abi dedim yanlış anlama biz de yanlış olmaz (tam hallederiz aş cümlesi ama olmaz yani ) ama sen yine de parayı iş bitmeden gönderme, ben zamanında aynı araba için 5 kere noterden döndüm başına iş gelmesin.

Ben bunu dedim evrakı verdim notere, eşim de demiş (araç eşimin üzerineydi) ben para pul almadım anahtar da bende satmıyorum diyebilirim hala

hayatımda sattığım en hızlı 2. araba bu oldu. Diğeri de mondeo mk2 idi ilanda bile değilken wh üzerinden satmıştım onu da.

607 ye üzülmedim çünkü mondeo çok komik rakama satılacaktı ve o rakama satılmasına gönlüm razı değildi.

Zarar da ettirmedi bana TL bazında, 4 ay bindik hevesimizi almış olduk daha ne olsun.

Alan arkadaşın fransa bağlantısı var camları 10 euroya bulmuş mesela gelirken getirecek insanı da varmış daha ne olsun, biz gibi çıkmacılara mahkum değil.

Sabah garajda amfiyi gördüm takmamıştım arabaya, satarken de vermeyi untmuşum şimdi onu vereceğim bir de iş çıkardık başımıza.

forum linkini ver üzerine 5k daha gonderir
    "...Bilgisiz kimseler onlara söz söyleyince "Selam" der geçerler."

drago - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    43 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hayırlı olsun, normalde de mondeo hızlı satılır diye düşünülür

Ben 147yi alırken millet o kadar canımı sıkmıştı ki, hayır arabadan anlayan adamsın kime satacaksın bunu falan diye,

1 günde satmıştım.

Keza cruze da.

En çok otomatik ve avuç içi lokal boyalı Boramı satarken zorlanmıştım, iilanın son gününde gitti

Bence arabaların da kısmeti var

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ::ZaFeR:: Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sen niyetine gir maviyi biaz alalım hayırlı olsun şimdiden
    Memuration

EREN34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    41 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hayırlı olsun.

Satılmayacak araba yoktur, satamayan sahibi vardır

Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ::ZaFeR:: Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sağol Zafercim en tez zamanda type-r nasip olur, ben zati ona erişemem o yüzden sen al ki arada bir tur atarız

Alıntı zOnstyLe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aaa sasırttın valla ben evlat olarak saklayacaksın sanıyordum Hayırlı olsun yeni maceralara yelken acarsın dayanamazsın gibi geliyor
    Mondeo komik rakama gideceğine 607 iyi rakama gitti diyelim. Yeni macera sene sonuna kadar yok en azından.

czt / cooper ya da cc olacak sonraki araba, ama en ucusu cc olduğu için muhtemelen onu alırız gibi geliyor.

Havadan bir para gelirse o arada 2 sini birden alırım ama

Alıntı ardicli2000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    forum linkini ver üzerine 5k daha gonderir
    piyasa arabası alıp yapıcam bundan sonra forumdaşlarıma! satıcam, öyle talepler gelmişti.

Doğan toplayıp 105'e forumdan kardeşime hayırlı olsun temalı satış işine giricem, (sponsored by Ü.T.)

Alıntı drago Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun, normalde de mondeo hızlı satılır diye düşünülür

Ben 147yi alırken millet o kadar canımı sıkmıştı ki, hayır arabadan anlayan adamsın kime satacaksın bunu falan diye,

1 günde satmıştım.

Keza cruze da.

En çok otomatik ve avuç içi lokal boyalı Boramı satarken zorlanmıştım, iilanın son gününde gitti

Bence arabaların da kısmeti var
    Kesinlikle katılıyorum, 607 yi eşim çok sevmişti satılmasını da istememişti ama en son ben mondeoyu satarken sinir krizine girince vardır bir hayır 607 yi de koy ilana dedi 2 saat sonra gitti.

Enteresan şekilde ben de daha önce chery kimo sattım aldığımın ertesi günü. Nasip birazda.

Alıntı EREN34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun.

Yok abi valla mondeoyu satmak için yaptıklarımı görsen yuh dersin.

130 tane detay foto çekip drive'a attım, her arayana linki attım.

İç ve sürüş için 10 dk dışı için de 6 dk lık 2 ayrı video çektim bunları da attım arayan ilgilenen herkese.

Hep bir bahane yok osu var yok busu var, 32 ye mk3 mondeo alacaksın hala o var bu var diyorsun.

Tamam km yüksek amenna ama kompresyon yaptım aldım diyorum adama o ne ki diyor.

Bir de teknik bilgi veriyorum telefonda millete.

Hem ucuz olsun hem 4 4 lük olsun olmuyor, kimseden de sattığım malın kusurunu gizlemedim ama bizim millet bu iyi niyetten anlamıyor.

Sonra galericiler ya da al satçılar 2 parça arabayı boyasız diye çakınca ağlıyorlar.

Mondi bana kaldı süper oldu yavaş yavaş toplarım onu güzel güze binerim.

Dogukankyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sağol Zafercim en tez zamanda type-r nasip olur, ben zati ona erişemem o yüzden sen al ki arada bir tur atarız

Mondeo komik rakama gideceğine 607 iyi rakama gitti diyelim. Yeni macera sene sonuna kadar yok en azından.

czt / cooper ya da cc olacak sonraki araba, ama en ucusu cc olduğu için muhtemelen onu alırız gibi geliyor.

Havadan bir para gelirse o arada 2 sini birden alırım ama

piyasa arabası alıp yapıcam bundan sonra forumdaşlarıma! satıcam, öyle talepler gelmişti.

Doğan toplayıp 105'e forumdan kardeşime hayırlı olsun temalı satış işine giricem, (sponsored by Ü.T.)

Kesinlikle katılıyorum, 607 yi eşim çok sevmişti satılmasını da istememişti ama en son ben mondeoyu satarken sinir krizine girince vardır bir hayır 607 yi de koy ilana dedi 2 saat sonra gitti.

Enteresan şekilde ben de daha önce chery kimo sattım aldığımın ertesi günü. Nasip birazda.

İç ve sürüş için 10 dk dışı için de 6 dk lık 2 ayrı video çektim bunları da attım arayan ilgilenen herkese.

Hep bir bahane yok osu var yok busu var, 32 ye mk3 mondeo alacaksın hala o var bu var diyorsun.

Hem ucuz olsun hem 4 4 lük olsun olmuyor, kimseden de sattığım malın kusurunu gizlemedim ama bizim millet bu iyi niyetten anlamıyor.

Sonra galericiler ya da al satçılar 2 parça arabayı boyasız diye çakınca ağlıyorlar.

artık mondeonun konusuda gelir gibi
    𝕮𝖔𝖓𝖘𝖙𝖆𝖓𝖙 𝖈𝖍𝖎𝖑𝖑 𝖉𝖊𝖊𝖕 𝖎𝖓𝖘𝖎𝖉𝖊

Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Dogukankyn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    artık mondeonun konusuda gelir gibi
    z rot aldım ön arka ama tesilmatı gecikti, fren hidroliği de değiştreceğim.

Konusu mevcut forumda,

http://www.techturkey.com/forum/do_i...fek_isler.html

::ZaFeR:: - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı orkuteren Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sen niyetine gir maviyi biaz alalım hayırlı olsun şimdiden
    Bakalım abi.Niyetine girdik olur inşallah bir gün O zamana kadar da mavinin eksiklerini gidermiş olurum.Daha arka tamponu takamadım.

İnşallah abi. Ben de tayin durumuna göre bakacağım artık. Type-R alıp da LPG taktırmak olmaz şimdi
    1994 Honda Civic Si Sedan 2009 Mitsubishi Lancer 1.8 CVT
    2009 Mitsubishi Colt 1.3 CZ3 2010 Renault Megane 1.5 DCi Sporttourer

mikelazi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    91 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı EREN34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun.

+arabada temizse veya söylendiği gibiyse...

bir arkadaşımda 2016 clio var edc dci 2 günde satarım diye ilana koydu.2 hafta geçti,arıyan soran çok ama gelip bakan bile yok.

ben kazasız vengayı istediğim paraya 2 haftada sattım.

Şahan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kupon arabaların nedense daha çabuk satıldığına ilişkin bir düşüncem var. Bende ki MGF'i ilana koyduğum gibi günü geçmeden şehir dışına satılmıştı. 106 gti'ım, Saxo Vts'im, 306 Gti'ım anında satılanlar arasındaydı. Hatta 98 scorpio 2.3'üm vardı o da çok hızlı satılmıştı. Ama ilk sahibi olduğum 2013 model 18.000 Km'deki focusumu satana kadar canım çıkmıştı. Anlam veremiyorum gerçekten.
    Zihin fukara olursa, fikir ukala olur..

YASNAKTP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Keyifle okudum emeğinize sağlık.
    1997 Honda Civic 1.4is (Satıldı)
    2005 Audi A3 HB (Satıldı)
    1997 Honda Civic VTi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Geçen expere girdim bir vesileyle. Kompresyon testi yapıyor musunuz dedim? "O ne?!?!?" dedi. Bir de dyno da araç değerlendiriyorlar.
    "...Bilgisiz kimseler onlara söz söyleyince "Selam" der geçerler."

Dogukankyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    z rot aldım ön arka ama tesilmatı gecikti, fren hidroliği de değiştreceğim.

Konusu mevcut forumda,

http://www.techturkey.com/forum/do_i...fek_isler.html
    DİY kısmında olduğu için gözümden kaçmış link için teşekkürler
    𝕮𝖔𝖓𝖘𝖙𝖆𝖓𝖙 𝖈𝖍𝖎𝖑𝖑 𝖉𝖊𝖊𝖕 𝖎𝖓𝖘𝖎𝖉𝖊

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler