User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
22 sonuçtan 20 ile 22 arası

Konu: 2001 Mazda Roadster

HardCore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı zOnstyLe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Memlekete hos geldiniz, arabanın yeni rengiyle resmen kaderi değişmiş cok guzel olmus. Kazasız belasız surusler.
    Çok teşekkür ederim, renk seçimi dönemi çok sancılı geçti mordan maviye, maviden sarıya. Kırmızı hiç hesapta yoktu, çok klişe geliyordu ama yakışabilecek bir boyayı seçmişim sanırım. Sizlerin beğeniyor olması da içimi rahatlatıyor yoksa kafam hala yapamadığım renklerde

HardCore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eve döndüğüm ilk günden sökerek başlayalım. 25 Ekim 2020

20 yılın kiri, tozu söktüğüm her trimde karşıma çıkıyordu, fotoğraflamamışım ama torpido çıplak kalacak şekilde sökülebilir olan her şeyi dışarı alıp, temizleyip, gerekirse tamir edip tekrar topladım. Süreç 5-6 günümü aldı.

Kilit mekanizmasını restore edip, cep kısmında eksik olan yay mekanizmasını başka bir yay kullanarak çalışabilir hale getirdim.

Kırık ayağı tamir etmek yerine yerini delerek inşaat teliyle sabitleyen eski sahiplerine selam olsun Yapabileceğim en iyi işçiliği burada da yaptım. Sac büküp yerine alıştırdıktan sonra çifte karışım sunfix ile boşluk kalmayacak şekilde vida atarak sabitledim, kuruma süresi tamamlandıktan sonra da dyson ile kapladım.

Kopmuş direksiyon sargısı için yenisini Türkiye'ye dönmeden satın almıştım, geçici olarak air ventlerden birini iptal edip yerine momo buton koyarak korna işini çözmüştüm Oem Nardi direksiyon kaplama için İstanbul'a yolculuğundan döndü, orijinaline sadık kalacak şekilde dokulu ve düz deriyi siyah dikişler ile tamamladık. Geriye sadece Nardi logosunu yenilemek kaldı, onu da ilerleyen zamanlarda birlikte göreceğiz.

Şoför koltuk döşemesindeki yırtık içinde geçici çözüm manevi dedemden geliyor, botoxlandık

Topluyoruz...

Konu HardCore tarafından (12-03-2021 Saat 10:21 ) değiştirilmiştir.

e.adakale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    en begendigim mx 5 kasasi
    HERKES KAZANDIĞI KARŞISINDA REHİNDİR

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler