User Tag List

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
65 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: Tofaş Şahin (1993)

SpeedlinE™ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Rpf01 olacaksa aricioglu replikasi olabilir, 16da Tofaş'ın tepkilerini bilmiyorum tabi. 15 inç olup rpf01 ile 1:1 tasarımı olan replika yok maalesef hakikaten.

Siyah 15 spoon takardim galiba bende
    HotHatch Lovers!

İzzet Göçmen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    [QUOTE=mertypeR;8641290]
    Alıntı İzzet Göçmen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hız degil güc ve tork icin yapıyorum hepsini 5.5 balta krank 316 dereceli egzantirik 0.6 veya k24 piston onda kararsızım,işlenik dolu kapak,weber karburatör,w124 atesleme,elektronik benzin pompası vs deli metin yapıcak aracı malzemeler hazırlandı gün sayıyoruz artık,soluk stop her aracta degisik ya ieste yenileyelim diye ugrasırdık bunlarda eskidikce para ediyor sıfır iç dis tofas buldum onları aldım taktım tabi bulursak ceyizlik yaparız, 2 jant var aklımda hangisi olursa renk ya siyah ya gun metal zaten

Her şeyi almışsın zaten bitince sağlıklı ve keyifle binersin insallah stop için de klorofil ile soluk yapıyorlar diye biliyorum o şekilde yapabilirsin. Gayet iyi olucağa benziyor şimdiden allah utandırmasın jant için de gun metal enkei ve speacer ile güzel olur denemelisin hem farklı hem güzel durur üstünde. Ben doğan s panjuru en çok yakıştırıyorum öne değiştirmek istersen dükkanda var arkadaşıma hediye almıştım o sonra etikete döndü panjur boşta kaldı sana hediye ederiz kabul edersen
    eski eser stoplar var onlarıda denerim olursa enkei istiyorum cok spoon son care tofasta enkei görmedim hiç,cıtasız far benim orjinalligi bozmamak adına komple oemden yürüdüm herseyi orjınal aldım panjura gecersek citalar farlar sinyaller dönmek lazım oda maddi külfet ki ben 2 far 2 sinyal panjur ayarına 5.5 saat 1 pakette sigara bitirdim cok kılcıgım ince ayarlarda teklif icin tessekürler aklımda bulunsun olurda fikir degişirse kabul edebilirim spacer kaclık uygun gelir arkalaramı ?

Alıntı BuRaK_eFe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Onun muhabbeti başka münal abimiz tofaşa sözde 107.500 harcamış tabi yersen
    biliyorum güzel araba olmus ama yalan dolan hepsi

Alıntı SpeedlinE™ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rpf01 olacaksa aricioglu replikasi olabilir, 16da Tofaş'ın tepkilerini bilmiyorum tabi. 15 inç olup rpf01 ile 1:1 tasarımı olan replika yok maalesef hakikaten.

Siyah 15 spoon takardim galiba bende

15 ler cok replika duruyor ve kenarları polisaj gibi duruyor onları sevmiyorum ki forumlarda okuduguma göre enkei nin kalıbı normal ebattan 1 tık kücük duruyor sanki dediler, siyah cok kaparmı diyoruz gun metal de olma ihtimali var hos siyah koydukmu yanarlı lastik parlatıcıyla iş cözülürde bakalım

SpeedlinE™ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    HotHatch Lovers!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah cidden çok diri araç birde 215/50/13 Cms koyunca tadından yenmez cidden 👌

CemBerk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bi İzmir'e Mesut Toprak çıkarması yapıp kısa travers işlemi yapılmalı gibi. Kazasız belasız.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı SpeedlinE™ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    masallah cok iyi duruyor fakat ebat olarak bana cok cok fazla

Alıntı ahmeterturk16 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah cidden çok diri araç birde 215/50/13 Cms koyunca tadından yenmez cidden ��

evet güzel olur 215 lerle oda aklımda o zamanda ap ayrı bi jant secimi gerekicek ama

Alıntı CemBerk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bi İzmir'e Mesut Toprak çıkarması yapıp kısa travers işlemi yapılmalı gibi. Kazasız belasız.

kısa travers sevmiyorum ki tüm araclarımda coılover var bunu istemsiz bicimde yukarı aldım böyle kullanıyorum basmak gelmiyor icimden su aracı

LaNCeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Masallah aracınıza.Bendede baba yadigarı 91 kartal var .hissiyatı farklı her kullanışta.20 senedir bizde ve satılmayacak.Buldukça orjinal parçaları yedeklerm.Var bi hayalimz
    VECTRA GT 2.0 X20XEV •||• CORSA GSİ 1.6 X16XE

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    jantlar hakkında cok yorum geldi eski jantlara bi türlü ısınamamıstım zaten her aracımdada sevdigim gibi zindan specc tenekelere döndüm kırmızı boya eski jantlardan kalma gözümede hos geldi komple siyah olsa gösstermez sanıyorum orjınal kapaklarda mevcut yorumlara acıgım

Met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bijonlardaki kırmızılıklar falan kötü durmuş, oem rüzgar gülü vs jant kapağı varsa taksan daha iyi olur.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı LaNCeR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Masallah aracınıza.Bendede baba yadigarı 91 kartal var .hissiyatı farklı her kullanışta.20 senedir bizde ve satılmayacak.Buldukça orjinal parçaları yedeklerm.Var bi hayalimz
    tessekürler hala zibil gibi parcası var aracların senelerce daha bitmez sanırım

Alıntı Met Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bijonlardaki kırmızılıklar falan kötü durmuş, oem rüzgar gülü vs jant kapağı varsa taksan daha iyi olur.

orjınal su damlası kapaklarımda var ama takasım gelmedi,ne bileyim benimde gözüme hos geldi

BORAGUNDOGDU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    şahin s kapağı takıp arka plakalık altlığını sökün bence trsiz plaka basıtırıldımı çiçek olur kasa diri gözüküyor maşallah kazasız belasız
    1998 Şahin S 33 AJZ 68
    1997 Şahin S 01 UD 969
    2001 Şahin 1.6 ie 01 BG 670
    2000 Civic 1.6 İes 01 DOZ 84
    1994 Doğan SLX 80 EK 054

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kardeşim sen daha iyi bilirsin ama, enkei'ler çok yakışmış, mümkün mertebe bu araca krom jant takmaya bak kara jantlar bence yakışmamış
    Coğrafya kaderdir

Batuhan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah valla seneler hiç ona vurmamış gibi efsane kasa renk zaten yorumsuz
    Batuhan YÜKSEL®

oguzhanaydeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hocam araca kocaman maşallah kazasız belasız kullanın rengi çok hoş ön tampon ayarı için bi formül var mı acaba bende muzdaribim bu konuda

agresive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    mangels rüzgar gülü diye geçen jant yakışır arabanın maaşallahı var kazasız belasız ayrıca çok basmanada gerek yok bu hali ile gayet güzel durur 90´s
    Ne olmuş büyük adam olamadıysak. Hayallerimizi satmadık ya.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı BORAGUNDOGDU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şahin s kapağı takıp arka plakalık altlığını sökün bence trsiz plaka basıtırıldımı çiçek olur kasa diri gözüküyor maşallah kazasız belasız
    arka plaka altlıgını söktüm fakat hosuma gitmedi cok bos kaldı arkası dolmadı o yüzden geri taktım,tr siz plaka evet iyi olur ***** polislerin napcagı belli olmuyor cok tessekür ederim

Alıntı Zorbey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeşim sen daha iyi bilirsin ama, enkei'ler çok yakışmış, mümkün mertebe bu araca krom jant takmaya bak kara jantlar bence yakışmamış
    enkei düsündüm fakat krom düsünmüyorum yükseltmem 90 li yıllara geri döncek sekilde ilerliyorum suanda orjınal kapaklarıda var boyadan sonra takıcam yorum için tessekürler

Alıntı Batuhan67 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah valla seneler hiç ona vurmamış gibi efsane kasa renk zaten yorumsuz
    tessekür ederim kasa olarak cok düzgün kondisyonda nereye gitsem herkezden aynı cümleyi duyuyorum resmen

Alıntı oguzhanaydeniz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam araca kocaman maşallah kazasız belasız kullanın rengi çok hoş ön tampon ayarı için bi formül var mı acaba bende muzdaribim bu konuda
    tessekürler tampon ayarı cok zor degil esasında ön tamponum orjınal ve önden hiç kazası olmadıgından yamuk durmuyor,takarkende biraz el yordam yardımıyla güzelce kaldırıp vidaları sıkıyoruz baska islem yok esasında

Alıntı agresive Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mangels rüzgar gülü diye geçen jant yakışır arabanın maaşallahı var kazasız belasız ayrıca çok basmanada gerek yok bu hali ile gayet güzel durur 90´s
    arap momo düsünürsem düşürüm,meret mangelsi basmadan göstermiyor kendini o kadar basmak istemiyorum,evet coiller en yukarda suanda arka 1 Bakla alınık

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Devam edelim

Evet yıpranık olan direksiyonumun degisme vakti geldi zaten hep icimde vardı karar verip almam 1 saat sürmedi bile, aracın arkası bos kaldı onuda düsündüm eski yazıları buldum fakat 3 yazıya iyi para istiyorlar simdilik böyle takılalım ilerde degişiriz (5 Vites ve sahin ) takılması lazımdı fakat senelerdir sag daki yazı oldugundan boyayı kabartmıs biraz ve 5 vites takılsa alttan cıkarsa kötü olucaktı böyle uygun gördüm.

immortalboss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Direksiyonda sanki bir eksiklik var gibi ama güzel durmuş. Güle güle kullanın. Aracı görünce aklıma yıllar önce çekilmiş bir video geldi. Deri eldivenli, güneş gözlüklü ve tofaşla deliler gibi ''drift'' yapan bir arkadaş vardı.

batu34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah harika kondüsyonda duruyor. Ben de aydın da okuyorum, ege bölgesindeki şahinler ile özdeşleşmiş sanırım bu çok kollu cms jantı orjinal kapaklar haricinde neredeyse bu jant olmayan şahin görmedim diyebilirim

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler