User Tag List

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
65 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: Tofaş Şahin (1993)

İzzet Göçmen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı immortalboss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Direksiyonda sanki bir eksiklik var gibi ama güzel durmuş. Güle güle kullanın. Aracı görünce aklıma yıllar önce çekilmiş bir video geldi. Deri eldivenli, güneş gözlüklü ve tofaşla deliler gibi ''drift'' yapan bir arkadaş vardı.
    direksiyon buton arması eksik malesef,custom veya orjınal bulabilirsem niyetim o veya güzel bi sulu karbon da düşenebilirim cok incik boncuk işlerin hepsi bitince gecicem,yok allaha sükür öyle biri olmadım sagolasın yorum icin

Alıntı batu34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah harika kondüsyonda duruyor. Ben de aydın da okuyorum, ege bölgesindeki şahinler ile özdeşleşmiş sanırım bu çok kollu cms jantı orjinal kapaklar haricinde neredeyse bu jant olmayan şahin görmedim diyebilirim
    kondisyonu güzel ki aldıgımda cok yorgundu 3 aydır düsünüp tasınıp tek tek yapıyorum hawai derler bularda, hondanın vtı jantı bmw nin m sport jantı gibidir eskileri ilana koydum 1 günde satıldı öylede hızlı, oem kapaklar mevcut renk düsünüyorum boyanıcak sonra final vericem onada

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Günceliz

free-hifi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maaşallah gizliden gizliye Şahin kovalıyorum artık heveste kalan bazı şeyler var.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı free-hifi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maaşallah gizliden gizliye Şahin kovalıyorum artık heveste kalan bazı şeyler var.
    tessekür ederim aynı sizin düsüncenizde oldugum icin şahin aldım farklı bi heves cok farklı duygu

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arayı biraz actım sanırım motor işi suan icin beklemede mecburen zaman gecirme amacıyla yaptıkca yapıyorum,Seslerin kesilmesi ve yalıtım olması amacıyla motor kaputu ve 4 kapıya bitüself ile yalıtım yaptım,(motor kecesi gelicek üstüne) taban ve tabanı sonraya bıraktım canım sıkılınca birine el atıcam gene,Ne zamandır degistirmek istedigim ana ünitem vardı aldım öyle duruyordu,onuda üstüne kondurdum 1 takımda ceyize ekleme amacıyla Midrange aldım,motordan sonra direk sisteme gecme planım var

ErayCerit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çalan parça manidar Ellerine sağlık yerinde uygulamalar olmuş,kapı sesi passat gibi oldu mu ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ErayCerit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çalan parça manidar Ellerine sağlık yerinde uygulamalar olmuş,kapı sesi passat gibi oldu mu ?
    kayahan severim ne varsa eskilerde var,tessekür ederim kapılarda bariz tokluk ve sac sesi kesildi,passata yaklasamaz tabiki ama islemler gayet yerinde

cagataayk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Feysten konuşmuştuk atmo yükleme konusunda belki hatırlarsın. Araç çok diri duruyor maşallahı var. Tampon ayarları filan ip gibi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı cagataayk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Feysten konuşmuştuk atmo yükleme konusunda belki hatırlarsın. Araç çok diri duruyor maşallahı var. Tampon ayarları filan ip gibi
    hatırlıyorum kardesim proje yavasta olsa devam ediyor,sagolasın sıfırlandı trim aksamları özenli sekilde ayar yaptım hepsine toplarken

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    6 Aydır vardı aklımda bu plan yaparız yapmayız olur olmaz kitabi en son conta yaktık yapılırken krank bitik segman piston ölü idi ve asırı sekilde yag eksiltme ve duman atma vardı resmen yaglı gidiyorduk yapılcak olmusken tam olsun dedik, Manisadan kalktık antalyaya gittik, Deli metin performance metin abi sagolsun cok anlayıslı ve babacan bi usta, malzeme icin kaporamızı 4 ay önce yolladık güvenerek müsait zamanda gelicez dedik,yasaklar vs derken 1 hafta önceye kadar zaman bulamadık tam zaman bulup gitmeye karar verdik işler basladı o zaman bi operasyon yapıp bırakıp dönelim haftaya alırız diye düsünüp cıktık yola, Manisa antalya 80 90 km hız ile aracta 1.5 litre yag ile o kadar yolu gittim bilerek almadım o kadar sinir oldum artık, kalorifer sıcak soguk buz atıyor giderken neyse olaya dönelim hoh Sabah 7 de indik cektik kapıya 2 3 arac daha vardı kapıda gelenler oturduk konustuk herseyini, radyatör de kacak vardı degiselim dedik,listeyi cıkarttık karburatöre ayar verdik eve döndük arac sökülünce baskı bitik oldugu görüldü degişelim dendi onada onay verdik :haha

453 km totalde 115 tl gaz yaktım

Yapılanları merak ediyorsunuzdur biliyorum o zaman detay geciyorum tamir

Motor içi komple sıfır aklnıza ne geliyorsa hersey yenilendi 120-125HP hedefliyoruz

1.9Stoker acarlı

8 Balta 5.5Stronk krank
    316 Derece egzantirik
    0.6 mm DMP Yapımı pistonlar
    Kollar
    Yaylar
    Siboplar
    Kapak polish
    oynanık karburatör memeler kelebekler
    Sıfır radyatör
    Sıfır debraj balatası
    Sıfır Distr
    Sıfır Bobinler
    Sıfır kablolar
    8.5mm work kablo
    Platinden elektronik ateslemeye gectik

Manifolt ve egsoz sistemi kaldı rodajdan sonra onada el atıcaz 4.1 60 lık boru spor orta son Magnum düşünüyorum

Dogukankyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah şaka makinesi olacak gibi duruyor Tam etiketci spec rengi falan mükemmel magnum krom egzoz çok yakışır . Dereceli eksantirik düşünüyormusunuz ?
    𝕮𝖔𝖓𝖘𝖙𝖆𝖓𝖙 𝖈𝖍𝖎𝖑𝖑 𝖉𝖊𝖊𝖕 𝖎𝖓𝖘𝖎𝖉𝖊

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Dogukankyn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah şaka makinesi olacak gibi duruyor Tam etiketci spec rengi falan mükemmel magnum krom egzoz çok yakışır . Dereceli eksantirik düşünüyormusunuz ?

Magnum olcak duruma göre evet 316 egzantrik takılı suanda aracta tessekür ederim

SpeedlinE™ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı İzzet Göçmen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Magnum olcak duruma göre evet 316 egzantrik takılı suanda aracta tessekür ederim
    şöyle bol ciğerli bir rölanti videosu gelsin İzzet ) keyfimiz yerine gelsin....
    HotHatch Lovers!

oguzhanaydeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah eline koluna sağlık yalıtımlar güzel olmuş yalnız yazın dert olacak gibi sıcaklık arttığından beri arabaya binemiyorum simselfler biraz daha ısı geçirgenliğine yönelik olmasından galiba. Tavana da yapacaktım o sıcaklık olayı soğuttu beni motor olarak ta liste çok iyi duruyor inşallah güzel sonuçlarla ayrılırsın. Bende çok merak ediyorum atmosferiğin olayı başka

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı SpeedlinE™ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Egsoz sistemini halledebilirsem kısa zamanda atarım muhakkak yarın kücük bi video cekerim ama ��
    Alıntı oguzhanaydeniz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah eline koluna sağlık yalıtımlar güzel olmuş yalnız yazın dert olacak gibi sıcaklık arttığından beri arabaya binemiyorum simselfler biraz daha ısı geçirgenliğine yönelik olmasından galiba. Tavana da yapacaktım o sıcaklık olayı soğuttu beni motor olarak ta liste çok iyi duruyor inşallah güzel sonuçlarla ayrılırsın. Bende çok merak ediyorum atmosferiğin olayı başka
    Evet yalıtım cok sorun yapıyor bugun aydın tarafında ter attım resmen hic böyle degildi ��motor liste olarak cok kabarık cokta iyi oldu

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı SpeedlinE™ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    katılıyorum magnumdan sonra şöyle güzel bir vieo ile kulağımızın pası silinsin

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yorum yokmu yorum ����

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sesi böle çok güzel geliyor egzozdan sonra daha da güzelleşecektir eminim allah kaza bela vermesin

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler