User Tag List

Sayfa 3/3 İlkİlk 123
50 sonuçtan 39 ile 50 arası

Konu: BMW 335i E92

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok güzel maşallah. Gözü kapalı araba alınacak birisiniz ...

mimarsertac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Guzel bir is cikartmissiniz gercekten zor bir motor. Ben 2012 X5 35i kullaniyorum, yag kacaklarindan illalah ettim. Baska bir arkadasim 40.000 Dirheme 335i alip uzerine bir 20.000 dirhem de adam etmeye harcadi yine de araba istedigi gibi olmadi en sonunda 20.000e verdi gitti.
    Bilen, ugrasanin elinde parliyor.

murrat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı DKB34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    E92'nin en güzel kombinasyonu. Verdiğiniz emeğe ve aracınıza Maşallah.
    Çok Sağolun

Alıntı Ümit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Size dm gönderdim 2 ad. Murat bey
    Yanıtladım Ümit Bey

Alıntı serhadocak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok güzel maşallah. Gözü kapalı araba alınacak birisiniz ...
    Çok teşekkür ederim . İnsanların otomobil tutkuları genelde al-sat'dan ibaret olunca bu tarz cins arabaların temizini bulmak çok zor oluyor herkes yalan yanlış günü kurtarmalık işler yapıyor, sonra bir sonraki sahibinin başı ağrıyor. Önceki aracımın sahibi de arar bazen hal hatır sormaya küfür duymak yerine iyi şeyler duymak beni de sevindiriyor

Alıntı mimarsertac Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Guzel bir is cikartmissiniz gercekten zor bir motor. Ben 2012 X5 35i kullaniyorum, yag kacaklarindan illalah ettim. Baska bir arkadasim 40.000 Dirheme 335i alip uzerine bir 20.000 dirhem de adam etmeye harcadi yine de araba istedigi gibi olmadi en sonunda 20.000e verdi gitti.
    Sertaç Bey teşekkür ederim öncelikle. aBşta ben de diyordum 6 silindirli motor ne var bunda bu kadar diye ama gerçekten işi bilen ustalar da zor bir motor olduğunu belirtince ikna oldum. Ben genel olarak turbolu araçlarda yağ kaçaklarının motor indirilip düzeltilmesi taraftarıyım. Çünkü gözle görünen hortumu oringi değiştiriyorsunuz orası sağlamlaşıyor bu sefer başka yerden patlıyor. Her seferinde ayrı ayrı gidip uğraşmak ve işçilik ödemek günün sonunda daha pahalıya geliyor.

turbo&quattro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    57 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mimarsertac Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Iki kere aracim low power mode a gecti bi 5-10dk sonrasinda normale dondu. Gitmedigim yer kalmadi ama kimse bulamadi ne oldugunu. Surekli manuelde kullaniyordum bi ara manuele gecmemeye basladi ugrastik ettik iceride biryerde bilmmene kablosu kopmus. Bi ara motorun ici surekli beyaz sivi doluyordu ve coolant eksiltiyordu. Yine baya bi ugrastik bu coolantin tahliyesini saglayan bir boruda catlak vardi oradan eksiltiyordu Allahtan o zamanki ustsm cok iyiydi bulmutsu, yoksa bmw dealer komple motor yapilacak fln demisti.

O zamanlarda hevesim vardi ugrasiyordum ama son zamanlarda artik kullanamaz hale gelmistim o derece.

Konu sahibi kusura bakmasin baya dolmusum

TarikS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Elinize emeğinize sağlık, kesenize bereket. Küçük bir servete mal olmuş bilgi ve tecrübeler bunlar. Sayenizde E92 335i sahibi olmuş kadar olduk hepimiz.

Konu anlatımı da gayet akıcıydı, ilerleyen zamanlarda aracınıza yaptığınız/yaptırdığınız başka şeyler olursa onları da paylaşırsanız keyifle okuruz

Kazasız belasız

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TarikS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Elinize emeğinize sağlık, kesenize bereket. Küçük bir servete mal olmuş bilgi ve tecrübeler bunlar. Sayenizde E92 335i sahibi olmuş kadar olduk hepimiz.

Konu anlatımı da gayet akıcıydı, ilerleyen zamanlarda aracınıza yaptığınız/yaptırdığınız başka şeyler olursa onları da paylaşırsanız keyifle okuruz

Kazasız belasız
    Teşekkür ederim sağolun. Mekanik olarak yapacağım bir kaç şey daha var, sağlık ve yürüyenle ilgili daha ziyade. Kozmetik ufak tefek şeyler olur bir de. İlgi çekici birşey yaparsam paylaşırım tabi yine.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Benim gibi 3.35i alma niyetinde olan kişiler için oldukça faydalı bir paylaşım olmuş , elinize sağlık.

İyi günlerde , sağlıkla kullanın.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Teşekkür ederim.. Umarım bulursunuz siz de istediğiniz gibi bir araba.

Boost Up - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Anlatımınız çok güzel. Kaporta olarak sağlam- mekanik olarak yorgun araba almak çok mantıklı fikir, tabii fiyatı makulse

Kendiniz için çok güzel bi araba yapmışsınız, ağız tadıyla binersiniz inşallah.
    Alıntı Eray Yümsel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kemik sesleri eşliğinde gideri var beyler, olur olur bethoven ın 8. senfonisi bile çalınır bunla

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Boost Up Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Anlatımınız çok güzel. Kaporta olarak sağlam- mekanik olarak yorgun araba almak çok mantıklı fikir, tabii fiyatı makulse

Kendiniz için çok güzel bi araba yapmışsınız, ağız tadıyla binersiniz inşallah.
    Teşekkür ederim . Yani her arabada bu iyi bir fikir olur mu bilmiyorum ama ben satın alırken mekanik olarak daha iyi durumda olan araçların fiyatıyla arasında benim bu revizyona harcadığım kadar fark vardı. Ki o arabaları alınca da illa ki birşey olacaktı. Böyle arabalarda bence ya alıp temiz temiz toplamak lazım yada iyi bir şekilde toplanmış arabayı fiyat farkını kabul ederek almak lazım.

Boost Up - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı murrat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim . Yani her arabada bu iyi bir fikir olur mu bilmiyorum ama ben satın alırken mekanik olarak daha iyi durumda olan araçların fiyatıyla arasında benim bu revizyona harcadığım kadar fark vardı. Ki o arabaları alınca da illa ki birşey olacaktı. Böyle arabalarda bence ya alıp temiz temiz toplamak lazım yada iyi bir şekilde toplanmış arabayı fiyat farkını kabul ederek almak lazım.
    dediğiniz gibi, mekanik olarak sağlam olanı alsaydınızda para harcayacaktınız. en azından şuanda ne yapıldığını biliyorsunuz, sürprizle karşılaşmazsınız tekrardan kesenize bereket. ağız tadıyla gazlayın
    Alıntı Eray Yümsel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kemik sesleri eşliğinde gideri var beyler, olur olur bethoven ın 8. senfonisi bile çalınır bunla

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arka tamponu M-Sport tamponla değiştirdim. Ek olarak yağ pompası da değişti.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler