User Tag List

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
59 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: ERK's 2011 E90 320d Msport

berko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    araç çok güzel, hayırlı olsun kazasız belasız. Dükkan da hayırlı olsun, komşuyuz demekki dükkanın 2 bina altında oturuyorum, siyah r59 mini var bende, nadiren çıkartıyorum ama görmüşsünüzdür belki. Şu korona günleri bir bitsin yüz yüze de tanışırız.

TarikS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yeni aracın da, dükkanın da, evin de, çocukların da, hepsi hayırlı uğurlu olsun diyim Rıza, Allah mutlu mesut uzun ömür versin inşallah, yeni geleni de sağlıkla kucağına almak nasip olur inşallah

Cooper duruyor heralde halen, dükkanın yerine baktım abime tavsiye etmek için, Eryaman'da oturuyor onlar da, o sırada Google Maps fotoğraflarında gördüm. Hanım Cooper'ı kullanmıyor mu ben tek araca düştünüz sandım arabayı çok basmak istemeyince.

Yapılanlar çok güzel olmuş, benim asla yapmayacağım şeyler var kafaya takıp düzeltmişsin, kesene bereket Kazasız belasız diyelim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    138 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah Rıza çok güzelmiş aracın, dipdiri duruyor
    Simsiyah böbrekleri söküp , dış çerçevesi siyah iç diklemesine krom olanları takarsan müthiş durur.
    Ön tarafı aydınlatır

dragon07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    iyi geldi valla güzelce okudum

app plaka takmaman yerinde bi karar olmuş yazılım ve kilitli diff düşünmelisin çok güzel araç maşallahhh

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Araç çok güzel gerçekten, e90 kullanıcısı olarak aracın donanımına ve görüntüsüne imrendim, kazasız belasız kullanmanız dileğiyle , yapılan işlemler yerli yerinde olmuş ama acizane görüşüm (fotoğrafın açısıyla mı alakalı emin değilim) aracın kafası arkaya göre yüksek kalmış gibi geldi dengelense sanki daha mı iyi olur. Son olarak bende kendi aracımın angel halkalarını beyaz yapmak istedim ancak uygun lambaları bulamadım ve beyaz lambaların sürekli patladığını söyledikleri için bir işlem yapmadım, siz nereden temin ettiniz lambaları bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

ahmetakbayir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah sayılı temizlikte bir araç almışsınız güzel günlerde kullanın
    90's

ERK_RS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar değerli yorumlarınız için, güzel ve içten dilekleriniz için çok teşekkür ederim.
    Her birinizden Allah razı olsun.
    Bu yorumları okumak gerçekten mutlu etti beni.
    Dediğim gibi bir E90'ım olmasaydı gerçekten içimde kalacaktı.
    Allah da nasip etti ve istediğim gibi bir araç denk geldi.
    Eğer dediğim gibi imkanlarımı geliştirebilirsem aklımda olan diğer şeyleri de gerçekleştirip aracımı uzun yıllar kullanmak istiyorum.

Alıntı ErayCerit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çiçek gibi maşallah Allah nazarlardan korusun
    Amin, teşekkürler.

Alıntı Seven7 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hala bu kondisyonda bir e90 olmasına çok şaşırdım, Maşallah nazar değmesin. Sizin gibi bilinçli ve kıymetini bilecek birinde olması da ayrı bir şans olmuş arabaya.

Tamamen zevk işi tabi ki ama M Spider'ları gördükten sonra Style 157'ler olmamış sanki. Onun dışında Koni+Eibach ikilisi ve M Spider jant çok güzel bir kombinasyon olmuş. Güle güle kullanın.
    ya bende garip bir huy var, kış lastiklerini hep farklı jant ile kullanıyorum.
    Kışın da piyasada görülmeye çok alışık olunmayan çirkin bile olsa oem jant seviyorum.

Alıntı Ahmet.S Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah tam bir detailingçi arabası olmuş.
    Teşekkür ederim.

Alıntı ugursmh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu zamanda neredeyse sıfır denecek kadar temiz e90 görmek beni mutlu etti. Kesenize bereket cidden çok iyi bir araç denk gelmiş kazasız belasız
    Teşekkür ederim, güzel denk geldi gerçekten.
    Bir de aracın eski sahibi ile benim eski evimin arası 4 km idi. Aslında yıllarca o kadar yakınımdaymış

Alıntı Dragger Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah kardeşim, canlı da çok güzeldi uygulamalar ile iyice kendine gelmiş
    Teşekkürler Yavuz
    Alıntı Gearbox Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arabayı yakından görmüşlüğüm vardır. Ok gibi demek yanlış bir tabir olmaz bence

Yapılanlar ile çok çok daha iyi hale gelmiş kazasız belasız kullan Abi.
    Teşekkürler Mehmet, şimdi o halinden çok daha iyi oldu

Alıntı Drive Fast Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maşallah araç müthiş temizlikte, kazasız belasız binmek nasip olsun hifi ve ekran olması çok iyi e90 da harman kardon u geçtim hifi bile bulunmuyor o yönden şans yüzünüze gülmüş bence

bu arada spor koltuğu iptal edecek ne varmış konfor pakette merak ettim açıkcası bide anlamıyorum belli aracın eski sahibi gözünü karartmış dolu dolu siparişi geçecek ne diye adamın aklını çelip zevksiz ve donanımsız siparişleriyle getirdikleri her araç gibi adama sipariş çektirmişler bırakın da adam harmanlı spor koltuklu antrasit tavanlı araba alsın bide üzerine gerçek deri hafıza olsa torunuma kadar saklarım öyle arabayı
    Aslında HiFi sistemden çok memnunum. gerçekten çok kaliteli bir sesi var. Aratmıyor HK'u.
    Tam detayını bilemiyorum işte, belki maddi olarak uymadı da iptal ettiler, belki termin süresi daha uzun oluyordu o yüzden iptal ettirdiler.
    Çok emin konuşmayayım ama 2011 ve 2012 model E90 larda ben daha hiç antrasit tavan ve Recaro koltuk görmedim.
    2010 ve öncesinde mevcut.
    Onlar da da şöyle bir durum var; Recaro + sunroff + navigas opsiyonlarının beraber bulunduğu bir arabaya da ben denk gelmedim hiç.
    Daha da eski yılları ben istemiyordum. 2010 altı E90 alacağıma 2008 model E60 almayı tercih ederdim.

Alıntı janet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    harika kondisyon kombinasyon.
    genişleyen ailenizle beraber kazasız belasız iyi günlerde kullanın

edit: molygen hakkındaki yorumunuzu merak ediyorum çok kullanıcı yorumu göremedim şimdiye kadar.
    Amin, teşekkürler.
    Molygen'i 2.0 TFSI'da ve 1.6 hdi 307'de kullandım.
    Bu aracımda da devam etmek istedim. (Aldığım 5w30 DPF yağ BMW tarafından onaylanmış bir yağ - Longlife4-)
    Açıkçası çok karşılaştırma yapabilecek bilgim yok ama içim rahat olsun diye kullanıyorum.

Alıntı tuner faruk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah çok çok güzel birgün inşallah banada nasip olur
    İnşallah gönlünüzden geçtiği gibi olur.

Alıntı zOnstyLe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Massallah cok guzel bir araba almissiniz kismette varsa oluyor demekki Uyguladiginiz hersey tam kararinda olmus kazasiz belasiz surusler. Cocugunuzuda sahkikla kucaginiza alirsiniz insallah
    Gerçekten kısmetimizmiş,
    Aracı ilk görmeye gittiğimizde biraderime demiştim "şu anda cebimde param olsa bir dakika düşünmeden bu aracı alırdım" diye. Aradan 6 geçti ve sözümü tuttum

Alıntı -Murat Özcan- Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konuyu büyük bir zevk ile okudum hocam.

Aynı serüveni babama F30 alırken yaşadık şükür şuan çok mutlu mesut biniyor kendisi tabi arada bizde nispetleniyoruz.
    Özellikle E90 kasalar dikkatimi çekti sizinkinin maşallahı var çok diri duruyor böylesi pek bulunmuyor artık.

Kısmet olursa bende kendime Golfü verdikten sonra bir E90 bulma peşindeyim umarım sizinki gibi temiz bir şey denk gelir.Kazasız belasız sürüşler dilerim..
    E90'ı tavsiye ederim. kullanıcısını parça fiyatları haricinde üzecek bir araç değil.
    Bakacağınız araç bakımlı olsun yeter.

Alıntı Merto Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Böyle kıyıda köşede saklı kalmış araçlara bayılıyorum. Sizin araç da elinizde daha da değerlenmiş, maşallah allah kaza bela vermesin.
    Amin, teşekkür ederim.

Alıntı burcinkarabacak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun güle güle kullanın. iş yeriniz de hayırlı olsun kazasız güzel günler diliyorum. fırsat bulursak şu beladan uğramayı düşünüyorum
    Çok teşekkürler, güzel günler göreceğiz inşallah. heyecanla şu korona günlerinin bitmesini bekliyoruz.
    Ne zaman isterseniz beklerim.

Alıntı KaraniC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yeni işiniz de, eviniz de, aracınız da, bebeğiniz de hayırlı uğurlu olsun. allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin. aracınıza hayran kaldım maşallah. bir gün tanışmaya, çayınızı içmeye uğramak isterim
    Teşekkür ederim, hayatım baya bir değişti son 1 yılda. Umuyorum ki hakkımızda hayırlısı olacak.

Alıntı uniquel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nasipte varsa niyet de edilmişse önüne gecilmiyor
    Maşallah temiz bi arac deger bilen ellerde devam etmesi cok guzel.

Molygen ile ilgili fiat grubu araclar icin olumsuz yorumlar vardı. Kullanım sonucundaki gozlemlerinizi de zaman icinde paylasırsanız sevinirim.
    Yukarıda yazdığım gibi gerçekten nasibimizde varmış. Bende her aracımda olduğu gibi en titiz ve özenli şekilde binmeye devam edeceğim.
    Yağ konusu da, BMW onaylı olduğu için hiç düşünmeden aldım. Ayrıca orjinal alman üretimi.
    Bir aksilik olmaz ise, önümüzdeki ay başında Şaşmaz'daki AU yetkili serviste yağ değişimi yapılacak.
    Takip eden süreçte gözlemlerimi yazarım.

Alıntı Bugra06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah çok temiz bir e90,bizim mahalleye gelmişsiniz.
    Her şey hayırlı uğurlu olsun,en iyi dileklerimle.
    Bende de e90 var,şehir dışında çalıştığımdan yatıyor Ankara'da,görünce özledim.
    Çok sevindim, komşu olmuşuz. Geldiğinizde görüşmek üzere.

Alıntı 300E Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah çok güzel bir E90 sahibi olmuşsunuz güle güle kullanın, kazasız belasız.
    Teşekkür ederim, saolun.

Alıntı berko Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    araç çok güzel, hayırlı olsun kazasız belasız. Dükkan da hayırlı olsun, komşuyuz demekki dükkanın 2 bina altında oturuyorum, siyah r59 mini var bende, nadiren çıkartıyorum ama görmüşsünüzdür belki. Şu korona günleri bir bitsin yüz yüze de tanışırız.
    Hiç görmedim aracınızı, bir iki tane mini R56 gözüme çarptı ama bizim sokakta farketmedim.
    Önümüzdeki hafta yeni bebekten dolayı evde olup biraz eşime yardım edeceğim ama sonraki hafta falan ne zaman açık görürseniz lütfen uğrayın, tanışalım.

Alıntı TarikS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yeni aracın da, dükkanın da, evin de, çocukların da, hepsi hayırlı uğurlu olsun diyim Rıza, Allah mutlu mesut uzun ömür versin inşallah, yeni geleni de sağlıkla kucağına almak nasip olur inşallah

Cooper duruyor heralde halen, dükkanın yerine baktım abime tavsiye etmek için, Eryaman'da oturuyor onlar da, o sırada Google Maps fotoğraflarında gördüm. Hanım Cooper'ı kullanmıyor mu ben tek araca düştünüz sandım arabayı çok basmak istemeyince.

Yapılanlar çok güzel olmuş, benim asla yapmayacağım şeyler var kafaya takıp düzeltmişsin, kesene bereket Kazasız belasız diyelim
    Teşekkür ederim Tarık,
    Mini'nin hikayesi şöyle; biz o aracı 2018 haziran gibi hem daha büyük bir araç alabilmek hem de eşime iş kurmak için satılığa çıkardık.
    Aracı bir ay kadar satamadım, sonra eşimin kuzeni aradı bizi ve aracı almak istediğini belirtti.
    Kendisi yurtdışında yaşıyor ve yılda toplamda 3-4 ay kadar Türkiye'ye geliyor.
    Kalan süreçte araç yine bizde duruyor.
    Artık eşim kullanmıyor ama, genelde ben biniyorum.
    geçen ay zaten miniye de iç temizlik ve seramik koruma uyguladım.

Alıntı wolkanku Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah Rıza çok güzelmiş aracın, dipdiri duruyor
    Simsiyah böbrekleri söküp , dış çerçevesi siyah iç diklemesine krom olanları takarsan müthiş durur.
    Ön tarafı aydınlatır
    Teşekkürler Volkancım, Seninle konuştuktan sonra Sahibinden'de K&N filtre de denk geldi.
    Hem de Ankara'da, hemen gidip aldım.
    Sıfır diye ilanda belirtmişler ama bi gördüm az biraz kullanışmış.
    Yok denemek için taktık sadece, 3 gün durdu falan filan... Dedim o kadar yol geldim şu fiyata alırım falan diye biraz belini kırıp aldım

Böbrek konusunda var mı tavsiye link?
    Sen kendi konunda aldığın bi böbrekten memnun olmadığını sonra aynı görünümde başka satıcıdan aldığını belirtmiştin.

131mirafiori - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah güzel bir E90, dokunuşlarla daha da güzel olmuş. Kesenize bereket elinize sağlık
    Alıntı Evrenoz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    itin köpeğin maskarası değil, Mustafa Kemal Atatürk'ün kurduğu Türkiye Cumhuriyeti'nin bekçisi, askeriyim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı dragon07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iyi geldi valla güzelce okudum

app plaka takmaman yerinde bi karar olmuş yazılım ve kilitli diff düşünmelisin çok güzel araç maşallahhh
    Aslında APP sevdamız var ama aracı aldığım zaman bu app plakalara ceza olayı çok gündemdeydi.
    Bir de Ön cam dahil fim olduğu için çok göze batmayalım dedim. Sadece gidip sıfır plaka bastırdım o kadar.
    Kilitli differansiyeli konusunu aslında merak ediyorum ama hiç örneğini incelemedim. nasıl temin edebiliyoruz, başka bir modelden çıkma mı yoksa aftermarket imkanları var mı?
    bu konuyu bir araştırmam lazım yabancı forumlarda.

Alıntı JusticeF0rALL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Araç çok güzel gerçekten, e90 kullanıcısı olarak aracın donanımına ve görüntüsüne imrendim, kazasız belasız kullanmanız dileğiyle , yapılan işlemler yerli yerinde olmuş ama acizane görüşüm (fotoğrafın açısıyla mı alakalı emin değilim) aracın kafası arkaya göre yüksek kalmış gibi geldi dengelense sanki daha mı iyi olur. Son olarak bende kendi aracımın angel halkalarını beyaz yapmak istedim ancak uygun lambaları bulamadım ve beyaz lambaların sürekli patladığını söyledikleri için bir işlem yapmadım, siz nereden temin ettiniz lambaları bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.
    Aracın yayları 320 d için, amortisörlerin de sadece sertlik ve yumuşaklık ayarı var.
    O yüzden yüksekliğe müdahale edemiyorum.
    Yarın öbür gün yeni bir fotoğraf çekerim tam düz bir zeminde.

Ben bir yıldır kullanıyorum Led ampülü, zamanında Far Doktoru'ndan satın alan bir arkadaştan aldım ben.
    aslında H8 olan her Led ampul uyar, sadece kasası çok büyük led olmaması lazım ki far kağağının içine sığsın.

n11'de şu ilan var:
    Bmw E90 Lcı Beyaz Led Angel Eyes Encıl Ampulu - n11.com

Alıntı ahmetakbayir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah sayılı temizlikte bir araç almışsınız güzel günlerde kullanın
    Çok teşekkürler

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 131mirafiori Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah güzel bir E90, dokunuşlarla daha da güzel olmuş. Kesenize bereket elinize sağlık
    Dediğiniz gibi, araç zaten güzel bir durumdaydı ve daha da güzel oldu
    çok teşekkürler.

Erdem K. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    52 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah
    Ekranlı e90ları ayrı güzel buluyorum
    Keyifli sürüşler
    Subaru
    Technica
    InternationaL

PSN: ekduncan

fasterhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    maaşallah araç harika duruyor , bide recaro ve NBT olsa heralde bu km ile ömürlük bir araba olurmuş. Dükkanızın önünden tesadüfen geçtim 1-2 kere şimdi resimlerden tabelayı görünce anımsadım , ama sanki önünde yoktu BMW yada tam dikkat mi etmedim hatırlayamadım. Hayırlı müşterileriniz ve hayırlı kazançlarınız olur inşallah.. Yeni doğacak yavrunuz için şimdiden Allah Sağlık sıhhat ve hayırlı ömürler nasip etsin.. Yukarda yazan her Ankaralı gibi bende inşallah ilk fırsatda (şu virüs ve sokağa çıkma olayları bitince) çayınızı içmek için ziyaret edecem dükkanınızı..
    Çıkar at acıları , Giy hadi cicileri ; Herşeyi unutturur Ankara Geceleri...

Gökhan Bilgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok beğendim maşallah güle güle kullanın

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abi aracın maşallahı var.2010 üstü e90 m sport hep hayalimdir.Hergün ilanları kurcalarım ve hergün ümitsizliğe kapılırım çünkü temizini bulmak hayli zor.Senin aracı görünce ümitlerim yeşerdi.Kazasız belasız iyi günlerde kullanman dileğimle.

miracustaomer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah kazasız belasız inşallah benimde en sevdiğim bmw modelidir kendisi. Bende çayyolunda oturuyorum dükkanınıza gelmek isterim

ukku - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ne güzel e90'mış be. Maşallah
    Elin değdikçe daha da güzelleşmiş. Güzel günlerde kullan.
    Yeni iş de hayırlı olsun bu arada, bol kazançlar.
    if in doubt, flat out.

instagram: utkuuzunoglu

Post Thanks / Like
    Mentioned
    90 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah gerçekten çok güzel bir araç. İyi günlerde kullanın e90lar kıymetleniyor.

YAS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    45 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah,hayırlı olsun. Şahsi fikrim sisleri iptal edip böbrek çıtaları kroma dönerse kafadan çok iyi duracağına eminim.Kazasız belasız.
    91' E34 M50B30 Avus blue
    98' E36Cp Cosmosschwarz
    05' E46Touring Titan silber

Post Thanks / Like
    Mentioned
    138 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    rıza e90 ile ilgili hiç bir araştırmam olmadığı için malesef link veremiyorum

@Deniz. 'in topic'inde onun aracındakilere bakarsan dediğimi anlayacaksın, o da aracı aldığında üstünde vardı, canlıda çok güzel duruyor.

ama komple krom olan da şahane duruyor bana göre;

YouTube
    Konu wolkanku tarafından (23-04-2020 Saat 22:16 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler