User Tag List

8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: Geçmişten Bugüne | Golf /C30 /A3

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Geçmişten Bugüne | Golf /C30 /A3

Korona günlerinde forum rutinine uyup bende bir gelmiş geçmiş konusu acayım dedim.

İlk göz ağrım Golf 7'im.
    Hesapta 2. el almak varken bir anlık gazla yeni kasası duyurulduktan bikaç ay sonra 2013 nisanında golf 7 siparişini geçtik. Bütçe yetmediği için midline alabildim. Sonra elden geçirim diye girdim bir yola. 47 bin liraya almıştım 1.2 TSI
    Boşu hakkaten çirkin. Jant, yay far vs derken elini yüzünü biraz toplayıp arkasını yapmaya geçemeden satmak zorunda kaldım 2016'da. Gerçekten sattığıma çok üzülmüştüm.

6-7 ay arabasız takılıp, bu böyle olmayacak diyerek başladım aramaya. bu sefer boş araba almayacağım diye şartlanmıştım. Hanımın yıllar önce yolda görüp çok beğendiği C30 da karar kıldım. Araba az, temizini bulmak zor derken forumdan Atakan'ın aracı kısmet oldu. 2010 model facelift 1.6D R-Design. Hafızalı koltuk, surround, adaptif far, surround vs. donanımları olunca km.'sini pek umursamadım. (187.000 km'de idi.)C30 gerçekten bambaşka bir araç. Dpf iptali + yazılım vardı. Dumanlı dumanlı geziyordum ama baya tatminkar yürüyordu.

Gel zaman git zaman C30'un bagaj küçüklüğü, tek kapı ve manuel olması, indi bindisi zulüm olmaya başladı. Aklımda yapmak istediğim birçok şey vardı ama km'de 240k olunca dedim bu bize artık evlat olmasın. Baya uzun süre satışta kaldıktan sonra Ocak 2020'de şükür ki satabildim
    Bu sefer otomatik geniş, gemi gibi birşey alacağım dedim B7 passatlara ve E90'lara baktım. Niyetlendiğim birkaç araçta fiyatta kırmayınca Audi A3 denk geldi. 2013 1.4 TSI Ambition. İlk sahibinden, silecek suyunu bile serviste değiştirmiş olunca cazip geldi. Hanım otomatik araçtan nefret etse de gizlice satışı aldım
    Hiç fotoğrafını çekmemişim onu farkettim. 2 tane var
    Dipnot : İçimde halen bi E90 sahibi olma hayali var.

Bazı tsi lar doğuştan şanslı

burcinkarabacak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hayırlı olsun güzel günlerde kullanmanız dileğiyle

saygılar
    Punto Evo Mjet - ANKARA (Sold)
    Bravo 1.6 120Hp Sport Style Dua.(Sold)
    Passat Variant 16 1.6 TDI DSG Highline...

MOVISTAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Umarım güzel bir e90 a kavuşursunuz ilerde. Ben de araç alma arefesindeyim. Kafamda şu an 2 araç var. Golf ve leon. 120 bin e kadar çıkabiliyorum. 1.2 tsi golfe daha çok gönlüm kayıyor. Midline donanım alınır mi sizce? Almışken illaki comfortline mı bakayım?
    2016 1.6 e-hdi Peugeot 308 Classic Edition Plus

KaraniC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MOVISTAR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Umarım güzel bir e90 a kavuşursunuz ilerde. Ben de araç alma arefesindeyim. Kafamda şu an 2 araç var. Golf ve leon. 120 bin e kadar çıkabiliyorum. 1.2 tsi golfe daha çok gönlüm kayıyor. Midline donanım alınır mi sizce? Almışken illaki comfortline mı bakayım?
    almışken mutlaka en az comfortline bakın çünkü midline da aux çıkışı ve cam otomatiği dışında donanım yok maalesef

yeni aracınız hayırlı olsun. c30 cidden güzel duruyormuş

Seven7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hayırlı olsun aracınız güle güle kullanın.
    Volvo gerçekten çok şık duruyormuş. Alana da satana da hayırlı olsun.

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Hayırlı olsun hepsi çok güzel, A3 için 17 jant istersen benimkileri verebilirim jant lastik
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MOVISTAR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kesinlikle midline alma. park sensörü bile yok.

Alıntı BARR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun hepsi çok güzel, A3 için 17 jant istersen benimkileri verebilirim jant lastik
    radarıma girdi bir ara heveslendim ama artık arabaya para harcamak istemiyorum
    Bazı tsi lar doğuştan şanslı

TarikS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    herkesin hanımı otomatik araba isterken sizinkinin tam tersi ısrarı ilginçmiş

Volvo'nun stoplar dumandan nasibini almış araba temizken de yaşlı ve yıpranmış duruyor duman yüzünden

Güle güle kullanın Allah kaza bela vermesin

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler