User Tag List

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
72 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: 2019 Ford Fiesta ST

aaygen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı yigitfirat1322 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    masallah renk cok güzel, pistte cok zevkli oldugunu söylüyorlar, kazasız belasız insallah
    Alıntı fevzi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah hayırlı olsun aracınız çok iyi bir seçim olmuş ; bir Fiesta MK6 S kullanıcısı olarak bu aracın ne kadar şaşırtıcı olabileceğini tahmin edebiliyorum.
    Alıntı Melih-Ö Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok değişik ve güzel duruyor. Coilover ile gerçekten çok daha güzel olur, Maşallah kazasız belasız
    Alıntı canguler Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    öncelikle hayırlı olsun allah kazasız belasız binmeyi naasip etsin. cok keyfli bi arac izlenimi var
    Alıntı FreeCaptiv3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun, oldukça güzel bir araç. Kazasız belasız günlerde kullanın
    Teşekkürler herkese

.::EmrE::. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hayırlı olsun, bir otmobil insana özel hissettirmeli, nadir ve az sayıda olan araçları seviyorum. Ülkemizde de ST bir elin parmağını geçmeyecek kadar az, bu yüzden sizi seçiminiz dolayısı ile tebrik ediyor, kazasız belasız sürüşler diliyorum. Sizin yaşınızda iken ben de o zamanlar Türkiye'de nadir olan Corsa OPC almıştım. Herkes çok merak ediyordu aracı her ortamda. Şaka makinesi gibiydi. Hothatch araçlar muhteşem heyecanlı, eğlenceli, pratik ve konforlu oluyorlar.

Bu arada sanırım 2 gün önce sizi Ataşehir Metropol İstanbul önünde gördüm, ışıklarda dururken; bende de Mazda MX5 var gri, vay arkadaş dedim biri ST almış Başka ST olmadığına göre sizdiniz diye düşünüyorum
    Konu .::EmrE::. tarafından (01-05-2020 Saat 19:34 ) değiştirilmiştir.

barisy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok güzel bir seçim. Çok başarılı bir araç. İspatı aşağıda.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ghent Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun, bir otmobil insana özel hissettirmeli, nadir ve az sayıda olan araçları seviyorum. Ülkemizde de ST bir elin parmağını geçmeyecek kadar az, bu yüzden sizi seçiminiz dolayısı ile tebrik ediyor, kazasız belasız sürüşler diliyorum. Sizin yaşınızda iken ben de o zamanlar Türkiye'de nadir olan Corsa OPC almıştım. Herkes çok merak ediyordu aracı her ortamda. Şaka makinesi gibiydi. Hothatch araçlar muhteşem heyecanlı, eğlenceli, pratik ve konforlu oluyorlar.

Bu arada sanırım 2 gün önce sizi Ataşehir Metropol İstanbul önünde gördüm, ışıklarda dururken; bende de Mazda MX5 var gri, vay arkadaş dedim biri ST almış Başka ST olmadığına göre sizdiniz diye düşünüyorum
    Çok teşekkürler. Benim de hem almaya karar vermem hem de ailemi ikna edebilmem (annemle ortak kullanıyoruz ) o sayede oldu, hem pratik ve günlük kullanıma uygun her anlamda, hem de gayet keyifli sürüşe sahip.

Valla 2 gün önce Ataşehir'e gitmedim, evden biri alıp çıktıysa arabayı ben farketmeden belki benim arabadır Diğer satılanlardan biri de İstanbul'da, trafiğe pek çıkmıyor ama benimkinin birebir aynısı, belki odur. Plaka ST idiyse muhtemelen benimdir ama
    MX5 her zaman çok istediğim bir otomobildi, hatta 118'i almadan 1 hafta önce bir MX5 sahibiyle anlaşıp vazgeçmiştim son anda, Recaro'lu falan çok güzel bir arabaydı. Fiesta'yı aldıktan sonra bile her gördüğümde bir aklım gidiyor, sahip olmasam da 1-2 ay kullanma şansım olur inşallah 2018'de Körfez'de Mazda'nın etkinliğinde kullanmıştım, çok hoşuma gitmişti.

Alıntı barisy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok güzel bir seçim. Çok başarılı bir araç. İspatı aşağıda.

Teşekkür ediyorum, bu videoyu görmemiştim, hemen izleyeyim Fiesta'nın pist videolarını gördükçe şu virüs illeti bitse de pist açılsa diye düşünüyorum

TarikS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    200 HP iyiymiş ya seninle denemek çok keyifli olabilir aslında R56 S var bende otomatik n18 dp + yazılımla dyno dynamics'te 186 tekere veriyor, motorda takibi 205 gibi

Seviyosan bu işleri paslaşalım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hızlanma ile ilgili bir şeyler okumuştum. Gaza tam basılı halde vites değiştirilebiliyor bu modelde sanırım. Araştırırsınız.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TarikS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    200 HP iyiymiş ya seninle denemek çok keyifli olabilir aslında R56 S var bende otomatik n18 dp + yazılımla dyno dynamics'te 186 tekere veriyor, motorda takibi 205 gibi

Seviyosan bu işleri paslaşalım
    aslında pek aram yoktur ama aynı segment arabalara göre nasıl gidiyor merak ediyorum, bir ara arkadaşımın Polo GTI'ıyla deneyecektik deneyemedik. Fikir vermesi açısından deneyebiliriz tabi ki

Hızlanma ile ilgili bir şeyler okumuştum. Gaza tam basılı halde vites değiştirilebiliyor bu modelde sanırım. Araştırırsınız.
    Aynen flat shift özelliği var, ama hala tam anlamadım. Devir yine herhangi bir arabada bunu yaparmış gibi yukarı gidiyor ama gazı bırakıp vites değiştirmeye göre bariz fark var tabi. Sanıyorum debriyajı bırakınca ateşlemeyi kesiyor anlık, aşağıdaki videonun yorum kısmında öyle yazılmış.

Konu aaygen tarafından (02-05-2020 Saat 00:00 ) değiştirilmiştir.

öskür - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    çok güzel bir hothatch almışssınız,tekrar hayırlı olsun,tek eksiği frenleri gerisi eğer çok iddaanız yoksa yeterli gelicektir uzun süre

Batu-R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Maşallah çok beğendiğim bi araba, arkadaşımda da bir eski kasası var. Çok başarılı güzel bir araç. Batuhachi'den takipteyim zaten. Hayırlı olsun tekrardan

i-vtec07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok güzel bi makine hayırlı olsun kardeşim, bence orjinal kalmalı.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    harika bir hothatch güle güle kullanın, tadını çıkarın.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İzmir Ülkü pistinde çok zevkli olur kullanması. Güzel süre de alır.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı i-vtec07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok güzel bi makine hayırlı olsun kardeşim, bence orjinal kalmalı.
    Alıntı Strich Acht Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    harika bir hothatch güle güle kullanın, tadını çıkarın.
    Alıntı öskür Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok güzel bir hothatch almışssınız,tekrar hayırlı olsun,tek eksiği frenleri gerisi eğer çok iddaanız yoksa yeterli gelicektir uzun süre
    Teşekkür ederim. Tek zayıf nokta olarak frenleri gösteriyorlardı genel olarak basında, kuvvet anlamında sıkıntısı yok ama fazla üstüne çıkınca çabuk ısınıyormuş. Bir çok firmanın büyük fren kiti var ST için ama beni İstanbul Park'ta 1 seans çok sıkıntı yaşatmadan götürürse frenleri ellemeye çok ihtiyacım kalmaz, belki çelik hortum + daha iyi hidrolik ve balata konup devam edilebilir

İzmir Ülkü pistinde çok zevkli olur kullanması. Güzel süre de alır.
    Açıldığında Ülkü'ye gitme planım var, dediğiniz gibi oraya çok uygun bence de.

Alıntı Batu-R Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah çok beğendiğim bi araba, arkadaşımda da bir eski kasası var. Çok başarılı güzel bir araç. Batuhachi'den takipteyim zaten. Hayırlı olsun tekrardan
    Çok teşekkürler. Batuhachi'yi severek takip ediyoruz, selamlar

Frid - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    gerçekten haylaz bir çocuk gibi

her noktası bence orj kalmalı. coil jant işlerine gerek yok, fabrikadan hazır set araç zaten, misyonu farklı, sadece görsel etiket bir araç değil aklınızı karıştırmasınlar.
    Soyadımın ilk iki harfi kişiliğim kadar ÖZ

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Frid Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

her noktası bence orj kalmalı. coil jant işlerine gerek yok, fabrikadan hazır set araç zaten, misyonu farklı, sadece görsel etiket bir araç değil aklınızı karıştırmasınlar.
    Aynı fikirdeyim. Stok hali ile çok iş yapar zaten. Bir de fabrikalar üzerinde çok çalışıyor zaten. Optimum bir ayar tutturuyorlar , özellikle süspansiyon sistemi hem günlük hem pistte sürülebilir halde. Belki fren pedleri değişir pist için , daha pist odaklı lastik takılabilir. Zaten yukarıda video paylaştığım kişi de sadece bunları değiştirip pistte ultra süre yapmış. 8,02 btg çok çok iyi bir süre.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Edit:
    Eibach Spring
    Castrol srf
    Feredo pad
    Semi lastik.

es026 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Zevkinize sağlık çok keyifli bir hothach almışsınız. Araç tam bi sleeper, ben olsam dış görünüme dokunmazdım. Kazasız belasız.

TarikS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı aaygen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aslında pek aram yoktur ama aynı segment arabalara göre nasıl gidiyor merak ediyorum, bir ara arkadaşımın Polo GTI'ıyla deneyecektik deneyemedik. Fikir vermesi açısından deneyebiliriz tabi ki

Revo'nun yazılımı varmış senin arabaya 250 HP oluyomuş diye duydum arabamdan soğudum

Haftaiçi paslaşalım PM atabilirim sana

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Frid Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Alıntı es026 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zevkinize sağlık çok keyifli bir hothach almışsınız. Araç tam bi sleeper, ben olsam dış görünüme dokunmazdım. Kazasız belasız.
    Edit:
    Eibach Spring
    Castrol srf
    Feredo pad
    Semi lastik.
    Çok teşekkürler. Ben de aslında daha önce dediğim gibi pek değişiklik yanlısı değilim, ama ister istemez aftermarketi de olan bi araba olunca hevesle aa o da varmış bu da varmış diye bir şeyler yapası geliyor insanın Muhtemelen yukarıda @barisy nin yazdığı videodaki arabanın setupı gibi altyapıda ufak değişiklikler iş görecek.

Alıntı TarikS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Revo'nun yazılımı varmış senin arabaya 250 HP oluyomuş diye duydum arabamdan soğudum

Haftaiçi paslaşalım PM atabilirim sana
    Revo + intake'le 260 alıyorlar bizim yakıtla olmaz muhtemelen, Mountune 235 HP diyor, o daha gerçekçi bir güç burası için de. PM'i bekliyorum, denk getirebilirsek deneyelim

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler