User Tag List

Sayfa 1/2 12 SonSon
22 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: F10 520d

CNR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

F10 520d

Evet UD E90'ımızı nam-ı diğer Beb (Birol Emre Bayram)'a verdikten sonra araç arayışımız hızlı son buldu Aracın önünde Hayırlı Cumalar pozumuzu vermeyi ihmal etmedik tabii İstek gelirse paylaşırım

Önceki konudada belirtmiştim isteğim F10 almak diye.

Çok samimi olduğum bir arkadaşımdada F10 vardı ve ilandaydı..Çay içmeye diye yanına gidip,kaporasını vermiş buldum kendimi..Aracım hatasız boyasız düzgün kondüsyondaydı ancak mekanik olarak eksikleri vardı, biraz ilgiye muhtaç kalmıştı elimizden geldiğince uğraştık Eksik gedik vs. ne varsa hallettim kendimce..

Corona günlerinde boşluk bulunca paylaşayım dedim

Kısa vadede isteğimiz w207 Pre Lci E Coupe yada Cabrio diyelim..Ama şu piyasa fiyatlarıyla o rakamları vermek hiç istemiyorum hiç.140-145 Liraya Düzgün denebilecek E Coupe alabildiğimiz piyasa 180-190'lara çıkmış durumda..Bakalım önümüzdeki günler ne gösterecek..

Edit:

Bu da yine günlük sağa sola koşturmak için aldığım Fındık Dizel Polo 1.6 TDI DSG.. İlk sahibinden aldım 2018'e kadar yetkili servis bakımlı, hatasız boyasız vs. geçmişi falan oldukça düzgün bir araç kendisi..Çok memnunum yakıtından kendisinden.

Konu CNR tarafından (23-05-2020 Saat 16:40 ) değiştirilmiştir.

Mehmetmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    47 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Merhaba arabayi yerde unutmusunuz sanirim?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Mehmetmert Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arabayi yerde unutmusunuz sanirim?

B E D E L ödendi....

Grimlord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    54 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hayırlı olsun, naçizane fikrim aracın gereksiz alçak olduğu. Özellikle ön taraf aşırı olmuş, bu şekilde aracın karizmasını bozuyor diye düşünüyorum. Maşallah, kaza bela vermesin.

ahmetakbayir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Air var gibi duruyor Maşallah
    90's

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Grimlord Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun, naçizane fikrim aracın gereksiz alçak olduğu. Özellikle ön taraf aşırı olmuş, bu şekilde aracın karizmasını bozuyor diye düşünüyorum. Maşallah, kaza bela vermesin.
    Merhabalar yorumunuz için çok teşekkürler, custom coil vs. benimde çok tasvip ettiğim şeyler değil.Fotoğraflar aracı aldığım ilk halinden Başaran Coilover vardı üzerinde bir süre böyle kullandıktan sonra.

Ultra Racing Yay ve 4 adet 0 Amörtisör ile yükselttim aracı ama bu haliyle gözüme çok hoş gelmediğinden pek fotoğrafı yok maalesef

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ahmetakbayir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Air var gibi duruyor Maşallah
    İlk aldığım zaman Cevizlibağ PO'daki pompacı abiler Air'in kumandası mı bozuldu diyorlardı Onun hesap aslında, görüntü olarak çok güzel ama kullanım çok eziyetli olunca ve arabayada eziyet olunca mecbur Spor Yay'a geçiş yaptık. Çok teşekkürler
    Konu CNR tarafından (23-05-2020 Saat 22:36 ) değiştirilmiştir.

denizhandinc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CNR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar yorumunuz için çok teşekkürler, custom coil vs. benimde çok tasvip ettiğim şeyler değil.Fotoğraflar aracı aldığım ilk halinden Başaran Coilover vardı üzerinde bir süre böyle kullandıktan sonra.

Ultra Racing Yay ve 4 adet 0 Amörtisör ile yükselttim aracı ama bu haliyle gözüme çok hoş gelmediğinden pek fotoğrafı yok maalesef
    F10 alıp ultra racing yay mı taktın kardesim neyse hayırlı olsun diyelim

KaraniC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    f10 üretim bandından böyle çıkmalıymış maşallah.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı denizhandinc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    F10 alıp ultra racing yay mı taktın kardesim neyse hayırlı olsun diyelim
    F10 alıp yaya 1.5-2 lira vermekten kaçacak biri değilim tanısaydın anlardın Güncel kurlarla bir spor yay'a 1.5-2 lira vermek bana saçma geliyor.Çok uzun süre binmeyi planlasam amazon'dan Coil getirtirdim.

Pressli eibach'tan yada kesilmiş H&R'dan iyidir diye düşünüyorum.Türkiye'deki UR yayların akıbeti nedir bilmiyorum savunamayacağım onun için ama F/P olarak gayet memnunum.

Alıntı KaraniC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    f10 üretim bandından böyle çıkmalıymış maşallah.
    Çok teşekkürler

TarikS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yazılarından al-satçı imajı sezdim, bol bol ÜT tayfa esintisi de barındırıyor

Aracın eski haliydi bu yükselttim demişsin, iyi olmuştur heralde, UR yayları bilmem, yorum yapamam o yüzden. Ama tercihim çıkma eibach vb olurdu heralde.

İlk aldığın hali bu basıklık ve angel renkleriyle kazalı gibi duruyormuş. Angellar da sarı veya beyaz olursa daha iyi olur. Fotoğraflardan mı öyle diyeceğim ama beyazlarla değiştireyim derken kavuniçi rengine dönmüş gibi angellar

Kazasız belasız, hayırlı satışlar şimdiden

bosporuss06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Güle güle kullan kardeşim...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TarikS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Aracın eski haliydi bu yükselttim demişsin, iyi olmuştur heralde, UR yayları bilmem, yorum yapamam o yüzden. Ama tercihim çıkma eibach vb olurdu heralde.

İlk aldığın hali bu basıklık ve angel renkleriyle kazalı gibi duruyormuş. Angellar da sarı veya beyaz olursa daha iyi olur. Fotoğraflardan mı öyle diyeceğim ama beyazlarla değiştireyim derken kavuniçi rengine dönmüş gibi angellar

Öncelikle mesleğim Mimarlık Bol bol üt tayfa ile bağdaştırma hevesiniz ne anlamadım, her alçaltılmış araç sizin nezdinizde üt tayfadan oluyorsa bilemem.

Angel rengi standart en ufak bir oynama yok,hatta kazalı gibi duruyor dediğiniz aracın ön far tarihleri bile 2010 fabrika çıkış Farları Led olduğundan dolayı biliyorsunuz ki telefon çekimlerinde Led’i yakalamak bi hayli zor ondan ötürü böyle çıkmış :

UR Yaylar için yorumu yaptım işlemsiz eibach,h&r, vogtland bulabilseydim tercihim ondan yana olurdu evet.UR yaylarla alakalı herhangi bir sav’ım olmadığını ve üretim yerinin bile şaibeli olduğunu söyledim.Sadece konfor ve tutuş olarak memnun olduğumu F/P olarak ihtiyacımı karşıladığınıda söyledim 520d ile Piste çıkacak Trackday kovalayacak halim yok, uzun yolda konforlu şehir içinde ara hızlanmalarda tatminkar benim için yeterli bir araç

Bedel ödendide ironi yaptığımı umarım anlamışsınızdır, böyle sözler sarf edecek bir insan değilim

+ almak, ya da birilerini linç etmek niyetindeyseniz başka kapı çalabilirsiniz,yaklaşık 5 yıldır forumdayım konulardan araçlarıma emek harcayıp harcamadığımı görebilirsiniz Satış gibi bir niyetim şimdilik yok herşeyi geçtim forum aracılığıyla araç satmak gibi bir niyetimde yok,aracı satıyor olsaydımda sizi pek ilgilendireceğini zannetmiyorum.Kazasız belasız dilekleriniz için teşekkürler

Alıntı bosporuss06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güle güle kullan kardeşim...
    Çok teşekkürler abicim
    Konu CNR tarafından (23-05-2020 Saat 22:10 ) değiştirilmiştir.

-Murat Özcan- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kazasız belasız kardeşim siyah bu araçlarda çok canlı duruyor.

Arkadaşlar basıklık konusunda haklılar biraz imajı bozulmuş ama yorumlarda yükselttim demişsin istersen yeni hali ile bir foto paylaşırsan günceli görmek isteriz..
    /// M POWER 3.20 // VW MK6 TDI //SEAT LEON TFSI

Melih-Ö - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    66 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TarikS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Tarık yapma kurban olayım ya kafası basık F10 Üt tayfası mı oluyor Beni kaç senedir tanıyorsun bende alsam bende sokarım yerin dibine Caner senelerdir forumda her arabasına emek harcamış biri, roccoya uzun süre bindi hatta. Tanısan senin kafa dengin he

Maşallah kardeşim kazasız belasız kullan aracını
    App plaka ve pleksik plakalık için ulaşabilirsiniz. Ailenizin Plakacısı

www.instagram.com/kokumerkezi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    136 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Caner bana whatsapptan attığın son yükseliği gayet ideal olmuş, ön böbrekler de orj kroma çevirirsen duruşu çok daha düzgün hale gelir, bir ara getir de canlı göreyim f10 sevdam depreşsin

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı -Murat Özcan- Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kazasız belasız kardeşim siyah bu araçlarda çok canlı duruyor.

Arkadaşlar basıklık konusunda haklılar biraz imajı bozulmuş ama yorumlarda yükselttim demişsin istersen yeni hali ile bir foto paylaşırsan günceli görmek isteriz..
    Yüksek haliyle düzgün çekilmiş, arabanın temiz olduğu hiç fotoğrafı yok.Çektiğimde güncel çekerim mutlaka konuya, çok teşekkürler yorumunuz için

Alıntı Melih-Ö Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tarık yapma kurban olayım ya kafası basık F10 Üt tayfası mı oluyor Beni kaç senedir tanıyorsun bende alsam bende sokarım yerin dibine Caner senelerdir forumda her arabasına emek harcamış biri, roccoya uzun süre bindi hatta. Tanısan senin kafa dengin he

Maşallah kardeşim kazasız belasız kullan aracını
    Ortadoğu ve balkanların en hızlı plakacısı, 1 saat içinde adresinize teslim plakalar çok teşekkürler abi güzel dileklerin için

Alıntı wolkanku Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Caner bana whatsapptan attığın son yükseliği gayet ideal olmuş, ön böbrekler de orj kroma çevirirsen duruşu çok daha düzgün hale gelir, bir ara getir de canlı göreyim f10 sevdam depreşsin
    Abi inşallah şu salgın olayları geçsin bir kahve meeting yapalım.

E60'dan sonra F10 vallahi çöp sürüş olarak..F10 sanki kocaman yüzen bir gemi, E60 benzer boyutlara rağmen sürüşü çok çevik, direksiyonu keyifli, virajları hissederek dönüyorsun..Tek güzelliği tasarımı bence F10'un, sürerken hiç keyif almıyorum E60'a göre
    Konu CNR tarafından (25-05-2020 Saat 11:55 ) değiştirilmiştir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    araç kesinlikle yukseltilmeli hatta mumkunse orjinal haline geri dönün, f10 bmw de sanayi işi coil falan hoş değil.

kazasız belasız...
    Polo gti 2.43.85 best
    Octavia vRS 2.38.40 best
    Polo gti 56.8 best ''korfez''
    Octavia vRS 56.7 best ''korfez''
    SOY TÜRKİYE

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ahmet3425 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    araç kesinlikle yukseltilmeli hatta mumkunse orjinal haline geri dönün, f10 bmw de sanayi işi coil falan hoş değil.

kazasız belasız...
    Yorumunuz için teşekkürler, custom coil vb. press benimde kesinlikle tasvip ettiğim şeyler değil. Araç yükseltildi dediğim gibi 4 adet sachs amörtisör ve Ur spor yay aldım, ancak yüksek haliyle benim için görünüş olarak pek cazip gelmiyor Eğer uzun süre binmeyi planlasaydım kesinlikle (Jom bile olsa) Tüv onaylı bir coilover ile yine benzer alçaklığa getirirdim.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler