User Tag List

Sayfa 6/6 İlkİlk ... 456
101 sonuçtan 96 ile 101 arası

Konu: BNZ Polo GTD Edition

muratburunce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    valla eline koluna sağlık bu kadar temiz ve parlak beyaz görmüyordum ne zamandır nazar değmesin
    •06 E 6577 - MAT BRAVO • / •06 ZOF 96 - CORSA GSİ • / •06 ZUZ 87 - 1.6 İES • / •06 JR 124 - F7R • / • 35 CSE 57 - İNTEGRA • / • 42 CNE 94 - VW Polo • / •34 ZR 3191 - Seat Cordoba •

CooLeqenD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı muratburunce Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla eline koluna sağlık bu kadar temiz ve parlak beyaz görmüyordum ne zamandır nazar değmesin
    Çok teşekkürler sağ olun, makinem yok olsa makine ile girişip daha fazla açacaktım rengini ama ne yazık ki onu başaramadım elimle ne kadar toparlayabildiysem o kadar toparlayabildim. Allah razı olsun.
    Otomobil Fotoğrafcısı

c.sar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yapıyorsun bu sporu Maşallah
    1881 - 193

Seven7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Rahatsız kankam benim elle hare gideren adam.
    Maşallah çok güzel oldu araban, nazar değmesin.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı c.sar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yapıyorsun bu sporu Maşallah
    eyvallah canısı teşkür ettim

Alıntı Seven7 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rahatsız kankam benim elle hare gideren adam.
    Maşallah çok güzel oldu araban, nazar değmesin.
    Buyurun benim? Ahahaha çok uzun zamandır yapmıyordum dedim hazır hava güzel sokak boş dedim girişeyim bir güzel şuna yaptım bir çılgınlık valla. Allah razı olsun yavrum teşekkür ederim.
    Otomobil Fotoğrafcısı

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Konuya biraz eklemeler ve yapmış olup konuya eklemelediğim şeyler varmış şimdi bakınca gördüğüm.

İlk önce arabanın bakımını yapmıştım motor kulakları, fren hidrolikleri, yağı osu busu şusu çoğu şeyini değiştirdik

Sonra bir bakıyoruz ki, yolcu tarafında ki kulağı yeni değiştirmeme rağmen yine kafasını uçurmuş gittim yine bir kulak aldım bakımla aynı gün. Bir öncekinde de aynı şekilde uçurmuştu bu şekilde kafayı, diğer parçaları alırken bu kulağı almamıştım 2 haftalıktı çünkü

Sonra 2 senenin ardından arabanın üzerinde ki lastiklerimden kurtulup yakın bir arkadaşımın baya bir övdüğü Nexen N'Fera SU1 lastiklerinden aldım. Evet lastikler güzel yumuşak beğendim kendilerini

Sonra arabanın yine Motor kulaklarından sıkıntı çekmemden ötürü sanayiye gittim benim ustayı beklerlen parkları açık unuttum, usta geldi hadi çek arabanı dükkanın önünden dedim marşa bastık kimse yok Gittim o gün Varta aldım daha ucuz markalar vardı ama konu akü olunca Vartadan vazgeçemiyorum.

Neyse dükkana girdik, arabanın sıkıntısı arabayı ben sabit volanta geçirdiğim için motor kulakları dayanmıyor ya çok esneyip vuruyorlar yada kopup parçalanıyorlar. Bizde buna son vermek adına kafa patlattık dedik ekstradan amortisör ekleyelim ve konu kapansın..

Aldık

Yerini açtık

Taktık

Aynı gün içinde ki; Sonuç

Sonra gidip tekrar bir tane daha amortisör aldık bu sefer bir öncekinden daha sertini aldık ona da ters mantıkla çalıştırdık. Motor fazla esnemesin şanzıman kulağından güç alsın dedik oldu ama tam olarak istediğimizi yakalayamadık yine de kalkış yaparken ufaktan ses yapıyordu niyeyse.

Sonra aradan yine zaman geçti bir daha kolları sıvadık Bu sefer sürücü tarafında ki kulağı söktük, bu kulağın yapısından ötürü ayakları var iç tarafını sabit tutması için bunlar güç yüzünden açılıyorlar ve bu sefer yine olmuyor onuda çıkarttık ağızlarını kapattık tekrardan fabrika haline getirdik üstüne hızımızı alamadık üst tarafa da bir tane atalım dedik ne olacak

Sonra teste çıktık geldik her şey güzeldi, birde alttakileri son olarak bakalım dedik kontrol olarak birde baktık kii İlk taktığımız diğerinden zayıf olan amortisör hakkın rahmetine kavuşmuş Onu çıkarttık şimdi üstte bir adet altta bir adet ekstra amortisör ile güçlendirdik mermi gibi oldu ne sallanma ne bir vuruntu. Ufaktan bir zırıltı sesi geliyor ona da bir formül buluruz vuruntular kırılmalar geçti gitti ya bu yeterli

Otomobil Fotoğrafcısı

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler