User Tag List

Sayfa 4/6 İlkİlk ... 23456 SonSon
112 sonuçtan 58 ile 76 arası

Konu: 1554/2000 MINI COOPER R53 JCW GP - Sonradan değil,doğuştan Race car :)

onurc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    parça arayıp bulma, kargolatma süreçlerini okurken kendimi gördüm
    hasta eder bu işler insanı (:
    koltukları çok yakıştırdım,kemerler özellikle camdan cok dikkat çekiyor.güle güle kazasız belasız günlerde kullan dostum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tuner faruk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kesenize bereket baştan sona keyifle okudum konuyu Maşallah
    Teşekkürler dostum,beğenmene sevindim

Alıntı c.sar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah mükemmel duruyor. Zamanında sizin kırmızı s kaçırdığım için her sabah pişmanlık ile uyanıyorum
    Teşekkürler,ah evet hatırladım sizi sorma ben de çok pişman oldum, tekrar almaya niyetlenmiştim aslında fakat fiyatı yakalayamadık kaşıntı işte.. onun da bir fotoğrafını bırakayım, anmış oluruz

Alıntı Orçun Dikayak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah valla masraftan kaçmadan gayet keyifli bi şekilde gereken herşeyi tek tek yapmışssın önceki aracına 60 bin harcamışsın ya Allah yardımcın olsun buna da aynı şekilde devam edecek gibi görünüyor
    Allah kaza bela göstermesin keyifle binmeyi nasip etsin.

ya işte nasıl desem imkanlar doğrultusun da bir şey yapmaya başlayınca en iyisini yapmak istiyor insan ki mını de de hiç replika parça yok veya custom mecbursun abi body kıt e 14 bin vermiştim, almıştım ama gel bana sor aklıma geldikçe kötü hissediyordum tabi ondan sonra mıde genişledi
    Amin dostum çok teşekkürler, hepimiz öyle binelim inş Bu şuanda o fiyatlara geldi bi çeyreği kadar daha bir şey olucak ondan sonra kısmetse çok severek ve keyif alarak binmeye devam edeceğim

Alıntı onurc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    parça arayıp bulma, kargolatma süreçlerini okurken kendimi gördüm
    hasta eder bu işler insanı (:
    koltukları çok yakıştırdım,kemerler özellikle camdan cok dikkat çekiyor.güle güle kazasız belasız günlerde kullan dostum
    ah evet maalesef öyle güzel şeyler bekledikçe olur derler ya
    bende çok beğeniyorum gerçekten, cam filmine karşıyımdır ama şimdi araç biraz değişik olunca çok bakan felan oluyor cam filmi yaptırmak istiyorum sırf bu yüzden.. diğer taraftan da diyorum şu güzelleri kimse mi görmesin yapma diye bakalım ne olur ileride
    Konu iogzhn tarafından (05-07-2020 Saat 00:06 ) değiştirilmiştir.
    *Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers.*

GP instgrm :@hotminics

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    evet gün geçmiyor ki bir şeyler daha olmasın devrim niteliğin de olmayacak şeyleri teker teker paylaşmıyorum arkadaşlar ( kıl tüy vb ) 3-5 biriktirip öyle paylaşacağım,baştan bu formatla başladık öyle gitsin bence sizde kıl tüy seyler yüzünden mesgul etmemiş oluruz

evet olay Maslak sanayi de 2. kısım da bir dükkan sahibi abimizle gerçekleşiyor,10 aylık bir süreç ve gerek face to face gerek telde gerek mesajlar da ( isim ve dükkan ismi vermeyeceğim bilen biliyordur sanırım

GP ye ilk jantı Formula Hlt almadan önce hatta gp den de önce hep bir Oz leggenda hayalim vardı,çook eski tarihler de de diğer araçlar için de vardı fakat ne sıfır satan vardı (istanbul da denk gelmedim yani aradığımda oldu ) ne de 2. el satan. ha pardon 1 kere letgo da 1 saatliğine görmüştüm her neyse 3 yıl sonra 2 kişi de olduğunu öğrendim , bir tanesi fiat 500 de bir diğeri özel bir mını de neyse abi Formula hlt yi almadan önce satmasını istedim tabı ki yok dedi formula yı aldım 2-3 ay sonra yine gittim yine yok dedi ara ara sormaya başladım,bazen yazdım bazen aradım yok dedi neyse en son bir muhabbet oldu almak için fırsat doğdu fakat sonra yine yalan oldu şimdi bu en son olayda da böyle baya yaklaştığım için artık ok yaydan cıktı yazıyorum sürekli istiyorum yok tabi en sonun da bana ilk gp yi sürdüren ve almama da biraz ön ayak olan bir abimiz aklıma geldi,ikisinin muhabbetinin iyi olduğunu öğrenince hemen aradım anlattım rica ettim,sağ olsun oda kırmayıp aradı ve aldı bana jantı tek seferde tabi hiç bir şekilde çıkarmayacağımın teminatını verdim,hatrı sayılır bir miktara aldım,zaten olay parası pulu değil,durduk yere jantını verdi adam sağ olsun.. öyle bir adam yanii hani mafya mıdır kral mıdır nedir bağlıyorum ; şuan hiç bir Mını de yok bu jant diye biliyorum ve gerçekten özel bir jant bende pek başka araçlarda da görmedim vs
    ve tuhaf tarafı etsi büyükmüş heralde 12mm spacerları cıkardığım halde sanki cıkarmamışım gibi durdu baya beğendim mutluyum artık,jant derdini attık başımızdan
    bu arada arac ve jantlar pis burada yoksa gösteriyor kendini

Konu iogzhn tarafından (05-07-2020 Saat 00:47 ) değiştirilmiştir.

cess - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah, jant koltuk kombini çok güzel olmuş. Hlt sıradan bir jant gibi geliyor, oz amblemi olmasa hani pek satmaz gibi bu haliyle daha tarz olmuş

onursumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı iogzhn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet gün geçmiyor ki bir şeyler daha olmasın devrim niteliğin de olmayacak şeyleri teker teker paylaşmıyorum arkadaşlar ( kıl tüy vb ) 3-5 biriktirip öyle paylaşacağım,baştan bu formatla başladık öyle gitsin bence sizde kıl tüy seyler yüzünden mesgul etmemiş oluruz

evet olay Maslak sanayi de 2. kısım da bir dükkan sahibi abimizle gerçekleşiyor,10 aylık bir süreç ve gerek face to face gerek telde gerek mesajlar da ( isim ve dükkan ismi vermeyeceğim bilen biliyordur sanırım

GP ye ilk jantı Formula Hlt almadan önce hatta gp den de önce hep bir Oz leggenda hayalim vardı,çook eski tarihler de de diğer araçlar için de vardı fakat ne sıfır satan vardı (istanbul da denk gelmedim yani aradığımda oldu ) ne de 2. el satan. ha pardon 1 kere letgo da 1 saatliğine görmüştüm her neyse 3 yıl sonra 2 kişi de olduğunu öğrendim , bir tanesi fiat 500 de bir diğeri özel bir mını de neyse abi Formula hlt yi almadan önce satmasını istedim tabı ki yok dedi formula yı aldım 2-3 ay sonra yine gittim yine yok dedi ara ara sormaya başladım,bazen yazdım bazen aradım yok dedi neyse en son bir muhabbet oldu almak için fırsat doğdu fakat sonra yine yalan oldu şimdi bu en son olayda da böyle baya yaklaştığım için artık ok yaydan cıktı yazıyorum sürekli istiyorum yok tabi en sonun da bana ilk gp yi sürdüren ve almama da biraz ön ayak olan bir abimiz aklıma geldi,ikisinin muhabbetinin iyi olduğunu öğrenince hemen aradım anlattım rica ettim,sağ olsun oda kırmayıp aradı ve aldı bana jantı tek seferde tabi hiç bir şekilde çıkarmayacağımın teminatını verdim,hatrı sayılır bir miktara aldım,zaten olay parası pulu değil,durduk yere jantını verdi adam sağ olsun.. öyle bir adam yanii hani mafya mıdır kral mıdır nedir bağlıyorum ; şuan hiç bir Mını de yok bu jant diye biliyorum ve gerçekten özel bir jant bende pek başka araçlarda da görmedim vs
    ve tuhaf tarafı etsi büyükmüş heralde 12mm spacerları cıkardığım halde sanki cıkarmamışım gibi durdu baya beğendim mutluyum artık,jant derdini attık başımızdan
    bu arada arac ve jantlar pis burada yoksa gösteriyor kendini
    jantları aynalarla aynı renk yapsan bence farklı ve efsane olur

psn&Live id: onursumer
    135
    ├┼┼╕
    246R

Cem.B - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dunku bulusmada sen geldin ben ciktim kardesim ama masallah emeklerine degmis bende ani bir kararla gp 1 aldim tekrardan 4.dolu yavas yavas cogaltiyoruz
    Team PAŞAOĞLU

grkm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Masallah araca evet biraz geç geldiniz ama iyi ki geldiniz. Silecek uçması da nazarlık oldu neyse ki r53 te bazen olabiliyor böyle şeyler

Otoban dönüşünde Clubmanle aranıza biraz katıldım sonra ayrıldınız sanıyorum, görüşmek üzere

mcanx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı grkm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Masallah araca evet biraz geç geldiniz ama iyi ki geldiniz. Silecek uçması da nazarlık oldu neyse ki r53 te bazen olabiliyor böyle şeyler

Otoban dönüşünde Clubmanle aranıza biraz katıldım sonra ayrıldınız sanıyorum, görüşmek üzere

siz miydiniz o beraber çıktığımız clubman? sonra pendik'e yaklaşırken geçmiştiniz hatta silecek tarafında ben oturuyordum tam video çekiyodum, bi an noluyo anlayamadık arkadan çekilen videoda neredeyse 10 mt havalanmış yukarıya

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    aynen

10krkter

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı cess Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah, jant koltuk kombini çok güzel olmuş. Hlt sıradan bir jant gibi geliyor, oz amblemi olmasa hani pek satmaz gibi bu haliyle daha tarz olmuş
    Teşekkür ederim yani değişik bir jant ya hani göz ucuyla evet sıradan gibi görünüyor fakat ayrıntılı bakınca veya alışınca mı desem o ıtalyan çizgilerinin keskinliği felan baya hoş geliyor, neyse artık yeni alıcısı düşünür

Alıntı onursumer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    jantları aynalarla aynı renk yapsan bence farklı ve efsane olur
    haha beni biliyorsun abi ben o kombin işlerin de hiç acımam yaparım ben de bronz,kırmızı veya tavan rengini felan düşündüm dediğin gibi ben buradayım der frenlerin rengini değiştirmek lazım

Alıntı Cem.B Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dunku bulusmada sen geldin ben ciktim kardesim ama masallah emeklerine degmis bende ani bir kararla gp 1 aldim tekrardan 4.dolu yavas yavas cogaltiyoruz
    Aynen abi ben de biraz geç geldim zaten artık bir daha ki sefere çok teşekkürler.. evet gördüm hayırlı olsun çok sevindim, çok güzel gp Bora abideyken görmüştüm onu sonrasında onu almaya niyetleneceğim diye kendi arabamı satmıştım ama geç kalmışım, nasip kısmet

Teşekkür ederim evet klima gazım bitmiş çok kararsız kaldım gözüm yemiyordu da öyle yol yapayım diye geldim oda geç oldu biraz evet gördüm egzoz sesi güzel geliyordu soldan gazladığınız da

R53 ile sıradan bir gün

Bu arada siz şu bizim sundaydrive grubunda ki arkadaş mısınız ? detailbox ?

onursumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    T

haha beni biliyorsun abi ben o kombin işlerin de hiç acımam yaparım ben de bronz,kırmızı veya tavan rengini felan düşündüm dediğin gibi ben buradayım der frenlerin rengini değiştirmek lazım

ozaman şu kombini bırakıyım burayada bi bakıver

psn&Live id: onursumer
    135
    ├┼┼╕
    246R

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Teşekkür ederim evet klima gazım bitmiş çok kararsız kaldım gözüm yemiyordu da öyle yol yapayım diye geldim oda geç oldu biraz evet gördüm egzoz sesi güzel geliyordu soldan gazladığınız da

R53 ile sıradan bir gün

Bu arada siz şu bizim sundaydrive grubunda ki arkadaş mısınız ? detailbox ?
    Aynen Detail Box benim. Bu aracı yeni aldım biraz log alıyordum baktım tempolu gidiyorsunuz takıldım peşinize

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aynen Detail Box benim. Bu aracı yeni aldım biraz log alıyordum baktım tempolu gidiyorsunuz takıldım peşinize
    Anladım iyi yapmışsınız hayırlı olsun,wp ve telden konuştuk fakat yüz yüze göreşemediğimiz için gerisi gelmedi,bir daha ki sefere umarım

akko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Allah kaza bela vermesin.
    GP benim gözümde de çok özel bir araç, yaptıklarınız ile dahada özel olmuş
    Coilover seçiminiz de bence tam tadında olmuş, Keyifli sürüşler
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene !

https://www.instagram.com/akkosgarage/

KAAN INTERNATIONAL LOGISTICS

GökhanÖzkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    harika ilerliyor... kesenize bereket..
    2014 - VW GOLF MK7 R 3K
    2002 - BMW X5 4.6is
    2005 - CITROEN C2 VTR

hobi instagram @thegarageoffical_

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı GökhanÖzkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    harika ilerliyor... kesenize bereket..
    Teşekkür ederim,beğenmene sevindim

Alıntı akko Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Allah kaza bela vermesin.
    GP benim gözümde de çok özel bir araç, yaptıklarınız ile dahada özel olmuş
    Coilover seçiminiz de bence tam tadında olmuş, Keyifli sürüşler
    evet gerçekten arabadan anlayan insanlar için özel bir araç,çok sağ ol arge li ürünler her zaman farkını hissettiriyor Teşekkür ederim dostum hepimiz keyifli günler de kullanalım

aaygen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aracınız çok iyi güle güle kullanın, R53 pek hoşuma gitmiyor ama GP'si bir başka, ona asla hayır diyemeyiz

İlk sayfadaki fotolardan güncel haline arabaya resmen yeniden doğmuşş ayrıca, elinize sağlık. Böyle otomobillerin bu seviyede özen gösterecek insanların elinde olması sevindiriyor

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı aaygen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aracınız çok iyi güle güle kullanın, R53 pek hoşuma gitmiyor ama GP'si bir başka, ona asla hayır diyemeyiz

İlk sayfadaki fotolardan güncel haline arabaya resmen yeniden doğmuşş ayrıca, elinize sağlık. Böyle otomobillerin bu seviyede özen gösterecek insanların elinde olması sevindiriyor
    Teşekkürler dostum,beğenmene sevindim evet bende çok beğeniyorum artık,kısmetse artık demirbaş olucak gibi.. çünkü şu piyasaya ve gidişata göre elimizdekinin değerini bilip korumak lazım

Gökhan Kavuştu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Maşallah, jantlar çok güzel olmuş. Koltuk ile birlikte manevi olarak çok değer katmışlar arabanıza. Maddi yönü de ayrı tabi Mini bir araba değil, yüreği olan bir varlık sanki. Bunu bir kere deneyimleyen bir daha asla vazgeçemiyor bu arabadan. Ekonomik durumumu biraz toparladıktan sonra ben de aranıza katılacağım inşallah
    GKGARAGE

Instagram | Spotify | Flickr

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler