User Tag List

Sayfa 5/6 İlkİlk ... 3456 SonSon
112 sonuçtan 77 ile 95 arası

Konu: 1554/2000 MINI COOPER R53 JCW GP - Sonradan değil,doğuştan Race car :)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Gökhan Kavuştu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah, jantlar çok güzel olmuş. Koltuk ile birlikte manevi olarak çok değer katmışlar arabanıza. Maddi yönü de ayrı tabi Mini bir araba değil, yüreği olan bir varlık sanki. Bunu bir kere deneyimleyen bir daha asla vazgeçemiyor bu arabadan. Ekonomik durumumu biraz toparladıktan sonra ben de aranıza katılacağım inşallah
    Teşekkürler dostum,inş.. en güzelinden nasip olurMını dediğin gibi ruhu olan ve her kullanımda aynı heyecanı veren bir araba
    *Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers.*

GP instgrm :@hotminics

qatrio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Vay be inanılmaz olmuş üzerine koya koya gidiyor iyi günlerde kullanın. Kesenize bereket. Benimde ilk aracım r53 s di ozaman yaşımda 17 18 inanılmaz bi dönemdi bayılırdım alırken ilanda bir tanede gp vardı hemen hemen yakındı fiyatları. Bune van kasa gibi arkası bomboş bide sopası var ( arka bar ahhahaa) dendi alınmadı . Büyük bir yaradır içimde o gp i kaçırmak. Şimdi imkan olsa anında bir gp1 almak isterdim. Benim kendi görüşüm olarak kullanım hissi olarak r53 56lardan çok daha hisli ve keyifli. Bunu da 56 58 59 kullanmış biri olarak söylüyorum.
    Yüce F.U
    PoloGTİ-CooperS R53-W204 AMG

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı qatrio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vay be inanılmaz olmuş üzerine koya koya gidiyor iyi günlerde kullanın. Kesenize bereket. Benimde ilk aracım r53 s di ozaman yaşımda 17 18 inanılmaz bi dönemdi bayılırdım alırken ilanda bir tanede gp vardı hemen hemen yakındı fiyatları. Bune van kasa gibi arkası bomboş bide sopası var ( arka bar ahhahaa) dendi alınmadı . Büyük bir yaradır içimde o gp i kaçırmak. Şimdi imkan olsa anında bir gp1 almak isterdim. Benim kendi görüşüm olarak kullanım hissi olarak r53 56lardan çok daha hisli ve keyifli. Bunu da 56 58 59 kullanmış biri olarak söylüyorum.
    Teşekkür ederim iyi dileklerin için burayı biraz boşlamışım şimdi aklıma geldi,evet baya birşey daha koyduk fakat gp de bize koydu gibi bakalım sopa olayı benimde başıma geldi de işte almış bulunmuştuk sonuçta Gerçekten dediğin gibi benim de deneyimleme şansım oldu Mını kendi katagorisinde ki spor arabalardan hissiyat ve sürüş ve gösteriş acısından gerçekten çok üstün genel olarak ve r53 kasalar da bu üstünlüğün tam saf hali bu arada r53 ile gp arasında ki fark da şu normal r53s gerçekten çok kullanışlı gündelik ve samimi bir araba eğlenceli yani gp ise biraz korkutucu sürüş acısından hani hata affetmez gibi duruyor henüz bir sorun yasamadım ama hep böyle pür dikkat

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aracını gerçekten güzel duruyor , Kazasız Belasız Sürüşler..

muratburunce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    gerçekten muazzam bir sonuç olmuş bir cooper ne kadar değişirki diyordum lafımı yedim resmen çok başarılı güzel günlerde kullanın
    •06 E 6577 - MAT BRAVO • / •06 ZOF 96 - CORSA GSİ • / •06 ZUZ 87 - 1.6 İES • / •06 JR 124 - F7R • / • 35 CSE 57 - İNTEGRA • / • 42 CNE 94 - VW Polo • / •34 ZR 3191 - Seat Cordoba •

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Merhabalar uzun bir aradan sonra bir süre üşengeçlikten paylaşım da bulunamamıştım fakat başıma gelen talihsiz bir kaç küçük
    olaydan sonra bu işlere son verip (forumlar da veya sosyal medya da felan alıp ettiğim şeyleri paylaşmama) konuyu kapatayım diye
    düşündüm.. hazırsanız güzel görünüp ama stress sıkıntılı dönemleri anlatmaya başlıyorum

Şimdi tarihe baktım da en son temmuz başında birşeyler almışım ve bugun 30 agustos sanırsın hissiyatı en az 3 ay ama 1 ay olmuş hepi topu
    Herşey klima gazının bitmesiyle başladı, Ayn auto Yusuf ustaya arabayı bırakıp alt takımını yaptırmak için 3-4 aydır bekliyordum,şu gün cağırıcam
    bugun cağırıcam derken bende cebimden para ne kadar gec cıkarsa o kadar iyidir diyerekten üstüne düşmüyordum ta kii klima gazı bitene kadar
    o vesile ile gittim ve bıraktım ; bana kağıda yaz bırak demişti, bende not almayı unuttum ve wp den uzun bir liste cıkardım oda sağ olsun bana uzun bir
    liste verdi gp ye yakışır bir şekilde alt takımı komple yeniledik lastik burç felan değil sadece aks ına körüğüne rotil başı götü ıvırı zıvırı uzun bir
    liste hatta motor kulakları sağ sol alt üst sanzıman kulakları vs yani ne varsa sadece travers orginal travers oda zaten demir parça bütün sıvıların olduğu
    hazneleri işte motor,sansızaman,fren,radyator,direksiyon pompası vb önce şu kimyasal şeylerle temizlettim sonra lıqui molly nin performans serisi sıvıları ile yeniledim,şıkır şıkır oldu.
    1 hafta içinde Yusuf usta sağ olsun yavaş yavaş yaptı onunda içine sindi benim de.. sonrasın da madem böyle bir devrim niteliğinde bir yenileme yaptık diye lastikleri de
    değişeyim ps cup 2 alayım ve sezona hazır olalım diye düşünürken o an kıyamadım arabaya ve pist olayını bu yıl ertelemeyi düşündüm ve 'arabasını seven insan arabasına
    taktığı lastikten belli olur düşüncesini benimseyerek Michelin pilot sport 4 205-45-17 lastik aldım.
    Daha önce ki yazdıklarımdan bilirsiniz ben bayılarak sürüyorum bunu ve tepkilerine hastayım fakat şu alt takım ve lastik yenilemesinden sonra gp yani öyle birşey oldu ki
    tepkiler daha keskin oldu yani en basiti şöyle örnek vereyim 150-160 km hızlar da tatlı makaslar da limiti bildiğim için rahat oluyorum doğal olarak şu güncellemelerden sonra
    o limit olayı kalktı çünkü herşey çok ani ve keskin gelmeye başladı levente doğru o aksam gecerken ilk denemede patlatıyordu beni biraz pahalıya geldi fakat işte arabaya
    oturup o farkı hissedince mecburen olsun diyorsun.. Ustanın yardımcısına bütün herşeyi fotoğrafla demiştim ama yoğunluktan
    aklına gelmemiş sadece şanzıman inikken bir foto cekmiş diğer foto da arkadaşın gittiği zaman bana attığı fotoğraf.

resim

Sonrasın da ise hep bir ses sistemi merakım olmuştur ama hiç sıra gelmemiştir hiç bir aracım da hatta bundan 2 yıl önce komple Helix marka tam set sistem almıştım
    subwoofer,amfi,kompenent,su şişesi gibi bir zımbırtısı vs çok kaliteli bir set demişlerdi yani r56 ya göre pandizotu bile vardı ama işte zamansız aldığım için
    takamadan satmıştım içimde yaraydı buna da hani yapma olayım vardı ama hep çok kaliteli birşey olsun bunca şeye değsin gp ye yakışşın vs düşünerekten aceleci davranmıyordum derken
    ani bir şekilde Rocford fosgate t600-4 serisi amfi ve yine Rockford fosgate P3S serisi Punch subwoofer almış bulundum, buradan Cem abiye selamlar almaya giderken bide yolda kalıyordum
    Gp de orginal olarak önler de sağlı sollu 1 adet 13 cm hoparlor ve üst tarafta küçük bir twitter var orginal olarak adamlar bu kadar basit yapmışlar hafiflik acısından arkada hoparlor felan yok
    benim de önlere alpine takıldığı için bende hiç anlamadığım için ses sistemi işinden bunlar koaksiyel hoparlormuş kelime yanlışşa kusura bakmayın o kadar anlamıyorum
    Normal de artık şu sıralar iş pandemi derken iş değişikliği derken tazminat alamama vs derken artık bir süre dikkatli olmam gerektiğini üstüne basa basa düşünerekten şuanlık önlere kompenent almadım,çünkü
    onları alıcağım zaman araba genel olarak komple bir izalasyon yapmayı düşünüyorum extra birşey değil ağırlık kazanmamak için fakat hem fabrika izalasyonunu biraz daha
    güçlendirmek anlamında hemde o arada sistem için biraz daha kaliteli olması acısından düşündüm. Ağırlık önemli değil şimdilik çünkü zaten bu arabadan 90 kg ferlan ağırlık attım ben bu gibi ıvır zıvırla
    onları geri alırım en kötü sorun yok yani bu ileriye dönük bir planlardan bir tanesi koaksiyel kolonlara bağlattım işte bir arkadaşa şuan iyi kötü birşeyler dinliyorum kalite olarak %30 verim aldım
    o yüzden bu ilk plan arasına girdi

resim

Sonrasın da yani arabayı servisten aldıktan sonra ilk iş günümde şirkete gittim park ettim araba radyator su deposundan şu boşalttı,beynim den vuruldum İlk iş günü
    herkes arabaya bayıldı,güvenlik bile kapıyı acmadı yani adam kımıldamıyor yerinden yanlış geldiğimi düşünerekten sonra kartı felan salladım yok yanına gittim öyle kapıyı actırıp girdim,adam belli kurumsal markalara
    alıştığı için benim araba züppe arabası gibi geldi heralde tabi sonradan muhabbet ettiğimizde özel olduğunu anlattım anladı
    Neyse şu doldurdum sorun yok,aksam servise gittim gösterdim yine sorun yok herşey sağlam vs su kapağını sıkmamışızdır diyerekten eve dönerken araba otobanda baktım hararet cubuğunu yükseltiyordu hemen yakaladım cektim sağa
    Aradım ustayı anlattım adam şaşırdı,bekle biraaz yine takviye yap vs bu arada otobanın kenarındayım trafik felaket ben resmi bir şekilde giyinmişim ilk iş günümdü arabanın içinde meraklı gözlerin bakışlarına maruz kalaraktan,
    kafayı yedim,hiç alısık olduğum bir durum değil ve hayatta kabul edilemez,herşeyden önemlisi bu araba bunu bana yapamaz hakkı yok yani çekici cağırdım aldık getirdik eve suyunu koydum tekrar birşey yok ama bir ara götüreceğim
    yeni iş ilk zamanlardan izin almak istemiyorum vs derken 2 hafta böyle kullandım sorun yok yine tabi agustosun son haftası 2 defa 2 gün üst üste hararet yükseltince Yusuf usta getir bakalım şuna dedi ve Cumartesi günü çekici ile götürecekken
    ya şimdi ona bide bayılmıyayım yavaş yavaş giderim diye düşündüm ve gittim 5 km sonra yolda kaldım Yine cekiciyle gittik anasını satayım,kaderden kaçamıyorsun bazen
    saat 2 de yola cıkmıştım cekici ıvır zıvır 5 te dükkana girdim,Ustam sağ olsun baktı havasını aldı felan yok, araba su kapağından şu fıskırtıyor.. borulara baktı sağlam, su deposu kapağını zaten yeni almıştım onda da sorun yok,pc den bakıyoruz araba
    fan acıyor acması gerektiği gibi termostat devreye giriyor ısınınca felan herşey normal .bir yerden hava alıyor kanısına vardık ihtimaller de ya conta yaktık yada üst kapak yamuk veya catlak vs bakıcaz sakin kafayla kalsın burada..

Evet şimdi burası çok önemli ; 11 ay olmuş arabayı alalı,abartısız aldığım fiyat kadar harcama yapmışım kıl tüy keyfi mecburi vs bu son olay beni direk kafada gp nin bitmesine sebeb oldu, arka planda şey çalıyor Ferdi Tayfur- Hakkın yoktu sevgilim beni böyle üzmeye artık kararım kesin ayrılacağım.
    tabi o an hani en kötüsünü düşünüyorsun ve hani yüzeysel herşeyde kapağın acılmasını gösteriyor,yeni kapak acınca sunlarıda yenileyelim vsvs vs kafada masraflar dağ gibi şu biraz beni gururlandırdı ; yaptırmakla yaptırmamak veya 2-3 ay yatırmak vs diye düşünürken usta dan sağlam bir destek geldi o beni bir nebze rahatlattı ama genel olarak
    25 bin eninde sonunda cıkacaktı cepten ha şimdi cıkmış he 3 ay sonra bıraktım geldim haber bekliyorum bu arada da başka ne arac alabilirim diye düşünüyorum,
    aklımda bundan sonra ki tek araba 46M3 hep onu isterim yada bir arkadaşım sayesinde zamanında aklıma girmiş olan 911 tabi bunlar plansızlıktan dolayı şuan hayal gibi duruyorken en mantıklısı scirocco R diye karar kıldım kendimce sciroccoyu da hiç sevmem itibarından dolayı fakat R nedense hoş göründü o anlar..
    1 Hafta sonra Bizim usta aradı ;dedi Oğuzhan durumlar kötü masraf böyle böyle derken ben satacağımı söyledim kalsın abi felan filan sonra yok satma şöyle böyle şaka yaptım sana dedi cok masraf yok 9-10 bin birşey tutar gibi dedi,içime bir mutluluk doğdu o an hani durumu düşünün oydu buydu konuşma ilerlerken bir şok daha şaka olum şaka çok basit birşeymiş,halletim dedi
    yani ben hala inanmıyorum abi vallamı denedin mi test ettin mi şöyle böyle vs vs derken termostat çıktı problem.. hani oda şöyle çok nadir olucak birşey ; termostat ısındığında ucundaki iğne su tahliyesi yapması için
    o zımbırtıyı itiyor ve su tahliyesi meydana geliyor, fakat asağıdaki fotoğrafta göreceksiniz ucundaki iğne kopmuş ve orada sıkışmış.. olay şu termostat çalışıyor acması geren derece de tahliyeyi acıyor fakat kapatması gereken yerde kapatma işlemine gecerken orada sıkışıyor böylelikle sıcak su hep dönüyor,bu yüzden termostattan süphe etmedik çünkü değerler normaldı vb.
    Yusuf usta işte başlıcam araba ama elim gitmiyor,bir gram yapmak içimden gelmiyor vsvs o yüzden artık kaçış yok başlayayım derken söküyor birşeyleri o ara şu termostatıda sökeyim derken bir bakıyor abi termostat ikimizide kurtarıyor sonra anlatması kolay biraz fakat 1 aydır 2 defa yolda kalmam arabanın neden böyle yaptığı belirsizlik,benim harcamalar vsvs beni baya akıllandırdı,
    Sonrasında cumartesi arabayı almaya gitik bir arkadaşla saat gece 12 ye kadar dükkanda takıldık vs ve gece 10 civarı bir test edelim dedik atladık abi büyük dere levent yolunda amaa bir gazlıyorum ölümünee bir yukarı bir aşağı bir yukarı bir aşağı apaçilik serserilik arabaya arıza verdirmek istercesine gazlıyorum mest oldum Eski gp geldi geri yerinde durmuyor herşeyi unuttum tabi..
    biraz daha değerini anladım ve genel olarak biraz da ders oldu yaşananlar derken böyle bir ay geçti beyler.

beyler biraz karışık oldu yazı idare edin aslında düzenledim attım fakat yine bir şey oldu,tekrar düzenlemeyip atmayla uğraşamayacağım 3 saattir yazmak ve düzenlemekle uğrasıyordum gözüm yemiyor
    Konu iogzhn tarafından (31-08-2020 Saat 19:46 ) değiştirilmiştir.

GökhanÖzkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    öncelikle geçmiş olsun.. satacağım yazınca dedim hay amk spor gazetesi satmayın siz satsanız ben dertlenirim sanırım ne güzel gidiyodu haydaaaa dedim.. kazasız belasız keyifle binin bu kadar yaptınız artık keyfini sürmek kaldı.. maşallah.. Allah isteyen herkese çok iyilerini versin ama nazar bazen böyle işler açabiliyor..
    2014 - VW GOLF MK7 R 3K
    2002 - BMW X5 4.6is
    2005 - CITROEN C2 VTR

hobi instagram @thegarageoffical_

muratburunce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    dizi senaryosu tadında okudum resmen yazdıklarınızı tam satacak diye üzülürken ustanın şaka şaka demesiyle siz satmaktan vaz geçtim yazınca yüzümde ebessüm oluştu benimde araba benim gibi sevindim allah başka sıkıntı yaşatmasın uzun yıllar sorunsuz sıkıntısız binersiniz inşallah
    •06 E 6577 - MAT BRAVO • / •06 ZOF 96 - CORSA GSİ • / •06 ZUZ 87 - 1.6 İES • / •06 JR 124 - F7R • / • 35 CSE 57 - İNTEGRA • / • 42 CNE 94 - VW Polo • / •34 ZR 3191 - Seat Cordoba •

qatrio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Satıcam yeter artık kısmını okuduktan sonra istemsizce aklımda şu çaldı hahaha
    Emre Altuğ - Gidecek Yerim Mi Var (Official Video) - YouTube
    Yüce F.U
    PoloGTİ-CooperS R53-W204 AMG

drago - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    43 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Nazar çıkmıştır, bununla geçmiş olsun

Seneler önce e46 aracımda elektrik tesisatI dahil yenilemediğim yeri kalmamıştı

Arabayı en son sanayiden çıkardığımın akşamına aynadan bir baktım sinek ilacı arabası gibi geziyorum, gerisin geri çekiciyle dükkana.

Yedek su haznesi ortadan 2ye ayrılmıştı resmen, bütün su kaputun altında, Ama psikoloji aynı, hiç bir eksiği yok, km de yüksek değil neden ben diye

Sizin yaşadığınız duygularla sattım ama sonra çok pişman oldum, cefasını ben çektim sefasını başkası sürüyor diye

Sakın satmayın

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Herkese Merhaba
    9 ay gibi bir zaman olmuş foruma yazmayalı anlatacak çok şey var fakat çok ayrıntıya girmeyi düşünmüyorum bu defa yüzeysel olarak açıklayıp bol fotoğraflı bir post olacak kısaca 9 aylık sürede Gp ile ilgili özet geçeyim ;

Bu zaman içerisinde problem olarak radyatör su deposu ve radyatör borularından bir tanesi değişti tabi bunlar hep su ile ilgili olduğu için yolda bıraktı basit şeyler evet ama işte yıpratıyor insanı ve bu olaylar 3-4 gün arayla olduğu için Gp yi satmaya karar verdim, bu sefer eyleme döktüm yani resmi olarak
    Güzel bir fiyat istedim haliyle ancak güzel bir pazarlık payımda vardı yani.. arayan soranlar oldu 2 kişide gelme zahmetinde bulundu ama herkesin beklentisi farklı..
    istediğim rakamı göremediğim için 6 gün sonra ilandan kaldırdım, satamadım yani istediğim rakama adamlar vermedi bu kadar net burada şimdi ya satmaktan vazgeçtim, benim arabam zaten güzeldi, zaten başka ne alacağım ki araba mı var demeyeceğim bazı insanlar gibi işin doğrusu satamadım bu yüzden binmeye karar verdim, mecburen yani çünkü satamadım ona buna b*k atamaya gerek yok şöyle bir şeyde var beni tanıyanlar bilir benim sevdiğim marka model araçlar önden çekerde Mını arkadan itişte 46m3 başka araba hevesim yok yani keyiflik araç bakımından bunlar he 2. araç olarak her türlü arabayı kullanmak isterim, beklenti meselesi işte.. Herşeyin bir zamanı var 46m3 alacak durumdayım alınır yani ancak iş almakla bitmiyor maalesef devamını getirmek önemli şu GP ye keyfi bu kadar parçalanırken m3 ün harcamaları x3,4 felandır sanırım Her neyse Gp elimizde kaldığı için e haliyle severek aldığım bir araç olduğundan dolayı katlanmak zor olmadı.. zaten o günden sonra da şükür beni üzmedi.. durumlar böyleydi 9 ay boyunca. Bu arada 19 ay olmuş Gp yi alalı rekora gidiyor bir kaç ilan fotoğrafı ;

[IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]

şimdi yüzeysel yapılanları yazıyorum, herşeyin ayrıntısına giremeyeceğim çünkü araba sağda solda bu defa çok yattı o yüzden başında değildim yapılan şeylerde arşivde olanları paylaşacağım. Motor ve mekaniğe girmiyorum onu ayrı bir konu yapacağım.
    *10 adet gamze giderildi, aracın body kiti sökülüp yeni tırnaklar ile nizami bir şekilde nizami diyorum çünkü 1 yıl içinde bu işlemi 2. yaptırışım o yüzden çok üstünde durdum, bunu yaptırmak gerçekten zor ama oldu şükür..
    *hava kanallı camurluklar alındı, boyanıp takıldı.
    *koltuklara kızak alındı ve 2 cm yükseltirildi. ileri-geri aşağı- yukarı ayarlanabiliyor artık.
    *bütün camların kromları alındı.
    *dolu ön tampon alındı, önlip+alt ızgara+jcw ızgara+amerikan reflektorler
    *rally light alındı, kapaklarıyla beraber( sanırım bunu Gpye takan sadece benim çok nadir bir parçadır,aslında amerikan versiyonunu almak istedim ancak Almanyada üretimi durmuş o yüzden normal getirttik.
    *M7 ayaklı JCW kule gergisi aldım, jcw kule gergisi sağlam ancak ayakları alu olduğu için esnediğini düşünüyordum hep o yüzden M7 ayakları daha iyi sarıyor ve jcw nin gergisi ile güzel bir kombin oldu.
    * ön motor içi şaşe gergileri boyandı takıldı.
    *iç kombini tamamlamak için kırmızı gösterge kapağı ve dikiz aynası kapağı alındı.
    * gt3 rs gold white renkte Bbs rx209 model jant aldım, Ps4 lastiklerin o güzel desenini ortaya çıkardı ve ayrıntılı görünen bir jant oldu bence.

[IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]

umarım beğenirsiniz, bir sonraki gönderide görüşmek üzere..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    fotoğraflardan dolayı kusura bakmayın halbu ki düzgün duruyordu :/

DenizKaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu jant her arabaya yakışıyor sanırım
    ben de arabamda bu jantı kullanıyorum renk güzel durmuş.

Alpii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tek kelime ile Muazzam ... Maşallah, kesenize bereket
    https://www.instagram.com/gnn.308/

34 GNN 111 #308 21'
    34FDC785#308 16’ - RIP - 34BAG097 #308 18'

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Alpii Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tek kelime ile Muazzam ... Maşallah, kesenize bereket
    Teşekkür ederim

Alıntı DenizKaan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu jant her arabaya yakışıyor sanırım
    ben de arabamda bu jantı kullanıyorum renk güzel durmuş.
    Evet gerçekten öyle.. göze takılan bir model

aykutsafakyaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    39 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok güzel görünüyor nazar değmesin
    Alıntı mrbars Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İçinde yaşamak zorunda kalmasak, gayet komik ülke aslında.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı aykutsafakyaman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok güzel görünüyor nazar değmesin
    Amin.. teşekkürler

TonyMontana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Masallah konuyu yeni gordum basindan sonuna kadar okudum, arac muzelik olmus
    13 Suzuki Gsx-R 600
    05 Honda S2000
    13 John Cooper Works Gp Limited Edition

Facebook & Instagram /TomayRessamoglu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler