User Tag List

Sayfa 9/12 İlkİlk ... 7891011 ... SonSon
217 sonuçtan 153 ile 171 arası

Konu: KA Wagon

STP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    106 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Batu-R Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sende bi ünal turan değilsin
    Dusman dotune TB yide keske kendin cizseydin yemin ederim ofisime asarim

Cimmeria - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kasırqa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yani Selçuk yaptıysa sıkıntı yok mu diyorsunuz?
    yoo bak ne diyorum orda tarzimiz farkli diyorum. Sikinti olup olmamasi ne demek bilmiyorum, araba adamin zevk adamin, yaptigini kimi insan begenir kimi insan begenmez, neden birine sikinti olsun adamin kendi zevkine yaptigi araba.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    106 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı enesy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu iş ne peki ? Arabacılık mı yani arabacılık ne yada.

Bu iş yıla bakmıyor estetik algısı + para ya bakar. Selçuk yıllardır araba yapar , yıllardır tarzı değişiktir.

Atarı gideri de yıllardır aynıdır bu adam değişmez bu yaştan sonra.

Yaptığı güzel arabalar da oldu hepsine de hakkını verdik güzel araç maşallah diye. Ama bu olmamış dedik.

Ben 10 yıldır her araba konusunda aynı kavgaları okuyorum. Ben kendime araba yaparım işinize bakın vs vs.

Kendine araba yapmak deyince aklıma henry ford geliyor. o zmana kadar herkles kendine araba yapıyordu henry baba geldi seri üretime geçti

La mobylette konusu da kavga , type r konusu da kavga , civic rs te kavga hep bi gerginlik.

Allah bağışlasın Aslan gibi evladın var daha neyin arabacılık kavgası ya .KEndine yapıyorsan yapar binersin abi .

Yok instagrama koyup like almaya , foruma koyup beğenilme kaygın varsa kendine yapmıyorsun. Piyasa da konuşulmak için yapıyorsun demektir.

Forumda otomobillere konu açtığında da jantı da beğenmeyene difüzörü de beğenmeyene eyvallah diyeceksin.

Kimse sana " ne biçim araba amk gtüne sok " falan yazmadı. Bence olmamış difüzör yazdı. Diğeri stickerlar kötü olmuş yazdı. Biri çıkıp küfrederse sen o zaman dilediğin gibi kalk söv ağzına geleni. ya da gider döversin senin bileceğin iş. Ama suyun ısındı bilmemne gerek yok normal yazan adama.
    Ne guzel yazmissin, sen geriye donuk oku bakalim neler yazilmis. Ki beni yuzyuzede taniyan adamsin. Bazi yorumlar haddini asiyor

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Less is more derler bizim koyde ( Suffolk Köyü / Massachusetts ) yani hersey olcagina az olsun öz olsun anlaminda.
    ceviri icin sagol ben de bakiyordum hem rakit sayns ne demek hem de les iz mor ne demek diye. tenk yu so mac

Kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Boost Up Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    konu başlığındaki Skoda tadında yakışıklı araç değil mi?
    ben öyle bişi demedim ki ilk yorumda yazıyor yorumum

Alıntı canimrecepcim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim gördüğüm hızlı arabalar hiç yakışıklı değil ama
    yapan var yapamayan var her ikisini birarada tercih etmeyen var

Bu iş ne peki ? Arabacılık mı yani arabacılık ne yada.

Bu iş yıla bakmıyor estetik algısı + para ya bakar. Selçuk yıllardır araba yapar , yıllardır tarzı değişiktir.

Atarı gideri de yıllardır aynıdır bu adam değişmez bu yaştan sonra.

Yaptığı güzel arabalar da oldu hepsine de hakkını verdik güzel araç maşallah diye. Ama bu olmamış dedik.

Ben 10 yıldır her araba konusunda aynı kavgaları okuyorum. Ben kendime araba yaparım işinize bakın vs vs.

Kendine araba yapmak deyince aklıma henry ford geliyor. o zmana kadar herkles kendine araba yapıyordu henry baba geldi seri üretime geçti

La mobylette konusu da kavga , type r konusu da kavga , civic rs te kavga hep bi gerginlik.

Allah bağışlasın Aslan gibi evladın var daha neyin arabacılık kavgası ya .KEndine yapıyorsan yapar binersin abi .

Yok instagrama koyup like almaya , foruma koyup beğenilme kaygın varsa kendine yapmıyorsun. Piyasa da konuşulmak için yapıyorsun demektir.

Forumda otomobillere konu açtığında da jantı da beğenmeyene difüzörü de beğenmeyene eyvallah diyeceksin.

Kimse sana " ne biçim araba amk gtüne sok " falan yazmadı. Bence olmamış difüzör yazdı. Diğeri stickerlar kötü olmuş yazdı. Biri çıkıp küfrederse sen o zaman dilediğin gibi kalk söv ağzına geleni. ya da gider döversin senin bileceğin iş. Ama suyun ısındı bilmemne gerek yok normal yazan adama.
    malesef herşey paraya bakmıyor o işte yanlışın var biraz yeteneğin ve zekan varsa bir çok şeyi kendin dışarıdan ucuza mal edebiliyosun işin zevkide zaten orda başlıyor geriye kalan para harcayacağın kısım tamamen zevkiii...

adamın instagramla işi yok ki ben bakmadım bile öyle bişi mi olmuş herkes arabasını koyuyor paylaşıyor.

Tabi ki yeri gelecek beğenmeyeceksin kimsenin bişi dediği yok adama sen beğenmiyorum diyosan oda benim için görüşünün önemi yok diyor ben yaptım koydum diyor sana..

Selçukla hiç bi zaman yazı diliyle anlaşamazsınız bu 1+1 daha = 2

Difizörü takarken ben eleştridim herkesden önce şurası şöyle burası böyle diye al sor kendisine gelinen son nokta bu oldu.
    Wagon 911 / Ibiza Cupra / Polo GTi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    memnuniyetle. jant-coil-cila. ve çok daha net duruyo konudaki araçtan.

ayrıca arabaya bir sürü ıvır zıvır takınca "oo süper olmuş" dememiz mi gerekiyor? eğer her para ve emek harcanan arabaya çok güzel olmuş dememiz gerekiyorsa, ü.t bu işin geldiği son nokta.
    ben Selcugun bu arabasini begenmedim, ama senin arabani da begenmedim, bence net de durmuyor, lastikler buyuk durmus, jantlar da yakismamis. cila guzel olmus ama renk kendine gelmis

senin arabanin konusu olsa biri gelip kendi arabasini koysa benimki daha guzel diye sence mantikli olur mu

SinanAdalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ek üstüne ek, tampon kesimine alakasız olan difüzör vs. ne bulunduysa takılmış havası var.

Herkesin zevki kendine tabi.

Fakat yazılan eleştriyede ben kendime yaptım sen beğenmesen de olur demek olmaz.

Modifiye etmek arabayı kişiselleştirmek olsa da eğer buraya konuluyorsa eleştride kabul edilmelidir.

Jant&coil harici gerisi abartı olmuş kanımca.

Allah kaza bela vermesin.
    İyilik kolay.. kötülük gayret gerektirir.Ben tembel sanılacak kadar kolaycıyım..azimle sıçan ancak sıçmış olur, taşı matkap deler..

Boost Up - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Cimmeria Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben Selcugun bu arabasini begenmedim, ama senin arabani da begenmedim, bence net de durmuyor, lastikler buyuk durmus, jantlar da yakismamis. cila guzel olmus ama renk kendine gelmis

senin arabanin konusu olsa biri gelip kendi arabasini koysa benimki daha guzel diye sence mantikli olur mu
    Birisi vagon yapsın görelim denmiş, ona istinaden attım.

İşin beğenilip/beğenilmeme noktasına değinecek olursak, beğenmeyebilirsiniz tabi. Herkes arabasını kendi zevki doğrultusunda yapıyor. Herkeste zevk olmak zorunda mı? Tabii hayır.

Önemli olan, görüşün için teşekkür ederim vs. diyip, konuyu uzatmamak.

Yok senin yaşın yetmez, senin level ın yetmez, daha iyisini sen yap bilmem ne. Adama derler, "Kıstas sen misin?"

Zaten "teşekkür ederim, o senin görüşün vs" diyip geçiştirilseydi bu noktaya asla gelinmeyecekti.
    Alıntı Eray Yümsel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kemik sesleri eşliğinde gideri var beyler, olur olur bethoven ın 8. senfonisi bile çalınır bunla

Oznsrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

İşin beğenilip/beğenilmeme noktasına değinecek olursak, beğenmeyebilirsiniz tabi. Herkes arabasını zevki doğrultusunda yapıyor. Herkeste zevk olmak zorunda mı? Tabii hayır.

Önemli olan, görüşün için teşekkür ederim diyip, konuyu uzatmamak.

Yok senin yaşın yetmez, senin level ınyetmez, daha iyisini sen yap bilmem ne, çok çocukça yorumlar.

Zaten "teşekkür ederim, o senin görüşün vs" diyip geçiştirilseydi bu noktaya asla gelinmeyecekti.
    bence herşey masturbasyona geçmesiyle başladı

Berkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Kaan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Siz işsizler anca bunlarla dalga geçersiniz zaten lafa geldimi yaş baş vuruyorsun abi ağlarsınız size yazılanlar az bile büyüyünde hızlı yakışıklı araba yapın
    Iyide bu araba 100u gecmiyormus. Yakisiklilikta goreceli olarak bakarsak bence değil.Demekki problem yok
    1881 - 193

canimrecepcim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bence olaylar şöyle gelişti ;

Mekan : Oto Aksesuarcı

- Doğruları konuştuğundan dolayı hüküm giymiş user.

enesy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Kaan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Selçukla hiç bi zaman yazı diliyle anlaşamazsınız bu 1+1 daha = 2
    Alıntı STP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne guzel yazmissin, sen geriye donuk oku bakalim neler yazilmis. Ki beni yuzyuzede taniyan adamsin. Bazi yorumlar haddini asiyor
    Kaan Özeti geçmiş yukarıda , iş taşşağa sarana kadar sıkıntı senin sert fevri cevapların.Biz yıllardır arabacıyız siz kimsiniz hıammına demen. Son 2 sayfa yı konuşmuyorum.

Taşşağa sardılar bu saatten sonra ciddi tartışılcak konuşulcak ortam kalmadı makara ya döndü ortalık. Ben seviyeli ciddi tartışma seviyom

Arif Işık - Her Türlü Halı Kilim Travel

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Berkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Iyide bu araba 100u gecmiyormus. Yakisiklilikta goreceli olarak bakarsak bence değil.Demekki problem yok
    O octavia için geçerli ben kendi arabama hem hızlı hem yakışıklısını yapmaya çalışıyorum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    106 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hizlisi lazimsa oda var Berkan, pek takip etmiyosun sanirim
    http://www.techturkey.com/forum/otom...t=#post8637303

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

İşin beğenilip/beğenilmeme noktasına değinecek olursak, beğenmeyebilirsiniz tabi. Herkes arabasını kendi zevki doğrultusunda yapıyor. Herkeste zevk olmak zorunda mı? Tabii hayır.

Önemli olan, görüşün için teşekkür ederim vs. diyip, konuyu uzatmamak.

Yok senin yaşın yetmez, senin level ın yetmez, daha iyisini sen yap bilmem ne. Adama derler, "Kıstas sen misin?"

iyi de yine zevkler renkler iste, ben wagon yaptim diye attigin araba da baskasina guzel gelmeyebilir ya da wagon 'yaptim' dediginde sadece jant coil kimine arabaya yapilmis bir islem gibi bile gelmeyebilir vs.

Ya iste biraz konu suna geliyor, siz adami tanimadiginiz icin yaziyorsunuz, biz adami taniyoruz ona gore yaziyoruz Selcuk bu 5 sene once de boyleydi 10 sene once de boyleydi.

40 yasinda adamin tarzini ya da uslubunu siz burda forumda yazacaginiz 3-5 postla degistireceginizi dusunuyorsunuz kendinizi yoruyorsunuz, sonra da aklinizca tassak gecen postlar atiyorsunuz konu uzuyor.

Sunu bilmekte fayda var, kimse kimsenin uslubunu karakterini forumdan atacagi postlar ile degistiremez,

neyse arabasinin konusunu kisisel tartismalar ile uzatma niyetim yok, bana cevap yazmak isteyen pm atabilir.

bilalMW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Aracınızın arkasını tekrar dekore etmek isterseniz fotoğrafa fikir için göz atabilirsiniz.
    Ex Automobile Service Advisor - New Truck Service Area Manager

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Cimmeria Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sunu bilmekte fayda var, kimse kimsenin uslubunu karakterini forumdan atacagi postlar ile degistiremez,

özet ve .

Berkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Hizlisi lazimsa oda var Berkan, pek takip etmiyosun sanirim
    http://www.techturkey.com/forum/otom...t=#post8637303
    Benim oyle iddam olmadi Selçuk k20den bahsetmiyorum. kendin dedin 100u geçmiyorum diye

Omrum boyunca lastige para vermeyi sevmedim. Belli oranda kayan lastik tercih ediyorum gazlamali kullanimda. Lastige para veremeyecek olmamdan degil almamak. Uzerindeki lastiklerde yurtdisinda tercih edilen geri donusu iyi mallar.Seyir hizi 100u gecmeyecek arac icinde vermedim vermem.

1881 - 193

Post Thanks / Like
    Mentioned
    106 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Benim oyle iddam olmadi Selçuk k20den bahsetmiyorum. kendin dedin 100u geçmiyorum diye

[/B]
    E tamam skoda icin bahsediyorum coluk cocuk biniyoruz.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler