User Tag List

Sayfa 10/12 İlkİlk ... 89101112 SonSon
217 sonuçtan 172 ile 190 arası

Konu: KA Wagon

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Artık yapmak güzel göstermiyor

Oem en büyük jant lastik çamurluk arasınsaki boşluğu al

App film ve cila

Oem tüm opsiyonlar mümkün ise takılır

Mercekli far filan

Bunları yapıyorsun

Araba zaten orjinalinde güzelse daha güzel gözüküyor

Reçete hep buydu zaten

Bunun dışına çıktığın an linç yeniyordu

Bu kasanın sw si güzel değil kıçtan

Selçuğun üslubu yıllardır böyle

Yeni dostlar alışık olmadığından sert tepkiler gelmiş

Herkes haklı kendine göre
    Konu Yigit-Y tarafından (14-06-2020 Saat 15:58 ) değiştirilmiştir.
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

Boost Up - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Cimmeria Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iyi de yine zevkler renkler iste, ben wagon yaptim diye attigin araba da baskasina guzel gelmeyebilir ya da wagon 'yaptim' dediginde sadece jant coil kimine arabaya yapilmis bir islem gibi bile gelmeyebilir vs.

Ya iste biraz konu suna geliyor, siz adami tanimadiginiz icin yaziyorsunuz, biz adami taniyoruz ona gore yaziyoruz Selcuk bu 5 sene once de boyleydi 10 sene once de boyleydi.

40 yasinda adamin tarzini ya da uslubunu siz burda forumda yazacaginiz 3-5 postla degistireceginizi dusunuyorsunuz kendinizi yoruyorsunuz, sonra da aklinizca tassak gecen postlar atiyorsunuz konu uzuyor.

Sunu bilmekte fayda var, kimse kimsenin uslubunu karakterini forumdan atacagi postlar ile degistiremez,

neyse arabasinin konusunu kisisel tartismalar ile uzatma niyetim yok, bana cevap yazmak isteyen pm atabilir.
    İşte dönüp dolaşıp aynı konuya geliyoruz abi. Sana göre işlem olmayabilir, bende buna "sağol, teşekkür ederim" der geçerim.

Burda bir sürü insanın beğenisine sunuyorsan, beğenilmeyi kabul ettiğin gibi eleştirilmeyide kabul etmelisin.

En azından beğenmediği zaman insanlar, "sen ne anlarsın" modunda cevaplara hiç gerek yok

Yaşı daha küçük olan biri böyle dese yaşına verip geçersin belki, ancak 40 yaşlarına gelmiş 2 çocuk babası birisi için biraz "gülünç" bir durum.

Hal böyle oluncada insanlar hepten yükleniyor.

Sonuç olarak, şahsın kendi bileceği iş.
    Alıntı Eray Yümsel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kemik sesleri eşliğinde gideri var beyler, olur olur bethoven ın 8. senfonisi bile çalınır bunla

Berkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı STP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    E tamam skoda icin bahsediyorum coluk cocuk biniyoruz.
    Ondan zaten yola degen 4tane tekerin var yola basan onlarda, kaydirmali olmasin güvenli olsun cocugun esinle biniyorsun guvenli guvenli bin diye.
    1881 - 193

STP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    106 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Berkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ondan zaten yola degen 4tane tekerin var yola basan onlarda, kaydirmali olmasin güvenli olsun cocugun esinle biniyorsun guvenli guvenli bin diye.
    Linklerde paylastim, lastigin verileri gayet iyi. Ayrica burdaki saglam virajlardada tek basima test ettim,etkili sekilde tutunuyor

FreeCaptiv3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı levent_s Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    FreeCaptiv3 Birader haklıyken haksız duruma düşmeye başladın ergen tarzda dalga geçme durumlarınız hoş değil seviyeyi iyice düşürdünüz konu sahibi arkadaşa gerekenler yazıldı yazılıyor da tamam ...kunu çıkarmaya gerek yok.
    Kardeşim, ne sünepe olmadığım kaldı ne de küfür yemediğim. Bir allah'ın kulu görmüyor mu bu durumu? Forum burası, dingonun çiftliği değil. Saygı çerçevesinde yazılan her şeye eyvallah. Ama biri birine sünepe derken sorun yok, alay ederken mi seviye düşüyor?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ulan selcuk, hizli araba yapsan ayri yavas araba yapsan ayri dert oluyor millete, su araba benim olsa su konuyu ben acsam eminim bu kadar sert elestriler gelmezdi. “Bende senin kadar sert cevap vermezdim anti parantez”

Sen bence bu isleri birak artik, UT tayfasi basaran amartisor sponsorlugunda yeterince araba yapiyor. Gencler devam etsin.
    Polo gti 2.43.85 best
    Octavia vRS 2.38.40 best
    Polo gti 56.8 best ''korfez''
    Octavia vRS 56.7 best ''korfez''
    SOY TÜRKİYE

canimrecepcim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    gizli bi örgüt var bence böyle bişiler yapıyo biz üt yi sevelim diye.yoksa her konuda adı geçmesi tesadüf olamaz.
    - Doğruları konuştuğundan dolayı hüküm giymiş user.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Boost Up Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    janta 15, lastiğe 2 kağıt.

viraj kasıp, kaymasını sevmek.

çok değişik bi zevkmiş, maşallah
    Önden çeker ile viraj kasmak da tadından yenmez valla......
    Okumadan imzalamam.....

levent_s - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı FreeCaptiv3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeşim, ne sünepe olmadığım kaldı ne de küfür yemediğim. Bir allah'ın kulu görmüyor mu bu durumu? Forum burası, dingonun çiftliği değil. Saygı çerçevesinde yazılan her şeye eyvallah. Ama biri birine sünepe derken sorun yok, alay ederken mi seviye düşüyor?
    Tamam işte ben dahil hemen herkes seni haklı buldu herkes konu sahibinin tavrını da olmamış arabasını da eleştirdi hatta başka bir konu daha açıldı eyvallah ama senin eleştirirkenki tavrın nasıl efendi şekilde ise ve nasıl 'üslup önemlidir' diyorsan duruşunu bozma diyorum. Sonradan liseli ergenler gibi seviyesizce t...şak geçmeye başlayınca kendi kalene gol atıyorsun. Onun sana olan ilk tavrından dolayı da yönetici arkadaşlar birşeyler yapar herhalde. Umarım ne dediğimi anlamışsındır.

erdalss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kimse kusura bakmasinda arabadan 15 binlik jantlari cikar ;

RedEdition34 (arkadasim sana kesinlikle bir lafim yoktur )nicli arkadasimiz bu araci yapmis olsaydi yedigi lincin haddi hesabi olmazdi , on lipinden tampondaki plastiklerine ,arka lipine , stickerlara .. akla ne gelirse neler neler yazilacakti, ama iste forumun dustugu hal bu, destekcisi olmayanin dustugu durum.
    masalla masalla

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Birde bir guruh var malesef sirf isi malzeme bulup cekirdek kola yapmak, eskiden tech boyle degildi, teknik konular yaris mevzulari, hizli arabalar uzerine tartisir kavga ederdik.

Son yillarda oto ..ka saran bi tayfa turedi, eksik olmasinlar sizde lazimsiniz tabi de herseyin bir siniri olmali...
    Polo gti 2.43.85 best
    Octavia vRS 2.38.40 best
    SOY TÜRKİYE

canimrecepcim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    boş yapma kıral biz geyiğindeyiz yoksa selçuk abi de başımızın tacı geçmişte yaptıkları hepimize rehber yani
    - Doğruları konuştuğundan dolayı hüküm giymiş user.

FreeCaptiv3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı levent_s Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tamam işte ben dahil hemen herkes seni haklı buldu herkes konu sahibinin tavrını da olmamış arabasını da eleştirdi hatta başka bir konu daha açıldı eyvallah ama senin eleştirirkenki tavrın nasıl efendi şekilde ise ve nasıl 'üslup önemlidir' diyorsan duruşunu bozma diyorum. Sonradan liseli ergenler gibi seviyesizce t...şak geçmeye başlayınca kendi kalene gol atıyorsun. Onun sana olan ilk tavrından dolayı da yönetici arkadaşlar birşeyler yapar herhalde. Umarım ne dediğimi anlamışsındır.
    Geyik yapıldı daha sonradan, duruşumu bozduğum yok üstadım. Sadece asıl kızdığım konu, hiçbir şey demediğim halde küfre maruz kalmak. Yaşım ufak olabilir ama Allah'a şükür ipsiz sapsız değilim. Dünyaya benden önce gelmiş olması onu çok yüce bir insan yapmıyor. Buna biraz kırıldım sadece. Yoksa yapılan tüm iyi ve verimli şeylere saygımız sonsuz. Ama eleştiri hakkımın da olduğunu düşünüyorum, tabi saygı çerçevesinde olmak kaydı ile.

Sevgilerimle.

overblack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Biz belli bir kesim selçuk'u kızdırmak için "tb turboyken nerdeydiniz" lafını kullanıyoruz ama şu an burda çete tarzında selçuk'la dalga geçen kişiler tb turboyken siz ilkokul servisindeydiniz. Bunu önce aklınıza sokun.
    Bende arabanın jantlarını turuncu'ya boyadım mesela . kime ne amk? cesursanız sizde boyayın farklı olun. yok değiliz biz gördüğümüz şeyleri yaparız diyorsanız cadde de sizin arabalarınıza benzeyen binlerce araba var.

Not: Opel vagon resimlerini koyarken hiç utanmadın mı sanki bir emek varmış gibi? arkasına yük atılmış şirket arabası gibi duruyor söyliyim.
    komançero garage

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı FreeCaptiv3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geyik yapıldı daha sonradan, duruşumu bozduğum yok üstadım. Sadece asıl kızdığım konu, hiçbir şey demediğim halde küfre maruz kalmak. Yaşım ufak olabilir ama Allah'a şükür ipsiz sapsız değilim. Dünyaya benden önce gelmiş olması onu çok yüce bir insan yapmıyor. Buna biraz kırıldım sadece. Yoksa yapılan tüm iyi ve verimli şeylere saygımız sonsuz. Ama eleştiri hakkımın da olduğunu düşünüyorum, tabi saygı çerçevesinde olmak kaydı ile.

Sevgilerimle.

Senin yorumuna kadar konuyu bastan okursan 16 post atilmis, genel kani arka diff in iyi durmadigi yonunde ve elestriler seviyeli, sen cikmissin hic tanimadigin adamin dunya kadar emek harcayip elleriyle ugrasip yaptigi arabaya goz kanatiyor diyorsun, yahu ben begenemedim kusura bakmayin de gec, kendinde elestrinin cok sert oldugunun farkindasin ki mesajinin sonuna kusura bakmayin eklemissin, onu ekleyene kadar elestriyi konu sahibinin daha az keyfini kaciracak seviyeye indiremez miydin ??

Senden sonra baska bir cekirdek, kolaci arkadasimiz adamin konusuna kocaman cirkin mi cirkin 30 kilo 20” jantli bir insignianin fotosunu atip boyle yapilir demeye getiriyor.

Kusura bakma kardes biraz daha paraya kiy dogru durust bir jant al arabana, konun yok buradan yazalim, onun uzerine birde enesy arkadasimiz var genel olarak yorumlarini begenerek okuyorum ama resmen mesaji tuz biber olmus diger anti stp ci cekirdek kola tayfasina ilham vermis. Aldigi like lardan da belli oluyor zaten.

Ee karsinizdaki adam da ben degilim bu kadar yuklenmeye verdigi cevaplar bir yerde normal kabul edilebilir. STP den bahsediyoruz, araba camiasinin en sivri dilli adami “bilmeyen varsa diye soyledim”

Ozetle barutun fitilini atesleyince patlamasin diye beklemek aptallik olur.
    Polo gti 2.43.85 best
    Octavia vRS 2.38.40 best
    SOY TÜRKİYE

enesy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ahmet3425 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Senin yorumuna kadar konuyu bastan okursan 16 post atilmis, genel kani arka diff in iyi durmadigi yonunde ve elestriler seviyeli, sen cikmissin hic tanimadigin adamin dunya kadar emek harcayip elleriyle ugrasip yaptigi arabaya goz kanatiyor diyorsun, yahu ben begenemedim kusura bakmayin de gec, kendinde elestrinin cok sert oldugunun farkindasin ki mesajinin sonuna kusura bakmayin eklemissin, onu ekleyene kadar elestriyi konu sahibinin daha az keyfini kaciracak seviyeye indiremez miydin ??

Senden sonra baska bir cekirdek, kolaci arkadasimiz adamin konusuna kocaman cirkin mi cirkin 30 kilo 20” jantli bir insignianin fotosunu atip boyle yapilir demeye getiriyor.

Kusura bakma kardes biraz daha paraya kiy dogru durust bir jant al arabana, konun yok buradan yazalim, onun uzerine birde enesy arkadasimiz var genel olarak yorumlarini begenerek okuyorum ama resmen mesaji tuz biber olmus diger anti stp ci cekirdek kola tayfasina ilham vermis. Aldigi like lardan da belli oluyor zaten.

Ee karsinizdaki adam da ben degilim bu kadar yuklenmeye verdigi cevaplar bir yerde normal kabul edilebilir. STP den bahsediyoruz, araba camiasinin en sivri dilli adami “bilmeyen varsa diye soyledim”

Ozetle barutun fitilini atesleyince patlamasin diye beklemek aptallik olur.
    Ben selcugun yaptigi isleri gercekten tb den beri bilirim. Selcukla da dalasilmaz klavye de onu da bilirim.

Dogruya dogru derim genelde , yazdigim yorumu da benden onceki cevaplariba tepki olarak biraz da makara yaparak yazdim. Like larin cogunu tanimiyorum.

Soyle de bi gercek var neden yorum yaptim kismina gelince de Selcuk hep siz dunku bebesiniz be olumm vs dedigi icin ben dunku bebe degilim ama bence yoruma acik olman lazim demek icin yazdim.

Hani bana da o sekilde cevap vermez iy kotu giyaben de olsa , ortak arkadaslar vesilesiyle vs tanisikligimiz var , yuzyuze bakmisligimiz var bana da dunku bebesin gel dovuselim yazmaz , tatli tatli tartisiriz janti difizoru diye halkin sesi oldum diyelim

Nitekim karsilikli saygi cercevesinde yazistik ve bana da sen ne diyosun aslan tarziyla yazmadi. Ben de kac senedir forumdayim kimseye saldirir sekilde uslubumu bozarak yazmam. Tatli tatli atisiriz , klavyeden tartisitiz ama uslubu bozmayiz genel olarak.

Bu dedigimden de hani gucun bana yeter mi yiyosa bana da laf soyle anlami cikmasin bastan soliym

Hep soyluyorum taniyan bilir sivri adamdir , burada da hep tanimayan insanlar ve agresif tepkilerden sebep konu don lastigine dondu.

Yoksa ben kimseye Hasan Tahsin olayim ilk kursunu atayim diye yazmadim.
    Arif Işık - Her Türlü Halı Kilim Travel

kado - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    konuya dönersek , bence dtm tarzı devam edilecekse spoyler şart.
    ‎kızlar uzadıkça çirkinleşiyor; kız dediğin 1.60 - 1.75 olacak. 1.85 kız mı olur ya. he bu arada 1.45 de olmaz, o ne lan öle iddaa oranı gibi..

Cimmeria - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Boost Up Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İşte dönüp dolaşıp aynı konuya geliyoruz abi. Sana göre işlem olmayabilir, bende buna "sağol, teşekkür ederim" der geçerim.

Burda bir sürü insanın beğenisine sunuyorsan, beğenilmeyi kabul ettiğin gibi eleştirilmeyide kabul etmelisin.

En azından beğenmediği zaman insanlar, "sen ne anlarsın" modunda cevaplara hiç gerek yok

Yaşı daha küçük olan biri böyle dese yaşına verip geçersin belki, ancak 40 yaşlarına gelmiş 2 çocuk babası birisi için biraz "gülünç" bir durum.

Hal böyle oluncada insanlar hepten yükleniyor.

Sonuç olarak, şahsın kendi bileceği iş.

Anlatmak istedigim sey su, 40 yasinda adamin uslubunu begenmediysen 3 sayfa konusunda tassak yapmazsin, baktin mesajini begenmedin, konuya bir daha girmezsin mesaj yazmazsin olur biter, oteki turlu sonsuza kadar sen de yazarsin o da yazar, sana hak veren cikar, ona hak veren cikar konu hic bir yere varmaz.

Ha tabi su da var, 40 yasinda adam uslup falan diyip usenmeyip fake araba konusu acip tassak mesajlari atiyorsunuz sayfalarca, cok guzel komiklikler sakalar falan yapiyorsunuz, sohbet bolumune vay efendim elestiriyi kaldiramayan insanlar falan diye konu acip oraya da mesajlar yaziyorsunuz sonra burda ama 40 yasinda adam uslup falan diyorsunuz o biraz olmuyor.

Yeni jenerasyonun her sey ile tassak gecme tarzi bir yere kadar komik olsa da maalesef bir noktadan sonra argumanini anlatamama, hakliyken haksiz konuma dusme sorunu yapiyor belli bir kesimde. Belki kendi jenerasyonunuz arasinda ehehe ne guzel tassak gectik diyorsunuz ama belli jenerasyon ustunde de ciddiye alinmama sorunu yaratiyor bu tip hareketler.

Boost Up - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı overblack Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biz belli bir kesim selçuk'u kızdırmak için "tb turboyken nerdeydiniz" lafını kullanıyoruz ama şu an burda çete tarzında selçuk'la dalga geçen kişiler tb turboyken siz ilkokul servisindeydiniz. Bunu önce aklınıza sokun.
    Bende arabanın jantlarını turuncu'ya boyadım mesela . kime ne amk? cesursanız sizde boyayın farklı olun. yok değiliz biz gördüğümüz şeyleri yaparız diyorsanız cadde de sizin arabalarınıza benzeyen binlerce araba var.

Not: Opel vagon resimlerini koyarken hiç utanmadın mı sanki bir emek varmış gibi? arkasına yük atılmış şirket arabası gibi duruyor söyliyim.
    Fotoğrafı atan bendim.

Öncelikle özür diliyorum, 1992 senesinde doğduğum için, o senelerde ilkokula gittiğim için. Asla anlamadığım konu, "siz o zaman ilkokula gidiyodunuz vs". Ne yapalım yani şimdi, yaşça küçük olduğumuz için eleştriye, beğenmediğimize "ben bunu beğenmedim" deme hakkına sahip değil miyiz?

Siz turuncu yapıp "aykırı" olabilirsiniz, sizin zevkiniz. Ancak eleştriye açık olmalısınız eğer aracınızı burda paylaşıyorsanız.

Araba hakkındaki fikrinize gelince, beğenmemiş olabilirsiniz, o da sizin zevkiniz. Teşekkür ediyorum
    Alıntı Eray Yümsel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kemik sesleri eşliğinde gideri var beyler, olur olur bethoven ın 8. senfonisi bile çalınır bunla

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler