User Tag List

Sayfa 11/12 İlkİlk ... 9101112 SonSon
217 sonuçtan 191 ile 209 arası

Konu: KA Wagon

PiscocuK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ahmet3425 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ulan selcuk, hizli araba yapsan ayri yavas araba yapsan ayri dert oluyor millete, su araba benim olsa su konuyu ben acsam eminim bu kadar sert elestriler gelmezdi. “Bende senin kadar sert cevap vermezdim anti parantez”

Sen bence bu isleri birak artik, UT tayfasi basaran amartisor sponsorlugunda yeterince araba yapiyor. Gencler devam etsin.
    Ahmet burada amacımız ne? Neden bu forumdayız.Neden birinin yaptığı araç ötekine dert olsun bu nasıl saçma bir bakış açısıdır arkadaş.Taraf olmaya gerek yok hiç gerek yok hemde.
    Burada neredeyse her 6 ayda bir konu açıyorum bir tane bu tarzda yoruma şahit olmadım.Belki içten içe s.kicem arabanın tekerini diyen vardır ama kimse saygısızca bir şey yazmadı.İyiye iyi kötüye kötü dediler tamam dedim.

Selçuğu bu konuda belki en çok ben uyarmışımdır.Yapma kardeşim etme kardeşim uğraşma kardeşim ama can çıkar huy çıkmaz demişler.
    Doğru birdir eşe dosta arkadaşa göre değişmez kusura bakma
    Ülkede yükselmeyen tek şey araç KM leri

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    128 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kadıköy'de 6-0 yendiğine değil de, en son kimin şampiyon olduğuna yorum yapma hakkı var insanların, son yapılan araç bazılarının hoşuna gitmemiş gayet normal... yeni nesle göre biz ger kafalıyız bize göre de yeni nesil 'saygısız'... burada ortak payda otomobil olduğuna göre nesil çatısması değil, otomobil üzerindeki fikirler önemli olmalı... 20 yaşındaki bir üyenin eleştirel yorum yapması onun yaşıyla değil otomobil kültürüyle alakalıdır, bu gözle bakın...

eskiden forumlarda çok kavga ettik, üye attık, yaşı kemale erenler de biraz daha relax olmalı artık, eleştirinin gerçekliğine inanmıyorsak sabırla kendi doğrumuzu anlatmalıyız, haa 'bana ne lan senin eleştirilerinden!' diyeceksek de hiç konu açmayalım, herkes herşeyi görmek zorunda değil...
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı PiscocuK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ahmet burada amacımız ne? Neden bu forumdayız.Neden birinin yaptığı araç ötekine dert olsun bu nasıl saçma bir bakış açısıdır arkadaş.Taraf olmaya gerek yok hiç gerek yok hemde.
    Burada neredeyse her 6 ayda bir konu açıyorum bir tane bu tarzda yoruma şahit olmadım.Belki içten içe s.kicem arabanın tekerini diyen vardır ama kimse saygısızca bir şey yazmadı.İyiye iyi kötüye kötü dediler tamam dedim.

Selçuğu bu konuda belki en çok ben uyarmışımdır.Yapma kardeşim etme kardeşim uğraşma kardeşim ama can çıkar huy çıkmaz demişler.
    Doğru birdir eşe dosta arkadaşa göre değişmez kusura bakma
    Emrecim keske en son mesajıma alıntı yapsaydın Enesy gibi, ben orada gayet objektif sekilde konunun neden buralara geldiğinin analizini yaptım.

yanlı gözüktügüm mesajıma alıntı yapman manidar olmuş.

selcuk benden daha cok senin arkadasın, 2 tane konu actılar biri full tassak, onların hepsi doğru değil mi ? doğru 1 dir Herkes icin gecerlidir cok haklısın ama 1 tane mesajını gormedim o kısımda.

neyse konumuza donecek olursak, burada sende vaktiyle sana yazılan postlara sinirlenip neler yaptın selcuk da bende yakın cevrendeki herkes şahit, insan psikoloji ki selcugun ki bizden farklı ''can cıkar huy cıkmaz guzel soz'' sen adamın arabasına Göz kanatıyor* dersen o da sana cevabını verir.. peki aynı seyi senin arabana deselerdi ne yapardın ?

yahu bu elestirinin de bi ölçüsü olmasın mı, selcuk o arkadasın arabasının tekerini mi patlatmıs nedir bu öfke ? Göz kanatıyor ne demek ?

ustune basa basa o kısma vurgu yapıyorum hayatta her zaman sebepler sonucları doğurur.

geçenlerde yine tanıdığımız sevdiğimiz bir arkadaşımız başka bir arkadasımızın Bmw 5.20 konusunda aracın onden kazalı gozuktugunu yazmış, o arac sahibi o mesaja alınıp wp gruplarından diğer mesajın sahibine ulasmaya calısıyordu. Konu bu kadar uzadı mı ? uzamadı cunku konu sahibi Stp kardesin değil. şuan kişiye özel bir uygulama var ve malesef sende buna destek oluyorsun
    Polo gti 2.43.85 best
    Octavia vRS 2.38.40 best
    Polo gti 56.8 best ''korfez''
    Octavia vRS 56.7 best ''korfez''
    SOY TÜRKİYE

PiscocuK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ahmet3425 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Emrecim keske en son mesajıma alıntı yapsaydın Enesy gibi, ben orada gayet objektif sekilde konunun neden buralara geldiğinin analizini yaptım.

yanlı gözüktügüm mesajıma alıntı yapman manidar olmuş.

selcuk benden daha cok senin arkadasın, 2 tane konu actılar biri full tassak, onların hepsi doğru değil mi ? doğru 1 dir Herkes icin gecerlidir cok haklısın ama 1 tane mesajını gormedim o kısımda.

neyse konumuza donecek olursak, burada sende vaktiyle sana yazılan postlara sinirlenip neler yaptın selcuk da bende yakın cevrendeki herkes şahit, insan psikoloji ki selcugun ki bizden farklı ''can cıkar huy cıkmaz guzel soz'' sen adamın arabasına Göz kanatıyor* dersen o da sana cevabını verir.. peki aynı seyi senin arabana deselerdi ne yapardın ?

yahu bu elestirinin de bi ölçüsü olmasın mı, selcuk o arkadasın arabasının tekerini mi patlatmıs nedir bu öfke ? Göz kanatıyor ne demek ?

ustune basa basa o kısma vurgu yapıyorum hayatta her zaman sebepler sonucları doğurur.

geçenlerde yine tanıdığımız sevdiğimiz bir arkadaşımız başka bir arkadasımızın Bmw 5.20 konusunda aracın onden kazalı gozuktugunu yazmış, o arac sahibi o mesaja alınıp wp gruplarından diğer mesajın sahibine ulasmaya calısıyordu. Konu bu kadar uzadı mı ? uzamadı cunku konu sahibi Stp kardesin değil. şuan kişiye özel bir uygulama var ve malesef sende buna destek oluyorsun
    Valla moruk son mesajında özelte STP dir yapar demişsin..hayır abi yapamaz..bak çok açık net yazıyorum STP özelden bana yazdığını size yazsalar muhatap olmazsınız işte yüzü yazmıyorum desin deliriyorum ama mazimiz var adam bu diyorum devam ediyorum.
    Şimdi STP dir ne yapsa yeridir hazılıklı olacaksın dersen bende derim ki değil 2 , 12 tanede taşşak konusu açsalar kimse laf edemez. Yaşımız belli biraz vites düşürücez çoluk çocuk sahibi insanlarız yine söylüyorum gençlerle uğraşılmaz.Herşeyi geçtim bir çoğundan saygı beklemek anlamsız olur çünkü öyle yetişmiyorlar ve zamanda bizim gençlik zamanımız gibi değil..Adam sana burda bir laf sokar ya yer susarsın yada olay çok başka yerlere gider kötü sonuçlar doğurur

Bana yazılan postlarda elimden geldiğince olgunlukla karşılamaya çalıştım illaki patladığım mevzu olmuştur eğer hatırlatırsan geçmişe dönelim ben hatalıysam şimdi özürdilerim incilerim dökülmez.

Son olarak şunu belirteyim sonuçlar sebepleri doğurur diyorsun ya belkide insanların patlama konusu bu olmuştur.Birikerek katlayarak buraya gelmiştir.
    Ülkede yükselmeyen tek şey araç KM leri

VTEC® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İş çok karıştı, araç eleştirisi, eleştiriyi kabullenememe, karşılıklı atışma istiklal marşı ve kapanış olurdu hep STP konuları.

Tanıyoruz biliyoruz kendisini tarzını. Adamı tanımayan anlayamaz.
    Konu için Kesinlikle doğru/yanlış yapıyor demiyorum, adamı tanıdığım için "ben" anlayabiliyorum ve benim gibi birkaç arkadaşım.

Burada yapılan yanlışı başka bir yanlışla örtmeye çalışmak ayrı bir ayıp.
    Çeşitli whatsapp gruplarından grupta yazanların anasına bacısına sövmek ne kadar doğru? hepimiz çoluk çocuk sahibi adamız, eşimize anamıza sokakta 1 sn den fazla bakanı 2 ye böleriz, bu kadar rahat rahat topluluk içerisinde sövmek doğrumu?
    Kimse duymayacak görmeyecekmi sanıyorsunuz? Söveni desteklemek ayrı dava. Onun için çok ayrı şeyler yazarım o burda konu değil.
    burası araba sitesi, konu hep arabalar. Ayıptır eşşek kadar adamlarız, frene basın hepiniz. Standart forum düzenine gelin.

Selçuk seni bilir tanırım, seni sevmezler, ben severimde. Bırak abi, mis gibi işin gücün var, yap arabanı bin misler gibi, wagonun var EG'n var, motorun var. Bak keyfine ağa, biraz daha olumlu yaklaş olaylara, herkes seni tanımak bilmek zorunda değil 3 güne 40 yaşında adamlarız.
    inan değmiyor.

asmisinsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yazmıyacaktım yazayım clio rs imi satarken remini paylaşıp gruplarda yıkık araba dökük araba hiç tanımadıgı biri için g.. apo arabayı yapamadı sattı diyince ayıp etmiş dedim geçtim telefonunu bulayımda bişeyler söyleyeyim demedim ahmetcim sanada ayrıca kırıldım gruptan bize saydırıyo apoyu tanıyorum ayıp oluyor demiyorsun diger bütün konularında da arabalarına maşallah demişimdir harcıyor ugrasıyor yapıyor harbiden vtec turboyu yapıp ugraşam yürüten kişidir keza ep3 ü s2000 diğer araçlarını da begenmişimdir ama yaptıgı ayıp oldu dahada bişe yazmam kimse aramasın konuşmam bile

Erukay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Üslup difüzorden daha kötü.
    Astra G Coupe Z20LET

painkller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    konunun gidişatı hakkında yazmayayım diye çok direndim ama dayanamadım.

Bu forumda genç yaşta olup ta uzun süredir olan üyelerden biriyim. 2012 ye dayanıyor üyeliğim. 2015 civarına kadar bu forumda kafamın almayacağı bilgileri okuyup, o bilgilerle aydınlanmak için bir şeylerin temelini atmak gerekiyordu. Ne zaman aklımız bir şeylere erme düzeyine geldi, forum tech kısmından bbg evine döndü. Kendi üyeliğimden eski konuları gerçekten özlüyorum.

1-)bu konudada hepiniz benden yaş olarak büyüksünüz ama bir insanın arabasını paylaştığı bir konuya başka bir arabanın resmini atmak, sidik yarıştırmaktır. Kendimizi kandırmayalım, gördüm ne alaka dedim. Çok istiyorsanız kendi aracınızın konusunu açarsınız. Ama yorumları görüyorum, eskiden bu forum bu arabanın burasını daha güzel nasıl yapabiliriz? neyi kullansak daha güzel olabilir ortamı iken. İnstagram, fb altına yorum yapar gibi çöp, ot *** kaka yorumları geliyor. Bu mudur yani bu kadar emeğe verilecek yorum. Hata burada bu yorumları eleştiri sanıp cevap verende. Vakit ayırmamak gerekiyor.

Umarım techturkey, eski zamanlarına geri dönerde bizlerde eski konulardaki şevki yeni konuları okurken yaşarız.
    TR - B13

Boost Up - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı painkller Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    konunun gidişatı hakkında yazmayayım diye çok direndim ama dayanamadım.

Bu forumda genç yaşta olup ta uzun süredir olan üyelerden biriyim. 2012 ye dayanıyor üyeliğim. 2015 civarına kadar bu forumda kafamın almayacağı bilgileri okuyup, o bilgilerle aydınlanmak için bir şeylerin temelini atmak gerekiyordu. Ne zaman aklımız bir şeylere erme düzeyine geldi, forum tech kısmından bbg evine döndü. Kendi üyeliğimden eski konuları gerçekten özlüyorum.

1-)bu konudada hepiniz benden yaş olarak büyüksünüz ama bir insanın arabasını paylaştığı bir konuya başka bir arabanın resmini atmak, sidik yarıştırmaktır. Kendimizi kandırmayalım, gördüm ne alaka dedim. Çok istiyorsanız kendi aracınızın konusunu açarsınız. Ama yorumları görüyorum, eskiden bu forum bu arabanın burasını daha güzel nasıl yapabiliriz? neyi kullansak daha güzel olabilir ortamı iken. İnstagram, fb altına yorum yapar gibi çöp, ot *** kaka yorumları geliyor. Bu mudur yani bu kadar emeğe verilecek yorum. Hata burada bu yorumları eleştiri sanıp cevap verende. Vakit ayırmamak gerekiyor.

Umarım techturkey, eski zamanlarına geri dönerde bizlerde eski konulardaki şevki yeni konuları okurken yaşarız.
    Lafının muhattabı anladığım kadarıyla benim, "fotoğrafı atan" kişiden bahsettiğin için. Ben durduk yere "bak daha iyisi var vb." gibi bir düşünceyle atmadım. Üstündeki mesajı oku istersen. Yapsınlar vagon görelim tadında bir mesajdı. Ona istinaden attım. Yaş olarak bende buradaki bir çoğu üyeden küçüğüm, baktım şimdi 2008 den beri üyeymişim, 16 yaşımdaydım üye olduğumda. Bir çok şeyi sorarak, insanları darlayarak, okuyarak öğrendim. Sağolsunlar sorduklarımda hiç birisi ters yanıt vermedi. En azından ben "egosuz" insanlara denk geldiğimi düşünüyorum. İsteselerdi, "aç oku-araştır oku bende kendim öğrendim" diyebilirdi.

Burda "Kaale almadim kusura bakmalik birsey yok , ben artik masturbasyona gectim, kim ne dusunmus cok onemli degil.çivi cakamayan adamlar bile arabacilik yapiyor o yuzden umrumda degil" gibi bi cevap verirsen, herkes dilediğini söyler.

Dipnot olarak, sidik yarıştırmak benim lügatıma uyan birşey değil. İyi gördüğüm, güzel gördüğüm herşeye maşallah, güle güle kullan demesini bilen biriyim
    Konu Boost Up tarafından (15-06-2020 Saat 13:13 ) değiştirilmiştir.
    Alıntı Eray Yümsel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kemik sesleri eşliğinde gideri var beyler, olur olur bethoven ın 8. senfonisi bile çalınır bunla

FreeCaptiv3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Olay nerelere geldi.

Bakın abiler, arkadaşlar, kardeşler ve saygıdeğer Romalılar. Bu noktada benim STP isimli üyenin şahsına hiçbir şekilde saldırım olmamasına rağmen, bana kalkıp yaş edebiyatı kasması olayları bu noktaya getirmiştir. Kimse bunu göremiyor mu? Ardından tekrar efendi şekilde "eleştirim sert oldu biraz ama kusura bakmayasın" dememe rağmen bana "mastrübasyon" "kaale almıyorum" gibi kelimeler kullanmaya devam etti. Olaylar da o şekilde bu noktaya kadar geldi. Bu bir kenarda dursun.

Bahsi geçen arkadaşın, ya da abinin her ne ise, sivri dilli olması böyle umumi bir yerde istediği gibi beygirini koşturabileceği anlamına gelmiyor. Kimse kusura bakmasın. Hiçbir mesajımda küfür ya da aşağılayıcı ibare yoktur. Ama onun mesajlarında "senin yolunu bilmem ne yaparım", "sünepe" gibi kelimeleri rahatlıkla görebilirsiniz. Bu da dursun kenarda.

Geçmişte çok iyi arabalar yapmış olması evet saygıyı hak eder ama benim dünya görüşüme göre uygun olmayan şeyleri kendi özgür alanımdan taşmadan ve herhangi bir saygısızlık yapmadan istediğim gibi eleştiririm. Eleştiri ve fikir beyan özgürlüğümü kimsenin sivri dili kısıtlayamaz. Yukarıda da o arkadaş bel altı vurmadan önce hiç çizgimi bozmadım fark ettiyseniz. Ama yaşımdan dolayı yerin dibine sokulmayı da hak ettiğimi düşünmüyorum. Bu konuyu kimse dillendirmiyor. Az önce de bir arkadaş bana "Sen Eskişehir'de mi oturuyorsun?" diye mesaj atmış. Sanırım dövmeye gelecekler

Uzun lafın kısası, burası önceleri gayet teknik konuların konuşulduğu ve çayımı çöreğimi alıp takip etmekten inanılmaz zevk aldığım bir mecra idi. Şimdilerde ise yaş = level eşitlemelerinin yapıldığı ve eleştirdiğimiz zaman birbirinden farklı ve yaratıcı küfürlere maruz kaldığımız bir mecra haline gelmiş.

Umarım her şey will become like old dayz.

Sevgilerimle.

STP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    106 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı FreeCaptiv3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Olay nerelere geldi.

Bakın abiler, arkadaşlar, kardeşler ve saygıdeğer Romalılar. Bu noktada benim STP isimli üyenin şahsına hiçbir şekilde saldırım olmamasına rağmen, bana kalkıp yaş edebiyatı kasması olayları bu noktaya getirmiştir. Kimse bunu göremiyor mu? Ardından tekrar efendi şekilde "eleştirim sert oldu biraz ama kusura bakmayasın" dememe rağmen bana "mastrübasyon" "kaale almıyorum" gibi kelimeler kullanmaya devam etti. Olaylar da o şekilde bu noktaya kadar geldi. Bu bir kenarda dursun.

Bahsi geçen arkadaşın, ya da abinin her ne ise, sivri dilli olması böyle umumi bir yerde istediği gibi beygirini koşturabileceği anlamına gelmiyor. Kimse kusura bakmasın. Hiçbir mesajımda küfür ya da aşağılayıcı ibare yoktur. Ama onun mesajlarında "senin yolunu bilmem ne yaparım", "sünepe" gibi kelimeleri rahatlıkla görebilirsiniz. Bu da dursun kenarda.

Geçmişte çok iyi arabalar yapmış olması evet saygıyı hak eder ama benim dünya görüşüme göre uygun olmayan şeyleri kendi özgür alanımdan taşmadan ve herhangi bir saygısızlık yapmadan istediğim gibi eleştiririm. Eleştiri ve fikir beyan özgürlüğümü kimsenin sivri dili kısıtlayamaz. Yukarıda da o arkadaş bel altı vurmadan önce hiç çizgimi bozmadım fark ettiyseniz. Ama yaşımdan dolayı yerin dibine sokulmayı da hak ettiğimi düşünmüyorum. Bu konuyu kimse dillendirmiyor. Az önce de bir arkadaş bana "Sen Eskişehir'de mi oturuyorsun?" diye mesaj atmış. Sanırım dövmeye gelecekler

Uzun lafın kısası, burası önceleri gayet teknik konuların konuşulduğu ve çayımı çöreğimi alıp takip etmekten inanılmaz zevk aldığım bir mecra idi. Şimdilerde ise yaş = level eşitlemelerinin yapıldığı ve eleştirdiğimiz zaman birbirinden farklı ve yaratıcı küfürlere maruz kaldığımız bir mecra haline gelmiş.

Umarım her şey will become like old dayz.

Sevgilerimle.
    Goz kanatiyor demeseydin is hic birsey olmadan devam ederdi. Sen nasil yorum yaptigini once dusun. Lafi soyle sonra kusura bakma dedinmi is olmuyor. Neyse geldi gecti, klavyeden yazinca hersey *** oluyor.herkesin carsisi pazar olsun

painkller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Boost Up Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Lafının muhattabı anladığım kadarıyla benim, "fotoğrafı atan" kişiden bahsettiğin için. Ben durduk yere "bak daha iyisi var vb." gibi bir düşünceyle atmadım. Üstündeki mesajı oku istersen. Yapsınlar vagon görelim tadında bir mesajdı. Ona istinaden attım. Yaş olarak bende buradaki bir çoğu üyeden küçüğüm, baktım şimdi 2008 den beri üyeymişim, 16 yaşımdaydım üye olduğumda. Bir çok şeyi sorarak, insanları darlayarak, okuyarak öğrendim. Sağolsunlar sorduklarımda hiç birisi ters yanıt vermedi. En azından ben "egosuz" insanlara denk geldiğimi düşünüyorum. İsteselerdi, "aç oku-araştır oku bende kendim öğrendim" diyebilirdi.

Burda "Kaale almadim kusura bakmalik birsey yok , ben artik masturbasyona gectim, kim ne dusunmus cok onemli degil.çivi cakamayan adamlar bile arabacilik yapiyor o yuzden umrumda degil" gibi bi cevap verirsen, herkes dilediğini söyler.

Dipnot olarak, sidik yarıştırmak benim lügatıma uyan birşey değil. İyi gördüğüm, güzel gördüğüm herşeye maşallah, güle güle kullan demesini bilen biriyim
    kimin koyduğu, kimin arabası olduğu hiç umrum da değil, dikkatimi de çekmedi kimin olduğu ama örnek teşkil etmeyecek bi konuda arabanın öncesi sonrasını görünce aklıma gelen direk buydu. Açıkçası tartışmaya sürüklenen konuları gördükçe atlayarak okuyorum merağımı bastımak için. Yazmayayım dedim, ama bu tip konuların gereksiz uzadığını gördükçe cidden üzülüyorum, forum için. Gündelik hayatımızda zaten yeterince kavgamız gürültümüz var, biz burada ortak paydayı bulup paylaşabilen insanlar idik, öyle kalalım bozulmadan. Kalınlaştırdığım yere imzamı bende atarım ama bu konuda açıklamaya gerek yok, eski konuları hepimiz özlüyoruz zaten ha kezadüşüncem bir önceki cümlemde ki gibi. Sidik yarıştırmak derken son cümlende kıskançlık olarak anlamışsın galiba. Öyle bir şey düşünmeni istemem, sadece böyle bir konuya böyle bir fotoğraf dediğim gibi kalmış, benim için. Bu durum senin konunda sana yapılsa yine aynısını düşünürdüm. Ama onunda açıklamasını yapmışsın, gerek var mıydı ? bana göre gülüp geçilecek konular.
    TR - B13

FreeCaptiv3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı STP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Goz kanatiyor demeseydin is hic birsey olmadan devam ederdi. Sen nasil yorum yaptigini once dusun. Lafi soyle sonra kusura bakma dedinmi is olmuyor. Neyse geldi gecti, klavyeden yazinca hersey *** oluyor.herkesin carsisi pazar olsun
    Yorum yaparken daha sert olacağını uyarmıştım. Neyse, sağlıcakla kal.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı FreeCaptiv3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yorum yaparken daha sert olacağını uyarmıştım. Neyse, sağlıcakla kal.
    "Göz kanatıyor" yazdığın mesajının da 16 kişi tarafından ayrıyetten beğenilmesi de cabası bu arada................
    Okumadan imzalamam.....

deeperblack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Forum amacı normalde paylaşımdır. Ben çok konuda gördüm "nasıl yaptığım bana kalsın" yazan arkadaş.

Forumda son 1-2 senedir tek amaç
    bi konuda mevzu çıksada üstüne üşüşüp laf soksak boklasak mevzu çıksa t.şk geçsek diye uğraşan bir güruhun elinde kaldı.
    Kimse alınmasın gücenmesin. Ne Selçuğu sert tepkisinde haklı bulurum nede acımsızca yorum yapanı haklı bulurum.

Sorun ikili diyaloglar. Amaç didişmek olmuş.
    Kimse bilgi paylaşımı için konu açmıyor yada cevap yazmıyor...

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konunun muhattapları hariç bi tayfa var onlar elleri sklerinde whatsapp gruplarında “bu akşam kime salça olsak yeaa” modunda takılıyorlar. İnsanlar tartışabilir, kavga edebilir araya girip ortalığı skiştirmenin maksatı nedir ? Yeni eğlence tarzı bu mu eğer öyleyse bizde sinirimizi stresimizi sağa sola vurarak çıkartmak yerine bu yoldan atalım.

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Diğer araç konularında görmedim pek böyle

Hatta rocco yerden yere vuruldu

Çocuk eyvallah dedi

Selçuğun biraz sakinleşmesi veya bu tarz mesajları görmemek için konu açmaması daha iyi olur kendi adına

İyiye iyi kötüye kötü der bu forum

Selçuğun iyi arabasıda oldu kötü arabasıda

Kendine göre hepsi biblo olabilir

Ama forumda binlerce üye binlerce göz varken

Herkes araç sahibinin gözüyle bakamaz

Buraya konu açıyorsan iyide kötüyede eyvallah demeli konu sahibi

Ben bir sürü araba aldım sattım

3,5 arabadır açtığım onlarda özeldir herkesin hoşuna gidecek türdedir diye açtım

Böyle linçde yemedim

Yaşlandıkça huysuz adamlar yerine daha hoşgörülü olmak

Mesajları yazarkende tartmak gerekli

Aksi durumda cümleyi adam yazarken hiç acımıyor
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

Yiğit G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yigit-Y Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Diğer araç konularında görmedim pek böyle

Hatta rocco yerden yere vuruldu

Çocuk eyvallah dedi

Selçuğun biraz sakinleşmesi veya bu tarz mesajları görmemek için konu açmaması daha iyi olur kendi adına

İyiye iyi kötüye kötü der bu forum

Selçuğun iyi arabasıda oldu kötü arabasıda

Kendine göre hepsi biblo olabilir

Ama forumda binlerce üye binlerce göz varken

Herkes araç sahibinin gözüyle bakamaz

Buraya konu açıyorsan iyide kötüyede eyvallah demeli konu sahibi

Ben bir sürü araba aldım sattım

3,5 arabadır açtığım onlarda özeldir herkesin hoşuna gidecek türdedir diye açtım

Böyle linçde yemedim

Yaşlandıkça huysuz adamlar yerine daha hoşgörülü olmak

Mesajları yazarkende tartmak gerekli

Aksi durumda cümleyi adam yazarken hiç acımıyor

Yahu hepimiz bir gece masaya otursak, güler eğleniriz lan deriz ne saçma sapan işlerle uğraşmışız ne gerek varmış hepimiz güzel insanlarmışız deriz bundan eminim. Yazı yazmak ve yazı okumak bir anda çok yanlış anlaşılmalara gidebiliyor. Ben eminim otursak masaya ben desem STP ye bu ne yahu difüzör tırpan gibi olmuş, oda sen daha güzelini yap o zaman a.@ der bende gülerim o da güler. Ama mimik ifade yüz görmeden boka sarıyor işler o yüzden karşı tarafın uzatmasına diğer tarafında alınmasına hiç gerek yok. Kapansın konu uzamasın beyler yazık hepimiz aynı düşüncelerle buradayız hepimiz iyi insanlarız buna eminim.
    Rotary.. because we dont need many liters to kick u'r ass..

TechTurkey Dragger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    142 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Jantlar, coilover şahane ama o kamuran lastikleri değiştir

Ben olsam canardları, difüzörü, taksici logolarını, farlardaki folyoyu vs de sökerdim araba zımba gibi olurdu.
    @premiumparts / www.premiumpartstr.com

Premium Brands & Special Cars

OZ RACING · SPARCO · MSW · AEM · K&N · EIBACH · H&R · VOGTLAND · MILLTEK · BILSTEIN · AIRTEC · TAROX · PROSPORT · POWERFLEX

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler