User Tag List

Sayfa 2/5 İlkİlk 1234 ... SonSon
90 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: 2014 Octavia combi

TechTurkey Dragger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    142 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah kardeşim güzel olmuş.

Arka jantın geniş olması vs lastiğin kavunluğu biraz göz yoruyor araba wagon olduğu için ama sen mutluysan sorun yok

CH bence güzel tercih, yakışıyor VAG grubuna. Hatta keşke CK bulunabilse olay olurdu
    @premiumparts / www.premiumpartstr.com

Premium Brands & Special Cars

OZ RACING · SPARCO · MSW · AEM · K&N · EIBACH · H&R · VOGTLAND · MILLTEK · BILSTEIN · AIRTEC · TAROX · PROSPORT · POWERFLEX

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Jetta tam istediğim kombinasyondaymış jantı olsun sunroofu olsun 1.6tdi olsun, niye sattınız acaba jettayı özel bir nedeni yoksa eğer?

Güncel aracınıza gelecek olursa sw furyasını sanırım ülkemizde de sonunda göreceğiz ben çok beğeniyorum sw araçları ama aracıma tek kişi bindiğim için fuzuli olur kendi adıma, kazasız belasız kullanmanız dileğiyle

asmisinsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Masallah burak kazasiz belasiz dumansiz kullanirsin insallah��

Aliburakb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yigit-Y Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Allah kaza bela göstermesin.

Jantlarını beğenmedim

Böyle daha hoş dururdu sanki

Tampon ve tavan raylarınıda listene ekle derim
    teşekkür ederim hepimize kazasız belasız sürüşler aslında jantlar canlıda daha güzel görünüyor ama zevkler ve renkler diyelim tampon alma niyetim var aslında geçenlerde denk geldim bir tanesine ama ilerleyen hikayelerde alamama sebebimi anlatacağım. Port bagaj ve tavan raylarını düşünüyorum tabiki gurbetçi style

Alıntı CloudGrey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ah ah bbs ch süper olmuşlar..
    heleki station arabalara çok yakışıyor bence.
    ama jantları koyultup gizlemissin
    daha acık bir gride daha kendini belli edebilirdi..

kazasız belasız kullan
    aslında tonu bu koyu kalmıyor jantlarında foto açısı sanırım yada bana koyu gelmiyor mu diyim bilemedim teşekkür ederim hepimize kazasız belasız sürüşler.

Alıntı individual Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maşallah nazar değmesin @CloudGrey dediği gibi koyu olunca biraz jantlar gizlenmiş sanki.daha açık bir renk yaparsan 10 numara olur.
    çok teşekkür ederim. jant göbekleri falan yok diyede eksik gelebillir belki bilemedim

Alıntı PiscocuK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Masallah kardesim kazasiz belasiz surusler. Arkasi biraz basik olmus onu toparlarsan bence kusursuz olur
    Ailecek bindigin icin önü bas diyemiyorum
    amin abim teşekkür ederim sen zaten durumları biliyorsun o yüzden alçaklık malesef bu kadar

Alıntı DOHC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok şık dokunuşlar.
    Ama cam tavan da olsaymış tam olurmuş.
    Belki tavanı parlak siyah kaplatabilirsin.
    ah o cam tavan yok mu ahhh çok isterdim bende ama cam tavanlı olan ile olmayan arasında 20 bin tl gibi fiyat vardı ben o paraya daha farklı şeyler yaptım ilerleyen postlarda anlatacağım

Alıntı ahmet3425 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tekrar hayırlı olsun burakcım, araban gayet sade ve hoş duruyor. ilerde belki 18 octi rs jantı yada daha acık kollu bi jant tercih edebilirsin.

ilk fotoda arka tarafın basıklığı iyi duruyor, 2. fotoda ise tam tersi daha basık gozukuyor bagaj mı doluydu nedir

kazasız belasız güzel gunlerde kullan...
    teşekkür ederim Ahmet abi. Jant için şu an imkansız gibi abi daha frene girmem lazım birde coile dönmem lazım az çok konuştuk biliyorsun zaten sen benim bagaj hep dolu abi ondan sebep yada bulunduğu zeminden dolayı öyle durmuş olabilir

Alıntı Oznsrl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah Allah kaza bela vermesin. Yanlış anlama emek vermişsin ama jantları bende yakıştıramadım aslında güzel bir model ama renginden olabilir bide arkanın 9j olması lastiği kavun yapmış kötü göründü gözüme
    Amin dostum cümlemize kazasız belasız. Yanlış anlaşılacak bir konu yok herkes istediği yorumu yapmakta özgür ki paylaşım amacıda fikir almak fikir vermektir bana göre. Bende senin tam tersine vagon araca ofseti ve kavunu yakıştırıyorum ama aracım sedan yada hatchbak olsaydı kesinlikle bu görüntüyü yapmazdım. Birde ara ölçü lastik aracın dengesini bozuyordu lastik hesaplamalarına bakarak arkaya ya 225-40-18 takacaktım yada 255-35-18 takacaktım. 255-35-18 i taktım denedim arkası effffsane güzel oldu fakat hafiften dışarda kaldı aile ile binemezdim çamurluk sürterdi. Janttan tıraşlamayı düşündük ama jantta çok pay yoktu bir nevi mecburiyetten 225-40-18 i koyduk

Alıntı KaraniC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun bence jantlar çok güzel ama 19 ve gri haliyle çok daha güzel göstermiş kendini
    teşekkür ederim dostum. 19 lar ile babam kullanamazdı birde araç biraz bana sert geldi jettadan sonra 19 ile bir hayli sert olur düşüncesi ile 18 tercih ettim.

Alıntı S.Özcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah Burak, son halini çok beğeniyorum, fotoları biran önce yüklemelisin
    sağol abi teşekkür ederim ilerleyen postlarda devamı paylaşacağım

Alıntı MCN21 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arac yuksekligi tam ayarinda olmus. Bbs bir cok araca yakissa da octavia nin modern cizgisi icin bir tik eski kalmis jant gobekleri son fotograflarda yok, onlari da takmalisin bence
    aslında biraz daha alçalması lazım ön kısım biraz yukarıda kalıyor. Jant göbekleri şu anda takılı ama henüz oralara gelemedim paylaşım için 2 ay sonra ulaştı göbekler

Alıntı bilalMW Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah wörthersee'den fırlamış gibi. Biraz alçaltılsanız tam kıvamına gelecek. göz yakan combi'den sonra bu göz damlası gibi geldi.
    bende alçaltmak istiyorumda spor yayla bu kadar birde aile ile kullanınca 60 yaşında babaya eziyet çektirmek istemiyorum

Alıntı Berkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah gayet yerli yerinde olmuş yaptıkların
    teşekkür ederim dostum

Alıntı Ormanci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Siz arabacı mısınız ne anlarsınız, dağılın lan

Jantları gunmetal görünce allaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaah dedim ama arabanın üzerinde görünce ben de CloudGrey'e katılıyorum, "aaa gizlenmiş gerçekten" dedim..

Başka bir Octavia sedan konusunda da yazmıştım, bu arabaya "simetrik inme" yaramıyor demek, SW'de de aynısı olmuş, güzel duruyor ama 1-2cm yüksek olmalı arka..

Arka plaka bence uzun kalsın, güzel bi Octavia pleksi plakalık ve APP ile falan güzel durur diye düşünüyorum, kare orada çok boşluk yaratıyor gibi geldi.

Bu arada eğer jantların rengini değiştirmeyeceksen, jant fotosunun hemen altındaki araç üzeri fotoğrafta tavan barları koyu renk çıkmış. Aklıma geldi, jantlarla aynı renk boyanabilir (?). Veya ızgaranınki gibi mat siyah falan yapılabilir, güzel durur gibi geliyor.

Ön tampon altına çok değişik bişey değil ama şu klasik liplere göre daha güzel duracak bişey önereyim; EZ-Lip. Orijinali pek yok piyasada ama denenebilir. Giulietta'ya yapmıştım, çok tatlı durmuştu, yayları sökünce onu da söktüm sonra. Hatta marşpiyel altlarına ve olabilirse arka tampona bile uygulanabilir. Ucuz ama görüntüyü çok değiştirebilen bir malzeme.
    diğer arkadaşlarada yazdım çok koyu durmuyor canlıda görenler beğendi fakat telefondan sanırım koyu çıkmış jantlar. basıklık konusunda ön tarafın biraz daha basılmasında hem fikiriz zaten plakaya gelince evet aracın arkası hakikaten büyük ikiside var değişir değişir takarım plakaları tavan rayları octavia combi vrs modellerinde fabrika çıkışlı siyah olarak geliyor zaten onlarla alakalı düşüncelerim var fakat daha hayata geçirmedim ez lip montajı yapıldı o fotolara gelemedim daha. marşpiyelde ez-lip denedim güzel durmadı oraya polo gtı marşpiyeli deneyeceğim.

Alıntı Eray Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bizim klasik yıkama gecelerimizden bir poz bırakayım bende Maşallah kanka çok güzel araban var teşekkür ederiz hepimizin kafasını karıştırdığınız için vagon konusunda
    ahahah eyw gardaşım hepimizin araçlarına maşALLAH seninde hakkın var araçta az deneme yanılma yaptırmadım sana shop programlarında

Alıntı VTEC® Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    araba yapraaaam gibi olmuş...

Hiç beğenmedim, böle arabamı yapılır?

hiçmi öğrenmedin abilerinden?

nerde bunun kanadı? kaput scoopu? vahşi alevli stickerları? deli mavi xenonları nerde? arka camda özlü söz yok?
    arabayı tanıtırkende yeni evli gelin gibi yazmalar? mahallenin bıçkın delikanlısı gibi atar yok gider yok... sokmalı çıkarmalı sökmeli takmalı giriş yapamamışsın konuya
    yani beğenmedim olmamış...
    .
    .
    .

.

.

.

.
    .

Saka la Şaka

Kardeşim güle güle kullan, kendince güzelleştirmişsin, son zamanlarda wagonlara ilgi artma eğiliminde, iyide oldu, Güzel arabalar çıkmaya başladı piyasaya.
    Makinesi zaten güzel önü açık turbo cooler enj. vs yaparsanda gazlayıncada mutlu eder.
    Arkadaşlara katılıyorum gun metal renk çok severim ama araba beyaz olunca sanki renk bi tık daha bir ton daha açık olsaymış dedim kendi kendime.
    bide 4.5 cm yay demişsin yay takman mantıklıda harbiden önü neden kalkık kalmış arkaya göre?
    Ön yaylarda ged parçamı kaldı? yada fotoğrafmı yanıltıyor?? Yani ön arka eşitlenmekten ziyade bi tık daha basılsa güzelde bir lip taksan önüne baya baya yakışıklı olacaktır.
    Kesene bereket. Güle güle kullan
    ahahahah abi kalbime indi ilk başta üzdün beni dicektim abi enjektör yapmadık ama ekledik bişeyler sende durumları bilenlerdensin sen jantı yakından görmedin sanırım ama ton olarak evet honda nh546m bir ton daha açık nissan kad a göre bir daha boyarsam hondaya dönebilirim. yay konusunda bende anlamadım herhangi bir parça eklenmedi aslında ama çözemedim.

Alıntı uniquel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ohh be gozlerimiz rahatladı nihayet boyle octavia gorunce
    Pacalık ve sw hakkaten guzel kafalar bunlar takdir ettim seni. Ben 159a ilk taktıgım da cok eleştiri aldım ama şuan kimsenin gozu gormuyor sanki olması gereken bir parcaymıscasına yerindeler

Kazasız belasız
    paçalık bende çok severim mümkün mertebe her aracıma takıyorum teşekkür ederim dostum senin sw ye de maşALLAH

Alıntı Vtec_2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kazasiz belasiz , cok guzel tercih olmus. Birde cam tavan olsaydi o zaman tadindan yenmezdi.

2014 yilinda sifir octavia kombilere bakiyordum , 1.6 dizel manuel. Yalan olmasin 83 lira fiyati vardi. Istanbul trafiginde koca araba falan derken giulietta almistim. Aradan yillar gecti , yeniden niyetlendim bu seferde hanim hem rengi hemde koltuklari begenmedi gittik mondeo kombi aldik.
    insallah belki birgün

aslında sedanı ile arasında boyut olarak hiçbir farkı yok biliyor musunuz keşke zamanında alsaymışsınız.

Alıntı SinanAdalı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Her hafta görüyorum ne yazacamki buna.. kanadı splitterı falan eksik bunun doldurmadı gözümü.

hahahhahahah

Çiçek gibi duruyo be kardeşim maşallah
    eyw gardaşım her hafta ziyaretini gerçekleştiriyor combicik

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Dragger Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah kardeşim güzel olmuş.

Arka jantın geniş olması vs lastiğin kavunluğu biraz göz yoruyor araba wagon olduğu için ama sen mutluysan sorun yok

CH bence güzel tercih, yakışıyor VAG grubuna. Hatta keşke CK bulunabilse olay olurdu
    abi teşekkür ederim sendende lastik konusunda yardım aldın numara vs verdin bana. yukarda yazdım tekrar yazayım 255-35 takmam lazımdı oda sığmadı ara ölçülerde hesap bozuyordu o yüzden bir nevi mecbur kaldım. abi aslında ck buldum pendikte birinde tam kendimi hazırladım aradım adam satmaktan vazgeçtim dedi onlar boyasızdı çok güzel bir grisi vardı onları boyamaya kıyamazdım zaten

Alıntı JusticeF0rALL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Jetta tam istediğim kombinasyondaymış jantı olsun sunroofu olsun 1.6tdi olsun, niye sattınız acaba jettayı özel bir nedeni yoksa eğer?

Güncel aracınıza gelecek olursa sw furyasını sanırım ülkemizde de sonunda göreceğiz ben çok beğeniyorum sw araçları ama aracıma tek kişi bindiğim için fuzuli olur kendi adıma, kazasız belasız kullanmanız dileğiyle
    özel bir nedeni yok 2.5 sene bindim yeter değişeyim dedim birde otomatik alayım dedim aileden dolayı evdekilerde rahat sürsünler diye. ama jetta otomatik olsaydı kesinlikle satmazdım octavia ya göre çok tok bir araba her anlamda daha kaliteli bir araç aralarında yıl farkı olmalarına rağmen. Çok teşekkür ederim dostum hepimize kazasız belasız.

Alıntı asmisinsan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Masallah burak kazasiz belasiz dumansiz kullanirsin insallah��
    teşekkür ederim abim cümlemize inşALLAH. ahahah biraz dumanlandık abi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gelelim 2. parta

Araç sanırım daha önce pasta cila işlemi görmemiş yani benim düşüncem o yönde her ne kadar fotolarda belli olmasada bayağı bir kılcal çiziği vardı tam profesyonel olmasada kendim pasta cilasınıda attım.

2 foto iphone 11 ile çekildi

ez-lip li hali

Görsel olarak tam anlamıyla bitmesede kaşıntı başlamıştı yine. Jetta yazılımlı idi öyle aman aman hızlı bir araba değildi ama jettadan sonra octavia inanılmaz yavaş geldi bana ve kesmemeye başladı artık. Birde dsg den sanırım jetta kasa olarak daha ağır olmasına rağmen octavia 1.5 litre kadar fazla yakıyordu jettadan. En azından yazılım dp yapalım 1449 sonra geçeriz diye düşündüm. Ki aldığım günden beri aklımda 1449 a geçmek vardı fakat kavramasıda zayıftı arabanın diye erteledim hem kendimi toplarım hemde zamana yayarım diyerek 1449 u askıya aldık ama keşke almasaydık

Dp miz yapıldı montaja hazır e bide yapmışken komple olmasın mı eksoz dedik düz boruyuda çektik mi son falan yok araçta tatlı bir homurtu basınca yırtııııl peşine yazılımımız yapıldı.

işlemler bitmişti aynaları karbon kaplamakla kaplamamak arasında kaldım deneyeyim olmazsa sökerim dedim kapladım bana göre güzelde oldu.

araba çok iyi oldu yazılım dp den sonra kaderi değişti arabanın daha önce hızlı araçlar sürdüm ama kendime ait en hızlı aracım buydu herşey çok güzel gidiyordu mutlu mesut kullanıyordum aracımı derken başlıyoruz felaketlere

yazılımı yaptırdığım firmanın bayisi yakın bir arkadaşımdır clh motorların turboları çok dayanıklı değil kardeşim soft modda açalım biz bunu mutlu mesut bin gazını almış olsun 1449 a sonra geçeriz dedi ama dinleyen kim sen aç yürüsün kırılırsa kırılır dedik demez olaydık 1.7 bar basınç açıldı. Babamla bir yerden dönerken bak dedim baba araba nasıl hızlanmış s3 de oturdum gaza devam ediyorum s4 3 bin devir gibi bakın burası önemli çiuvvv diye yüksek bir ses duydum betim benzim attı tabi. (birde babam yanımda erkeklik yapıyoruz yaptığımı şeyi gösteriyoruz babama ) dedim ki a.nanı kesiyim bir yerlerde birşeyler koptu sonra trafik ışıklarına denk geldim ama eksozdan bir duman cıkıyor 2000 yıllardaki sinek ilaçlama araçları halt etmiş göz gözü görmüyor herkes şok sanki sis attılar ortalığa neyse çektim hemen aracı ilk sağ sokağa baba dedim sen eve git benim gideceğim yer sanayi belli neyse arkadaşı aradım durumu anlattım geçmiş olsun kardeşim turbo dedi attık arabayı çekiciye tuttuk maslağın yolunu

aman ALLAHım turbo bi söküldü pal namına birşey kalmamış

Eeee madem kırdık o zaman 1449 a geçelim dedim. 1449 hayırlı oldu

Ustaya bıraktık aracı yanlız kötü bir haberim var umarım emmeye gitmemiştir pal parçaları sökünce haber vericem dedi. Usta aradı dedi kardeşim emme sizlere ömür coronadan dolayı cenazesini ben kaldırıyorum dedi. Eyw usta dedim birde emme girdimi dötümüze Döte giren şemşiye açılmaz diyen arkadaşı bir bulursam varya :d :d açılıyormuşş içerde ben denedim Neyse bir hafta sonra aracı aldım araba bayağı değişmiş spool sesleri falan cıkmaya başlamış arabadan patırdılar cıtırdılar bir 200 km kadar rodaj yaptım. Sonra yazılımı güncelledik yaklaşık 1.5 aydır falan 1449 setup ile biniyorum çokta keyifli oldu.

Bu arada bbs göbeklerimiz geldi. Montajını gerçekleştirdik hemen.

Şimdilik bu kadar en güncel hali ektedir

09.06.2020 tarihinde ankara şahin binboğa ustadan kavrama siparişi ettim 16.06.2020 tarihinde montajı gerçekleşecek inşALLAH. Eklemeler oldukça konuyu aktif tutmaya çalışacağım okuyan yorum yapan herkese teşekkürler.
    Konu Aliburakb tarafından (16-06-2020 Saat 10:33 ) değiştirilmiştir.

Ssamet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Jant biraz farklı durmuş ama BBS in yakışmayacağı , güzel durmayacağı bir araba yok bence. Octavia Combi zaten güzel bir araba. Port bagaj gibi eklentilerle çok daha güzel olur bence.

Güle güle kullanın.
    -2006 Kia Cerato 1.5 Crdi- Oem Hybrid / Kat-Egr Off

Ormanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Geçmiş olsun, adam turbo değiştirmek için bahane yapmış resmen

Güzel güzel maşallah... Gelişmeleri merakla takip ediyoruz

uniquel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tavan barları jant rengine boyanabilir daha fazla bütünlük kazandırılabilir

Day Walker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Maşallah güzel olmuş.
    Yolların Ustasıyım Modların Hastasıyım

dkaya87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    turbo bile bile lades olmuş, 1,7 bar açmak cesaret işi

güzel ve yerinde dokunuşlar, keyifli günlerde kullan

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Çok güzel sade zaten ufak ufak gelir yakında eklemeler.

Ben de 1449 düşünüyorum bakalım ne zaman gemileri yakıcam

Nasıl sürüşten memnun musun vites ile ilgili durum nasıl?
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

Sti_Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah,sw ülkemizde pek sevilmese de ben de hastalarından biriyim. Az olmuş öz olmuş,zaten jant rengini de söylemişler. Maltepe taraflarına takılıyorsun sanırım görürsem bi selektörüm var gidişini gerçekten merak ettim hatta varsa bi kadran videosu da çok güzel olur Kazasız belasız keyifli sürüşler.
    Hız,sonsuz bir tutkudur.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1449 ve yazılım ile kaç hp-nm oluyor bu motorlar?
    Okumadan imzalamam.....

onurc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    valla cok iyi,masallah
    ama jantlar gümüş gri olmalı.Bunların orj renk tonunu biliyorsundur,onu yakalayabilecek bir boyacı varsa hemen yaptır imkan var ise
    arka plakada eskiye dön bence , paçalıklarıda kestim (: çok iyi
    kazasız belasız

c.sar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bize Sw sevdiren Adam Maşallah
    1881 - 193

bilalMW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    çıtayı yükseltmeyi keser misin? daha ne yokluktan çıktık...

1449 stock mu yoksa hibrid mi yaptınız ?
    Ex Automobile Service Advisor - New Truck Service Area Manager

tuner faruk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah yapılan eklentiler tam kararında
    BBS Ch ön arka bulabilmek baya şans işi valla iyi düşürmüşsünüz Polo gti marşpiyeli ve coiloverı yukarda belirtmişiniz zaten söylemeye gerek yok tekrar Maşallah.

KaraniC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sizin maddiyatınız açısından her ne kadar üzücü olsa da, kendi adıma, çok keyifli bir konu olmaya başladı maşallah, allah tekrar yaşatmasın. Ön sis farları iptal edilebiliyor mu? sanki daha hırçın durur

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler