User Tag List

Sayfa 1/2 12 SonSon
33 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: Crossover'a dönüş.. GT'Lendim! :)

.::EmrE::. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Cool Crossover'a dönüş.. GT'Lendim! :)

Yeni bir araç konusundan daha merhaba

Çok severek aldığım, ve uzun süre binmeyi düşündüğüm 2007 model Porsche Cayenne'imiz ile yaklaşık bir sene sonunda malesef yollarımızı ayırmak durumunda kaldık. Corona sebebiyle evde oturmamız, işlerin sıkıntılı oluşu, maaşların azalması, ve hali hazırda MX5 için aldığım krediyi kapatma planım sebebiyle kendisini satmak durumunda kaldım. Evde bir de 1.8 Hybrid Toyota C-HR'ımız bulunuyordu, totalde 3 araç olması ve iki aracın da (Porsche ve C-HR) vergilerinin yüksek oluşu (ikisi totalde 11 bin lira gibi bir mebla yapıyor yıllık) , 3 aracın kaskoları, OGS, benzin vs. gibi maliyetleri sebebiyle ikisini de satıp MX-5 ile totalde 2 araca düşme yoluna gittim. Neyin ne olacağı belli olmadığından ötürü kredimi de kapatmaya karar verdim..

Velasıl, ikisinin yerine Cayenne ile benzer bütçede bir araç arıyordum. Bu kez yeni model, aradığım tüm donanımlara sahip, yine nispeten şekilli, tarzı olan bir araç aramaya başladım. Uzun zamandır Peugeot'un crossover'ları çok hoşuma gidiyordu, ancak 3008'lerin fiyatlarının uçuk olması beni bir küçük kardeşi 2008'e yöneltti. Dizel mi benzin mi falan derken Türkiye'ye az sayıda getirdikleri GT'lerden birini aldım. Bu araçlar normalde Türkiye'ye gelmeyecekti, ancak korona sebebiyle yurt dışı paket kotasından getirilmiş. Aracım da şasiden baktığım kadarıyla Rusya pazarı için hazırlanmış versiyon.

Araç 2008 GT (GT-line değil) , 1.2 PureTech Turbo , 155 HP - 250 NM'lik 3 silindir bir makineye ve EAT8 tam otomatik şanzımana sahip. Metalik Füzyon Turuncusu ve Oynx siyahı renginde. Opsiyon olarak sadece cam tavan ve deri kokltuk alamadım, sıfır araç bulmak malesef imkansız, karaborsa olmuş resmen; cam tavan olunca da 30 bin lira civarında fazla fiyat çekiyorlardı. Donanım olarak yok yok diyebilirim, full led farlar, 18" jantlar, koyu camlar, içerde alkantra/deri/kumaş karışımı koltuklar, koltuk ısıtma, 10" multimedia, 3D iCockpit, Apple Carplay, tam otomatik klima, otomatik uzun far, yağmur, far sensörü, şerit takip, adaptif cruise, otoban asistanı,kör nokta asistanı, navigasyon,viraj farları,aktif fren sistemi, geri görüş ve çevre kamerası, tabela tanıma, 4 adet USB, 8 renk ambiyans aydınlatması, Focal ses sistemi gibi şeyler mevcut.

Totalde çoğunluğu uzun, 1500 km yol yaptım. Her zaman olduğu gibi genel görüşlerimi paylaşayım, almayı düşünenlere de küçük bir rehber olsun.

Aracın şahsen kategorisindeki diğer araçlara göre daha premium bir duruşu olduğunu düşünüyorum, keza Peugeot çok uğraşıyor bu aralar araçları üzerinde. Dıştaki siyah herşey neredeyse piano black. Jantların siyah kısımları ilginç bir şekilde plastik, 3D bir görüntüsü var. Arka tamponda çift çıkış kare egzoz detayları var ve neyse ki çakma egzozlar değil, araçta çift çıkış sağ sol egzoz mevcut. İçerde de aynı manzara devam ediyor. Malzeme kalitesi B sınıf bir crossover için oldukça yüksek denebilir. Az çok dokunulan her yer yumuşak plastik. Aşağılara doğru inince elbette sert plastiklere rastlanıyor. Bir kaç nokta hariç üst kısımlarda sert plastik bulmak zor. Örneğin karbon efektli ön konsol yumuşacık, fakat kapılardaki karbon detaylar sert. Kapı kolu deri kaplı, ancak kapı kolunun bağlantı plastikleri sert plastik. Bunun dışında direksiyon deri kalitesi olsun, koltuklar olsun gerçekten güzel. Ancak aynı şeyi yeşil dikişler için söyleyemeyeceğim keza kim diktiyse kafa güzelken dikmiş. Dikişler bazı yerlerde yamuk olmuş

Aracın oturuş pozisyonu yüksek olsa da kullanırken sportif bir araç hissi veriyor. Bana nedense ilk araçlarımdan olan Corsa OPC gibi hissettirdi sürüş hissi. Tatlı sert ayarlanmış bir süspansiyonu var, çukurlar vs. çok hissedilmiyor, Toyota C-HR'dan yumuşak ancak viraj performansı olarak oldukça tatmin edici. Direksiyon elbette çok hisli değil ama yeterli. Küçük olmasına ilk yarım saat alışamıyorsunuz, sonrasında farklı bir araca geçince standart bir direksiyon garip gelmeye başlıyor. Logitech G29 ile benzer boyutları var desem yalan olmaz iCockpit çok çok iyi, çözünürlüğü, grafikleri, animasyonları ve verdiği bilgiler, kişiselleştirme seçenekleri vs. gayet iyi. Piyasadaki en iyi hayalet ekran diyebilirim, en azından insana çok çok üst sınıf bir araç kullanıyor hissi veriyor. 3D efektini güzel düşünmüşler. Bu ekranda navigasyon da gözünüzün önünde. Ayrıca tabela okuma sadece hız tabelalarının değil, DUR, ters yön ve sollama yasağı tabelalarını da tanıyor. Ters yön tabelası varken bir sokağa vs. girince birkaç saniye sonra ekranda "ters yöndesiniz " uyarısı çıkıyor. iCockpit'in bence tek eksiği ambiyans aydınlatmasında 8 renk olmasına rağmen bu ekranda 3 adet renk seçeneği olması. Bir de ilk girişlerde menüler yavaş ancak sonra hızlanıyor. Multimedia ekranı iCockpit kadar olmasa da fena değil. Hemen önünde Focal'in orta midi var, sanki konsoldan dışarı çıkıyor gibi ama tabi hareketsiz. Focal demişken sistemde toplam 10 hoparlör ve bir bagaj bası var. Tatminkar ve kaliteli bir ses duyabiliyorsunuz. Tizler çok iyi, baslar da fena değil. Ekran biraz bug'lu olması dışında kullanışlı diyebilirim. Fakat alışmak oldukça fazla zaman alıyor. Aradığınız şeyleri bulmak çok zor. Mutlaka kullanım klavuzunu okumak gerekiyor, keza ambiyans aydınlatmalarının seçeneklerini bulamadım, google yaparak öğrenebildim. Bahsettiğim gibi Mirror Link, Android Auto, Car Play mevcut. Entegre navigasyon iyi çalışıyor ancak haritalandırılmamış bir bölgede rota girmiş gidiyorsanız sürekli rota aramaktan kafayı yiyor. 3 saatlik rotanın Osman Gazi otobanı bölümünde kafayı yiyerek 2 defa restart attı kendine. Navigasyonun güzel tricklerinden biri benzin uyarısı verince otomatik olarak en yakındaki benzin istasyonlarını gösteriyor. Ekranın en büyük handikapı 10 inç olmasına rağmen ne Car Play ne de içindeki menüler tam ekran olmuyor. Aslında 10" ama kullanılabilir alan 7" . Kalanını klima derecelerini sürekli gösteriyor, ve klima ayar paneli olmadığı için derecelere dokununca klima menüsü açılıyor. Piano tuşlarında ilk üç tuş klima kısayolları - bunlarda da MAX AC , AC OFF ve iç sirkülasyon var. Keşke birine klima derecesi ayar tuşu eklenseymiş. Diğer tuşlarda kapı kilidi, ön ve arka cam buğu çözücüsü mevcut. Bu düğmelerin üst kısmı dokunmatik kısayol tuşları ihtiva ediyor. Müzik, navigasyon, ayarlar vs. gibi şeyler ve koltuk ısıtma düğmeleri de dokunmatik. Aşağıya doğru inince 2 adet USB (biri Type C) , ortasında bir kapak bulunuyor. Kapağı açınca büyük bir saklama gözü ve kablosuz şarj ünitesi var. Aynı zamanda kapağı telefon tutacağı olarak tasarlamışlar - ince ve güzel bir detay. Altta yine büyükçe bir eşya gözü, 12V çakmak, önünde EAT8'in joystick vitesi mevcut. Orta konsolda sürüş modu düğmesi(Eco, Normal ve Sport) ve otomatik el freni, 2 tane de bardaklık mevcut. Kapı içlerinde standart 4 cam düğmesi, ayna ayar bölümü, 1.5 lt ye kadar su şişesi alabilen gözler var. Ambiyans aydınlatması sadece ön kokpitte mevcut. Ne yazık ki arka yolcu bölümünde bulunmuyor. Yukarda da SOS ve Peugeot düğmesi inaktif olarak mevcut. Buradaki ve arka kabindeki okuma lambaları dokunmatik ve led. Kol dayama oldukça geniş, ileri geri hareket edebilyor. Torpido baya bir büyük ancak aydınlatma malesef yok. Bunlar dışında kokpitte bir de spor pedallar var. Ayak dayama koyma gereği duymamışlar, yolcu ayak dayama bölümü ise oldukça dik, bu sebeple biraz rahatsız olabiliyor sağ yolcu.

Performans olarak aracın 0-100 verisi 8.2 sn , spor modda tipik gaz tepkisi artıyor, direksiyon sertleşiyor. Bir de aracın kendi sesini hoparlörlere veriyor. Yapay bir ses tabi ancak hoş bence. Sportiflik katıyor en azından olaya. Araçta vites kulakçıkları da mevcut, manuel vites değişikliği yapabiliyorsunuz. Şanzıman geçişleri yeterince hızlı, bir DSG gibi değil ama tam otomatik bir şanzımana göre fena sayılmaz. Tamamen dururken biraz sarsıntılı çalışıyor, ve Start-Stop da oldukça sarsıntılı. Sürekli kapatma ihtiyacı hissediyorum. Yalıtım olarak GT pakette şasiden de baktığımda gördüğüm yalıtımın bir tık daha fazla olması durumu var. Bundan mütevellit, rüzgar sesi oldukça az alıyor. 140 km'ye kadar rahatsız edici herhangi bir ses yok, sonrasında ise yine çok rahatsız edici değil. Yol sesi biraz daha fazla rüzgara göre. Lastik olarak Michelin Primacy 4 var üstünde, en sessiz lastiklerden biri olduğunu düşünürsek yol sesi daha iyi izole edilebilirmiş diyebiliriz. Cam tavan da olmadığı için bir tık daha iyi olabilir diğer araçlara göre.

Arka tarafta hayat fena değil. Diz mesafesi gayet yeterli ve geniş. Cam tavan olmadığından ötürü baş mesafesi de çok iyi. Fakat yan yana 3 kişi seyehat etmesi zor, şehir içinde kısa mesafeler gidilebilir. Emniyet kemerleri gizli değil malesef ve totonuza batıyor. Isofix girişleri fermuar ile kapatılmış, çocuk koltuğu varken 3. kişinin oturması mümkün değil. Arkada havalandırma yok ancak 2 adet USB çıkışı var. Burada kol dayama olmaması da üzücü. Bagaj yeterince geniş, 434 lt iki katlı bir bagajı var, ortada seperatör mevcut. Bu seperatörü alt kata alabiliyorsunuz, veya yukarı kaldırıp aşağıya eşya koyarken sabit durabiliyor. Altta subwoofer çıkışı var , en altta yedek lastik slotu var ancak boş, bunun yerine lastik tamir kiti ve kompressör ile yedek lastik yerine subwoofer var. Bir de sevdiğim diğer bir olay, aracın kapıları marşpiyerin üstünde kalıyor, böylece inip binerken pantolon kirlenmesi gibi bir durum yok.

Otonom sürüşten de bahsedeyim, adaptif hız sabitlemeyi devreye aldığınızda eğer açık ise şerit konumlandırma asistanı da devreye giriyor ve ekranda yeşil bir direksiyon simgesi çıkıyor. Bu şekilde test ettiğim kadarıyla 170 km'de bile virajları oldukça iyi seviyede alabiliyor araç. 14 saniye boyunca direksiyona dokunmadan ileriliyorsunuz, önüne araç çıkarsa duruyor, autohold olmamasına rağmen adaptifte durduysanız autohold işareti çıkıyor ve aracı olduğu konumda tutuyor. 14 saniye sonra direksiyonu tutmanız gerekiyor, ancak tutmazsanız uyarı sesi vermeye devam ederek direksiyonu kontrol etmeye devam ediyor. Şerit takip sistemi de çok iyi çalışıyor, konumlandırma kapalı dahi olsa, şeritten ayrılmak üzereyken aracı şeride sokup ortalayıp bırakıyor. Adaptifin tepkileri iyi, kalkışlarda yavaş kalmıyor pek. Önde araç görünce yavaşlamaya başlayınca, sollamak için sinyal verirseniz hızlanmaya devam ediyor. Sürüş modlarından eco aracı tamamen öldürüyor, gaza basıyorsunuz gitmiyor falan o yüzden pek sevmedim, ancak Eco'da BWM de ve Mercedeste bulunan yelken modu var, yokuş aşağı inişlerde şanzımanı ayırarak motordan, süzülerek gidiyor araç gidebildiği kadar. Son olarak fren anlamında da çok çok başarılı diyebilirim. Ve ön farlar, gerçekten çok iyi bir aydınlatma sağlıyor, C-HR'da da , Kadjar'da da full led farlar vardı ancak bu kesinlikle kat kat iyi aydınlatıyor.

Bir de Applikasyonları var telefonda, 2 adet. Birisi el kitapçığı görevi görüyor, search fonksiyonu ile istediğiniz bilgiye ulaşmak kolay. Bu sayede öğrenmesi vakit alan ekranları kolayca öğrenebiliyor veya aklınıza takılan herşeyi bulabiliyorsunuz. Diğeri de araca bağlanıyor ve aracın tüm bilgilerini görebiliyorsunuz; depoda ne kadar yakıt var, yaptığınız tüm yolculukların detayları, ne kadar yaktınız, kaç kuruş yaktı, güzergah neresiydi, aracın servis periyodları, güncellemeleri vs. gibi, bir de aracın son konumu harita üzerinde görülebiliyor.

Sevmediğim şeyleri genel olarak aktardım, diğer aklıma gelenler ambiyans aydınlatması ON olmasına rağmen 1-2 defa açılmadı. Klima kontrollerini ekrandan yapmak zorunda olmak cok zor. Telefonla görüşürken klima ayarı yapamıyorsunuz. Menüler çok aşırı karışık. Öğrenmek için mutlaka kitapçığı okumak ve zaman geçirmek gerekiyor. Ortalama yakıt tüketimini görene kadar canım çıktı. Ayrıca tuş olmadığı için genel olarak birşeye ulaşmak zor,ekranın 2 tarafında da derece görünmesine rağmen çift bölgeli klima yok. Araçta Auto Hold teorik olarak var, ama normal kullanımda yok.Ayağınızı sürekli frende tutmak zorudnasınız - sadece adaptif devredeyken kendisi duruyor olduğu yerde.- 360 kamera gibi bir sistem var ancak kamera çözünürlüğü berbat. 360 derece park sensörü var ancak otomatik park yok. (Araçta donanımı var ancak yazılım olarak yüklü değilmiş) .. Arka kapılarda ambiyans aydınlatması yok, ve bu aydınlatma gereksiz yere gündüz de yanıyor. Direksiyonun yükseklik ayarını en altta tutmak zorundayım ekranı görebilmek için yoksa i-Cockpit görünmüyor. Buna alışılıyor ancak direksiyon en altta iken inip binmek araca biraz zorlaşıyor. Arkada havalandırma çıkışı yok. Bardaklık yok, kol dayama yok. Arkada genel olarak hiçbirşey yok diyebiliriz. Arka koltuk başlıkları çok çok aşağıda ve mutlaka yükseltmek gerek...

Umarım yine zevk alarak okursunuz. Herkese keyifli forumlar!

Konu .::EmrE::. tarafından (16-06-2020 Saat 20:10 ) değiştirilmiştir.

TLH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Güle güle kullan Emre abi hayırlı olsun, maşallah. Kazasız belasız...

Cayennenin üstüne daha çadır atacaktık, hızlı oldu
    Alıntı MBALP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım araç nazım hikmet ile Cemal sureyya' nin vakti zamanında ortak olarak aldıkları ve Ataşehir gecelerine adlarını altın harfler ile yazdırdiklari araç..

Tech Moderator Schumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Peugeot güzeldir güzel. İyi tercih olmuş ama Porsche'den sonra biraz garip gelmiş olabilir. Güle güle kullanın.
    Schumi.Projects

106 GTI | 206 RC | 2008 SUV 1.2 PureTech EAT8 | 3008 SUV 1.6 HDi EAT6 | Citroen AX GTI
    Never drive faster than your guardian angel can fly
    106 RC - 106 GTI with 2 liter engine

bilalMW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2008 kara borsa oldu şuan. Bayiiler araç yok diyor ama 0 km galeride renk renk donanım donanım var bu ara. Crossover konusunda psa ciddi bir çalışma yapıyor ve örnekleri kalitesi orada. Kazasız belasız güle güle kullanın. EAT8 çok başarılı bir makine psa raflarında hangi motorla kombinlense çok verimli hale geliyor o ünite. thanks AISIN. (:
    Ex Automobile Service Advisor - New Truck Service Area Manager

Ssamet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hayırlı uğurlu olsun abi. Çok güzel tercih gerçekten.Maraştan alsan bi dondurma yerdik ama kısmet değilmiş
    -2006 Kia Cerato 1.5 Crdi- Oem Hybrid / Kat-Egr Off

Aktaş61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    maşallah gerçekten yeni peugeot serilerinin çizgileri çok güzel. kazasız belasız günlerde kullanın

Ormanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok sevdiğim güzel bir alet, güle güle kullanın hayırlı olsun...

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Hayırlı olsun güle güle kullan mantıklı bir seçim.

Ben de bir ara düşündüm sınıfına göre çok mantıklı bir araç.
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

Ferhat_V - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hayırlı olsun keyifli günlerde kullan.

By_Engin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hayırlı olsun, güle güle kullan. Bende almayı düşünüyorum sıfır, bayilerde yok gelirse tabi. Yakıt tüketimi nasıl bilgi verebilir misin? GT görünmüyor, GT-Line 130HP sanırım.
    Peugeot 406 sport pack 2.0 16v. It isn't stock.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hayırlısı olsun.
    bizde nisan ayında 3008 1.6 eat8 180 hp araç aldık.
    pandemi dönemi nedeniyle tr talebi fazla olduğu için italya, rusya Balkanlardaki araçları psa türkiye talep edecek demişlerdi.

kazasız belasız ailecek sağlıklı iyi günlerde kullanın

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hayırlı olsun abi güle güle kullan rengi çok hoş
    99' 206 XS Black [Sold]
    06' 1.5 DCi Clio III Grey
    [Sold]

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TLH Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güle güle kullan Emre abi hayırlı olsun, maşallah. Kazasız belasız...

Cayennenin üstüne daha çadır atacaktık, hızlı oldu
    Sağlık olsun, zaten bu da çok uzun süre durmaz, yerine gelene ilerde inşallah atarız be

Alıntı Schumi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peugeot güzeldir güzel. İyi tercih olmuş ama Porsche'den sonra biraz garip gelmiş olabilir. Güle güle kullanın.
    Çok teşekkür ederim. Porsche'den sonra boyut olarak tabi ufak geldi, ancak teknolojik olarak baya uzay çağına geçtim diyebilirim

Alıntı bilalMW Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2008 kara borsa oldu şuan. Bayiiler araç yok diyor ama 0 km galeride renk renk donanım donanım var bu ara. Crossover konusunda psa ciddi bir çalışma yapıyor ve örnekleri kalitesi orada. Kazasız belasız güle güle kullanın. EAT8 çok başarılı bir makine psa raflarında hangi motorla kombinlense çok verimli hale geliyor o ünite. thanks AISIN. (:
    EAT8 için başarılı deniyor ama ben biraz sarstınılı buldum açıkçası. Özellikle dur kalk sırasında. Onun dışında sürüşte oldukça keyifli En azından Japon, sorunsuz

Alıntı Ssamet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı uğurlu olsun abi. Çok güzel tercih gerçekten.Maraştan alsan bi dondurma yerdik ama kısmet değilmiş
    Valla kısmet Sametim, 130'luk alacaktım oraya gelseydim, daha iyisi nasipmiş Seni bekleriz buralara

Alıntı Aktaş61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maşallah gerçekten yeni peugeot serilerinin çizgileri çok güzel. kazasız belasız günlerde kullanın
    Teşekkür ederim, daha iyileri sizlere nasip olsun. İnşallah çizgileri gibi mekaniği de düzelmiştir

Alıntı Ormanci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok sevdiğim güzel bir alet, güle güle kullanın hayırlı olsun...
    Teşekkür ediyorum

Alıntı BARR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun güle güle kullan mantıklı bir seçim.

Ben de bir ara düşündüm sınıfına göre çok mantıklı bir araç.
    Teşekkür ederim, senin A3 kıvamında, rengiyle doluluğu ile güzel gerçekten, mantıklı oldu

Alıntı Ferhat_V Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun keyifli günlerde kullan.
    Teşekkür ederim sağolun

Alıntı By_Engin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun, güle güle kullan. Bende almayı düşünüyorum sıfır, bayilerde yok gelirse tabi. Yakıt tüketimi nasıl bilgi verebilir misin? GT görünmüyor, GT-Line 130HP sanırım.
    130 hp'liğe göre biraz daha fazla yakıyor. Fabrika verileri abuk derecede düşük nedense o verileri hiç görmedim daha ancak 1500 km'de tabi şu an, ilerleyen dönemlerde ne olur bilemem. Uzun yolda ortalama 120-130 sabit 7.3 lt ile geldim. Yazlıkta sağa sola giderken 7.5-8.0 gösteriyor şu an. Fabrika verisi uzunda 5.0 şehir içi 5.4 lt.

Alıntı janet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hayırlısı olsun.
    bizde nisan ayında 3008 1.6 eat8 180 hp araç aldık.
    pandemi dönemi nedeniyle tr talebi fazla olduğu için italya, rusya Balkanlardaki araçları psa türkiye talep edecek demişlerdi.
    kazasız belasız ailecek sağlıklı iyi günlerde kullanın
    Size de hayırlı uğurlu olsun. Senelerdir 3008 isterim, makyaj geleceği için 3008 almak istemedim, belki bir sonraki aracımız olur

Alıntı samet59 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun abi güle güle kullan rengi çok hoş
    Teşekkür ederim kardeşim ^^

zOnstyLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kazasız belasız cok guzel tasarladılar bunu donanım olarakta tatmin ediyor. Massallah.

drago - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    43 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ha gayret 3008 olmuş, Hatta 2008 daha yakışıklı geliyor bana

Bu arada, ekran gördüğüm kadarıyla maalesef 3008deki ile aynı.

Güneşi karşıdan alıp ekran ısındığından mıdır, birkaç ay önce İstanbul İzmir dönüşünde ekran gitti, öyle olunca klimayı da kapatamamıştım. Birkaç kez stop edip çalıştırdım ama düzelmemişti.

Hava karardı, 45 dakika mola sonrasında ekran da kendine gelmişti.

Kazasız cezasız arızasız ağız tadıyla binersiniz inşallah

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı drago Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ha gayret 3008 olmuş, Hatta 2008 daha yakışıklı geliyor bana

Bu arada, ekran gördüğüm kadarıyla maalesef 3008deki ile aynı.

Güneşi karşıdan alıp ekran ısındığından mıdır, birkaç ay önce İstanbul İzmir dönüşünde ekran gitti, öyle olunca klimayı da kapatamamıştım. Birkaç kez stop edip çalıştırdım ama düzelmemişti.

Hava karardı, 45 dakika mola sonrasında ekran da kendine gelmişti.

Kazasız cezasız arızasız ağız tadıyla binersiniz inşallah
    Evet ekranda böyle abeslikler var, bende de 3 saatlik yolculukta 2 defa dondu ancak kendini resetleyip düzeldi. Reset sırasında ne klima ne de başka birşey calısmıyor çok kötü bu yönden.

Alıntı zOnstyLe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kazasız belasız cok guzel tasarladılar bunu donanım olarakta tatmin ediyor. Massallah.
    Teşekkür ediyorum sağolun

Mutu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kazasız belasız sürüşler, güzel günlerde kullanın.
    Instagram: mutusgarage

Emre-Dylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok güzel bir araç, gri renk cam tavanlı baktım bulamadım. Birde her iki haftada bir 5k TL üzerine koyması, bayilerin yok çekmesinden(ötv indirimli alacağım) dolayı peşini bıraktığım bir araç. Maşallah çok güzel tercih olmuş.
    AC/DC Back In Black
    1968 Mercury Cougar GT-E 427 390Hp

burcinkarabacak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah güzel günlerde kullanın. ABC ankara peugeot bayisinin 39040392 defa aradığı araba ayıp olmsın diye gidip baktık gerçekten donanımları çok güzel.

saygılarımla
    Punto Evo Mjet - ANKARA (Sold)
    Bravo 1.6 120Hp Sport Style Dua.(Sold)
    Passat Variant 16 1.6 TDI DSG Highline...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler