User Tag List

9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: Yeni aracım insignia 1.6t

c20let - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Yeni aracım insignia 1.6t

407'yi sattıktan sonra evide satıp yeni ev almaya niyetlendim ev satılmayınca gittim insignia aldım bu seferde ev satıldı belki bunu da satmam gerekecek istediğim ev satılmazsa.

Araba 1.6t 180 hp cosmo donanım. 115 binde henüz. Kazamız belamız yok. 180 hp gibi gitmiyor kendileri

sweap07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hayırlı olsun kazasız belasız kullanın.Yakıt durumu nedir ? pek iç açıcı durmuyor

220T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Güle güle kullanın.Cosmo donanım tam olarak ne sunuyor?Ben de alacağım galiba da öğreneyim diyorum.Süspansiyon kontrolü vardı sanırım en belirgin özellik.
    Modifiye parayla yapılır ama parayla yaptırılmaz.

onurc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    biz 2011 de 0 aldık, hala kullanıyoruz aile aracı olarak. yakıt kimse burada valla az yakıyor demesin , istediginiz kadar kasın bi süre 8-9 gidiyor sonra 11-12 ac açık. gidişini hiç yabana atmayalım ama o cüsseye ve ecotec motoruda baz alırsak son derece güzel, 0-100 8,9 sn fabrıka verisi bence fena degil (: uzunda cok keyiflidir şiddetle tavsiye ederim. Yürüsün istiyorsanızda gaz pedalını kırana kadar basmanız lazım kombin çok güzel ama içi keşke siyah olsaymış. Maşallah kazasız belasız

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı sweap07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun kazasız belasız kullanın.Yakıt durumu nedir ? pek iç açıcı durmuyor
    Uzun yolda 9 lt ortalama yaktı ama sürekli yüksek hızlarda geldim. Şehir içi 11-12 yakacak gibi hissettiriyor henüz 1 haftadır kullanıyorum.

Alıntı 220T Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güle güle kullanın.Cosmo donanım tam olarak ne sunuyor?Ben de alacağım galiba da öğreneyim diyorum.Süspansiyon kontrolü vardı sanırım en belirgin özellik.
    Adaptif süspansiyon yok benim aracımda 1.6t'larda 1-2 ilanda görmüştüm ama pek yaygın değil sanırım. İnanın donanım konusunda bende çok hakim değilim. Cosmo olup AFL+ far olmayanlar var dvd 800 navigasyonu olmayan var çözemedim tam.

Alıntı onurc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    biz 2011 de 0 aldık, hala kullanıyoruz aile aracı olarak. yakıt kimse burada valla az yakıyor demesin , istediginiz kadar kasın bi süre 8-9 gidiyor sonra 11-12 ac açık. gidişini hiç yabana atmayalım ama o cüsseye ve ecotec motoruda baz alırsak son derece güzel, 0-100 8,9 sn fabrıka verisi bence fena degil (: uzunda cok keyiflidir şiddetle tavsiye ederim. Yürüsün istiyorsanızda gaz pedalını kırana kadar basmanız lazım kombin çok güzel ama içi keşke siyah olsaymış. Maşallah kazasız belasız
    Gidişi kötü değil ama yüksek hızlarda daha başarılı gibi ara hızlanmalarda hantal kalıyor yada dizelin yüksek torkuna alıştığımdan öyle hissediyorum belkide. Pek pedala nazik davranan biri değilim 11lt civarlarında yakacak gibi duruyor.

KaraniC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2010 yılında babam sıfır almıştı edition elegance olanını. Çok güzel arabadır, premium hissiyatını fazlasıyla hissettirir. Lpg siz binilmeye pek müsait değil, zira ankara içi 14 lt/100 km değerleriyle geziyorduk kesinlikle parasını fazlasıyla hak eden nadir arabalardandır, hayırlı olsun kazasız belasız

Slmcnsl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Özellikle kahverengi gögüs rengini çok beğendim. elit durmuş.

kazasız belasız inşallah..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hayırlı olsun sw sini alıp kullanmak istiyoruz ama elektriksel arızalar ve yakıt biraz korkutuyor açıkcası
    Memuration

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Slmcnsl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Özellikle kahverengi gögüs rengini çok beğendim. elit durmuş.

kazasız belasız inşallah..
    Başta siyah olmadığına üzülmüştüm ama kullandıkça bende sevmeye başladım kahverengi olmasını.
    Alıntı orkuteren Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun sw sini alıp kullanmak istiyoruz ama elektriksel arızalar ve yakıt biraz korkutuyor açıkcası
    Yakıt Passat’lara göre 2-3 lt daha yüksek. Şehir içi 10-12 lt aralığında yakacak gibi duruyor.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler