User Tag List

Sayfa 2/5 İlkİlk 1234 ... SonSon
83 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: Punto 06 T-JET

R.I.P - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    T-jetlerde parçalar aynı mı bilmiyorum ama corsa d-punto yürüyenleri aynıydı ben de corsada 5cm h&r ile yılda bir z rotları ve amortisör takozları bitiriyordum.
    göze güzel geliyor keyifle uzun yıllar binin

Yiğit G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Güle güle kullanın içimde uhde kalan bir araç. 2010 yılında evo modeli çıkmıştı, normalde punto pek sevmem ama hem makyajlı hemde içi çok güzeldi, gerçekten mest etmişti beni.. (o yıla göre)

start stop falan vardı.. Fiyatı da çok uygundu 20.000 civarı idi tl sanırım. göztepe mi acıbadem mi E5 civarı satış yeri vardı almaya gittim tek kapı siyah yoktu, showroom da beyaz vardı sanırsam ya onu alıcaksınız ya da bekleyeceksiniz dediler. Karar veremedim o sırada uygun fiyata ev buldum. Evi alınca arabayı alamadım tabi içime oturmuştu. Hala o bayiye gittiğim günkü heyecanı unutmam. Güle güle kullanın
    Rotary.. because we dont need many liters to kick u'r ass..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    fazla mesaj---
    Konu Yiğit G. tarafından (17-08-2020 Saat 15:05 ) değiştirilmiştir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    fazla mesaj---

Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    fazla mesaj---

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı burcinkarabacak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eski bir puntocu olarak hala yolda görünce baktığım bir araçtır. kazasız belasız güzel günlerde kullanmanız dileğiyle

saygılar
    Çok teşekkür ederim.

Alıntı marikan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun. Maşallah. Ömer’den mi aldınız aracı? Ömer diye bir arkadaşta idi araç.
    Çok teşekkür ederim. Yok ben Eskişehir'den Erkan diye bir arkadaştan aldım. Daha önceki sahibi olabilir belki kendisi.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı burcinkarabacak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eski bir puntocu olarak hala yolda görünce baktığım bir araçtır. kazasız belasız güzel günlerde kullanmanız dileğiyle

saygılar
    Çok teşekkür ederim.

Alıntı marikan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun. Maşallah. Ömer’den mi aldınız aracı? Ömer diye bir arkadaşta idi araç.
    Çok teşekkür ederim. Yok ben Eskişehir'den Erkan diye bir arkadaştan aldım, daha önceki sahibi olabilir belki kendisi.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hayırlı olsun. Maşallah yakışıklı araç. Focus'u almaya almadan önce niyetim b hb di, Punto,207 vs çok baktım ama çocuklu aile olunca bagaj ve iç genişlik nedeniyle c sedan a yöneldim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hayırlı olsun. Maşallah yakışıklı araç. Focus'u almaya almadan önce niyetim b hb di, Punto,207 vs çok baktım ama çocuklu aile olunca bagaj ve iç genişlik nedeniyle c sedan a yöneldim ...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    beyler forumda sorun olduğu için yukarıda ki mesajlarım 50 kere gitmiş.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı R.I.P Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    T-jetlerde parçalar aynı mı bilmiyorum ama corsa d-punto yürüyenleri aynıydı ben de corsada 5cm h&r ile yılda bir z rotları ve amortisör takozları bitiriyordum.
    göze güzel geliyor keyifle uzun yıllar binin
    Teşekkür ederim. Evet Corsa D ile puntonun yürüyende bir çok parçası ortak. Benimde amortisör takozlarım biraz ses yapmaya başladı açıkçası, bakalım 3cm yaya geçeceğim gibi duruyor. Fotoğraflardaki OPC'de de 5cm yay var, geçtiğimiz hafta rulmanları değiştirmek zorunda kaldık, vurmaktan dağıldı rulmanlar.

Alıntı Yiğit G. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güle güle kullanın içimde uhde kalan bir araç. 2010 yılında evo modeli çıkmıştı, normalde punto pek sevmem ama hem makyajlı hemde içi çok güzeldi, gerçekten mest etmişti beni.. (o yıla göre)

start stop falan vardı.. Fiyatı da çok uygundu 20.000 civarı idi tl sanırım. göztepe mi acıbadem mi E5 civarı satış yeri vardı almaya gittim tek kapı siyah yoktu, showroom da beyaz vardı sanırsam ya onu alıcaksınız ya da bekleyeceksiniz dediler. Karar veremedim o sırada uygun fiyata ev buldum. Evi alınca arabayı alamadım tabi içime oturmuştu. Hala o bayiye gittiğim günkü heyecanı unutmam. Güle güle kullanın
    Çok teşekkür ederim, Punto'nun 3 kapılısı gerçekten güzel bir tasarıma sahip. O dönemlerdeki fiyatları duyunca bir garip geldi, Şimdi o fiyata sıfır arabayı bırakın, 1990 model araba alınamıyor

Alıntı oguzhandincel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun. Maşallah yakışıklı araç. Focus'u almaya almadan önce niyetim b hb di, Punto,207 vs çok baktım ama çocuklu aile olunca bagaj ve iç genişlik nedeniyle c sedan a yöneldim ...
    Teşekkür ederim, bagaj ve iç genişlik diyince zaten b hb eleniyor (:. Benim b hb sevme nedenim hafif oldukları için hem daha iyi gidiyorlar hem de daha keyifli oluyorlar. Bu arada size de hayırlı olsun güle güle kullanmanız dileğiyle (:

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Küçük bir güncelleme yapayım, aracı bugün servisten teslim aldım. Toplu olarak bir kaç büyük iş birden yapıldığı için bir süre akıntı sızıntı, kötü bir ses ya da bir sorun var mı diye takip edeceğim, genelde bu tarz toplu işlerde özenmeden yapılan bir yer çıkabiliyor. Onun dışında Fiat servisleri hakkında kısa bir değerlendirme yapmak gerekirse; Fiyat olarak bence sanayiye göre çok yüksek değil, işçilik ve parça garantisini düşündüğümüzde bence makul bile sayılır. Araç 2 hafta serviste kaldı, bu sürecin büyük çoğunluğu parça beklemek ile geçti ki bence en zayıf noktaları burası, tedarikler uzun sürüyor. Fakat bu süreç içerisinde ikame araç tahsis ettiler, bu sebeple fazla beklemenin bir mağduriyeti olmadı. Son olarak servis çalışanları yapıcı bir tavırdaydı, depo takılması vs konusunda da çok yardımcı oldular. Genel anlamda servislerin belirli bir kalitede ve fiyat performans olarak uygun olduğunu söyleyebilirim.

Servisten arabayı çıkartır çıkartmaz hemen benzinliğe koştum, aracı ilk aldığımda depo sorunlu olduğu için depoyu dolduramamıştım içimde kalmıştı. Bugün hemen benzinliğe gidip anahtarı uzattım gönül rahatlığıyla dedim ki " Fulle "...

Şaka bir yana depo sorununu çözmüş olmak içimi çok rahatlattı, artık gönül rahatlığıyla araca binebileceğim. Bir müsait olduğum zamanda da kolları sıvayıp solan farları eski haline getirerek dış görünüşteki eksikleri ufaktan toplamaya başlayacağım.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Keyifli araba kazasız belasız
    06 SS 0006

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CelalMrz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Keyifli araba kazasız belasız
    Çok teşekkür ederim, herkese kazasız belasız sürüşler dilerim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu yüzden direkt servise yönlendirdim seni,tahmin ediyorum volan'dan bekledin keşki alo deseydin onuda çözerdim sana
    yay konusunda valla ben 2 senedir ultraracing kullanıyorum tam kıvamında düştü vurma sekme zıplama olmadan kullanıyorum fiyatlarıda makul düzeylerde ve ( mareanın z rotlarını takarsan punto'dan kısa bunlar güzel sonuç alırsın ),orjinal yay hiç arama bendekiler annem tarafından çöpe konmasaydı gönderirdim
    Konu MURAT_HLX tarafından (19-08-2020 Saat 00:04 ) değiştirilmiştir.

dkaya87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    maşallah güzel araç, yükleme konusunda da tjet motorlar çok başarılı. yunanistan'da özellikle çok güzel projeler yapılıyor. keyiflie kullanın.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MURAT_HLX Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu yüzden direkt servise yönlendirdim seni,tahmin ediyorum volan'dan bekledin keşki alo deseydin onuda çözerdim sana
    yay konusunda valla ben 2 senedir ultraracing kullanıyorum tam kıvamında düştü vurma sekme zıplama olmadan kullanıyorum fiyatlarıda makul düzeylerde ve ( mareanın z rotlarını takarsan punto'dan kısa bunlar güzel sonuç alırsın ),orjinal yay hiç arama bendekiler annem tarafından çöpe konmasaydı gönderirdim
    Eyvallah abi teşekür ederim tekrardan, dediğin gibi volan yüzünden bekledik en çok ama çözüldü güzel bir şekilde. Dediğin yaylara bakayım bir abi.

Alıntı dkaya87 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maşallah güzel araç, yükleme konusunda da tjet motorlar çok başarılı. yunanistan'da özellikle çok güzel projeler yapılıyor. keyiflie kullanın.
    Teşekkür ederim, evet t-jet i araştırana kadar yunanlıların modifiye işinde iyi olduklarını bilmiyordum açıkçası, güzel projeler yapıyorlarmış gerçekten.

muratburunce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hayılrı olsun beklediğinize deymiş güzel bir araç almışsınız güzel günlerde kullanın
    •06 E 6577 - MAT BRAVO • / •06 ZOF 96 - CORSA GSİ • / •06 ZUZ 87 - 1.6 İES • / •06 JR 124 - F7R • / • 35 CSE 57 - İNTEGRA • / • 42 CNE 94 - VW Polo • / •34 ZR 3191 - Seat Cordoba •

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı muratburunce Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hayılrı olsun beklediğinize deymiş güzel bir araç almışsınız güzel günlerde kullanın
    Çok teşekkür ederim.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler