User Tag List

Sayfa 4/7 İlkİlk ... 23456 ... SonSon
132 sonuçtan 58 ile 76 arası

Konu: 98' Mazda Lantis 323F

Slmcnsl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İçi tertemiz hocam maşallah.
    jant konusunda hatırlayamadım , o yıllarda hep kapak mıydı bunlar? Yani Lantislerin oem jantı yok mu acaba? yaşı olan araçlara bence en çok , dönemini yansıtan oem jantlar yakışıyor.
    tekrar kazasız belasız..

painkller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    lantisi ben bizim nx couplere çok benzetiyorum. Nxler sportcoupeyken bu arabanında hatları hiç 4 kapı gibi durmuyor. MaşAllah içi de dışı da enfes duruyor, kazasız belasız.

benimde gözümü pleksiler tırmaladı. Tanınmış mazda servislerinin plakalık tasarımı nasıl acaba? onlarla bir harmanlama yapılabilir mi diye düşündüm.
    TR - B13

Seven7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah paçalıklıklar yakışmış. Ama ilk sayfada beklentiyi yükselttin her güncellemede spoiler arıyor gözüm.

Ssamet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gelişmeleri merakla beklemekteyiz.Eski ve temize , bakımlıya ilgimiz sonsuz.
    -2006 Kia Cerato 1.5 Crdi- Oem Hybrid / Kat-Egr Off

ahmetakbayir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    jant olarak 17'' rpf 40 yanakla efsane durur
    90's

CabrioMan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Slmcnsl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İçi tertemiz hocam maşallah.
    jant konusunda hatırlayamadım , o yıllarda hep kapak mıydı bunlar? Yani Lantislerin oem jantı yok mu acaba? yaşı olan araçlara bence en çok , dönemini yansıtan oem jantlar yakışıyor.
    tekrar kazasız belasız..
    Ülkemize giriş yapan tüm Lantisler sıfırdan bu yana kapak jant (familia) jantı ile giriş yaptı malesef. Sadece döneminde opsiyon olarak görseldeki jant kullanıldı ancak Türkiye'de hiç örneğine rastlamadım. Güzel dilekleriniz için teşekkür ederim.

Alıntı painkller Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    lantisi ben bizim nx couplere çok benzetiyorum. Nxler sportcoupeyken bu arabanında hatları hiç 4 kapı gibi durmuyor. MaşAllah içi de dışı da enfes duruyor, kazasız belasız.

benimde gözümü pleksiler tırmaladı. Tanınmış mazda servislerinin plakalık tasarımı nasıl acaba? onlarla bir harmanlama yapılabilir mi diye düşündüm.
    Çok teşekkür ederim güzel dilekleriniz için. Plakalıkları çok sevdiğim bir arkadaşım araba hediyesi olarak aldı. Bu yüzden taktım. Bahsettiğiniz gibi orijinal servis plakalıkları için bir ara Mazda firmasına uğrayacağım. Kare plakalık da ellerinde muhtemelen vardır. Yeni 3 kasaların ön tarafı kare plaka olmak zorunda çünkü. Tavsiyeleriniz aklımda, uyacağım.

Alıntı Seven7 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah paçalıklıklar yakışmış. Ama ilk sayfada beklentiyi yükselttin her güncellemede spoiler arıyor gözüm.
    Hahahaha çok teşekkür ederim hocam. Spoiler işi şu anlık finansal özgürlüğümü ciddi anlamda etkileyecek çünkü Malezyalı eleman kargo hariç 300$ gibi bir fiyat söyledi. Ama eninde sonunda yapacağım bu değişikliği, beklemede kalın.

Alıntı Ssamet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gelişmeleri merakla beklemekteyiz.Eski ve temize , bakımlıya ilgimiz sonsuz.
    Çok teşekkür ederim ilginize. Beğenmenize çok sevindim hocam.

Alıntı ahmetakbayir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    jant olarak 17'' rpf 40 yanakla efsane durur
    İbrahim Tatlıses - Ah Keşkem - çok güzel bir kombin zaten enkei'den başka bir şey takmayı düşünmüyorum ancak zaten jantları mecburen replika almak zorundayım maliyetten ötürü. Bir de 17 alırsam ön takımı iyice bozacak. Onun yerine 16/50 yanak enkei ve tatlı bir basma işleminden sonra tatminkar bir görüntüye kavuşur diye düşünüyorum.
    Konu CabrioMan tarafından (10-02-2021 Saat 08:08 ) değiştirilmiştir.
    @kilicworkss

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mini günce,

İç bölümünde karanlıktan şikayet ettiğim için gözü çok yormayan loş bir led montajı yaptırdım. Bayağı ferahlattı içini.

@kilicworkss

muratburunce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CabrioMan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mini günce,

İç bölümünde karanlıktan şikayet ettiğim için gözü çok yormayan loş bir led montajı yaptırdım. Bayağı ferahlattı içini.

şu ayak aydınlatma olayı çok zor birşey değil sanırım benimde kendim yapasım var cesaret edip girişmem lazım çok güzel duruyor
    •06 E 6577 - MAT BRAVO • / •06 ZOF 96 - CORSA GSİ • / •06 ZUZ 87 - 1.6 İES • / •06 JR 124 - F7R • / • 35 CSE 57 - İNTEGRA • / • 42 CNE 94 - VW Polo • / •34 ZR 3191 - Seat Cordoba •

Shirb13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah hocam allah nazardan saklasın.
    Sel Gider Kumu Kalır.
    Instagram: SrtGaraj282
    2016 Hyundai i20 Style Pan 1.4 Crdi
    2017 Seat Leon Fr Desire Red 1.4 TSI 150 HP W/O ACT

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı muratburunce Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şu ayak aydınlatma olayı çok zor birşey değil sanırım benimde kendim yapasım var cesaret edip girişmem lazım çok güzel duruyor
    Bunun bir kaç çeşiti var hocam sizi biraz aydınlatayım,
    Parmak led ve normal çiğ led takanlar var. Ben parmak led taktırdım, ledlerin üstünde pleksiden bir cam var ve loş ışık yaymasını sağlıyor. Bundan taktırın mutlaka. Önlere taktırdım ben sadece ve parklara bağlattım. Kablo vs kesmeden şase de yapmaması için bir sistem uyguladılar ama inanın anlamadım. 60 TL para verdim işçilik dahil. Benim pek elektriksel konularda bir bilgim olmadığı için ben yaptırmayı tercih etmiştim. Öneririm.

Alıntı Shirb13 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah hocam allah nazardan saklasın.
    Çok teşekkür ederim Allah razı olsun
    @kilicworkss

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CabrioMan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bunun bir kaç çeşiti var hocam sizi biraz aydınlatayım,
    Parmak led ve normal çiğ led takanlar var. Ben parmak led taktırdım, ledlerin üstünde pleksiden bir cam var ve loş ışık yaymasını sağlıyor. Bundan taktırın mutlaka. Önlere taktırdım ben sadece ve parklara bağlattım. Kablo vs kesmeden şase de yapmaması için bir sistem uyguladılar ama inanın anlamadım. 60 TL para verdim işçilik dahil. Benim pek elektriksel konularda bir bilgim olmadığı için ben yaptırmayı tercih etmiştim. Öneririm.

Çok teşekkür ederim Allah razı olsun
    anladım hocam teşekkür ederim eski aracımda arkadaşım vardı anlayan aynı dediğiniz ledlerden almıştım ön arka komple yapmıştık basit bir işlem gibi duruyordu tavan lambasından almıştık biz elektriği kapıları açınca yanıyordu sadece
    •06 E 6577 - MAT BRAVO • / •06 ZOF 96 - CORSA GSİ • / •06 ZUZ 87 - 1.6 İES • / •06 JR 124 - F7R • / • 35 CSE 57 - İNTEGRA • / • 42 CNE 94 - VW Polo • / •34 ZR 3191 - Seat Cordoba •

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Güneşi gören bir adet Ankaralı ne yapar?

@kilicworkss

halili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı muratburunce Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Hiç korkulacak bir sey değil.Modül mercek led alıp tavandaki lambaya tek kablo ile hallettim.Parça sadece kapı fitilini açıp arkasına sıkıştırdım.Lambanında arkasından aldım.hem kapı açılınca hemde içerden yanıyor.

http://<a href="https://hizliresim.c...&#91;/img]</a>

halili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    foto çıkmadı
    [IMG][/IMG]

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı halili Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    foto çıkmadı
    [IMG][/IMG]
    Çok hoş olmuş ben biraz loş yanması için farklı bi led gösterdiler onu aldım. Çok fazla çiğ yanması benim için dezavantaj. Çünkü sürekli açık gidiyorum parklara bağlattım ben.
    @kilicworkss

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ay sonu 20 gün sürecek bir boya işlemine adım atıyoruz. Süreci sizlere aktaracağım. Bonus;

Bunta reis ve BD'
    @kilicworkss

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ledli aydınlatmamdan hiç memnun değildim. Yağmurlu ya da çok karanlık bir ortamda hiçbir işlevi yoktu. Retro bir görüntü olsun ve normal halojenden birazcık daha uzak olsun diye "Photon Extreme Yellow" modelini aldım. Çok bir beklentim yoktu hatta ben normal halojenden biraz daha sarı gelir diye ummuştum ama sonuç beni çok şaşırttı. Görüntüden gayet memnunum, arabanın dış ışık kombinasyonunu tamamlamış sayıldım. Bir de aracın rengi ile uyumlu olduğunu düşünüyorum. Far ayarımız kaldı, sol sağa göre biraz daha yere doğru yanıyor. O işi de 8'lik lokma takımı ile halledeceğiz İnşallah.

Edit: Aracımın kronik sorunu aydınlatma problemi olduğu için limon sarısı ampuller normalinden daha düşük yanıyor. Bir de mercekli olduğu için biraz ışığı kırıyor yani tam performansıyla yanmıyor. Bu yüzden polisle ya da karşıdan gelen yolcu ile bir problem yaşayacağımı sanmıyorum. Muayeneden geçmeyecek sanırım, muayene zamanı halojenleri takarız.

Konu CabrioMan tarafından (05-04-2021 Saat 08:46 ) değiştirilmiştir.
    @kilicworkss

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Jantlarımı şimdilik değiştiremediğim için boyatmaya karar verdim. Bayrama doğru da arabayı boyaya vereceğim, biraz açıldı araba jant boyasından sonra.

@kilicworkss

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    aynen jant rengi çok boğuyormuş aracı rengi açılınca biraz daha eli yüzü açılmış aracın

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler