User Tag List

2 sonuçtan 1 ile 2 arası

Konu: Focus 2.5 adam etme çalışmaları

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Focus 2.5 adam etme çalışmaları

Merhaba, 2011 model Focus 2.5 titanium 1.6 tdci sahibiyim. Arabamı satacaktım fakat bir üst kasa çok pahalı. Ben de elimde ki arabayı en iyi hale getirmeye karar verdim. Araba bu zamana kadar çok bakımsız kaldı.

Adım adım yapacağım onarımları ve modfiyeleri buradan paylaşacağım. Aracın ilk aldığımız zamanlarda ki fotoğrafı ekliyorum. Fotografta iyi çıkmış fakat gerçek pekte öyle değil 🙂 Yaptırdığım işlemlerin oncesini ve sonrasını zaman zaman paylaşacağım.

Aciliyeti olan ilk yapilacaklar:

1: farlar ve stoplar sapsarı halde. Farlar da güneş yanıkları gibi seyler de var. Buyük ihtimalle temizlenmez camlar değişecek.

2: ön tampon altımda ve bagaj üstünde ufak göçük var. Boyasız yapılir mı bakacağız.

3: Sağ ön podye de ufak ezik varmış. Araç ta hafif sola çekme var. Podye ye baktiracağım. Belki de rot ayarı bozuktur bilmiyorum.

4: Derin çizikler var onlara bakılacak.

5: Anten kopmuş.

İlk etap ta yaptırmak istediğim modifiyeler:

1: Angel eyes far takılacak.

2: 17 inch orjinal Ford jant takılacak.

3: Teyp e bluetooth taktıracağım.

Sizin modifiye önerilerinize de açığım. Araca ne yakışır? Çocukken yapıştırdığım çıkartmaları sökeceğim 🙂

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Edit:

Araca bluetooth kiti bağlandı. Kit kontağa bağlandı şimdilik gayet iyi. Yer EminSound esenler. Fiyat 500 TL. Kit ile ilgili bir sorum olacak. Ses açma kapama işlemini direksiyon veya teyp ten yapabiliyoruz fakat müzik degistirmeyi bulamadım. Şuan da sadece telefon ve kit in düğmesinden yapabiliyorum. Bir bilen yardımcı olursa sevinirim. Teyp ileri tuşundan müzik değişmiyor.

Ayrıca koltuk kılıfı siparişi verdim. Geldikten sonra uygulanmış halini paylaşacağım. Fotoğrafı bırakıyorum. Marka Panda oto, fiyat 2.050 TL.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler