User Tag List

Sayfa 1/2 12 SonSon
27 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: Tarzimi yansitmaya çaliştiğim araçlar

prodorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Tarzimi yansitmaya çaliştiğim araçlar

Uzun süre otomobil firmalarında yönetici olarak çalıştıktan sonra Çanakkale'de kendi otomobil firmamı kurma kararı aldım.
    hedefim genellikle düşük km orta ve üst grupta araçlar satmaktı ve o doğrultu da ilerliyorum fakat,
    Otomobil piyasasında herkesin al sat işine yönelmesi nedeniyle
    bende artık araçları kendi zevkime göre kişiselleştirip satmaya karar verdim.
    bundan sonra araçlarımı bu konu altında paylaşmaya çalışacağım.
    bunu asla bir reklam unsuru olarak düşünmüyorum fakat forum yöneticileri uygun görmezse saygı da duyarım.
    ilk olarak son yaptığım audi a3 sedan araç ile başlayalım.
    2016 model 1,6 tdi sportline makyajlı kasa olarak bilinmekte çok fazla bulunmayan kosmosblua koda sahip mavi ve yeşil arasında bir renk
    hep yurtdışında görüp uygulamayı istediğim 19 inç bbs speedline janlar uyguladık ve spor yay kullandık. ön panjur ve arka difüzör piano black boyandı.
    herkesin daha iyilerine sahip olmanızı dilerim.

PROJE DEĞİŞİKLİĞİ NEDENİYLE SATILIKTIR

Ormanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hayırlı olsun, hocam bu olay da güzel, benim hoşuma gidiyor.

Bir arkadaşa zamanında C coupe bakarken böyle bir "yapılmış" araç göstermiştim. Beğenmiş ama almamıştı, pahalı geldi falan filan.

Yanlış hatırlamıyorsam Paşaoğlu otomotiv miydi, onlar da böyle bişeyler yapıyorlar, araçların "albenisi"ni artırıp fiyatları da buna göre ayarlayıp satmaya çalışıyorlardı, ancak araçların durumlarını bilemiyorum tabi. "Ufak" dokunuşlar ile cazip hale getirmek güzel tabi. Hayırlısı olsun tekrardan. Su saçma ortamda güzel iş yaparsınız inşallah.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ormanci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun, hocam bu olay da güzel, benim hoşuma gidiyor.

Bir arkadaşa zamanında C coupe bakarken böyle bir "yapılmış" araç göstermiştim. Beğenmiş ama almamıştı, pahalı geldi falan filan.

Yanlış hatırlamıyorsam Paşaoğlu otomotiv miydi, onlar da böyle bişeyler yapıyorlar, araçların "albenisi"ni artırıp fiyatları da buna göre ayarlayıp satmaya çalışıyorlardı, ancak araçların durumlarını bilemiyorum tabi. "Ufak" dokunuşlar ile cazip hale getirmek güzel tabi. Hayırlısı olsun tekrardan. Su saçma ortamda güzel iş yaparsınız inşallah.
    Teşekkür ederim titiz olmaya çalışıyorum araçları seçerken. elimden geldiğince fiyatlarıda mantıklı seviyede tutmaya çalışacağım
    satış konusunda şu an bir problem yok insanlar yavaş tanıyor...

muratburunce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hayırlı olsun böye bir düşünce tarzı ile iş yapmanız çok güzel bir fikir genelde galeri tarzı yerlerde bu tarz işlem yapınca yıkadğı bezin bile fiyatını yazıp satmaya çalışıyorlar sizin makul seviyede tutmanız artı bir durum olmuş inşallah gönlünüze göre olur
    •06 E 6577 - MAT BRAVO • / •06 ZOF 96 - CORSA GSİ • / •06 ZUZ 87 - 1.6 İES • / •06 JR 124 - F7R • / • 35 CSE 57 - İNTEGRA • / • 42 CNE 94 - VW Polo • / •34 ZR 3191 - Seat Cordoba •

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı muratburunce Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun böye bir düşünce tarzı ile iş yapmanız çok güzel bir fikir genelde galeri tarzı yerlerde bu tarz işlem yapınca yıkadğı bezin bile fiyatını yazıp satmaya çalışıyorlar sizin makul seviyede tutmanız artı bir durum olmuş inşallah gönlünüze göre olur
    TEŞEKKÜR EDERİM
    Elimden geldiğince araç alacak olan arkadaşlara destek olmaya çalışıyorum umarım iyi süreç bizi bekliyor olacaktır. birde bu tarz işlemler yaparak kendi zevkimi yansıtıyorum bu daha mutluluk verici

TolgaKaraman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah kazasız belasız kullanman dileğiyle
    2000 E39 530d Sedan

muratburunce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı prodorian Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    TEŞEKKÜR EDERİM
    Elimden geldiğince araç alacak olan arkadaşlara destek olmaya çalışıyorum umarım iyi süreç bizi bekliyor olacaktır. birde bu tarz işlemler yaparak kendi zevkimi yansıtıyorum bu daha mutluluk verici
    başarılarınızın devamını diliyorum inşallah bütçe el verir sizden güzel bir araç alıp ticaret yaparım
    •06 E 6577 - MAT BRAVO • / •06 ZOF 96 - CORSA GSİ • / •06 ZUZ 87 - 1.6 İES • / •06 JR 124 - F7R • / • 35 CSE 57 - İNTEGRA • / • 42 CNE 94 - VW Polo • / •34 ZR 3191 - Seat Cordoba •

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hayırlı olsun. Allah utandırmasın.
    Kalite kokusu alıyorum

Richter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Emeğinize sağlık. Fakat bu konuda şöyle düşünüyorum. Bu işlemleri bir galerinin yapması ticari kaygı da beraberinde olduğundan bazen sağlıklı olmuyor veya tercih edilmeyi de engelleyebiliyor. Örnek vermek gerekirse araçtaki jant haliyle replika ve üzerindeki lastikler windforce marka. Spor yaylar ne marka bilmiyorum fakat araca özeldir diye umuyor/tahmin ediyorum. Ben şahsen bu durumdan ötürü tercih etmezdim. Zaten araç renk olarak bir adım önde. Piano black dokunuşlar da çok güzel olmuş. Fakat ondan sonrası riskli noktaya gelebiliyor. Tabi yine bu durum kullanıcının neyi risk olarak görüp görmediğiyle de alakalı. İyi satışlar diliyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Richter Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Emeğinize sağlık. Fakat bu konuda şöyle düşünüyorum. Bu işlemleri bir galerinin yapması ticari kaygı da beraberinde olduğundan bazen sağlıklı olmuyor veya tercih edilmeyi de engelleyebiliyor. Örnek vermek gerekirse araçtaki jant haliyle replika ve üzerindeki lastikler windforce marka. Spor yaylar ne marka bilmiyorum fakat araca özeldir diye umuyor/tahmin ediyorum. Ben şahsen bu durumdan ötürü tercih etmezdim. Zaten araç renk olarak bir adım önde. Piano black dokunuşlar da çok güzel olmuş. Fakat ondan sonrası riskli noktaya gelebiliyor. Tabi yine bu durum kullanıcının neyi risk olarak görüp görmediğiyle de alakalı. İyi satışlar diliyorum.
    Öncelikle merhaba
    Tabii ki ticari kaygılar oluşabiliyor. Aracın üzerinde ki jantlar replika değil orjinal sevdiğim bir arkadaşım kullanıyordu ondan lastikleri ile birlikte aldim. Diğer konuya maliyet konusuna gelirsek tabii ki bunu belirli bir dengede tutmaya çalışıyorum
    Yapılacak işlemler tamamen belirli bir bütçe dahilinde uygulaniyor. Öncelikli olarak araç arayan dostlarımızı görsel olarak etkilemeye çalışıyoruz. Yorumunuz icin teşekkür ederim

CloudGrey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hayırlı olsun öncelikle yeni girişiminiz.

kişiselleştirme beğendirmesi kolay bir iş değil.
    şahsen sanayide büyüdüm , yıllarca araba aldım - sattım , bindim , projelendirdim.
    birinci kuralım "kişiselleştirilmeyen" araç almak.
    ne yazıkki tel maşa iş yapan, yalan atan o kadar kişi varkı...
    5 sayfa mod listesi ile bize araba satan , daha üst kapağı söktüğümüzde "olmayan" parçalar olan arabalar gördü bu gözler...

ama illa ben bu yolda devam edicem diyorsanız , olayın maliyet boyutunu biraz daha kenara bırakıp, kaliteli yapın.
    piayasadakilerden öne çıkın.

şahsen ben 332 bin istenen bu aracın yanına gelip üzerindeki 300 liralık çin malı lastikleri görsem geri dönerim.net.
    yolla tek bağlantı olan lastikten ödün veren daha neyden ödün vermezki diye düşünürüm.

Biraz daha spesifik anlatın.
    ilanda yazan "SPOR SÜSPANSİYON" nedir ?

yaymı ? markası nedir?
    sanayide kesmemi?
    yada gidip oklava gibi KW coilovermi takıldı mesela ?

bence ticarette vitrin herşeydir..
    médiocrité partout

CloudGrey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ayrıca bu olay gerçekten muazzam.
    tebrik ederim.

ŞİRKETİMİZ TARAFINDAN SATIŞI GERÇEKLEŞTİRİLEN HER ARAÇ İÇİN ÇANAKKALE 18 MART ÜNİVERSİTESİNDE ÖĞRENİMİNİ SÜRDÜREN BİR ÖĞRENCİ ARKADAŞIMIZA BİR AYLIK BURS SAĞLANMAKTA ve EĞİTİM HAYATLARINA KÜÇÜK BİR DESTEK SAĞLANMAKTADIR
    médiocrité partout

ahmetakbayir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gayet mantıklı bende sizinle aynı şekilde düşünüyorum kısacası aracı biraz süsleyip satmak bana daha mantıklı geliyor hemde zevkime ve tarzıma göre araçlar binmiş olurum
    90's

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CloudGrey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun öncelikle yeni girişiminiz.

kişiselleştirme beğendirmesi kolay bir iş değil.
    şahsen sanayide büyüdüm , yıllarca araba aldım - sattım , bindim , projelendirdim.
    birinci kuralım "kişiselleştirilmeyen" araç almak.
    ne yazıkki tel maşa iş yapan, yalan atan o kadar kişi varkı...
    5 sayfa mod listesi ile bize araba satan , daha üst kapağı söktüğümüzde "olmayan" parçalar olan arabalar gördü bu gözler...

ama illa ben bu yolda devam edicem diyorsanız , olayın maliyet boyutunu biraz daha kenara bırakıp, kaliteli yapın.
    piayasadakilerden öne çıkın.

şahsen ben 332 bin istenen bu aracın yanına gelip üzerindeki 300 liralık çin malı lastikleri görsem geri dönerim.net.
    yolla tek bağlantı olan lastikten ödün veren daha neyden ödün vermezki diye düşünürüm.

Biraz daha spesifik anlatın.
    ilanda yazan "SPOR SÜSPANSİYON" nedir ?

yaymı ? markası nedir?
    sanayide kesmemi?
    yada gidip oklava gibi KW coilovermi takıldı mesela ?

bence ticarette vitrin herşeydir..
    Yorum için teşekkür ederim.
    standart otomobil konusunda haklısınız sizin tercihiniz bende artık pazar çok daraldığı için bende böyle bir seçime gittim.
    lastikler konusunda da haklısınız aldığımda üzerindeydi eğer lastik alacak olsam kumho tercih ediyorum fiyat performan açısından

diğer telmaşa işlerle ilgili elimden geldiğince kaliteli işler konusunda hem fikirim.
    spor süspansiyon yanlış bir tabir oldu aracın üzerinde ultra racing spor yaylar var.
    kesme biçme işlerine kesinlikle karşıyım.
    daha detaylı anlatmaya çalışacağım tekrar teiekkür ederim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CloudGrey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ayrıca bu olay gerçekten muazzam.
    tebrik ederim.

ŞİRKETİMİZ TARAFINDAN SATIŞI GERÇEKLEŞTİRİLEN HER ARAÇ İÇİN ÇANAKKALE 18 MART ÜNİVERSİTESİNDE ÖĞRENİMİNİ SÜRDÜREN BİR ÖĞRENCİ ARKADAŞIMIZA BİR AYLIK BURS SAĞLANMAKTA ve EĞİTİM HAYATLARINA KÜÇÜK BİR DESTEK SAĞLANMAKTADIR
    zor bir öğrencilik dönemi geçirdiğim için öğrenim hayatımda ki destekler benim için çok önemliydi.
    şimdi bende aynı desteği ihtiyacı olan arkadaşlara vermekle yükümlü hissediyorum kendimi. umarım gelecekte daha çok arkadaşımızla paylaşabiliriz teşekkürler.

Richter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı prodorian Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle merhaba
    Tabii ki ticari kaygılar oluşabiliyor. Aracın üzerinde ki jantlar replika değil orjinal sevdiğim bir arkadaşım kullanıyordu ondan lastikleri ile birlikte aldim. Diğer konuya maliyet konusuna gelirsek tabii ki bunu belirli bir dengede tutmaya çalışıyorum
    Yapılacak işlemler tamamen belirli bir bütçe dahilinde uygulaniyor. Öncelikli olarak araç arayan dostlarımızı görsel olarak etkilemeye çalışıyoruz. Yorumunuz icin teşekkür ederim
    Jantın orjinal olmasına sevindim ama belkide bundan sonrakinde olmayacak. Anlatmak istediğimi anladığınızı düşünoyrum aynı şekilde @CloudGrey de güzel açıklamış aslında. Tekrar elinize emeğinize sağlık. Ayrıca burs konusu da çok ince düşünülmüş. Tebrik ediyorum bol satışlar diliyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Teşekkür ederim cok

AltunTV - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu piyasada emlakçı , dönerci bile araba alıp satmaya başladığı için diğer satıcılardan farklı olmak için bence güzel bir yöntem. Kâr - gider ilişkisi güzel ayarlanırsa bence daha normal satıştan daha iyi sonuç alınır. A3’te renk ile zaten nokta ve yapılanlarda çok yerinde maşallah

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AltunTV Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu piyasada emlakçı , dönerci bile araba alıp satmaya başladığı için diğer satıcılardan farklı olmak için bence güzel bir yöntem. Kâr - gider ilişkisi güzel ayarlanırsa bence daha normal satıştan daha iyi sonuç alınır. A3’te renk ile zaten nokta ve yapılanlarda çok yerinde maşallah
    Bizi değişikliğe mecbur bıraktılar ���� işin şakası bir yana keyif aliyorum...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler