User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
36 sonuçtan 20 ile 36 arası

Konu: Citroen c2 1.4 hdi / by660 / ilk aracim

Ome_RS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    5-6 sene evvel bende de yeşil renklisinden vardı.
    1 kere Ankara'ya gittim geldim dönüşte sattım Şehir içi için güzel ama uzun yolda tövbe ettirmişti. Ufak dokunmalar ile güzel oluyor yakıt da çok ekonomik dolayısı ile ilk araba için güzel seçim.
    İmkan olursa (eğer turbo, ejektör vs sağlıklı ise) egr ve kat iptali, intercooler ve yazılım yaptırın.

beratyuksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tequila818 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Allah gönlüne göre versin muhakkak zamanla daha iyileri de olacaktır. 20 li yaşlarda bu tarz küçük arabalar modifiye vesaire çok cezbedici geliyor. Bende de vti vardı Üniversite'deyken. Sonra 30 lu yaşlarda biraz daha 4 kapı konfor istiyorsun. 40'larda acaba suv mu olsa pikniğe gideriz çoluk çocuk. Seni görünce yıllar içinde araba alırkenki önceliklerim nasıl değişmiş onu anladım senin konuyu görünce. Hayırlı olsun tekrardan.
    açıkçası ben de ileriki yaşlarımda isteğimin copue arabadan daha çok 4 kapılı ve konfora dönüşeceğini bildiğim için böyle bir arabayla başlangıç yapmak istedim
    teşekkür ederim çok

Alıntı Ome_RS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    5-6 sene evvel bende de yeşil renklisinden vardı.
    1 kere Ankara'ya gittim geldim dönüşte sattım Şehir içi için güzel ama uzun yolda tövbe ettirmişti. Ufak dokunmalar ile güzel oluyor yakıt da çok ekonomik dolayısı ile ilk araba için güzel seçim.
    İmkan olursa (eğer turbo, ejektör vs sağlıklı ise) egr ve kat iptali, intercooler ve yazılım yaptırın.
    daha şehirlerarası yol yapmadım bakalım nasıl göreceğim ben de
    maddi imkan olursa kesinlikle aklımda var söylediklerinizi yapmak

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evet sonunda zaman bulup eksikler listesini çıkarabildim.
    Liste epeyce bir uzun ama yine de buraya da yazacağım, zamanla umuyorum ki hepsi tek tek hallolacak.

Biraz uzun olacak, şimdiden kusura bakmayın...

Öncelikle mekanik ve yürüyen bakım ihtiyacı var aracın, haftaya muhtemelen servise bırakacağım o işler hallolacak.

Daha sonrasında ise araçta aciliyet sırasına göre eksikler şöyle:

1-Farlara dıştan pasta cila yaptırmama rağmen çok puslular hala, çünkü içeriden lekeleri var muhtemelen. Çiftinin temizliğine 200-300TL arası bir fiyat istediler, sanayiden çiftine 500TL gibi bir fiyat aldım. Komple ikisini değiştireceğim muhtemelen. Artı içine de CSP çipli ledler 250TL, farları led yapmışken parkları, geri ışığını, iç-bagaj-plaka aydınlatmasını da komple led yapıp kurtulayım diyorum. Plaka aydınlatması demişken biri de kırık bu arada ama 70 tl gibi bir şey çok kritik değil bu eksik.

2-Alt muhafaza yok araçta hızlıca temin edilip takılması lazım. Zaten yere yakınız, Allah korusun.

3-Havuzlu paspas takımı gerekli hızlıca, temizlendikten sonra taban halısı kirleniyor, kış yağmur ve çamur oluyor.

4-Bagaj kapağının merkezi kilidi sorunlu, bazen açmıyor bagaj kilidini. El atılması gerekiyor.

5-Sol ayna ciddi anlamda buğu yapıyor. Muhtemelen ayna değişmiş ve aynayı baya uyduruk bir ayna ile değiştirmişler. Sağda böyle bir problem yok. Orjinal ayna çok pahalı değil alıp değiştirmem gerekli. Her sabah ayna siliyorum yoksa. Hatta iç ayna da küf yapmış o da değişir muhtemelen o arada.
    Aslında bunların ısıtmalı olanları da var ucuza düşürürsem hem sağ hem sol aynayı değiştirip ısıtmalıya çevirebilirim ama tabi burda kontrol kumandasını da değiştirmek gerek masraf artıyor. Duruma göre bakacağız artık.

6-Cam filmleri şuan zindan spec. Ne marka taktılar hiç bilmiyorum ama gece görüşü kısıtlı özellikle yan camlardan aynayı görmek zor. Kaliteli bir film gerek. Komple değiştirmeyi düşünüyorum ön cam dahil film istiyorum yine. Geçen instagramda bir video görmüştüm içeriden ve dışarıdan gösteriyorlardı cam filmini, içeriden bir şey yok gibi dışarıdan da simsiyah. Sanırım LLumar'dı ama emin değilim. Önerisi olan varsa yine açığım.

7-Emniyet kemerleri sarmıyor, kemerlerin üzerinde kemer ucunu tutacak stoper de yok. Aklımdaki fikir şu; kemer motorunu söküp mekanizmayı 3-4 kere sardırıp sıkılaştırıp sorunu çözebilirim diye düşünüyorum. Hazır sökmüşken de kemerleri bordo/kırmızı renge çevirme gibi bir fikrim var. Kemer ucu vb. metal olan yerlerde de pas gibi lekeler var hepsi de o arada detaylı bir temizlik istiyor.

8-Vites topuzu ve körüğü rezalet durumda. Bulabilirsem VTR topuz altına da direksiyondaki gibi kırmızı dikişli deri bir körük düşünüyorum.

9-Güneşliklerin durumu kötü. Şöför tarafındakinin aynası kırık. Yolcu tarafındakinin de hem iç tarafta derisinde yırtığı var hem de sarkma yapıyor. Baktım internetten teki 1500TL. Onları da söküp, derisini yeniden kaplayıp aynasını da değiştirmeyi düşünüyorum. Sarkma için çözüm yolu daha araştırmadım.

10-Ön camda bir çatlağımız var, camı değiştirtmeyi düşünüyorum.

11-Koltuk döşemelerinde deformasyonlar var. Bir de şöför koltuğu hiç yatmıyor, yolcu koltuğu da yatıyor ama mekanizması sıkıntılı. Hem döşeme hem mekanizma tamir istiyor. Bu konuda sizden desteğe ihtiyacım var, bilindik usta ve yer önerisi varsa bekliyorum.

12-Kaput açma mandalı içeriden kırık teli çekerek açıyorum değişmesi gerek.

13-Tüm bu yukarıdaki eksikler hallolduktan sonra, iç trimde çizik olan birkaç yer var. Belki trimleri tamamen söküp hem yalıtım hem detaylı temizlik hem de trimlerin boyanması ve tamiri işlemini yapabilirim. Arka koltukların da bağlantı demirleri paslanmış biraz. Koltukları söküp o demirleri siyah spreyli boya ile boyamayı düşünüyorum. Bu kadar sökülmüşken de muhtemelen detaylı bir taban halısı temizliği ve tamiri de yapılır. Hatta tavana da el atılması gerek o da güzel bir temizlenirse tadından yenmez.

14-C2lerin bagajı 2 parça şeklinde açılıyor. Alt taraftaki parçanın iç kısmında bir kapak daha var ve içerisinde bir depolama alanı var. Benim araçta o kapak bozulduğu için usta vidalamış direkt... (eline sağlık ustam..) Artık tamir olabilecek durumda da değil yani. O parçadan bulabilirsem çıkma almayı düşünüyorum. Bulunması zor bir parça ama çok fonksiyonel de bir alan orası. Kullanmak da istiyorum yani. Araştırmaya devam.

15-Aracın dışında kozmetik olarak kusur yok denecek kadar az, boyası falan gayet iyi yerinde maşallah. Ama yaptırılmasını istediğim birkaç ufak kusur var. Bir de jantlar bir boyansa çok güzel olacak. Kapı kolları, ayna kapakları, yan çıtalar, ön panel vs. hepsi pianoblack kaplanmış ama artık sökülmeler başlamış. Hepsine yeniden bir el atılabilir.

16-Arka cam rezistansı yok gibi bir şey. Bir sürü kopukluk var. Nasıl olur tamiri hiç bilmiyorum.

17-Arka bagaj pandizotu yok.

Görebildiğim ve aklıma gelen çıkardığım liste bu. Artık bu liste üstünden gideceğiz. Eksiklerin herhangi biri ile ilgili önerisi katkısı olan varsa bekliyorum yorumları. İşim ne kadar kolaylaşır ve maddiyat açısından ne kadar rahatlarsa o kadar iyi. Ama şu liste bitinceki halini hayal edemiyorum.

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aramıza hoş geldin, zamanla hepsi olur. Önce aydınlatma ve görüşü kısıtlayan camlardan başla. Pres yaylardan da kurtul spor yay bul ve tak derim.

Araç güzel, c2 yi çok severim güzel alet. Yürürü topla sonra hibrid vs girersin araca acele etme tane tane yap hepsini. Hayırlı olsun kazasız belasız.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tolga_kaan_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aramıza hoş geldin, zamanla hepsi olur. Önce aydınlatma ve görüşü kısıtlayan camlardan başla. Pres yaylardan da kurtul spor yay bul ve tak derim.

Araç güzel, c2 yi çok severim güzel alet. Yürürü topla sonra hibrid vs girersin araca acele etme tane tane yap hepsini. Hayırlı olsun kazasız belasız.
    abi hayırlısıysa mekanik bakıma gidince farları değiştirteceğim, sonra ön camı değiştirip kalitelisinden bir film
    sonra da spor yay bakınayım biraz o zaman
    teşekkür ettim çok

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    O zaman uzun süre sonra bir güncel çekelim konumuza...

Facebook gruplarından birinde Kıbrıs'ta bir C2'nin parçaya ayrıldığı duyuruldu. Hemen eksiklerimi tamamlamak için iletişime geçtim. Neredeyse hiçbir yerde bulunamayan şu nadir bagaj kapağını bulabilmiş oldum uygun fiyata. Onun dışında dikiz aynası, kırık olan kaput emniyet mandalı ve içeriden de kırık olan kaput açma mandalını da uygun fiyata kapattım.
    Şimdi bunların kargosunu bekliyorum.

Şöyle iki parçanın bir fotoğrafını paylaşayım

Sonrasında bir gün işe giderken kasise yaklaşırken frene basıp bir türlü duramayınca artık acilen bakıma gitmesi gerektiğini anladım çünkü kaputu açık baktığımda fren sıvısının da eksik olduğunu gördüm
    Sabah ilk çalışma sonrası titreme, muhtelif zamanlarda duman atma, soğuk havalarda rölantiye oturmada gecikme, balata kaynaklı olduğunu düşündüğüm frenlerin sağlam olmaması sorunu, araç yürürken sol ön taraftan ya rot başından ya takozdan geldiğini düşündüğüm ses gibi sorunları tek tek anlattım. Aracımı bıraktım ve çıktım.

Çıkış o çıkış yaklaşık 2 haftadır sanayide yatıştayız. Yürüyen bakımı tamamen yapıldı salıncaklara kadar değiştirildi fren sıvısının sol ön taraftan kaçağı varmış tesisat fren merkezi ile komple değişti balatalar değişti hava akış metre değişti neredeyse tutamayıp kendimi diskleri de değiştirecektim ama ona gerek yok dediler artık alt tarafta yapılacak bir iş kalmadı yani

Ama motora geldiğimizde düşündüğümden daha çok işi varmış. Turbomuz son demlerindeymiş malesef. Enjektörler revizyon istiyormuş ufak kaçaklar mevcutmuş. Egr iptali yapıldı bu arada. Derken madem aracı yüklemeyi düşünüyoruz standart turboya 1000tl fiyat çekilirken hibritine 1600-1800 deniliyor e madem o zaman hibrit turbomuzu yaptıralım dedik. Tabi hibriti koyduk mu downpipe+düz boru da farz oluyor. Şu anda bu ikisinin planlama aşamasına geldik bir anda nasıl oldu ben de anlamadım. Aslında bu yükleme işi son planlarımdı ama artık kozmetik durumları erteleyip böyle bir durumda motoru yüklemek daha ekonomik olacak.
    Turbo ve düz boru işini halledip 1000km kadar rodaj yaptıktan sonrada cooler+yazılımımız gelecek muhtemelen. Sonra tutabilene aşk olsun.

Sanayi yatışımızdan da bir iki fotoğraf ekleyelim

Konu beratyuksel tarafından (15-01-2021 Saat 23:08 ) değiştirilmiştir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bir DP+düz boru günceli çekelim o zaman..

Öncelikle Kıbrıs'taki çıkma VTR'dan parçalarım elime ulaştı onların fotoğrafını şöyle bir bırakayım, henüz montaja zaman bulamadım

Bu arada turbomuz da söküldü Sakarya'dan Maslak Turbo'ya gitti ve hibritlenerek geri geldi.. Kar işlerimizi biraz aksattı ama durmadan çalışmaya devam..

Turbo montajı yapıldıktan sonra tabi önünü boşaltıp kat iptali, downpipe komple krom düz boru mecbur oldu. Ama Sakarya'da biraz piyasayı araştırınca çok yüksek fiyatlar çekildiğini farkettim. Ben de bunun üzerinde İstanbul'da birkaç yer araştırdım ve Engin usta'yı buldum. Boşuna turboyu İstanbul'dan Sakarya'ya getirtmişiz.
    İstanbul'a yolculuk planımızı yapınca hazır gidiyorken farlarımızı temizletmek için Akfar'dan randevumuzu aldık.

Yola çıktık ve soluğumuzu Pendik'te aldık, before after fotoğrafları bırakıyorum. Cafer'e teşekkür ederim burdan tekrardan detaylı videoları instagramda da mevcut, çok güzel oldu.
    Eğer farlarım yan sanayi olsaydı direkt değiştirirdim ama ikisi de orjinal olunca işçilik verip orjinalini korumak mantıklı oldu. Farların içi açıldı, nikelajları temizlendi elden geçti, camın iç kısmı ve dış kısmı pastalandı cilalandı, en son da buharlı temizliği yapıldı. Son olarak koruyucu olması için üstüne vernik ya da koruyucu film yaptırmak kaldı, onu da pasta cilası biraz oturması için birkaç gün bekletiyorum.

Pendikte farlar için yaklaşık 8 saat harcadıktan sonra ertesi gün egzoz için Engin ustaya doğru yola çıktık. Yolda bir İstanbul hatırası çekildik.

Aslında ilk başta downpipe arkasına komple düz ve son susturucu yerine de warex düşünüyordum ama, son zamanlarda trafiğin artan kontrolleri ve önlemlerinden dolayı vazgeçtim. Ses açık bile olmasa çevirmeye girdiğinizde aracın altına bakıp warex kazanını görünce direkt arabayı bağladıkları için son susturucuyu orjinal bırakmak istedim.
    Ama performans için de önü tamamen boş bir çıkışa ihtiyacım vardı. O yüzden çözüm olarak Engin ustayla birlikte cutout'a karar verdik. Dizel olduğu ve egzoz çıkışı daha önden olduğu için ses biraz kamyon gibi çıksa da yine de zevk veriyor. Sadece tam şöför koltuğunun altında olması ve araçta hiç yalıtım olmaması biraz kafa şişirici olabiliyor.
    Ama zaten sadece performans amaçlı konulduğu için cutout açıkçası fazla açık gezmiyorum. Şimdilik memnunum ama ileride freeflow spor bir susturucuya geçiş yapacağım muhtemelen.

Orjinal boru ve son susturucumuz söküldükten sonra

60mmlik downpipe'ımız

Ve son olarak da 54mmlik krom borumuz yandan cutout çıkışı sonda ise orjinal son susturucumuz

Alt taraftaki yağ kaçakları gözünüze çarpmıştır kesinlikle, şuanda kendisi sanayide hepsinin icabına bakılıyor.

Ondan sonraki planımız ise intercooler takmak ve ardından stage 1 yazılımımızı attırmak. Bir de bütçemiz yeterse K&N kutu içi spor hava filtresi.
    Tabi ayrıca yürüyene de bir el atmak gerekecek muhtemelen bronz baskı balata, önlere coilover ve spor fren diskleri gerecek.
    Bunların yanında da vakit buldukça iç kozmetiği de toparlamaya devam edeceğim.. Hem emek hem para çok zor iş.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Güzel dokunuşlar olmuş, kalkıp ist'a kadar gittiğine göre rakam da ciddi fark var gibi duruyor.

Sakarya da motor işlerini kime yaptırdın ?

Kazasız belasız bin güzel olmuş araban, kıbrıs parçaları da iyi olmuş. Kargo nasıl oluyor oradan buraya ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Güzel dokunuşlar olmuş, kalkıp ist'a kadar gittiğine göre rakam da ciddi fark var gibi duruyor.

Sakarya da motor işlerini kime yaptırdın ?

Kazasız belasız bin güzel olmuş araban, kıbrıs parçaları da iyi olmuş. Kargo nasıl oluyor oradan buraya ?
    abi valla rakamlarda minimum 600-700tl farkediyordu öyle söyleyeyim, bir de gittiğim usta bilinen önerilen birisiydi, hem daha ucuza hem de işçiliğine güvenebileceğim biri olduğu için çıkıp gittim. Far konusunda da benzerdi durum 100tl gibi bir fark vardı ama Akfar artık bilinen bir yer olduğu için oraya yaptırmak daha mantıklı geldi bana, bir de gerçekten de pişman etmedi hiç iyi ki akfarda yaptırmışım dedim.

Sakarya'da motor işlerini Atatürk sanayide çalışkanlara yaptırdım. Ama önerin varsa açığım abi açıkçası iyi bir ustaya ihtiyacım var.

Kıbrıstan satan arkadaş KKTC kargoya verdi gümrükten geçtikten sonra da PTT taşıdı, 5kg'lık bir koliydi 30tl kargo ücreti 8tl de vergi çıktı
    Konu beratyuksel tarafından (27-01-2021 Saat 15:15 ) değiştirilmiştir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı beratyuksel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi valla rakamlarda minimum 600-700tl farkediyordu öyle söyleyeyim, bir de gittiğim usta bilinen önerilen birisiydi, hem daha ucuza hem de işçiliğine güvenebileceğim biri olduğu için çıkıp gittim. Far konusunda da benzerdi durum 100tl gibi bir fark vardı ama Akfar artık bilinen bir yer olduğu için oraya yaptırmak daha mantıklı geldi bana, bir de gerçekten de pişman etmedi hiç iyi ki akfarda yaptırmışım dedim.

Sakarya'da motor işlerini Atatürk sanayide çalışkanlara yaptırdım. Ama önerin varsa açığım abi açıkçası iyi bir ustaya ihtiyacım var.

Kıbrıstan satan arkadaş KKTC kargoya verdi gümrükten geçtikten sonra da PTT taşıdı, 5kg'lık bir koliydi 30tl kargo ücreti 8tl de vergi çıktı
    Kargo işi çok iyiymiş. Önerim yok şuan. Ama bir arkadaş bu gün conta değiştiriyor 206 ya, o çok meth etti birini. Bi tanışacağım ustayla belki orayı önerebilirim daha sonra.

Güzel dokunuşlar, farlar da baya iyi olmuş.

Dogukankyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah bir aracın daha kaderi değişmiş yaptığınız her şey çok güzel olmuş kesenize bereket. Malatya da özalper de atıl durumda yatan mavi bir vts var aracın sahibine ulaşılabilse bir çok iç parçası ve bodykiti üzerinde hala onlar değerlendirilebilir yoksa söküp söküp çalacaklar bulunduğu yerde :/
    𝕮𝖔𝖓𝖘𝖙𝖆𝖓𝖙 𝖈𝖍𝖎𝖑𝖑 𝖉𝖊𝖊𝖕 𝖎𝖓𝖘𝖎𝖉𝖊

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kargo işi çok iyiymiş. Önerim yok şuan. Ama bir arkadaş bu gün conta değiştiriyor 206 ya, o çok meth etti birini. Bi tanışacağım ustayla belki orayı önerebilirim daha sonra.

Güzel dokunuşlar, farlar da baya iyi olmuş.
    Valla abi farlar çok içime sindi benim de iyiki yaptırmışım, aydınlatma kalitem arttı.
    Usta için önerini bekliyorum abi ihtiyacım var benim de iyi bir ustaya

Alıntı Dogukankyn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah bir aracın daha kaderi değişmiş yaptığınız her şey çok güzel olmuş kesenize bereket. Malatya da özalper de atıl durumda yatan mavi bir vts var aracın sahibine ulaşılabilse bir çok iç parçası ve bodykiti üzerinde hala onlar değerlendirilebilir yoksa söküp söküp çalacaklar bulunduğu yerde :/
    Çok teşekkür ederim daha değiştirmeye devam edeceğiz kaderini inşallah
    Ya özellikle iç kısımdaki parçalarını bulmak çok zor bunların, bulununca da aşırı fiyatlar veriliyor. Şuanda pandemi nedeniyle de fabrikalar tam kapasite çalışmadığından yan sanayi parçalarda da inanılmaz bir yokluk mevcut. Bu dönemde toparlamak zor bir şeyleri. O yüzden en güzel kaynak çıkma parçalar, parçaya ayrılan arabalar oluyor. O mavi vts in sahibine ulaşılırsa haberiniz olursa beni de haberdar edin içini sömüreyim biraz. bi koltuk takımı çok tatlı olurdu

muratburunce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    maşallah çok sağalm bir porje olmuş eline emeğine sağlık kardeşim
    turboyu gönderip hibrit yapıp gelmesinin maliyeti ne oldu
    •06 E 6577 - MAT BRAVO • / •06 ZOF 96 - CORSA GSİ • / •06 ZUZ 87 - 1.6 İES • / •06 JR 124 - F7R • / • 35 CSE 57 - İNTEGRA • / • 42 CNE 94 - VW Polo • / •34 ZR 3191 - Seat Cordoba •

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı muratburunce Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maşallah çok sağalm bir porje olmuş eline emeğine sağlık kardeşim
    turboyu gönderip hibrit yapıp gelmesinin maliyeti ne oldu
    teşekkür ederim abi
    1900tl tüm maliyet

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    [QUOTE=
    Ya özellikle iç kısımdaki parçalarını bulmak çok zor bunların, bulununca da aşırı fiyatlar veriliyor. Şuanda pandemi nedeniyle de fabrikalar tam kapasite çalışmadığından yan sanayi parçalarda da inanılmaz bir yokluk mevcut. Bu dönemde toparlamak zor bir şeyleri. O yüzden en güzel kaynak çıkma parçalar, parçaya ayrılan arabalar oluyor. O mavi vts in sahibine ulaşılırsa haberiniz olursa beni de haberdar edin içini sömüreyim biraz. bi koltuk takımı çok tatlı olurdu [/QUOTE]

Tamamdır aklımda eğer sahibi bulunursa size hemen yazarım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    [QUOTE=

Ya özellikle iç kısımdaki parçalarını bulmak çok zor bunların, bulununca da aşırı fiyatlar veriliyor. Şuanda pandemi nedeniyle de fabrikalar tam kapasite çalışmadığından yan sanayi parçalarda da inanılmaz bir yokluk mevcut. Bu dönemde toparlamak zor bir şeyleri. O yüzden en güzel kaynak çıkma parçalar, parçaya ayrılan arabalar oluyor. O mavi vts in sahibine ulaşılırsa haberiniz olursa beni de haberdar edin içini sömüreyim biraz. bi koltuk takımı çok tatlı olurdu [/QUOTE]

Tamamdır aklımda eğer sahibi bulunursa size hemen yazarım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    çok can yakacak çok , kazasız belasız iyi günlerde kullanman dileğiyle dostum

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler