User Tag List

Sayfa 3/3 İlkİlk 123
45 sonuçtan 39 ile 45 arası

Konu: 99''Opel Corsa

muratburunce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    orjinal kitapçık fotoları gibi herp karesi ayrı orjinal kazasız belasız
    •06 E 6577 - MAT BRAVO • / •06 ZOF 96 - CORSA GSİ • / •06 ZUZ 87 - 1.6 İES • / •06 JR 124 - F7R • / • 35 CSE 57 - İNTEGRA • / • 42 CNE 94 - VW Polo • / •34 ZR 3191 - Seat Cordoba •

İzzet Göçmen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bayadır resim atmadım esasında hiçbirsey yapmadım arabaya, şu sıralar bakımlarını yaptırıp devam ediyorum aklımda satma fikri var,aklımdaki arabayı almak için eger gruptan düşünen arkadaslarım varsa özelden mesaj atarsa konusuruz

Konu İzzet Göçmen tarafından (13-06-2021 Saat 18:17 ) değiştirilmiştir.

immortalboss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Daha önce de konuştuk. Aracın çok güzel. Bence sonra pişman olma ihtimalin bayağı yüksek. Bir arkadaşım var araç isteyen ama onun kriterlerine uymasa da bana bir fiyat salla bakalım. Bakarsın 2 opel bir foto çekiliriz.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şu son zamanlarda bende neler yaptıgıma şaşırır ve anlam veremez duruma geldim,model yükseltme hevesi ile corsayı aldıgım cok yakın arkadasımın dizel puntosunu satcagını söylemesi ve bi ticaret daha cevirelim dertsiz baş,al ver ugrasma hiç kavramında oldugumuzdan dolayı hadi ilan cıkalım dedik,tabi ilan cıkmadan o kadar mesajlar sormalar,haberimiz olsun demeler,ilan cıkınca püff olup gidiyor, yazdıgımız fiyattan cok ccok altına gitcegine hem fikir olunca,aklımıza yatan fiyata okey diyoruz, sonrasında satış zamanı pazarlıgın pazarlıgı yapılıp suyu cıkarılınca resti cekip satmıyorum diyoruz,sonrası iş yerindeki arkadasım ben alayım fiyat böyleyse yabancıya gitmesin kavimiyle, bir iki gün zaman istiyor mebla için,tabi bu arada o sinirle kaldırdıgımız ilanları tekrar güncelliyoruz ve haber bekliyoruz,suanda ne yapmak istedigime cok kararsızım.İnanın ne olur bilmiyorum, fakat dananın kuyrugu kopmadan vazgecersem..Başaran coılover,Morette,jant tercihi olarak hala kararsızım 15 olacagı kesin fakat oem istiyorum momo corse,ultralegerra,vectra gt, tigra vs gibi. Yorumlara acıgım güzel bi jant bulursak arabada satılmaz ise

Konu İzzet Göçmen tarafından (01-07-2021 Saat 13:43 ) değiştirilmiştir.

erencoe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yav satma kanka satma allah allah yav bak messenger yetmez burdanda taciz ederim seni satma şu arabayı diye
    98'Corsa GSİ

immortalboss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bence de satma. Hanıma gösterdim aracı. Aaa. Çok güzel falan filan baktı. Sonra ee 3 pedal varmış diyip yemek yapmaya devam etti. Ben de çok beğenmiştim aracı. Bu arada aracı satarsan üzüleceksin söyleyeyim. Temiz olmak kaydı ile artık insanlar donanımdan, model yılından, hatta aracın markasından bile vazgeçtiler. Ülkemin kasap şöförleri ve kasap ustaları eski araçları hiç ettikleri için eski araçların temizi kalmadı. Konuya dönecek olursak.
    *Morette far.
    *Astra G 15 jant (ince yanak lastikler)
    *Bir de coilover olursa efsane olur diye tahmin ediyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı erencoe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yav satma kanka satma allah allah yav bak messenger yetmez burdanda taciz ederim seni satma şu arabayı diye
    kankam zaten sürekli konusuyoruz bu konuyu,plan proje belli keske elimde olsa bunu vermesem artık nasibimiz neredeyse ona bakıcam

Alıntı immortalboss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence de satma. Hanıma gösterdim aracı. Aaa. Çok güzel falan filan baktı. Sonra ee 3 pedal varmış diyip yemek yapmaya devam etti. Ben de çok beğenmiştim aracı. Bu arada aracı satarsan üzüleceksin söyleyeyim. Temiz olmak kaydı ile artık insanlar donanımdan, model yılından, hatta aracın markasından bile vazgeçtiler. Ülkemin kasap şöförleri ve kasap ustaları eski araçları hiç ettikleri için eski araçların temizi kalmadı. Konuya dönecek olursak.
    *Morette far.
    *Astra G 15 jant (ince yanak lastikler)
    *Bir de coilover olursa efsane olur diye tahmin ediyorum.

evet konusmustuk tessekür ederim,cidden eşe dosta tanıdıga gitsin diye ugrasıyorum fakat öyle olmayacak gibi duruyor,artık parama bakarım durumuna geldim otomatik araba eski nesilde almam , model oldugu sürece cvt+dsg kullanmak mükkemmel de biraz daha zamanım var diye hissiyorum ona bu hafta netlestiricem tüm olayları eger aksi durumlar olursa, öteki arabaya vercegimizi buna yapıcam , morette kafadan var zaten, jant olarak astra gt olur büyük ihtimalle,başaran veya hedef coılover yapar işi kapatırım + olarak kenwood ünitenin yanına orjınal hoparlör yuvalarına midrange amfi kücükce bi bas yaparım kafi gelir

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler