User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
29 sonuçtan 20 ile 29 arası

Konu: Citröen C3 2005 ile Maceram

deep - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı imprezaWRC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aracınız hayırlı olsun, güle güle kullanın. Yalnız, aracın içi bakteri yuvasına dönmüş Acilen sıkı bir temizlik yapmanız lazım.
    Evet maalesef öyle olmuş. Eşim arabaya binemiyor desem yeridir. Elimden geldiğince bir şeyler yapmaya başladım. Konya da sonax dan fiyat aldım. iç temizlik için 750 tl dediler. biraz tuzlu geldi. kendim başladım o vesileyle.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aracın panzidotunu evde balkonda silerek temizlemiştim.

Bagaj kapağı kalmıyordu hiç çiftini 52 tl ye internetten alıp değiştirdim.

Silecekleri internet üzerinden alıp dğiştirdim. 110 Tl gibi bir rakamdı

Direksiyon iyice soyulmuş ve dökülmeye başlamıştı. Deri direksiyon değil plastik bir direksiyon. Şimdilik bu şekilde bir uygulama yaptım kendim diktim.

Sarı dikişin iyi duracağını düşündüm. Önümüzdeki ay direksiyon körüğünü de sarı dikiş li olarak değiştirmek istiyorum.
    Eskimiş bir deri takılı. Yazılık lastikler takılırken arka kampanaları ve ön kaliperleri de sarı ile boyamak istiyorum. Kısacası sarı ve beyaz kombin yapmak istiyorum nasipse

Arka panzidortu oturtmadan oraları da temizledim

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Eline, emeğine ve paylaşımına sağlık
    Temizlik için hangi ürünü kullandın ? Sol kelebek camının altını tekrar temizlesen sanki daha iyi olacak. Yalnız ne biçim kirlenmiş ya Hiç mi bakmamışlar arkadaş Temizlik anlamında çok iş var malesef

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı imprezaWRC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eline, emeğine ve paylaşımına sağlık
    Temizlik için hangi ürünü kullandın ? Sol kelebek camının altını tekrar temizlesen sanki daha iyi olacak. Yalnız ne biçim kirlenmiş ya Hiç mi bakmamışlar arkadaş Temizlik anlamında çok iş var malesef
    sağ olun teşekkürler.
    Würth ün Araç İçi Genel Temizleme Köpüğü ile temizledim.
    Youtube da gördüğüm kadarıyla genel olarak bunu kullanıyorlardı Detay temizlik kanalları.
    Sadece elimde bu var şimdilik. Sizin kanalada abone oldum. Oradan da ne kaparsak iyidir.
    Torpidoyu söküp eve geldim. İçerisi takım çantası gibi.
    Aldığım kişi öğretmen ondan önceki de polis imiş. Muhtemelen hiç bakmadan sadece kullanıp geçtiler.

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı deep Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sağ olun teşekkürler.
    Würth ün Araç İçi Genel Temizleme Köpüğü ile temizledim.
    Youtube da gördüğüm kadarıyla genel olarak bunu kullanıyorlardı Detay temizlik kanalları.
    Sadece elimde bu var şimdilik. Sizin kanalada abone oldum. Oradan da ne kaparsak iyidir.
    Torpidoyu söküp eve geldim. İçerisi takım çantası gibi.
    Aldığım kişi öğretmen ondan önceki de polis imiş. Muhtemelen hiç bakmadan sadece kullanıp geçtiler.
    Desteğin için teşekkür ederim Hepimiz birbirimizden bir şeyler öğreniyoruz, kullandığım ürünleri tarafsız şekilde anlatmaya çalışıyorum umarım faydam oluyordur Würth hiç kullanmadım ama kötü bir seçim olduğunu sanmıyorum. Kullananlar memnun Yılların kiri birikmiş, tek seferde herşeyi söküp çıkarmasını beklemek yanlış olur. Ama sonuç fena değil

Güle, güle kullanasın Senin konu da Tolga ve Erce'nin konusu gibi olacak Seviyorum böyle sökme, tamir etme, temizlik işlerini. İzlemek bile keyif veriyor

burakkaradag - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı deep Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sizi takip ediyordum youtube da . Ama burada denk geldiğimiz çok güzel oldu. Her videonuzu izledim.
    Facebook kullanmıyorum.
    Orjinal parça bende tercih edeceğim. ilk aşamada arka amortisör almam gerekiyor. takım olarak.
    İnternetten Maysan, Cey ve monreo olarak buldum. Fiyat olarak da monreo en pahalı olanı. İtalyan markaymış. Orjinali tamir edilir ise ettirmeli mi ? Yoksaya monreo alınır mı bilemedim. Bir tavsiyeniz var mı ?
    Benim araçtaki bütün amortisörler monroe, diğer markaları pek bilmiyorum. Forumda aracımın konusu var, aracın eski sahibi yay pres yapmıştı. Kafamdaki hedef yay ve amortisörleri komple sıfırlamaktı ama monroe olduğunu görünce ben de bakım yaptırdım yayları sıfırladım. Şu an tık ses yok bunlardan çok memnunum açıkçası. Diğerleri için ne söylesem yalan olur.
    95' Renault9 Spring --- 06' Kia Picanto 1.1 EX
    97' Peugeot 106 XR --- 13' Opel Corsa D
    05' Citroen C3 HDi SX --- 23' Fiat Egea Cross

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı burakkaradag Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim araçtaki bütün amortisörler monroe, diğer markaları pek bilmiyorum. Forumda aracımın konusu var, aracın eski sahibi yay pres yapmıştı. Kafamdaki hedef yay ve amortisörleri komple sıfırlamaktı ama monroe olduğunu görünce ben de bakım yaptırdım yayları sıfırladım. Şu an tık ses yok bunlardan çok memnunum açıkçası. Diğerleri için ne söylesem yalan olur.
    Benim aklımda da monreo marka oluştu. Lastik değişimine kadar bütçe yaratabilirsem monreo yu o zaman taktırmayı düşünüyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gösterge üzerindeki tozlar her kullanımda dikkatimi çekiyordu. Üst göğsü temizledikten sonra burayı hemen temizlemek istedim.

Ön kapılardaki hoparlör kapaklarını sökerek içlerini ve dışını güzelce yıkadım.

Bagaj içerisini tamamen boşaltıp temizlemeye çalıştım. Yağ gibi kalıplaşmış bir kir vardı. çıkmayınca domestos ile müdahale ettim. Yedek lastik apartlarının olduğu plastiğin içerisini yedek lastiği (2005 model michelin) güzelce yıkadım.

Orta ekranda bulunan ekranı temizledim.

a sütunu ve üst göğüsü komple temizledim.

Arabamızın içerisinde şu an kalan tavan koltuklar ve yer halısı.
    Tavan için Würth ün genel iç mekan temizleyicisini tekrardan sipariş verdim.
    Koltuklar ve yer halısı için 150 Tl ye bi tanıdığa yıkat için konuştum. bu işlemlerden sonra içerisi yaşanabilir olacak inşallah.

Ssamet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    En keyifli işlerden birisi temizlik bana göre.Hem içerdeki mikropları , pislikleri arındırmak hem de o temiz görünen arabanın içersinde yolculuk yapmak.Emeğinize sağlık.
    -2006 Kia Cerato 1.5 Crdi- Oem Hybrid / Kat-Egr Off

FreeCaptiv3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Elinize emeğinize sağlık

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler