User Tag List

5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: '13 Suzuki Swift 1.2 GL

mertefeturhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

'13 Suzuki Swift 1.2 GL

Tüm TechTurkey ailesine selamlar , uzun zamandır forumu takip etmeme rağmen yeni kayıt olabildim.
    2019 Kasım ayında biraz biriktirdiğim para ile biraz da aile desteği ile ilk arabama sahip oldum. 2013 Model 106 Bin Km' de 1.2 GL 94 HP Manuel bir swift aldım.

Benim için en büyük artısı, rakipleri Fiesta, Polo, Rio gibi arabalardan biraz daha farklı ve nadir oluşuydu aslında. Tasarım olarak da daha karakteristik gelmişti hiç aklımda yokken bir anda sarı siteye her giriş yaptığımda Swift ilanlarına bakıyordum. Aynı motor hacmiyle rakiplerinden yüksek güç vermesi de beni kendine çeken etkenler arasındaydı.. Velhasılıkelam arabayı aldıktan sonra da bugüne kadar en ufak bir arıza veya sorun yaşatmadı bana (arada sırada biraz da apaçi kullanmama rağmen). Arabaya çok yapmak istediğim fakat ne kadar araştırsam da Malezya, Tayvan gibi ülkeler harici bulamadığım Swift Sport Difüzörüne taktım kafayı... Bir kaç fiberci ile bile konuştum ama hep olumsuz dönüşler aldım. Motorunun da atmosferik olması turbo bir araçta yapılacak daha uygun maliyetli işlemlerin önünü kapatıyordu. Baktım ki bu işi beceremeyeceğim bari biraz tatlı bir ses alayım diye son susturucu yerine valvetronic (varex) denilen bir egzoz sistemi yaptırdım ve sonuçtan aşırı memnun kaldım (belki 1-2 gün içinde youtube a yüklerim videoyu).
    Eski sahibindeyken jantlarda oluşan çok sayıda çizik mevcuttu ben de jantları Gunmetal rengine boyattım.

Swift ile maceram bu yaz sonuna doğru bitiyor yüksek ihtimalle.. Önü daha açık olması nedeniyle Ibiza Cupra veya 208 Thp - Gti düşünüyorum. Eğer ki aklınızda araçla ilgili herhangi bir soru varsa seve seve yanıtlayabilirim. Ayrıca cupra ve gti deneyimlemiş olanların da tavsiyelerine açığım Herkese iyi forumlar

Konu mertefeturhan tarafından (05-03-2021 Saat 23:10 ) değiştirilmiştir.

SNGR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    swift kendine has tarzı olan bir araba benimde dikkatimi hep çekmiştir Farlara mercek uygulanırsa bence kafadan daha güncel bir görüntü oluşur..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hiç aklıma gelmemişti siz diyene kadar Bir kaç örneğine denk geldim gerçekten güzel olabiliyormuş. Arka stopların Led olarak satışa sunulduğu örnekler de var yurtdışında ama malesef ülkemize tek ve standart paket olarak giriş yapmış.

peace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1.2 otomatiğini kullanıyoruz. Çok pratik ve yakıtıyla da üzmeyen tam bir şehir içi arabası. 1.2 ve otomatik olmasına rağmen beni hiç üzmedi. Gövde olarak tek kötü yani bence dev aynaları
    Alıntı SULTANOGLU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    uzaylıların bizi görmesi için çizilen sıfırlar gayet gereksiz..
    https://www.instagram.com/topalworks/

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kesinlikle katiliyorum otomatigini hic kullanmadim ama sakin kullanimda gercekten yakiti ile üzmüyor Aynalar da boyutuna göre baya büyük evet

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler