User Tag List

Sayfa 1/5 123 ... SonSon
88 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: Bmw E92 3.20D

Ozan Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)

Talking Bmw E92 3.20D

Fotoğrafları güncelledim.

Herkese selamlar;
    2000 yılında pederden devraldığım W124 kasa 200E (89 model) Mercedes ile birlikteliğimiz 7 yıl sürmüştü ve 2007 yılında 186K'da satmıştık.
    Sonrasında 2000 model Focus Sport Trend 2.0'a geçiş yapmıştım.Aldığımda 76K'daydı ve 7 yıllık birlikteliğimize istinaden 125K'da satmıştım.
    Ufaklığın 2015 yılında gelişinin kesinleşmesi ile 4 kapı bir araca geçme ihtiyacımız doğmuştu ve şimdilerde de aynı mantığa sahip olduğum "0km boş bir araç alacağıma,eski model bir Alman alırım daha iyi" bakış açımla birlikte 2014 yılında 2001 model E39 kasa 5.30İA (m paket) 148K'da bir araç almıştım.Sadece orjinal M5 jant alarak, üzerine başka bir çivi çakmadan, ev alacak olmamıza istinaden 2020 eylül ayında satmak durumunda kaldım.Neyseki şu anda değerini bilecek bir iş arkadaşımın garajında.

Durumları toparlamama istinaden yine kaşıntım tuttu.Bizim gibi adamlar araçsız kalamıyor,bunu bir kez daha anladım..Şirket aracım var ancak hiçbir zaman kendi aracın gibi olmuyor takdir edersiniz ki..Ufaklık büyüdüğü için tek kapı araçları da listeme dahil etmiştim ve E92'lere bakıyordum @OmeR-FE sağolsun,daha öncede yardımcı olmuştu bana ve kendi aracını satmayı düşünüp düşünmediğini sorduğumda,kendi aracını sattığını ancak düşük km'li ve geçmişi bilinen bir araç olduğunu söyledi.Buna istinaden de Mustafa ile iletişime geçtik ve sağolsun,2-3 hafta boyunca beni idare etti,aracı alabilmem adına.Buradan hem Ömer'e hem de Mustafa'ya destekleri için teşekkür ediyorum bir kez daha..
    Araç 2009 model 3.20D.Orjinal m paket. 149K'dayız şu anda..Aldıktan sonra Acıbadem/Çandarlı yaptım ve otobanda 130km,kalan yerlerde şehir içi olmak kaydıyla 5.6lt tüketimle 4-4.30 saatlik bir yolculuğumuz oldu.Bu ilk dizel aracım.Gerçekten de 5.30'dan sonra yakıt tüketimi ile yüzümü ciddi anlamda güldürdü,hatta kahkaha attırdı demek daha doğru olacaktır.Hem Mustafa'nın hem de benim nacizane çekmiş olduğum fotoğrafları paylaşıyorum..

Konu Ozan Özer tarafından (05-08-2023 Saat 20:29 ) değiştirilmiştir. Sebep: foto ekleme

CNR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aracınız hayırlı olsun arkadaşımın eski aracını almışsınız sanırım sadece bagaj kapağı lokal boyalı olması lazım oldukça güzel bir araçtı, 34 AZZ 99'du plakası Samsun'a vs gitti.

e92 candır güzel araçtır, güncel f32'den vs. çok daha yakışıklı daha keyiflidir bence..Kazasız belasız binmeyi nasip etsin inşallah.
    Konu CNR tarafından (16-05-2021 Saat 13:16 ) değiştirilmiştir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı CNR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aracınız hayırlı olsun arkadaşımın eski aracını almışsınız sanırım sadece bagaj kapağı lokal boyalı olması lazım oldukça güzel bir araçtı, 34 AZZ 99'du plakası Samsun'a vs gitti.

e92 candır güzel araçtır, güncel f32'den vs. çok daha yakışıklı daha keyiflidir bence..Kazasız belasız binmeyi nasip etsin inşallah.
    Çok teşekkürler güzel dilekleriniz için.Dediğiniz araç,doğrudur Tüm sahip/plaka bilgilerini araştırmıştım satın almadan önce.
    Bagaj kapağındaki lokal dışında boya yok dediğiniz gibi.

_PunisheR_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah allah nazarlardan saklasın şu temizlikte denk gelirse tekrar binmek istediğim bir araç

Şahan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah hocam hayırlı olsun, zincir değişimini yaptıktan sonra (177'liklerde önerilen km 150.000 km) soft bir yazılım ile gayet güzel binersiniz Kazasız belasız inşallah
    Zihin fukara olursa, fikir ukala olur..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı _PunisheR_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah allah nazarlardan saklasın şu temizlikte denk gelirse tekrar binmek istediğim bir araç
    Amin,çok teşekkürler.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Şahan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah hocam hayırlı olsun, zincir değişimini yaptıktan sonra (177'liklerde önerilen km 150.000 km) soft bir yazılım ile gayet güzel binersiniz Kazasız belasız inşallah
    Çok teşekkür ederim.
    Bir yaramazlık olmazsa 1-2 hafta içerisinde bakım+ufak tefek işlemlerini halledeceğim.Sonrasında dediğiniz gibi soft bir yazılım var aklımda..200-210 bandı gayet yeterli olacaktır.

mertypeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah 92nin yüzü hiç bir zaman eskimeyecek gibi geliyor bana. Sizin aracınız da çok diri duruyor. İlanlarda haşat arabalar görmekten o kadar bıktık ki. Kazasız belasız iyi günlerde kullanın insallah. Zincir konusu biraz göreceli. Önerilen 150 bin km. Ama izmirde bir bmw ustası bana insan gibi bin 200 bini çok rahat devirir bir zincir demişti. Zaten önceden ses yaparak haber veriyor. Bu arada türkiyedeki bütün dizel 92lerin zincirleri maksimum 10 bin km önce değişmiştir. Hepsi 15 milyar para harcamıştır. Fakar bir allahın kulu da fatura almamıştır servisten

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı mertypeR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah 92nin yüzü hiç bir zaman eskimeyecek gibi geliyor bana. Sizin aracınız da çok diri duruyor. İlanlarda haşat arabalar görmekten o kadar bıktık ki. Kazasız belasız iyi günlerde kullanın insallah. Zincir konusu biraz göreceli. Önerilen 150 bin km. Ama izmirde bir bmw ustası bana insan gibi bin 200 bini çok rahat devirir bir zincir demişti. Zaten önceden ses yaparak haber veriyor. Bu arada türkiyedeki bütün dizel 92lerin zincirleri maksimum 10 bin km önce değişmiştir. Hepsi 15 milyar para harcamıştır. Fakar bir allahın kulu da fatura almamıştır servisten
    Güzel dilekleriniz için teşekkür ederim.Zincir söylenene göre değişmiş ancak yinede emin olabilmek adına motor soğukken kontrolünü sağlayacağız @JaSoN , Yekta ile..Bu esnada birkaç işlemini daha halledeceğiz.Bana göre de 92'nin tasarımı halen dinamik günümüzde,döndürüp baktırıyor gerçekten.
    Günümüzde sahtekarlar yüzünden kimse kimseye güvenemez oldu ne yazık ki..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Bu arada bundan önceki aracım, E39 5.30'u da yad edelim.Orjinal M Paketti ve 174K'da satmıştım.Bu yılın başlarında Antalya'ya satıldı araç. Sadece Style 65 alarak binmiştim 7 yıl boyunca.

Konu Ozan Özer tarafından (05-08-2023 Saat 20:32 ) değiştirilmiştir.

Ferhat_V - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    maşallah orjinal e92 aşırı güzel duruyor..kazasız belasız keyifli günlerde kullanırsın inşallah..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Ferhat_V Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maşallah orjinal e92 aşırı güzel duruyor..kazasız belasız keyifli günlerde kullanırsın inşallah..
    Çok teşekkürler güzel dilekleriniz için.Allah isterse uzun yıllar birlikteyiz..

FreeCaptiv3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    maşallah aracınız çok diri duruyor. şu evlilik işleri bittikten sonra iç işleri bakanını kandırıp şöyle bir şey alasım yok değil açıkçası, hayırlısı

BAT9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Araç çok güzel, rengi güzelliğini daha da arttırmıştır. Güzel günlerde kullanın

E39 satıştayken direkt favorilere eklemiştim, çok durmadan hemen kalkmıştı. Şimdi ki bitik E39 5.30'lara yanılmıyorsam ilandayken yazdığınız fiyatı yazıyorlar

TechTurkey Dragger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    142 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ozanım hayırlı olsun, güle güle keyifle binin
    @premiumparts / www.premiumpartstr.com

Premium Brands & Special Cars

OZ RACING · SPARCO · MSW · AEM · K&N · EIBACH · H&R · VOGTLAND · MILLTEK · BILSTEIN · AIRTEC · TAROX · PROSPORT · POWERFLEX

berkaym - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ozan Özer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu arada 5.30'u da yad edelim..
    Acıbadem'de 2017 yılında yaşanan dolu sonrasında yan apartmandan uçan kiremitler yüzünden aracı komple boyatmıştım..Orjinal gri tonunu 1-2 ton daha koyultarak,daha koyu bir griye boyatmıştım.
    Orjinal hali:

Boya sonrası:
    E92 hayırlı olsun öncelikle, bu 39’a koşuyoluna her inişimde maşallah diyodum komşuymuşuz

berkeyzn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    E92 hayırlı olsun. Maşallah çok güzel duruyor araç. Kazasız belasız kullanmak nasip olur inşallah. Jantlar 19 mu

300E - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah her şey yerli yerinde, hayırlı uğurlu olsun.
    2004 Mercedes-Benz W203 C230K
    1994 Opel Astra F GSi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı FreeCaptiv3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maşallah aracınız çok diri duruyor. şu evlilik işleri bittikten sonra iç işleri bakanını kandırıp şöyle bir şey alasım yok değil açıkçası, hayırlısı
    Çok teşekkürler.Açıkcası araç seçerken orjinal ve diri olmasına özen gösteriyorum.Çok şükür ki bugüne kadar güzel araçlara denk gelebildim
    Hayallerinizin peşinden olabildiğince erken koşun derim.Herşey zamanında güzel,tabi imkanlar dahilinde

Alıntı BAT9 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Araç çok güzel, rengi güzelliğini daha da arttırmıştır. Güzel günlerde kullanın

E39 satıştayken direkt favorilere eklemiştim, çok durmadan hemen kalkmıştı. Şimdi ki bitik E39 5.30'lara yanılmıyorsam ilandayken yazdığınız fiyatı yazıyorlar
    Çok teşekkür ederim Siyahın tozuyla başa çıkmak zormuş,hızlıca deneyimlemiş oldum.
    E39'u ev alma arifesinde satılığa çıkardım.O dönem için en yüksek fiyatı yazmıştım yanlış hatırlamıyorsam.Ancak ciddi anlamda diri,lpg'siz ve orjinal bir araçtı.İşyerinden arkadaşıma gitti..Şimdiki fiyatlar ile korkunç talepler geliyor kendisine.Ama bu piyasada oldukça normal

Alıntı Dragger Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ozanım hayırlı olsun, güle güle keyifle binin
    Çok teşekkürler üstad Desteklerin için teşekkürler,kafanı şişirdim çok.Bu arada K&N için seninle irtibata geçiyor olacağım,tabi E92 için mevcut ise

Alıntı berkaym Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    E92 hayırlı olsun öncelikle, bu 39’a koşuyoluna her inişimde maşallah diyodum komşuymuşuz

Teşekkürler Acıbadem'deyim aynen,şimdilerde farklı binaya geçtiğim için aracın otoparktaki yeri değişti.Toyota jeep var yerinde.Yasaklar bitince görüşelim

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler