User Tag List

Sayfa 2/20 İlkİlk 123412 ... SonSon
377 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: CRT A3 Made By EvrenOz

Havayı Koklayan Adam Redfish16V - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Civic'i hatırladığım o zaman çocuktuk ilgi çekici şeylerdi Maşallah kazasız belasız abi.. güncel en güzel a3 kasası olabilir,yavuz abide el atmış olaya ki jantlarla felan zımba gibi olmuş Renk zaten efsane

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok kaliteli olmuş, bayıldım
    ...

izo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    GUK'u unutmak mümkün mu? Msallah kazasız belasız
    06-09 01' Megane 1.6 turbo 09-10 05' Clio Rs 182 10-11 01' Mustang GT 4.6 11-12 03' Allroad 2.7tt 12-14 06' Eclipse GT 3.8 V6 14-15 07' Infinity G35 3.5 V6 15+ 16' Mustang GT & 2011 Z4 35i-sdrive

CüneytIşıkkent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Araç seçimi ve yapılanlar vs.. maşallah gerçekten kalite kokuyor
    Konu CüneytIşıkkent tarafından (12-08-2021 Saat 13:50 ) değiştirilmiştir.

Slmcnsl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ne mutlu sahalara dönmüşsünüz=)
    Aracınıza da maşallah , çok şık.. Yapılanlar ideal.. Kazasız belasız inş.

asmisinsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    maşallah araç renk jantlar içine yapılalar güle güle kulanırsınız inşallah

Siyah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konuyu okudukça istemsizce olsa ne güzel olur dediğim bir şey oldu abi, maalesef Guk'u bilmiyorum jenerasyon farkından dolayı ama baya ses getirmiş anladığım kadarıyla umarım eski plakanı bulursun da bir change durumuyla serüven devam eder. Crt'de daha ilk günlerden nasibini almış, kazasız belasız iyi sürüşler abi.
    Simply the best.

01.05.1994
    Ayrton Senna

Ozan Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Öncelikle allah kaza bela vermesin ve kesenize bereket.
    Eskiden bu yana sizin az ama öz konuşmalarınızı (yazımınızı) takip eder ve severim.Bu konu içinde keşke daha uzun sürseydi demeden edemedim
    Standart halini gördüğümde,kendimden de bildiğim üzere,bu orjinal haliyle kalmayacaktır diye içimden geçirmiştim ki öyle de olmuş.Ardından Yavuz abi'nin ismini gördüğümde zaten film kopmuştu;geçen gün paylaştığı A3 olduğunu anladım.
    Yapılanlar çok başarılı ve tadında olmuş,elinize sağlık.Eskiden deli gibi uğraşıyorduk bu işlerle,kaba tabirle sanayide yatıyorduk..Şimdi çocuktan,işten vakit kalmayınca en büyük zevkim yazlıkta 2-3 saat arabayı yıkamak oldu..ARacı da yapılı haliyle (fabrikasyon m paket vb.) alıyorum,üzerinde vakit kaybetmemek adına..
    Yapılacak listesi tamamlandığında çok daha keyifli olacaktır,maşallah diyelim.

Diyadin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abi hayırlı olsun aynı civicden almama sebep olan senin araban sayılır. Mert tuning Suat Abiye maaşı gömerdik

ACT diyip geçmemek lazım Kocaeli Outlet AVM gezimiz. Senin açılış konuşman (otomobil ortak paydamız) dün gibi gözümün önünde

Darıca huzur evi ziyaretimiz falan güzel günlerdi... Bu arada garajıma beklerim garaj ID 468934756093248

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Maaşallah, piyasa işi olmayan kaliteli dokunuşlarla gelen bir A3 oluyor. Kazasız belasız güle güle kullanın. Her türlü soruya anında yedi yirmidört cevaplarız efenim
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kazasız belasız inşallah.
    Stok halinin aynısının tıpkısı (jant-renk-motor- dynamic+prestij paket-led far vs) şirket arabası olarak bende var.
    Ben octavia'dan geçtim A3'e.
    Bence aile arabası olarak değerlendirilince küçük bir araba. Bagajı kullanışsız, arkası nispeten dar, standart donanım olarak fakir falan. Sen de yazmışsın CC yok, müzik sistemi tırışka vs. Daha çok eksik var golf-octavia ile falan kıyaslayınca.
    Güncel fiyat olarak merso A sedan, BMW 1 kasa-2 kasa ile benzer fiyat sahip yeni A3.
    Ben sahsen para verip aile arabası olarak A3 almam .
    Okumadan imzalamam.....

Burak Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    güle güle kullan abim.
    valla götürdün geçmişe...

Ome_RS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Vay be Evren abi ne kadar zaman geçmiş 9 sene diyorsun. senin bullet deki 18" leri CRX e tamıştık
    Güle güle kullan keyifli olmuş ve olmaya devam ediyor. Sen çoluk çocuktan sonra yine oynamalık oyuncak almıssın ben bu yaşımda 3008 mpv kullanıyorum

TechTurkey Evrenoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    118 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Grimlord Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah Evren abi, sanki spacer takviyesi de şart gibi
    Çok teşekkürler. Öneriler benim için önemli, ağırılık binince sürtme durumlarını inceleyip düşüneceğim. Bir de spacer'ın uzun süre kullanımda güvenliğini ve doğru malzemeyi araştırmam lazım.

Alıntı yilmazcatalbas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle hayırlı olsun abi, çok şık ve keyifli olmuş, Allah nazarlardan korusun. Özellikle arka taraf için spacer fikrine ben de katılıyorum çok daha güzel görünecektir.
    Çok teşekkürler

Alıntı Seven7 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah yapılanlar da yapılacaklar da çok güzel olmuş. Yavuz abi iyi ki kandırmış arabanın kaderi değişmiş.
    Nazar değmesin.
    Amin çok teşekkürler, Yavuz cidden büyük dokundu.

Alıntı Redfish16V Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Civic'i hatırladığım o zaman çocuktuk ilgi çekici şeylerdi Maşallah kazasız belasız abi.. güncel en güzel a3 kasası olabilir,yavuz abide el atmış olaya ki jantlarla felan zımba gibi olmuş Renk zaten efsane
    Yıllar nasıl geçti ben bile anlamıyorum şimdi geriye baktığımda. Amin, Allah razı olsun çok teşekkürker.

Alıntı berkay_aydin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok kaliteli olmuş, bayıldım
    Teşekkürler

Alıntı izo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    GUK'u unutmak mümkün mu? Msallah kazasız belasız
    Acaba nerelerde ne yapıor amin amin, teşekkürler.

Alıntı CüneytIşıkkent Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Araç seçimi ve yapılanlar vs.. maşallah gerçekten kalite kokuyor
    Çok teşekkürler.

Alıntı Slmcnsl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne mutlu sahalara dönmüşsünüz=)
    Aracınıza da maşallah , çok şık.. Yapılanlar ideal.. Kazasız belasız inş.
    Döndüm galiba ama hala alışamadım döndüğüme. Caddebostan Mc de yok artık girip bi içeriden döneyim.
    Caddede bi kaç tur atınca gelirim herhalde kendime.
    Amin teşekkürler.

Alıntı asmisinsan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maşallah araç renk jantlar içine yapılalar güle güle kulanırsınız inşallah
    Amin, çok teşekkürler.

Alıntı Siyah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konuyu okudukça istemsizce olsa ne güzel olur dediğim bir şey oldu abi, maalesef Guk'u bilmiyorum jenerasyon farkından dolayı ama baya ses getirmiş anladığım kadarıyla umarım eski plakanı bulursun da bir change durumuyla serüven devam eder. Crt'de daha ilk günlerden nasibini almış, kazasız belasız iyi sürüşler abi.
    neye ne güzel olur dedin anlamadım. bugünden bakınca Guk'un öyle ses getiren bir şeyi yoktu ama o zamanlar jant takmak bile büyük şeydi, e bir de sabah akşam caddede olunca çok bilindi. change yapmam bu saatten sonra, onu arayacak enerjim yok valla. yaşlandık yaşlandık
    amin, çok teşekkürler.

Alıntı Ozan Özer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle allah kaza bela vermesin ve kesenize bereket.
    Eskiden bu yana sizin az ama öz konuşmalarınızı (yazımınızı) takip eder ve severim.Bu konu içinde keşke daha uzun sürseydi demeden edemedim
    Standart halini gördüğümde,kendimden de bildiğim üzere,bu orjinal haliyle kalmayacaktır diye içimden geçirmiştim ki öyle de olmuş.Ardından Yavuz abi'nin ismini gördüğümde zaten film kopmuştu;geçen gün paylaştığı A3 olduğunu anladım.
    Yapılanlar çok başarılı ve tadında olmuş,elinize sağlık.Eskiden deli gibi uğraşıyorduk bu işlerle,kaba tabirle sanayide yatıyorduk..Şimdi çocuktan,işten vakit kalmayınca en büyük zevkim yazlıkta 2-3 saat arabayı yıkamak oldu..ARacı da yapılı haliyle (fabrikasyon m paket vb.) alıyorum,üzerinde vakit kaybetmemek adına..
    Yapılacak listesi tamamlandığında çok daha keyifli olacaktır,maşallah diyelim.
    Amin, Allah razı olsun.
    Aslında bazen kendimi tutamayıp uzun uzun yazıyordum ama enerji kalmadı artık yaşlanınca. inşallah ilerleyen aşamalarda daha uzun birşeyler karalayabilirim
    Yavuz da pis pis koydu fotoları sayfaya, estetik zevki hiç yok adamın :P şaka bir yana, ciddi dokundu araca yavuz. bana kalsa 9 senedir bu işlere uzak olmanın zevksizliği ile büyük saçmalardım.

Alıntı Diyadin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi hayırlı olsun aynı civicden almama sebep olan senin araban sayılır. Mert tuning Suat Abiye maaşı gömerdik

ACT diyip geçmemek lazım Kocaeli Outlet AVM gezimiz. Senin açılış konuşman (otomobil ortak paydamız) dün gibi gözümün önünde

Darıca huzur evi ziyaretimiz falan güzel günlerdi... Bu arada garajıma beklerim garaj ID 468934756093248
    ne güzel bunları duymak, cidden yüz güldürüyor.
    açılış konuşmasını valla hiç hatırlamıyorum, yaşanmışlık çok olunca gidiyor akıldan bir çok şey. bir de cidden geçmişi unutma gibi bir sorunum var, birçok şey hatırlatılsa dahi hatırlayamıyorum. kapasite sınırlı, fazla doldurunca yanıyor birşeyler
    garajına geldim şukunu verdim

Alıntı BARR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maaşallah, piyasa işi olmayan kaliteli dokunuşlarla gelen bir A3 oluyor. Kazasız belasız güle güle kullanın. Her türlü soruya anında yedi yirmidört cevaplarız efenim
    Amin, çok teşekkürler. Epey inceledim senin konunu. Sorum çok, hatta bir tanesi pm kutunda bekliyor
    KArbonların aliexpress linki aslında o konsolu komple karbon yapma gibi düşünceler de geçiyor aklımdan, istanbul'da 1-2 yer buldum ama linkleri de incelemekte fayda var.

Alıntı DOHC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kazasız belasız inşallah.
    Stok halinin aynısının tıpkısı (jant-renk-motor- dynamic+prestij paket-led far vs) şirket arabası olarak bende var.
    Ben octavia'dan geçtim A3'e.
    Bence aile arabası olarak değerlendirilince küçük bir araba. Bagajı kullanışsız, arkası nispeten dar, standart donanım olarak fakir falan. Sen de yazmışsın CC yok, müzik sistemi tırışka vs. Daha çok eksik var golf-octavia ile falan kıyaslayınca.
    Güncel fiyat olarak merso A sedan, BMW 1 kasa-2 kasa ile benzer fiyat sahip yeni A3.
    Ben sahsen para verip aile arabası olarak A3 almam .
    Amin çok teşekkürler
    Aslında bu handikapların ben de farkındayım. Bagaja full kapasite yılda 2-3 defa ihtiyacım oluyor. O zaman da port bagajım var taze aldım, onu takarım dedim. yılda 2 defa bagaj ihtiyacım olacak diye büyük araba almak istemedim.a4'e de bu kilometre ve senelerde param yetmedi. 3-4 sene sonra inşallah.
    Eksiklikler ses sistemi ve cc idi, onlar da tamamlandı. cc en önemli eksikti benim gözümde. duruşu, algısı çok hoşuma giderdi yıllardır. isterdim de audim olsun diye. Allah'a şükür oldu.
    hevesimi alayım 3-4 sene sonra artık a4 mü olur, merso mu olur orasını zamanı gelince düşünürüm artık

Alıntı Burak Mehmet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    güle güle kullan abim.
    valla götürdün geçmişe...
    Sağolasın kardeşim,
    geçmiş geçmiş, güzel geçmiş...

Alıntı Ome_RS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vay be Evren abi ne kadar zaman geçmiş 9 sene diyorsun. senin bullet deki 18" leri CRX e tamıştık
    Güle güle kullan keyifli olmuş ve olmaya devam ediyor. Sen çoluk çocuktan sonra yine oynamalık oyuncak almıssın ben bu yaşımda 3008 mpv kullanıyorum
    Sorma be kardeşim, çok geçti çok...
    bullet kim bilir nerde şimdi, mermi çekirdeği oldu herhalde
    CRX'e takışımızı hatırladım gibi, muayeneye mi gidiyordum ne yapıyordum orasını çıkaramadım ama.
    Aslında passat'a gidiyordu ibre ama biraz somurtup surat yapınca hanım ne halt edersen et dedi ve buna döndü ibre son dakikada.
    m.alum çenemi bilirsin, passat alıp vıdı vıdı konuşmamı çekeceğine ne b0k yersen ye sığamazsak ben konuşurum diye düşündü herhalde garibim
    Konu Evrenoz tarafından (12-08-2021 Saat 15:24 ) değiştirilmiştir.

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Güzel seçim akabinde yapılan işlemler de çok yerinde olmuş. Kesene bereket, kazasız belasız.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Buram buram kalite kokuyor.. Maşallah, Allah kaza bela ceza göstermesin. Zamanında almayı çok arzuladığım bir araçtı A3 sedan, şartlar el vermeyince kaldıydı.

Büyük değil ama bence dar da değil. Yıllarca sorunsuz sıkıntısız binilir bence

dkaya87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    keyifli günlerde kazasız belasız kullan abi, dokunuşlar yerinde olmuş daha da güzelleşecektir günden güne. şirket arabasının verdiği rahatlık insanın kendi arabasının yerini tutmuyor kesinlikle, zehir bulaşmış kapıda illa uğraşmalık bişey olacak

MertSerhanÖ. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gerçekten çok şık ve sade.Güle güle kullan abi,kazasız belasız.
    Sizin Maymun Olmanıza Darwin de Şaşkın.

Belly Detail

R21TURBO 41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Masallah cok guzel olmus , gule gule guzel gunlerde kullanin. Tamam yapilan hersey cok guzel ama hem degisim hem anlatim olarak OZ bolumu cok basarili bence.
    ^^ Insallah ; Masallah ile maneviyatiniz gelisir , guzellesir. Arabani gelistirmek guzellestirmek istiyorsan , para harcamalisin. ^^

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler