User Tag List

Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234
70 sonuçtan 58 ile 70 arası

Konu: 2012 Golf 6 R

R21TURBO 41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kalipson Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi ppf.i yaptır bi zahmet şu farlara. Isınmaz merak etme yav
    Haziranda 3-4 haftalığına gidicem Türkiye ye. Bana da yapacak bişeyler kalsın, o zamana kadar yatacak zaten garajda
    ^^ Insallah ; Masallah ile maneviyatiniz gelisir , guzellesir. Arabani gelistirmek guzellestirmek istiyorsan , para harcamalisin. ^^

zx-10rr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ilker abiiiiiii

kesinlikle içleri siyah olanlardan almalıydın.eğer değiştirme imkanın varsa değiştirelim.aracına olmama durumu yok merak etme.şase no buluruz black paketli araç için.

Gokhan43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah herşey çok güzel.

5K1941753D - 5K1941754D parça kodları ile siyah far alabilirdiniz. Şaseye gerek yok aslında far iç rengi hariç herşeyi ile aynı fiyatı dahil.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    O kadar çok uğraştımki farların içi siyah olsun diye. Parça numaralarına ulaştım, daha önce siyah far getiren ve takan yetkili servisler ile konuştum. Benim arabanın şasesini girince sistemde 2013 model gözüktü.
    2010-2011 model arabaların şase numarasını girince bu parça numarası olan farlar uyumlu gözüküyor, benim arabaya uyumlu göstermedi. Yetkili serviste ben getiririm uyumsuz olur, arıza yakar, farlar çalışmaz, far beyni uymaz vs karışmam dedi. Uyumsuz gösterdiği için illaki birşey farklı bu riske girilmez dendiğinden garanti yolu seçip şase den sipariş verdim. Çıkan farların camlarını değiştirip içini siyah yaptırıp saklıcam. Belki ilerde takarım.
    ^^ Insallah ; Masallah ile maneviyatiniz gelisir , guzellesir. Arabani gelistirmek guzellestirmek istiyorsan , para harcamalisin. ^^

zx-10rr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ikler abi allah aşkına kulağı dolambaçlı sen tutmaya çalışma bari.bize arabacıliğı oğreten adamsın senin çözüme bak şimdi.YAPMA ETME YAAAAAA.oem içleri siyah al lütfen değiştir şunları.sakın içlerini açayım edeyim deme.DİREK AL TAK YAPACAKSIN YA ARIZA FELAN FİŞMAN YOK.....

Diyadin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı R21TURBO 41 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O kadar çok uğraştımki farların içi siyah olsun diye. Parça numaralarına ulaştım, daha önce siyah far getiren ve takan yetkili servisler ile konuştum. Benim arabanın şasesini girince sistemde 2013 model gözüktü.
    2010-2011 model arabaların şase numarasını girince bu parça numarası olan farlar uyumlu gözüküyor, benim arabaya uyumlu göstermedi. Yetkili serviste ben getiririm uyumsuz olur, arıza yakar, farlar çalışmaz, far beyni uymaz vs karışmam dedi. Uyumsuz gösterdiği için illaki birşey farklı bu riske girilmez dendiğinden garanti yolu seçip şase den sipariş verdim. Çıkan farların camlarını değiştirip içini siyah yaptırıp saklıcam. Belki ilerde takarım.
    Abi gruptan daha önce direk alıp takan var. Keşke banada sorsaydın..

İçi siyah farlar, 19 jantlar, rcd510 MK6 Golf R opsiyonlarıdır. Keşke siyah alsaydın..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı zx-10rr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ikler abi allah aşkına kulağı dolambaçlı sen tutmaya çalışma bari.bize arabacıliğı oğreten adamsın senin çözüme bak şimdi.YAPMA ETME YAAAAAA.oem içleri siyah al lütfen değiştir şunları.sakın içlerini açayım edeyim deme.DİREK AL TAK YAPACAKSIN YA ARIZA FELAN FİŞMAN YOK.....
    Yahu arabaya yeni aldigim farlara ellemiyorum. Cikan farlar zaten sifir gibiydi, uygulama yapilirken kullanilan kimyasal camlarini bozdu cam degistirmek yerine sifir 1 set siparis ettim. Yenileri arabaya taktim, cikan farlari sokucem parcalicam boyucam olmadi bidaha boyucam vs vs..

3 farkli kod var ici siyah olan farlarin. 5K1941753D - 5K1941754D sadece bir tanesi bu. Turkiye ye 5 takim girisi var. En son Ordu Unye Fatih yetkili servisi getirmis. 2010 model Golf R a takmis. Daha once de getirip 2011 model e takmislar. Yedek parcadaki arkadasin adi idris. Diger 4 takimin hepsi de 2010 ve 2011 araclara takilmis. 2 seti Dogus maslak getirmis digerlerini hatirlamiyom.

Cok mantiksiz evet, Golf 6 R fari Golf 6 R faridir olmama ihtimali bence de yok eyvallah, ama adam acti ekrani, 2010 model golf R sasesi girdi siyah fari secti uygun deyip verdi sistem. Aynisini 2011 model golf R sasesi icinde yapti uygun deyip verdi sistem. Benim saseyi girdiginde vermedi. ' Durum bu, yinede bu farlari istiyorsan 23.000 lirani alirim farlar uymaz , yanmaz karismam' dedi. 47 yasina geldim boyle heyecanlari kaldiramiyom artik.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Diyadin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi gruptan daha önce direk alıp takan var. Keşke banada sorsaydın..

İçi siyah farlar, 19 jantlar, rcd510 MK6 Golf R opsiyonlarıdır. Keşke siyah alsaydın..
    Abim cok sordum sorusturdum hatta black edition Golf 6R sasesi bile verdiler guruptan mesela onun far kodu farkli bir numara cikti vs vs. Ertesi gun ucaga binip usa ya gidecektim vaktim de kalmamisti saseyi verdim yetkili servise istedim farlari.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Gokhan43 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah herşey çok güzel.

5K1941753D - 5K1941754D parça kodları ile siyah far alabilirdiniz. Şaseye gerek yok aslında far iç rengi hariç herşeyi ile aynı fiyatı dahil.
    Baktim hemen hemen her golfR da siyah far var, degisik olsun oem olsun dedim Basaramadik Gokhan

Cikan farlarin camlarini degistirip icini siyah yaptircam guzel olursa belki takar denerim.

Gokhan43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aynen abicim içini güzelce boyayıp düzgün kapatılırsa sıkıntı yok.

Bu arada üç farklı kod var demişsin de, mesela 5K2 ile başlayan kod da var ama o soldan trafik için.Sistemde bu şekilde notlar var zaten.

Sağdan trafik için yani bizler için olan siyah farın tek kodu 5K1941753D - 5K1941754D olanlar. Direk plug and play.

Mesela highline donanımda gelen kırmızı led stop farları ile R'da yer alan dark cherry led stop farlarının da herşeyi aynı dış cam rengi farklı sadece.Parça kodunun sonundaki harf farklı ve fiyatları aynı idi.

Kısacası bizim PQ platformda MQB gibi Dynamic Light Assist vs donanımlara göre değişen farklı farklı far çeşitleri yok. Biraz yedek parça sorumlusunun bilgisizliğinden kaynaklanmış.

Neyse, sağlık olsun sıfır sıfırdır

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Bu arada üç farklı kod var demişsin de, mesela 5K2 ile başlayan kod da var ama o soldan trafik için.Sistemde bu şekilde notlar var zaten.

Sağdan trafik için yani bizler için olan siyah farın tek kodu 5K1941753D - 5K1941754D olanlar. Direk plug and play.

Mesela highline donanımda gelen kırmızı led stop farları ile R'da yer alan dark cherry led stop farlarının da herşeyi aynı dış cam rengi farklı sadece.Parça kodunun sonundaki harf farklı ve fiyatları aynı idi.

Kısacası bizim PQ platformda MQB gibi Dynamic Light Assist vs donanımlara göre değişen farklı farklı far çeşitleri yok. Biraz yedek parça sorumlusunun bilgisizliğinden kaynaklanmış.

Bu tarz mevzuları geçmişte ben de yaşamıştım; mekan ismi lazım değil.. Baktım olcak gibi değil, sen getir abi, sorumluluk bende deyip çıktım işin içinden. Onlarda da art niyet zaten yok ama bi yerden sonra artık "sen bana bırak"a getirmek gerekiyo muhabbeti
    21`BMW G80 M3 Comp. & 09`Renault Megane 2 RS Phase-2

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Bilmek boyle bisey iste

Niyetine girdigimde sana yada Samet e sorsaydim hallolurdu zaten, saglik olsun bir sekilde arabanin eksiklerini gidermis olduk..

Su an birtek sofor kapisi icindeki gri seritte saat yada yuzuk kaynakli birkac ince cizik var onu halletmem kaldi. Malzeme uretimden kalkmis. Burda buldum siparisini verdim ertesi gun arayip stokta yok dediler.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kalipson Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu tarz mevzuları geçmişte ben de yaşamıştım; mekan ismi lazım değil.. Baktım olcak gibi değil, sen getir abi, sorumluluk bende deyip çıktım işin içinden. Onlarda da art niyet zaten yok ama bi yerden sonra artık "sen bana bırak"a getirmek gerekiyo muhabbeti
    Vallaha cok ugrastilar benimle. Hele izmit ARK oto cok ilgilendi saolsunlar. Gidince birkac kutu sutlu nuriye alip goturmem lazim.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler