User Tag List

Sayfa 9/10 İlkİlk ... 78910 SonSon
174 sonuçtan 153 ile 171 arası

Konu: AUDI A6 2.0 TDI Multitronic / 2009

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Marka önerisi vermek istemdim ama glacelf den ben çok memnunum. C2 de liqui nin radyatör temizleyicisi üzerine 4 tur normal su, üzerine glacelf + distile ile tamamladım sistemi.

Taşırma kabını da yeniledim, şuan yedek depomun için glacelf'i ilk koyduğum şekilde. 2500 km falan oldu renk değişimi yok. Ben artık başka ürün kullanmıyorum açıkçası.

Verdiğin e60 senden çıktığı kondüsyonda ise takasta da şartlar uyuyorsa bence alınır.

Ama diğer seçenek olan hibrid leyip devam da edilebilir. Ama bu tür durumlarda acele kararlar üzüyor genel olarak. Geçmiş olsun.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    138 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ................................
    Konu wolkanku tarafından (07-03-2024 Saat 13:34 ) değiştirilmiştir.

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Alıntı wolkanku Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aracı ilana koydum.

Birbirimize ısınma - ön sevişme dönemlerinde , tek seferde teşhis edilemeyen sorunuyla uykusuz geceler yaşattığı için umduğum sıcaklığı alamadım, sorunlarını ve eksiklerini giderdim, alan dağa taşa vura vura gönlü rahat kullanabilir.

gönlümdeki rakama giderse , mantıklı fiyatla boyasına vs bakmadan bir e60'ı alıp 15-20 gün sanayide yatırıp eksiksiz herşeyini yapıp evladiyelik binebilirim.
    eski e60'ımı nakit alabilirim.
    İstediğim fiyata gitmezse de A6'ya keyif getirecek iki üç ufak dokunuş yapabilirim.

Hayırlısı diyelim...
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hayırlısı olsun. Yerine ne gelirse gelsin ilgi alaka göreceği aşikar

TolgaKaraman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Volkan sorunu bulmana sevindim. Açıkcası bu kadar zahmette eziyete uğrayış yaptırıp keyifle binememene üzüldüm ama hak verdiğim nokta bir kere soğudun mu tekrar ısınamıyorsun bu konuda hak veriyorum. Ne diyeyim Allah gönlüne göre versin herşeyin hayırlısı olsun..
    2000 E39 530d Sedan

Post Thanks / Like
    Mentioned
    138 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

drago - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    43 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Son radyatör temizliğinden sonra ön tarafı toplarken tamponu ve farı ayarsız toplamışlardı o sinirimi bozuyordu, boş vakitte bir kaç kere uğraşarak ince ayarını yaptım, sonunda arabanın kafası istediğim gibi durmaya başladı.
    aracın devir aralıklarını iyice kavradığım için multitronic şanzımanı f1 modunda kulakçıklardan kullanarak epey performanslı kullanmaya başladım ve hoşuma gitmeye başladı, hatta bir kaç viraja özellikle hızlı girip limitlerini öğrenmeye de başladım, beklediğimden iyi yol tutuyor, havalar ısınıp lastikler yere iyi tutununca süprizler yapabilir gibi gözüküyor.

Akü expertizde zayıf olarak söylenmişti, son soğuklarda bir kere dışarıda bıraktığımda çok çok zor çalıştı içim acıdı açıkçası, biraz daha binme kafasına döndüğüm için bugün gidip sıfır 110 amper akü aldım. Arabanın kimyası değişti. ilk gaza oturmadaki hantallık gitti, üst devirlere çıkıldığında torkun azalması hissi kayboldu , bu durum yüzümü güldürdü.

Dönüp bakınca sıfırlayacağım bir şey kalmadı gibi gözüküyor, mantıken yolda bırakabilecek hiç bir aksam kalmadı, artık huzurla binebilirim
    Tekrar hayırlı olsun diyelim o zaman

Akü otomatikleştirilmiş şanzımanda baya kritikmiş; akü bitince şanzıman beynini yakma olasılığı gibi. Dahası aküsünü değiştiren yarı otomatik sahiplerinin, vites değişim hızının olumlu yönde değiştiği yorumlarını da; kendim, 4 yıllık ama çalışan akümü yeniledeğimde tecrübe ettim.

Multitronikte de benzer bir etki yapmış sanırım.

8.000rpm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Son radyatör temizliğinden sonra ön tarafı toplarken tamponu ve farı ayarsız toplamışlardı o sinirimi bozuyordu, boş vakitte bir kaç kere uğraşarak ince ayarını yaptım, sonunda arabanın kafası istediğim gibi durmaya başladı.
    aracın devir aralıklarını iyice kavradığım için multitronic şanzımanı f1 modunda kulakçıklardan kullanarak epey performanslı kullanmaya başladım ve hoşuma gitmeye başladı, hatta bir kaç viraja özellikle hızlı girip limitlerini öğrenmeye de başladım, beklediğimden iyi yol tutuyor, havalar ısınıp lastikler yere iyi tutununca süprizler yapabilir gibi gözüküyor.

Akü expertizde zayıf olarak söylenmişti, son soğuklarda bir kere dışarıda bıraktığımda çok çok zor çalıştı içim acıdı açıkçası, biraz daha binme kafasına döndüğüm için bugün gidip sıfır 110 amper akü aldım. Arabanın kimyası değişti. ilk gaza oturmadaki hantallık gitti, üst devirlere çıkıldığında torkun azalması hissi kayboldu , bu durum yüzümü güldürdü.

Dönüp bakınca sıfırlayacağım bir şey kalmadı gibi gözüküyor, mantıken yolda bırakabilecek hiç bir aksam kalmadı, artık huzurla binebilirim
    mantıken araca yapılabilecek tüm müdahaleleri bitirmiş olman sebebiyle bu durumda satmamak en doğru seçim
    o kadar emek verdin , azcık yemeğini de ye bari

bosporuss06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    aracı ilana koydum.

Birbirimize ısınma - ön sevişme dönemlerinde , tek seferde teşhis edilemeyen sorunuyla uykusuz geceler yaşattığı için umduğum sıcaklığı alamadım, sorunlarını ve eksiklerini giderdim, alan dağa taşa vura vura gönlü rahat kullanabilir.

gönlümdeki rakama giderse , mantıklı fiyatla boyasına vs bakmadan bir e60'ı alıp 15-20 gün sanayide yatırıp eksiksiz herşeyini yapıp evladiyelik binebilirim.
    eski e60'ımı nakit alabilirim.
    İstediğim fiyata gitmezse de A6'ya keyif getirecek iki üç ufak dokunuş yapabilirim.

Hayırlısı diyelim...
    m pkt olmayan 100-150bin km arası orjinal premium bir e60,hele birde ekstralı falan ise çoğu aracı bozar.Hatta şu günümüz şartlarında f10 vs.gibi üst kasalarada gerek olmadığını hissettirir.Fabrikasyon m pkt e60 araçlar süspansiyon olarak sert ve yerine göre keyifsiz.Umarım kalbine göre bir araç bulursun..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    138 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

TarikS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yakın zamanda, soğuk bir havada koltuk ısıtma açıp bluetoothdan sevdiğim şarkıları çalarak , yeni hali ile düşük yakıt tüketimiyle bir yol yapıp iyice barışırız gibi geliyor.
    Bluetooth&aux bağlatmaya 900 lira verdikten sonra ben

Cümle çok benzer başladı benimle ta ki sonda düşük yakıt tüketimi diyene kadar; ben orada elendim

Tadını çıkar bro kazasız belasızz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    138 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ramo35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Oncelikle maşallah araciniza ayni rengiz benimki makyajsiz 3.0 tdi tek seferde okudum tüm konuyu. Bu antifrizsiz kullanmak sanirim a6 kullanicilarinin genel ozelligi benimde aracim ayniydi daha aldigim gun yakin arkadasimin uyarmasiyla (3.0 tdi da cok tecrubeli) su radyatorunu,su kabini,tum kayis gergilerini,devirdaimini ve termostatlarini hemen degistirip 2 kez sistem temizligi yaptim bir daha da sorun yasamadim yağ degistirmek haric 40 kusur bin km dir beraberiz bence hemen soguma bizden once hangi sahip nasil bir mekanik bakti bilemiyoruz hic. Eibach yayla ilgili yazmissin tum gozlemlerini amortisorlerin ne marka degistiricemde bende bana bir fikir olsun. Kazasiz belasiz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    138 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

TarikS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    900 mü , maşallah.

bana bir yer 1000 TL demişti.
    Aliexpressten 130 liraya kapı teslim aldım, geldi , taktım ama ses bi garipti, sol taraf baslı , sağ taraf bassız yankılı çalıyordu, satıcıyla mesajlaştım vs. çözüm olmayınca risk alıp 1 tane de başka satıcıdan aldım. 149 tl 'ye geldi , taktım mis gibi çalıyor sorunsuz kayıpsız

muhtemelen 1000 diyen de bu 150tl lik ara adaptörü takacaktı zaten bir şeyler almadan önce mutlaka aliexten araştır öyle al Tarık
    Hem aliexpress hem TR satıcılarından hem 10 pin hem 12 pin adaptörler aldım, yetmedi bizim @aliergun 'de orijinal kite benzer dirençli aux bağlantılı bişeyler vardı yine olması gereken 12 pin şeklinde ama yok, aux modu aktif olmadı. cihazlarla bağlandık kodlama denedik yok öyle de olmadı. Yurtdışı videolardaki gibi tak çalıştır da olmadı asla. sonra didikleidm biraz daha enteresan ohm ve farad değerli direnç ve kondansatör kombinasyonları yapıp uygulayanlar ollmuş, o değerler de çok ara sayıymış, sorduğum her yer öyle dedi asla bulamadım. belki biraz altı biraz üstü derken denesek olurdu ama risk alamadım. en sonunda işi bilene verelim deyip Mert Elektronik'e verdim.

baya 2 ay kafa patlattım söktüm taktım, o sırada havalandırma ızgaralarımı kırdım artık sinirden masraf daha fazla artmadan dedim ki işi bilene teslim edeyim

Şimdi de silecek bozuldu, park sensörü bozuldu. bi ara konuyu güncellerim yeni maceralarla

Post Thanks / Like
    Mentioned
    138 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    138 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Kahn23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Bekliyordum. Birliktelik mutlu sonla bitmiş

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    A6 maceramız bugün son buldu.
    Yine Alper benden 3. arabasını almış oldu , e60'ı kendisinden geri almak niyetindeyim.. bir şekilde olacak o iş
    TT, A5, A3 , A6 macerasından sonra vag grubun bana çok tat vermediğini anladım , yola kesinlikle BMW ile devam edeceğim.
    Allah kabul etsin
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler