User Tag List

Sayfa 6/6 İlkİlk ... 456
109 sonuçtan 96 ile 109 arası

Konu: Dirty Thirty: '03 E85 Z4 2.5i Roadster

Sti_Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TarikS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Egzozcular için de şöyleymiş başka yerde olsa bağlamıyoruz ama mesela suadiyede egzozdan ceza yazıp 1 hafta izin veriyorum adama, kızıltoprak'a kadar sıka sıka gidip kafa mikiyor dedi memur.

dedim kardeşim ben de şikayetçiyim onlardan, caddede sağdan sağdan sakince gidemiyoruz, vurun kafalarına

neyse ben yine mahkemeye itiraz edicem mobese, yaka kamerası ne var ne yok izlesinler bu kadar hafif bir şeyden bu muamele kabul edilemez gerçekten

Abi geçmiş olsun, caddenin resmi ekip otosu bitse sivili bitmiyor o da bitse motorlu polisler bitmiyor. Özellikle geceleri motorlu polisler çakarları kapatıp sakin sakin sürüyorlar. Tek yanlışa geçmiş olsun
    Hız,sonsuz bir tutkudur.

Alpii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Geçmiş olsun abi, şanssız olmuş baya.

Cadde kısmına gelecek olursak bu ara güzel çeviriyolar milleti. Ama bir denetim şarttı. saat 12'den sonra gokart pistine döndürüyor bazı arkadaşlar. Hatta instagramda da bir sayfa var oraya post çıkarmak için bütün gece turlayıp milleti darlıyolar. Valla sağ şeritten giderken bile gece 2-3'te bazen korkuyorum, kiralık arabalarla öyle bir sürüyorlar ki...

tekrardan geçmiş olsun
    https://www.instagram.com/gnn.308/

34 GNN 111 #308 21'
    34FDC785#308 16’ - RIP - 34BAG097 #308 18'

TechTurkey Dragger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    142 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sen sabah akşam yanla bişey olmasın, köşeyi dönerken *** kaydı diye arabayı kaptır şaka gibi
    @premiumparts / www.premiumpartstr.com

Premium Brands & Special Cars

OZ RACING · SPARCO · MSW · AEM · K&N · EIBACH · H&R · VOGTLAND · MILLTEK · BILSTEIN · AIRTEC · TAROX · PROSPORT · POWERFLEX

AşkınS. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konuya tek yazabileceğim şey geçmiş olsun galiba.

Büyük bahtsızlık

Berk007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TarikS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    caddeye indim ilk köşebaşında bilinçli olmadan hızlı çıkış sonucu azıcık arabanın arkasının kaymasıyla birlikte motorlu polisi enseme yapıştı.
    birbirimizi kandırmayalım.
    '06 Honda Civic Turbo '12 Mini Cooper S Roadster
    '02 Honda Civic Type-R-'05 Mitsubishi Lancer Evolution VIII
    '03 BMW M5-'12 Mercedes SLK 250 AMG-'12 Honda Accord

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Köşe başında da hafif arkasını salmayacaksa arkadan itiş arabanın ne anlamı kaldı. Senden önce 110 hp dizele binip de kendini ayrton senna sananlara çözüm bulsalar keşke

canimrecepcim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    memura instadaki hikayeleri izlettin demi harbiden böyle bırakmazdım diye 😂
    geçmiş olsun 🥲
    - Doğruları konuştuğundan dolayı hüküm giymiş user.

TarikS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Selamlar,

2 aylık yediemin serüvenimiz 1 ay önce sona erdi. Başımdan geçenleri bir Reels haline getirip sağa sola yayılmasını sağlamaya çalışacağım. Zira ben bu cezayı yedikten sonra başıma gelecekleri hiçbir yerde bulamadım. Anlık sürprizlerle yaşayarak öğrendim.

Kısa bir özetle, günlüğü 30 liradan 60 gün = minimum 1800 lira otopark parası veriyorsunuz. Çekici için benden 150 aldılar ama bu düşük bile geldi bana. Ayrıca psikoteknik raporu almanız gerekiyor. Bunu da kimisi aynı gün, kimisi daha sonraki tarihlere verebiliyor. O sabah "gel hallederiz" diyen bir yerde 800 liraya yine de 1,5 saatlik sınavı yapıp geçtim. Meğer geçme/geçilme yokmuş, psikoloh "yeterlidir" onayını verip geçiyormuş.

Cezayı da ödemeden ehliyeti vermedikleri için 2 ay sonra ödediğim için faiziyle birlikte A'dan Z'ye 13 bin liraya varan bir maliyeti oldu bu işin bana.

Mahkeme süreci devam ediyor, adli tatile girdik. İtirazlar bir sonuç verir inşallah.

Araba otoparktayken 4 hafta sonra gidip bir marş basmıştım. Maşallah daha 2 saat önce marş basmışım gibi tak diye çalıştı garibim.

Sonrasında 6. haftada tekrar gittim. Yıkamacı elemanlar vardı gündüz vakti, onlarla anlaştım da kuş pisliklerini gün aşırı silmelerini rica ettim ama fayda etmedi tabii, daha önceden üzerinde kalanlardan ötürü kaputta 2-3 tane ufak da sayılmayacak kuş yanıklarımız oldu.

Zamanla sağındaki solundaki arabalar değişirken bizimki kımıldayamadı tabii.

Neyse çıkardık bir şekilde. Çok zeki memurumuzun bir bildiği var sanıp yazdığı 19 Ağustos'u ben milat sandım. Oturup 60 gün sayınca daha kısa geliyordu da, neyse dedim, otoparka işlerim dolayısıyla 20'sinde gidince kadın demez mi 63 gün olmuş niye daha önce gelmediniz güler misin ağlar mısın, yoksa sabaha mı bırakırsın

Aldık ordan hemen otopark çıkışı ta daaaa kadranda ne var ne yok yandı sanki. Sonradan baktırdık ki sol ön tekerdeki ABS sensörü durduğu yerde bozulmuş

Gecesine düştük caddelere, foto çok hoşuma gitmese de, özlemiştim

En güzel fotoları hep spy shot çekilenler : )

Işıklar can sıkıcı ama alışıyosun bi süre sonra

Arabayı aldığımın ertesi gün arkadaşlarla köy yollarına çıktık, spontane oldu 4 araba hemen fıtı fıtı çıktık sonra dağıldık

O gün gözüme ayrı bir güzel gelmişti yalan yok

Şimdi bir iş niyetiyle arabayı satmaya veya hızlı elden çıkarabileceğim bir araçla takaslamanın peşindeyim. İlansız olarak görücülere çıkıyor, çok durmaz diye tahmin ediyorum.

Satmaya niyetlenmişken hiç yapmadığım bir şeyi yapıp atlayıp Ankara'ya gittim geldim. Uzun yolda çok da hayranı olunacak bir araba değil kesinlikle. Aralarda serpik trafikte falan kudurmacası çok keyifli ama onu da 450km boyunca yapamazsınız zaten.

Öyle derken dönüşte Sapanca'da güneşi batırdım üzerini açtım 90-100 arası geldim. İşte orası paha biçilemez. Dünya yansa kıyamet kopsa umrunda olmaz. O zamanlarda insan diyor bunun yeri dolmaz ama bakalım, Allah daha iyilerini nasip etsin inşallah.

Şimdi tatildeyken arabayı Care Solution Umut abime bıraktım, tamponlar boyanıp, bozuk çamurluk ağızları falan düzeltilecek falan bir kabasını toparlayacağız satma arefesinde.

Daha da kalırsa direksiyon kutusunda biraz boşluk oluştu yeniden, onu yaptırabilirim. Kliması bozuk ama yaptırmam onu artık Yıldım vallahi.
    Konu TarikS tarafından (19-09-2022 Saat 15:12 ) değiştirilmiştir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    138 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    tarık yarın öbür gün bi buluşma olursa seni arabama bindirmeyeceğim , ben kendimi çok cenabet bilirdim ama sen günahın ta kendisisin

şaka maka gelmiş geçmiş olsun, 1-2 ay dertsiz tasasız zaman geçirseniz, 1-2 güzel ekleme yapsan hemen barışırsınız aslında. İlişki terapistliğinden sonra araba terapistliğini de ben çıkartmış oldum

cnzdmr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok ayrı kalınmış bi barışma seksi olmuş ama ten uyumu tam tutturulamamış sanki

Satılacaksa da hayırlı olsun, kullanılacaksa da.

Onun haricinde köşe başından hafif götü salarak çıkmanın cezası 13k ve 2 ay arabanın yatması mı bunu kafam basmadı gerçekten.

Yolda trafikte saçma salak hareketler yapan milletin hayatını tehlikeye atanların yanında bu ceza çok çok fazla geldi bana.

Sana özel bi tarife mi yapıldı nedir bu işin aslı ?

TarikS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı wolkanku Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tarık yarın öbür gün bi buluşma olursa seni arabama bindirmeyeceğim , ben kendimi çok cenabet bilirdim ama sen günahın ta kendisisin

şaka maka gelmiş geçmiş olsun, 1-2 ay dertsiz tasasız zaman geçirseniz, 1-2 güzel ekleme yapsan hemen barışırsınız aslında. İlişki terapistliğinden sonra araba terapistliğini de ben çıkartmış oldum
    daha en başta patlıyoruz ki zaten yoksa 1-2 minik güzellikler yapayım diyorum ama o beni sevmiyor galiba

Alıntı cnzdmr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok ayrı kalınmış bi barışma seksi olmuş ama ten uyumu tam tutturulamamış sanki

Satılacaksa da hayırlı olsun, kullanılacaksa da.

Onun haricinde köşe başından hafif götü salarak çıkmanın cezası 13k ve 2 ay arabanın yatması mı bunu kafam basmadı gerçekten.

Yolda trafikte saçma salak hareketler yapan milletin hayatını tehlikeye atanların yanında bu ceza çok çok fazla geldi bana.

Sana özel bi tarife mi yapıldı nedir bu işin aslı ?
    Adamın söylediği şu: "bu hareketi başka bir bölgede yapsanız görmezden gelinebilir ama burası cadde, burada çok şikayet alınıyor, hiç kimseye en ufak müsamaha gösteremiyoruz"
    "etraftaki insanlara bana -bir şey yapmayacak mısın?- dercesine bakıyordu"

Mahalle baskısı yani tamamen. yoksa dedim ben serserilik yapmıyorum, tamponuma girenlerden, makas atanlardan ben de yıldım burada sağdan tın tın gidemiyorum diyorum, ben anladım sizin beyefendi olduğunuzu ama elimden bir şey gelmiyor diyor.

Yarım saat muhabbet ettik orada en son sigara falan ikram ediyordu ama yok, yazdı yine

Cimmeria - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    vay arkadas olaylara bak, bizim gençliğimizde boylemiydi cadde :P

saka maka cok gecmis olsun, hakkaten ben de olsam seni arabama bindirmem

cabrio arabanin zevki salina salina gezerken cikiyor, hevesini aldıysan ne mutlu sana, ama cok güzel duruyor kerata.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Büyük geçmiş olsun tekrardan.. Vardır bi hayır demek lazım, bi müddet bin(e)memeniz lazımmış belki de
    21`BMW G80 M3 Comp. & 09`Renault Megane 2 RS Phase-2

enesy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arif Işık - Her Türlü Halı Kilim Travel

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler