User Tag List

Sayfa 1/4 123 ... SonSon
71 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: Koca Ayı Vol2 - Enesy Passat Variant B8

enesy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Koca Ayı Vol2 - Enesy Passat Variant B8

Selamlar Herkese ,

Tüm konulara başlarken yaptığım gibi bir önceki araca hizmetlerinden dolayı bir teşekkür edip kendisini sevgi ile analım.

E0E80463-6411-4FA9-B03F-4CBEED988719 by Enes Yılmaz, on Flickr

455A9A0A-BADE-411C-8B83-BBE591728A0D by Enes Yılmaz, on Flickr

500 çok severim , hatta aşk yaşarım. Çok da severek alıp kullandım ama çok çabuk sıkıldım. Cici araba , çok şık , gören bir daha bakıyor Vs vs ama otomobil ile uğraşmayı seven insana göre değil. Fiat olmasından ötürü servis vs yaklaşımı çok kötü ve bilgisiz. Retrofit imkanı hiç ama hiç yok zira serviste bile parça sorup almak dert. Üzerine birde montaj yaptıracak vs kimse yok. Kimse elini sürmek istemiyor 500 ile gidince vs vs. 69Hp 1.2 Dualogic cabası.

Kaşıntı başladı yani. Bana uğraşmalık aynı zamanda imajı düzgün ve fonksiyonel bir araç gerektiğini anlayıp araba aramaya başladım. Retrofit vs bolluğundan dolayı VAG yada Bmw olmalı idi. A4 pahalı , A3 ve Golf küçük. 3 serisi GT bütçeyi aşar , 3 sw pek rağbet görmüyor , sedan köz paket derken passat kaldı elimizde. Sedan zaten çeki yazılan esnaf ve aşiretlerin demirbaşı. Daha önceki Variant’ın tadı damağımda kaldı diyerek başladım Passat Variant aramaya.

Highlineların iyi kondisyondakileri bütçemi aşıyordu ve VAg grubu sağ olsun dizine kadar boş araç dahi olur sonradan doldurulur ama tavan sonradan olmaz diyerek tek kriteri cam tavanlı olması ve beyaz olmaması olarak belirledim. Sonra bir çok arkadaşım orjinal led sonradan taktırmak çok çok maliyetli , taiwan lar çöp , sen almışken far da olsun diyerek uyardılar.

Aradığım kriterlerdeki araçları eleye eleye 2 ye düşürdüm. Bir tanesi 150Hp ACT Comfortline idi ama ne yazıkki beyazdı diğeri ise sahibinden ilan fotosu aşağıda olan 125 ilk TSİ Comfort bu beyefendi idi. Fabrikasyon Led far ve Cam tavan vardı.

9373BCF9-DA66-4B66-B166-189040A11C78 by Enes Yılmaz, on Flickr

Beyaz olana pek gönlüm yoktu açıkçası ama mantıklı bir alternatifti. Bu satılırsa beyazı alırım en son çare diyerek aracımı sattım. O sırada beyaz araç satıldı ve bu araç ile iletişime geçtim. İlanı veren beyefendi araç sahibinin şöförü idi ve uzun zaman boyunca şöförlü ve tek kişi tarafından kullanılmıştı. Şirkete fatura edip vergiden düşme cenneti ülkemde yaşadığımızdan tüm bakımları yetkili de yapılmıştı ve kavrama+ mekatronik değişmişti. Uzun bir süre aracın şöförü ile telefonda flörtleştik. Reelde ilk görüşmemiz

DC87A323-C1EA-4512-936D-828272FDFE38 by Enes Yılmaz, on Flickr

EEF60A18-A1D3-4AEA-A085-5FD18406041A by Enes Yılmaz, on Flickr

2 farklı noktada ekspertiz pazarlık goygoyculuk derken el sıkıştık ve anında gerekeni yaptık.

E895F7BF-1693-4C48-AADE-208C31950640 by Enes Yılmaz, on Flickr

Bursa ya geldik pozu

E7E6D54A-6B02-4679-B1A8-D9A408C59D0D by Enes Yılmaz, on Flickr

Noterden sonra ilk yapılacaklar listesinde her daim ilk sıra. Ön cam dahil film.

6E7A0885-06BB-4A5F-8881-C56229BA9323 by Enes Yılmaz, on Flickr

D5417D24-DC15-4E81-B2D4-B65D5EC2B37E by Enes Yılmaz, on Flickr

Cam Filmi Sonrasında Melih sağ olsun hızlandırılmış APP müdahalesi yaptı.

Araç şöför tarafından İstanbul trafiğinde kullanıldığından dolayı kozmetik olarak çok eksikleri vardı. Açıkçası karmakarışık piyasa da elimdeki en iyi alternatifi kaçırmamak için çiziğine eziğine pek takılamadan aldım. Ama ufak tefek dokunuşlar şarttı. Para Çokomel noktasında hesaplar kitaplar derken en Küçükten en ucuzdan krom pedal seti ile başlayalım dedim. ***** ekonomi çok iyi yeğenim…

FFF952A2-1C48-498C-BF38-AD724AD020A6 by Enes Yılmaz, on Flickr

Tavan şöyle problem olur böyle gacırdar öyle su alır denildiği için keyfi para harcamaya başlamadan önce tavana bir bakım yaptırayım giderleri temizleyelim dedim. Hiç su almayan sevgili tavanımın bakımı yağlaması vs halloldu artık rahat nefes alırım dedim. Ama olmadı tabiiki. Bakımdan 4 gün sonra fırtınalı bir gecenin sabahı araç sol arkadan eser miktarda su aldı. Her Türk genci gibi , kesin giderleri yerine takamadı vs diye yapan ustayla kavga etmeye diye bir hışımla çıktım. Usta söktü baktı herşey yerinde. 4 gün önce temizlediği ve gözümle görüp açık olduğuna emin olduğum sağ arka gidere fırtınada çam iğneleri vs girmiş ve tıkanmış. Araç yokuş yukarı park halinde olduğu ve sağ gider tıkalı olduğu için tüm su sol arkaya toplanıp içeri sızmış. Çıkarılacak Ders : Sakınan Göze Çöp Batar. Onu da bahane ederek tavanın bakımını komple yapmış olduk.

Geldik kozmetiğe. Nüfusun %98 i için hiç bir kusur olmayan araçta benim gözüme bir sürü çizik ezik batıyordu.

29EEB406-7634-4C6E-A158-6742FA6ACE93 by Enes Yılmaz, on Flickr

3E053ABD-ECC4-41B1-A140-4A13FCD1E90B by Enes Yılmaz, on Flickr

24A29664-E14B-446D-85B4-A9E49F2B63FF by Enes Yılmaz, on Flickr

Daha önceden boyalı olan parçaları tekrar boyatmak , boyasızları rötüş vs düzeltmek için başladık yeni bir serüvene. Bursa da bilindik ve eski bir usta olan Sosyete Ahmet’i bir çok kişi tavsiye edince içim rahat anahtarı bırakıp çıktım.

21D695F1-9B66-48CE-907A-F5BC913EE100 by Enes Yılmaz, on Flickr

Abi boyamışken aradan şunları da boyasak diye rica edip gözüme gri gri çok batan iç mekan çerçeveleri de arada hatır rica ile piyano siyah a çevirdim. Bence baya fark etti.
    İçeriye piremuyum bir hava kattı çok rijit oldu. And Enes Çetin hahahahah

AD71E380-417B-404E-8013-C99693B66176 by Enes Yılmaz, on Flickr

20431F56-B3C4-4329-9733-25AF236E27CE by Enes Yılmaz, on Flickr

894F6683-8D56-470A-9EB2-784C2978C54E by Enes Yılmaz, on Flickr

D1125232-6893-403A-A316-D3449F2EC56C by Enes Yılmaz, on Flickr

Arkadaki yazıları daha genç dursun diyerek yeni tip model yazısı ile değiştireyim dedim. Almışken doğuştan alayım kaç kuruş yaa diyerek doğuşa girdim. 4 haneye çok yakın bir rakam sadece 6 tane krom harf İçin talep edilince telefondan Hepsiburada dan yan sanayi yazı sipariş edip çıktım. Ne olacak bir yazı ya dedim , geldiği gibi taktım. Görüntü çok hoş oldu bence. Tabi orjinal yazılı passat’ın yanına park edene kadar sürdü havam. En kısa zamanda uyguna yurtdışından vs bulup yazıyı orjinal yeni tip ile değiştireceğim.

3A964CFA-9D9F-4C84-B602-0596A58AE991 by Enes Yılmaz, on Flickr

Dış kısımda Ön taraf Highline ile birebir aynı zaten. Comfort un temel 2 eksiği Led High Stop olmayışı ve Dartford Jantların olmayışı. Başladı yine kaşıntı. Jant kesinlikle orjinal olmalı diyerek arayışa başladım. Elimdeki kısıtlı bütçeyi iyi değerlendirmem lazımdı. Her gün her şeye zam geliyor 2 sinden birini almam lazım. Jant hep bulunur diyerek highline stop arayışına girdim. Variant zaten nadir olduğu için çıkma orjinal mümkün değil pek. Tek çare servise sormak kaldı. B8 Higline stopları için teklif aldıktan sonra B8.5 elegance stopları sorayım dedim. Arada çok komik bir fark vardı ama daha komiği B8 8,5 dan daha pahalı idi. Ankaradan sevgili @burcinkarabacak ile baya telefon trafiği yaptık. Sonra bir ara rafa kalktı vs derken Ender Elektronik işçiliği ve tecrübesi ile anahtar teslim olarak en makul seçenek oldu benim için. Bir gece ansızın yaptım bir delilik ve siparişi verdim.

Yurtdışı sipariş , iş yoğunluğu vs derken baya bekledim ve haftalar öncesinden 12 Mart a randevulaştık. Tabi hava koşullarını hesaba katmadan. Sabah 20 cm kar ile uyanacağımdan habersiz.

08EB7F3F-C5E5-4C74-A232-74F5B619FBAC by Enes Yılmaz, on Flickr

Soğuk ve karlı bir Mart sabahı idi. St petersburg dan Moskova’ya giden bir trene binmiştim.

Gaza gelmiş ve haftalarca bekleyen Enes i Nuh Tufanı hariç hiçbir hava koşulu durduramadı tabiki. Geldim zabahınan erkenden Ender Elektroniğe

Before

C4173625-6DEC-47A7-971B-4479EFB674F8 by Enes Yılmaz, on Flickr

After

76DAEC69-0005-4010-9C76-F92A908424A8 by Enes Yılmaz, on Flickr

Süreyya hanım ın inanılmaz değişimi.

232240CC-2B29-43D1-B6EA-074CD358DA35 by Enes Yılmaz, on Flickr

Stoplar ve yazı ile arka kısım baya gençleşti. Yeni VW logolu geri kamera sıradaki işlem olacak ve arkada bir tek orjinal 4Motion difizör kalacak planlarıma göre.

Gelelim Ekonomik istikrarın öncüsü ülkemde yapabilirsem yapılacaklar listesine.

- Discover Media Ekran
    - Kamera bile desteklemeyen lanet ünite yerine MIB 2,5
    - Yeni tip ön logo
    - Yeni tip logo kamera
    - 4 Motion Difizör
    - 18 Dartford jant ( R Line hiç sevmiyorum 19 Verona büyük konuşmayayım ama bedava olsa takmam sanırım )
    - Yeni tip dokunmatik klima paneli
    - Hayalet çok istiyordum gereksiz maliyet olacak diye vazgeçtim.
    - Bir küçük amfi yada DSP belki.
    - Kelepir çıkma vs bulur isem B8,5 Direksiyonu ( R Line olmayan )
    - Ölmez sağ kalır ve diğer işler biter ise ve tabi para kalır ise Artcar Cem abi ye gidip aşağıdaki çılgınlığı yapabilirim son olarak.

9AEA2203-0085-449D-B975-8E93D8DB3699 by Enes Yılmaz, on Flickr

BCCD5183-76EB-45A0-8FC3-624BD41994BA by Enes Yılmaz, on Flickr

Bunlar tabiki uzun vadeli planlar ve maliyetli işler. Temel önceliğim dış kısmı bitirip içe geçmek olacak sanırım.

Bu süreçte şu ana kadar birçok konuda yardımlaştığımız ve bından sonra da destek olacağına emin olduğum bir sürü arkadaşım, abim, kardeşim var. Tek tek yazdığımda kesin unuttuğum olur. Burak Ç. , Sefa , Aykütşafakyman , Turgay D. , Burçin Karabacak , Fatih Erhan Duran (a.k.a fikirtrpeli_hirsiz) , deeperblack Cumhur abi , Puma Aydın , BurakK , Gizli özellikler için ve fikir alışverişi için Gökhan Bilgin vs vs saymakla bitmez. Hepsine sonsuz teşekkürler.

Değerli vaktiniz ve internet kotanız için teşekkürler .

Herkese gönlündeki araca sahip olup gönlünce binmek nasip olsun. Maşallah demeyi unutmayın lütfen.

Enes

Edit :
    Bir sürü isim unutmuşum onları eklemeye çalıştım.
    Konu enesy tarafından (13-03-2022 Saat 01:07 ) değiştirilmiştir.
    Arif Işık - Her Türlü Halı Kilim Travel

AhmetKadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hayirli olsun Allah ağız tadıyla binmek nasip etsin
    Ex: '08 Legacy SportWagon

Next:
    '03 BMW E39 530i
    http://www.techturkey.com/forum/otom...ml#post8600936

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hayırlı olsun iyi günlerde kullanın

rain man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şef hayırlı olsun. Bu variantlar gözüme o kadar güzel gelmeye başladı ki bir sonraki durağımız o olsun diye düşünüyorum artık Değişimler çok güzel olmuş, güle güle kazasız belasız kullan.
    Alıntı bhb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Memlekette beyaz olup tutulmayan tek şey kedi herhalde

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kazasız belasız.
    Hem yeni VAG grubu diğer arabalarında hem de seninkinde bagajda yazan kocaman model ismi bence görsel olarak çirkinleştiriyor arabayı.
    Okumadan imzalamam.....

onn_dear - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Güzel dokunuşlar olmuş, variant çoğu kişinin sedana göre tercih etmediği bir otomobil. Bu arada diğer bir dokunuş olarak ışıklı dsg vites topuzuna geçebilirsiniz, ben benim B8 Passat a uyguladım çok değiştirdi, özellikle gri kısımlar piano Black yakışmış bende uygulayabilirim. Görmeniz açısından benim değiştiğim topuzu ekleyeyim.

Konu onn_dear tarafından (13-03-2022 Saat 17:26 ) değiştirilmiştir.
    History;
    1.6 GLI corolla / 1.6 IES civic / 1.4 IS civic/ 1.6 TDCI focus2 / 1.6 TDCI focus3 / 1.2 TSI Golf7 / 1.4 TSI Leon FR / Arona 1.0 EcoTSI DSG FR / 1.6TDI DSG B8 Passat

Gökhan Bilgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tekrar hayırlı olsun güle güle kullan abi

tuner faruk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hayırlı olsun renk ve donanım güzelmiş B8 bence en güzel Passat kasası, özellikle Variant çok güzel.
    Yapılanlardan sonra gayet keyifli hale gelmiş yapılacaklar ile çok daha güzel olacaktır iyi günlerde kullanın.

SGurbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Station Wagon her araç güzel. kıymet bilen ellerde olması ayrı bir güzel olmuş. Kazasız belasız hocam.

omery - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hayırlı olsun abi, kazasız belasız. 8,5 stop olayı harika olmuş bu kadar mı fark eder, maşallah.
    '94 alpinweiss III E36 318i

driver_can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    güle güle kullanın vag grubuna sizde bulaştınız demek bu retrofit hastalığı amansız malesef geçmiş olsun diyelim Araç çok güzel stoplar çok yakışmış retrofitin sonu yok bu macerada başarılar dilerim

Seven7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah hayırlı olsun. Güzel araba, güzel dokunuşlar. Güzel sonuç.

Nazar değmesin. Özellikle stoplar efsane olmuş.

kado - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Güzel araç, bence o çılgınlığı çok erteleme renk çok iyi.
    ‎kızlar uzadıkça çirkinleşiyor; kız dediğin 1.60 - 1.75 olacak. 1.85 kız mı olur ya. he bu arada 1.45 de olmaz, o ne lan öle iddaa oranı gibi..

aykutsafakyaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    39 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Müdür hayırlı olsun tekrardan.
    2 sene içinde sıraladığın işleri yaparsan sevinirim.
    2 sene sonra Bursa’dan almaya gelirim.
    Alıntı mrbars Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İçinde yaşamak zorunda kalmasak, gayet komik ülke aslında.

deeperblack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Biz en son amfi falan bakmıyomuyduk ya

Hayırlı uğurlu olsun kardeşim. Güzel seçim ve ince dokunuşlar. Yine yakışıklı bir makina geliyor ortama.
    Keyifle binmek nasip olsun inşallah.

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Motor sporları pahalı bir hobi.. İstediğin jantları sorduruyorum çocuklara ama herkes aracını kapalı otoparka çekmeye başladı işler durgun.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah Allah kaza bela vermesin çok güzel bir tercih...

özgür67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kazasız belasız kullan.Çok yakışıklı arabalar passat variantlar
    Benim de sw lere ilk sempati duymama sebeb deeperblack kardeşimizin A6 variantıdır

enesy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AhmetKadir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayirli olsun Allah ağız tadıyla binmek nasip etsin
    Alıntı EmreBC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun iyi günlerde kullanın
    Alıntı tuner faruk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun renk ve donanım güzelmiş B8 bence en güzel Passat kasası, özellikle Variant çok güzel.
    Yapılanlardan sonra gayet keyifli hale gelmiş yapılacaklar ile çok daha güzel olacaktır iyi günlerde kullanın.
    Alıntı SGurbey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Station Wagon her araç güzel. kıymet bilen ellerde olması ayrı bir güzel olmuş. Kazasız belasız hocam.
    Alıntı omery Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun abi, kazasız belasız. 8,5 stop olayı harika olmuş bu kadar mı fark eder, maşallah.
    Alıntı Seven7 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah hayırlı olsun. Güzel araba, güzel dokunuşlar. Güzel sonuç.

Nazar değmesin. Özellikle stoplar efsane olmuş.
    Alıntı nyz_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah Allah kaza bela vermesin çok güzel bir tercih...
    Alıntı özgür67 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kazasız belasız kullan.Çok yakışıklı arabalar passat variantlar
    Benim de sw lere ilk sempati duymama sebeb deeperblack kardeşimizin A6 variantıdır
    Çok teşekkür ederim , kıymetli yorumlarınız için. Hepimize kazasız belasız sürüşler dilerim.

Alıntı rain man Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şef hayırlı olsun. Bu variantlar gözüme o kadar güzel gelmeye başladı ki bir sonraki durağımız o olsun diye düşünüyorum artık Değişimler çok güzel olmuş, güle güle kazasız belasız kullan.
    Doktorum ben artık bir çok toplumsal algıdan ve onlara bağlı hareket etmekten sıkıldım. Otomobil tercihi noktasında sürüden ayrılmak için değişik değişik tercihler yapıyorum. Alfa konusunda sen de aynı kafadasın zaten. Variant bence sedan dan çok daha mantıklı iken millet ne der korkusu ile satılmıyor Türkiye de.

Alıntı DOHC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kazasız belasız.
    Hem yeni VAG grubu diğer arabalarında hem de seninkinde bagajda yazan kocaman model ismi bence görsel olarak çirkinleştiriyor arabayı.
    2019 - 2020 lerde sanırım arası çok çok ayrık şu şekilde bir yazı çıktı. 45 cm genişlikti sanırım.

Bunu ben de sevmiyorum açıkçası , ama 2021 2022 lerde yazı benim taktığım gibi daha derli toplu hale geldi. 23 cm genişlik oldu. Bu daha güzel nispeten. Benim amacım arka kısmı gençleştirmek olduğu için yeni logo ya geçtim ama eski logo bence de çok daha kibardı.

Alıntı onn_dear Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güzel dokunuşlar olmuş, variant çoğu kişinin sedana göre tercih etmediği bir otomobil. Bu arada diğer bir dokunuş olarak ışıklı dsg vites topuzuna geçebilirsiniz, ben benim B8 Passat a uyguladım çok değiştirdi, özellikle gri kısımlar piano Black yakışmış bende uygulayabilirim. Görmeniz açısından benim değiştiğim topuzu ekleyeyim.

Vites Topuzu harika gözüküyor. Teşekkür ederim öneri için. Listeye klima panelinin dönemine eklenebilir. İçeriyi de baya ciddi güncel gösterir . Siz de güle güle kullanın aracınızı. Sedan a biraz giydirdim yukarıda aşiret vs diye ama o işin geyik kısmı. Zaten bahsettiğim kitle belli

Alıntı Gökhan Bilgin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tekrar hayırlı olsun güle güle kullan abi
    Gizli Tuning senin de ellerine sağlık , bir çok noktada işimiz var daha beraber.

Alıntı driver_can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    güle güle kullanın vag grubuna sizde bulaştınız demek bu retrofit hastalığı amansız malesef geçmiş olsun diyelim Araç çok güzel stoplar çok yakışmış retrofitin sonu yok bu macerada başarılar dilerim
    Vag grubuna bulaşmaktan öte MQB platform a bulaştım ne yazıkki Daha önce makyajlı B6 vardı ama onda hem aldığım araba da herşey yapılmıştı RCD510 geri görüş vs vs hem de o kasa daha kısırdı retrofit anlamında. MQB tamamen para yeme odaklı bir platform. Esra Ceyda kardeşler gibi ne versen yiyor hiç yetmiyor. Ayırdığım maddi kaynak sınırsız olsa , Yazdığım listenin 2 katı daha upgrade çıkar biliyorsunuz. Kumarhane gibi ya bilinçli harcama yapmak lazım kendi adıma sadece gerekli olduğunu düşündüklerimi yapmaya çalışacağım.

Alıntı kado Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güzel araç, bence o çılgınlığı çok erteleme renk çok iyi.
    Bir üstteki cevapta detay yazdım baya , sonu yok vallahi. Koltuğu yapsam yapmışken ön arka ısıtma yapalım dicem bir sürü yatırım. Bir çılgınlık yapasım da var , kısmet diyelim

Alıntı aykutsafakyaman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Müdür hayırlı olsun tekrardan.
    2 sene içinde sıraladığın işleri yaparsan sevinirim.
    2 sene sonra Bursa’dan almaya gelirim.
    Bu sefer ne var ne yok söküp vericem, teyp bile söker KAMASONIC takar veririm ama

Alıntı deeperblack Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biz en son amfi falan bakmıyomuyduk ya

Hayırlı uğurlu olsun kardeşim. Güzel seçim ve ince dokunuşlar. Yine yakışıklı bir makina geliyor ortama.
    Keyifle binmek nasip olsun inşallah.
    Abi amfi işi takipte , lisanslı bir ölücü olduğum için hedefime kitlendim online alışveriş platformlarında. Denk geldiği gibi alıp atarım kenara. Bu sefer sıkıldım satayım deme lüksü pek yok hanım sevdi bunu sattırmaz. Yakışıklı yapana kadar kurcalarım artık.

Alıntı fthdrn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Motor sporları pahalı bir hobi.. İstediğin jantları sorduruyorum çocuklara ama herkes aracını kapalı otoparka çekmeye başladı işler durgun.
    B E D E L

Higlan Passat Sevenler Derneği Onursal Başkanı @MK8800 seni unutmuşum. Arkadaşlar selam , passatımızı aldık. Körün Dama daldığı gibi gazdan çekmeden Bursa - Mardin VLOG yayında.

Bu arada şehir içi Station park etmesi kullanması zor olur gibi bir algı var bir çok kişide. Boyutlar milimetresine kadar aynı sedan ile. Vagon olmasından ötürü daha ferah sadece. Tek handikap arkayı duvara vs yakın park ettiğinizde bagajı açmak için Variant ta ekstra bir alan gerekiyor. Kafadan girince o problem de çözülüyor genellikle. Geri kalanı tamamen aynı kullanım olarak. Daha büyük yaşam alanı sunarak artısı varken toplumdaki algıdan ötürü 2.el eksisi var. Ama şahsen aracı nasıl satarım diye düşünerek değil nasıl keyifle binerim diye düşünürek aldığımdan ben yine vagonu tercih ederim.
    Konu enesy tarafından (13-03-2022 Saat 21:33 ) değiştirilmiştir.
    Arif Işık - Her Türlü Halı Kilim Travel

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler