User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
21 sonuçtan 20 ile 21 arası

Konu: 1998 1.2 Twingo

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evet o ızgaraları kırmadan nasıl söktüğünü ben de merak etmiştim, ama şaşırmadım. Un gibi dağılıyor malzeme maalesef. Bendekiler de çok kötü durumdaydı.

Tavan lambası bulmak da dert bu alette. Özellikle o tuş. Çoğu zaten immo iptali ile çalışır.

Gayet güzel aracın, bakımını yap mis gibi bin. İç hacmi şaşırtıcıdır twi nin gerçekten. Benim aynı dönemde clio sport ve twi varken hatırlıyorum twi daha genişti.

Yalıtım yaparsan tadından yenmez.

Salihcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı KÖROĞLU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet o ızgaraları kırmadan nasıl söktüğünü ben de merak etmiştim, ama şaşırmadım. Un gibi dağılıyor malzeme maalesef. Bendekiler de çok kötü durumdaydı.

Tavan lambası bulmak da dert bu alette. Özellikle o tuş. Çoğu zaten immo iptali ile çalışır.

Gayet güzel aracın, bakımını yap mis gibi bin. İç hacmi şaşırtıcıdır twi nin gerçekten. Benim aynı dönemde clio sport ve twi varken hatırlıyorum twi daha genişti.

Yalıtım yaparsan tadından yenmez.
    Twingo'yu verdim artık abi ama yalıtımdan yana hiç sorun yaşamadım içi çok geniş araba ama çok tepede oturduğum için aileyle binildiğinde rampalarda çok sıkıntı yaşıyordum birde 3. twingo olunca biraz soğudum, şuan için küçüklükten beri istediğim kasa olan EF Hatchback arayışına girdim kasası diri bulabilirsem güzel bir tane alıcam bekliyorum şuan için.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler