User Tag List

Sayfa 49/49 İlkİlk ... 39474849
915 sonuçtan 913 ile 915 arası

Konu: Otomobiller & DIY

Cimmeria - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    gule gule kullana hakikaten citroenin en guzel 2-3 arabasindan biri olabilir bence bu.

fonksiyonel de olsa ben sanirim filmleri begenmedim, filmsiz hali daha guzel duruyormus, hafif bir mavimsi mercedes cami havasi varmis

Omak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı KÖROĞLU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bilgi ne güzel bir şey sayende biz de öğrendik.

Çok da mantıklı aslında. Yazılımdan kapattım dedi arkadaş.

Onu ben komple alayım dışarı. Bu vakum vs hattına bağlı değil mi? Bir map sensörüne bağlı sanırım doğru mu düşünüyorum?
    Mudurum ne demek her zaman, aynen öyle o borular vakum hattina bagli degi. ikiside tek bir sensore giriyor o sensore de tesisattan bir soket giriyor. Sensorle birlikte borulari al dpf in uzerine tak berbaber dursunlar, soketide guzelce izole ediver tamamdir.
    Konu Omak tarafından (Dün Saat 22:19 ) değiştirilmiştir.
    e60 535d & THE A45 AMG

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Cimmeria Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gule gule kullana hakikaten citroenin en guzel 2-3 arabasindan biri olabilir bence bu.

fonksiyonel de olsa ben sanirim filmleri begenmedim, filmsiz hali daha guzel duruyormus, hafif bir mavimsi mercedes cami havasi varmis
    Maalesef gözlerim aşırı hassas, şöyle izah edeyim siyah vizörlü motor kaskı içinde camları koyulaştırılmış bir güneş gözlüğü ile motor kullandığımda ancak rahat ediyorum.

Görsel olarak bence de 1 tık koyu oldu ama yaptığı iş ve sağladığı rahatlık müthiş.

Alıntı Omak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mudurum ne demek her zaman, aynen öyle o borular vakum hattina bagli degi. ikiside tek bir sensore giriyor o sensore de tesisattan bir soket giriyor. Sensorle birlikte borulari al dpf in uzerine tak berbaber dursunlar, soketide guzelce izole ediver tamamdir.
    Müthiş bir bilgi teşekkür ederim. İçim çok rahatladı şuan, ilk fırsatta dalıyoruz ve Dp ımızı takıyoruz.

Yazılım ile arbaya biraz da olsa can geldi gerçekten. Tort haliye az da olsa arttığı için daha rahat ivmeleniyor, sadece vitesleri çok düşük hızlarda attığından henüz alışamadık birbirimize.

Ya manuel ya spor otomatik modda kullanıyorum, bir zaman sonra çözerim artık. 400 km uzun yol / istanbul akıcı ve sakarya yoğun akıcı trafikte ortalamamız 6 litre oldu.

Benim tahminim 6.5 larda falan genel ortalamayla dolaşırız. Aracı ilk aldığımda 9999 km ortalaması 6.8 idi.

İlk kalkışlarda 1.5 tonluk cüsseyi hareketlendirmek için anlık tüketim 15 leri falan buluyor. Yakıtı da memnun edecek gibi duruyor şimdilik.

Tabi yaşadığım bir talihizliği de anlatayım, cam kenarı kromları yapıştırırken kağıt bant geçmiştim üzerine, nerden bulup aldıysam o bant iz bırakan tipteymiş.

Dün akşam 2 saat o bantların yapışkanlarını sökmeye çalıştım bırak bir de silerken parmağı kestik kan revan oldu her yer.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 4 kullanıcı var. (2 üye ve 2 konuk)

1. Achemar,
  2. bedirnismo

Bu Konudaki Etiketler