User Tag List

Sayfa 18/44 İlkİlk ... 8161718192028 ... SonSon
821 sonuçtan 324 ile 342 arası

Konu: Otomobiller & DIY

AliGizda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gerçekten çok sevindim abi senin adına, Allah kaza bela vermesin. Hayırlı olsun Artık gelmek için sabırsızlanacağım Temizlik için bana da bir şeyler bırak

d3n1s - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    20 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Renk de tam tahmin ettigim, daha dogrusu, daha araba tahmin asamasindayken bile icimden gecirdigim renk cikti. Turuncuya ayri bir zaafim var Eminim senin elinde sifir kondisyonuna geri gelecektir. Eh bize de keyifle takip edilecek yeni bir konu cikmis oldu. Kazasiz belasiz, agiz tadiyla guzel gunlerde kullanirsin umarim Telefon ve cuzdan konusunda da Alper de yazmis bir onceki sayfada, nasil bir helal ise eksiksiz geri donmus. O ise de ayri sevindim
    öyle işte.

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı drago Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Helal para, dönmüş sahibini bulmuş geri, geçmiş olsun

Çok güzel araç, güle güle kullanın.

Seneler seneler önce, ben bir garip bora kullanırken ve aracımın ciğerli olduğunu sanırken, bu araç yeni çıkmış ve bir arkadaşımın arkadaşı aynı bu rengini almıştı.

İçinde salavat getirdiğim tek araç ve sürücü kombinasyonuydu Aklıma o günler geldi.
    Yani 10km sonra telefonun aracın tavanında duruyor olması beni de şok etti, cüzdanı çözerdik ama telefon işi dert. Bir de telefon benim değil şirketin, zira kendi telefonum bile yok.

Eğer kaybetmiş olsaydık hem kendime hem şirkete telefon almak zorunda kalacaktım. Evrak işlerinin sıkıcılığını saymıyorum bile.

Emeğimizle kazanıyoruz sanırım onun getirisi oldu bu kaybolmama olayı

CüneytIşıkkent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tekrardan hayırlı uğurlu olsun kurcalanacak illaki çok şey çıkacaktır ama alınabilecek en temiz araçlardan birini aldınız

8.000rpm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    enfes
    süper işler çıkacak
    sonuç ağız sulandıracak
    ilan fiyatları bir set daha yukarı çıkacak

-Murat Özcan- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Rengi çok güzel maşallah..
    /// M POWER 3.20 // VW MK6 TDI //SEAT LEON TFSI

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu konuya çekirdek kola dayanmaz.. Daha ısınmadık bile

Sabırsızlıkla gelişmeleri bekliyorum. WhatsApp ayrı bura ayrı.
    21`BMW G80 M3 Comp. & 09`Renault Megane 2 RS Phase-2

Ssamet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu defa başka oldu gerçekten.Özellikle böyle bi renk olması.Şimdiden emeklerine sağlık abi takipteyiz
    -2006 Kia Cerato 1.5 Crdi- Oem Hybrid / Kat-Egr Off

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Kazasız belasız güle güle kullanın çok keyifli.
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı KÖROĞLU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    C5 muhteşem oldu o iş sonrasında. Geçerken yol sesi vs almıyor. Aöa şimdi de roof tan gelen rüzgar sesi pedah oldu.
    Nereyi iyleştirirsen iyileştir, başka sesler dikkatini çekmeye başlayacak malesef.
    Motoru yap, rüzgar sesi
    Rüzgarı yap, lastik sesi
    Lastiği yap, egzoz sesi....

Bitmez, bitemez

RS kazasız belasız..........
    Okumadan imzalamam.....

TarikS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    La arabaların orta konsol aynıymış ya o vites körüğü çerçevesi topuzu hepsi 125 liraya falan aldım ben ama topuzu RS'e çok yakışmaz, düz meganeda baya rahat olmuştu

yine de ne lazım olursa parçalar komik ucuz ya oto erdem'in sitesine gir kaybolursun bi ton parça siparişi verip çıktım ben geçen sefer, memnunum da adamlardan baya

sendeki aküden çıkan kablolardan bende de var, kaput altını temizleyip toparlamam lazım bi ara benim de ama riske giremedim. kaput altı fotoğrafı var mı? motor harici kısımların her yerini örten kapaklar varmış eksikse onları da tamamlayabilirsin baya ucuzlar. paspaslar kötüyse orijinal takım 350 lira mesela

çıkmacılarda sıfır yan sanayi fiyatına genelde ikinci el orijinal parça satabiliyor. henüz çıkmacı tecrübem olmadı o yüzden ama diğer meganelarla ortak olan parçaların fiyatları çok komik gelecektir şimdi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TarikS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    La arabaların orta konsol aynıymış ya o vites körüğü çerçevesi topuzu hepsi 125 liraya falan aldım ben ama topuzu RS'e çok yakışmaz, düz meganeda baya rahat olmuştu

yine de ne lazım olursa parçalar komik ucuz ya oto erdem'in sitesine gir kaybolursun bi ton parça siparişi verip çıktım ben geçen sefer, memnunum da adamlardan baya

sendeki aküden çıkan kablolardan bende de var, kaput altını temizleyip toparlamam lazım bi ara benim de ama riske giremedim. kaput altı fotoğrafı var mı? motor harici kısımların her yerini örten kapaklar varmış eksikse onları da tamamlayabilirsin baya ucuzlar. paspaslar kötüyse orijinal takım 350 lira mesela

çıkmacılarda sıfır yan sanayi fiyatına genelde ikinci el orijinal parça satabiliyor. henüz çıkmacı tecrübem olmadı o yüzden ama diğer meganelarla ortak olan parçaların fiyatları çok komik gelecektir şimdi
    bazı parçalar bu araca özelmiş, özellikle salıncaklar falan dert edition muş Ama rs ci arkadaşlar çözmüş sağolsunlar, edinilmiş bilgi birikimini havuza düşmüş bir sünger gibi çekiyorum şuan

Ortak parçalar eminim çok komik rakamlar, oto erdem den de alışverişim var meg3 için sorun yaşamadık gerçekten.

Kaput altı çok kötü durumda o şekilde çekip foto koymasam daha iyi, temizlerken öncesi / sonrası yaparız.

Beni zarara soktun şimdi Körük benzin ve yağ filtresi aldım dursun kenarda

Körük 65 TL, ulan bunu kaça üretip alıp satıp kar ediyorsunuz, manyak manyak işler

TechTurkey Dragger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    142 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah hayırlı olsun
    @premiumparts / www.premiumpartstr.com

Premium Brands & Special Cars

OZ RACING · SPARCO · MSW · AEM · K&N · EIBACH · H&R · VOGTLAND · MILLTEK · BILSTEIN · AIRTEC · TAROX · PROSPORT · POWERFLEX

Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kafamız rahat olsun diye RS camiasının sözünü dinledik ve kronik enjektör sorununu, whatsap grubundan bir arkadaşın aracından çıkan megane 3 rs enjektörlerini alarak nihayete erdirdik.

Bunun yanına 1 takım da NGK bkr8eıx İridyum buji koyarak daha iyi bir netice elde etmeyi hedefliyorum. Bu hafta içi takar mıyım bilmiyorum ama bujileri rail hattını vs söktüğümde titiz bir temizlik ve işçilik yapmak istiyorum o yüzden 2 hafta sonra montaj yapabilirim. O arada önden tüm iç aksamı koltukları söküp kozmetik işleri tamamlarım diye düşünüyorum.

Bir de hazır sökmüşken detay temizlik yapıp içim rahat tertemiz bineyim istiyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dün eve gelip garajın önünde RS i görünce aklımdan şu geçti, 3 sene önce mondeo ve ford ka ya biniyordun, şimdi c5 ve rs'e. İki arabayı toplasan ortalama bir yeni araç etmiyor belki ama hayal ettiğim araçlara sahip olabilme lüksü gerçekten çok güzel bir his.

Megane'e yıllar önce bir galeride binmiştim, o anı unutmuyorum hiç. Bu gün sahibi olduk kapımızda duruyor. Şükür demekten başka bir lafza gerek yok.

Haftaya komple sökmeye başlayacağım, uzun süre de sökük kalır sen gelirsen %99 toplamaya denk gelirsin

Alıntı AliGizda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gerçekten çok sevindim abi senin adına, Allah kaza bela vermesin. Hayırlı olsun Artık gelmek için sabırsızlanacağım Temizlik için bana da bir şeyler bırak
    Telefon cüzdan işini hala aklım almıyor, ikisini de eksiksiz bulmak mucize gerçekten.
    Yapılacaklar listesi kafamda az buçuk şekillendi. Buna uzun süre binme hedefim olduğu için acele etmeden doğru şekilde adım adım tamamlayıp bitirmek istiyorum.
    Zira şöyle bir baktım kapıdaki 2 arabayı versem yerine alabileceğim araçlar janjanlı ambalajlar içindeki diyet bisküvileri gibi.
    Farklı 2 kategori araç ikisi de kendi sınıfında dolu makinalar, bu donanım / konfor ve teknik detaylardan vazgeçmek istemiyorum.

Alıntı d3n1s Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Renk de tam tahmin ettigim, daha dogrusu, daha araba tahmin asamasindayken bile icimden gecirdigim renk cikti. Turuncuya ayri bir zaafim var Eminim senin elinde sifir kondisyonuna geri gelecektir. Eh bize de keyifle takip edilecek yeni bir konu cikmis oldu. Kazasiz belasiz, agiz tadiyla guzel gunlerde kullanirsin umarim Telefon ve cuzdan konusunda da Alper de yazmis bir onceki sayfada, nasil bir helal ise eksiksiz geri donmus. O ise de ayri sevindim
    Var var olmaz mı, içini tavan hariç komple sökeceğim. Koltuklarda onarım boya işi var, ses sistemi kabloları sökülecek, afr / boost göstergeleri bağlantıları düzenlenecek,
    karbon kaplama olan alanlar mat siyah olacak, ambiyans aydınlatmalar ekleyeceğim vs vs. tahminen 1 ay kadar garajda kalacak.

Alıntı CüneytIşıkkent Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tekrardan hayırlı uğurlu olsun kurcalanacak illaki çok şey çıkacaktır ama alınabilecek en temiz araçlardan birini aldınız
    Kafamdaki gibi bitirebilirsem güzel olacak. İlandaki araçların rakamları bence çok ütopik (mart 2023 için söylüyorum) O rakamlara o araçların satılacağını düşünmüyorum.

Alıntı 8.000rpm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    enfes
    süper işler çıkacak
    sonuç ağız sulandıracak
    ilan fiyatları bir set daha yukarı çıkacak
    Daha iyileri nasip olsun.

Alıntı -Murat Özcan- Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rengi çok güzel maşallah..
    Evet daha yeni başlıyoruz, yolumuz uzun, gençliğimiz var. Balkon konuşmasına doğru adım adım ilerliyorum )

Alıntı kalipson Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu konuya çekirdek kola dayanmaz.. Daha ısınmadık bile

Sabırsızlıkla gelişmeleri bekliyorum. WhatsApp ayrı bura ayrı.
    Güzel oldu, son 2 araba renkleri fantastik oldu.

Alıntı Ssamet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu defa başka oldu gerçekten.Özellikle böyle bi renk olması.Şimdiden emeklerine sağlık abi takipteyiz
    Eyvallah reis teşekkür ederim.

Alıntı Dragger Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah hayırlı olsun

AvcI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı KÖROĞLU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kafamız rahat olsun diye RS camiasının sözünü dinledik ve kronik enjektör sorununu, whatsap grubundan bir arkadaşın aracından çıkan megane 3 rs enjektörlerini alarak nihayete erdirdik.

Bunun yanına 1 takım da NGK bkr8eıx İridyum buji koyarak daha iyi bir netice elde etmeyi hedefliyorum. Bu hafta içi takar mıyım bilmiyorum ama bujileri rail hattını vs söktüğümde titiz bir temizlik ve işçilik yapmak istiyorum o yüzden 2 hafta sonra montaj yapabilirim. O arada önden tüm iç aksamı koltukları söküp kozmetik işleri tamamlarım diye düşünüyorum.

Bir de hazır sökmüşken detay temizlik yapıp içim rahat tertemiz bineyim istiyorum.

yeni aldığınız araca başka bir araçtan çıkan enjektörmü aldınız ???
    new project GTR 280SX

https://www.instagram.com/gtr_280sx/?hl=tr

Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AvcI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yeni aldığınız araca başka bir araçtan çıkan enjektörmü aldınız ???
    Şöyle, o kısmı belirmemişim. Bu enjektörler 50 km kadar kullanıldı. Aldığım araç forged makina yapıldıktan sonra 650cc enjektör aldığı için bunları söktü.

Yani araç üzerinde uzun süre kalmış kullanılmış bir ürün değil kısacası. 2. el olunca tabi ister istemez sizin düşündüğünüz akla geliyor.

Tech Moderator Schumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Megane 2 RS ile Megane 3 RS enjektörleri aynı CC demi. Yazılımsız sorun yaşayabilirsiniz.
    Schumi.Projects

106 GTI | 206 RC | 2008 SUV 1.2 PureTech EAT8 | 3008 SUV 1.6 HDi EAT6 | Citroen AX GTI
    Never drive faster than your guardian angel can fly
    106 RC - 106 GTI with 2 liter engine

Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Schumi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Megane 2 RS ile Megane 3 RS enjektörleri aynı CC demi. Yazılımsız sorun yaşayabilirsiniz.
    Kullanan arkadaş ile teyit ederek satın aldım, sorunsuz kullanan farklı araçlar da olduğunu öğrendim. Aralarında cc farkı var 3rs ler daha büyük haliyle.

Bir sorun olmayacak.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler