User Tag List

Sayfa 5/33 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon
627 sonuçtan 77 ile 95 arası

Konu: 2010 BMW 520d Premium / Bitirme Tezi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kifoz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bir haftada dış modifikasyon hızlı oldu bitti. bundan sonra zincir pompa şanzıman yağı gibi mekanik işleri okuyacağız anlaşılan
    Daha sonrada satış herhalde

Post Thanks / Like
    Mentioned
    138 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı antuarri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Daha sonrada satış herhalde
    2024-2025 'te , 2010 model 155-160.000 km 'de, zinciri değişmiş, bakımları yetkilide yapılmış, şanzıman yağı ZF'de değişmiş, ısıtma ,sunroof, recaro, antrasit tavan , üstünde full marka ekipmanları bulunan bir E60'ın ederini , bugünden hiç edecek kadar vizyonsuz değilim
    Konu TechTurkey tarafından (08-03-2024 Saat 14:04 ) değiştirilmiştir.

bosporuss06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    iç kısımda direksiyon sportmu?Yine iç kısımda orjinal geniş ekran,logic7 vs.gibi düşüncen varmı.?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    138 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı bosporuss06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iç kısımda direksiyon sportmu?Yine iç kısımda orjinal geniş ekran,logic7 vs.gibi düşüncen varmı.?
    Direksiyon sport , yarın akşam recaroları takacağız.
    Zaman içinde m sport siyah direksiyon , siyah tavan döşemesi+ güneşliklerin vs boyanması. Gelecek

idrive 6 butonlu nbt şeklinde ama ekran standart küçük cic ekran.
    Buna direkt ccc ekran takabilir miyim ona bakmak lazım.
    Logic 7 gelmez çünkü arabada müzik baya arka fon müziği olarak dinliyorum, yüksek ya da aşırı kaliteli bir sesle işim yok. Belki hoparlörleri geliştiririm mantıklı bir fiyat olursa.
    Konu TechTurkey tarafından (08-03-2024 Saat 14:04 ) değiştirilmiştir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı wolkanku Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zaman içinde m sport siyah direksiyon , siyah tavan döşemesi+ güneşliklerin vs boyanması. Gelecek

Logic 7 gelmez çünkü arabada müzik baya arka fon müziği olarak dinliyorum, yüksek ya da aşırı kaliteli bir sesle işim yok. Belki hoparlörleri geliştiririm mantıklı bir fiyat olursa.
    yanılmıyorsam sadece ekran değişikliği kurtarmıyor.Navigasyon vs.falan olmalı.Ama görsel olarak etkileyici gözüküyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    138 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı bosporuss06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yanılmıyorsam sadece ekran değişikliği kurtarmıyor.Navigasyon vs.falan olmalı.Ama görsel olarak etkileyici gözüküyor.
    Görselliğe oynamak istenirse 4gb ramli android hem görsellik hem fonksiyon olarak daha fazlasını sunuyor 1/4 fiyata.
    Bakalım şimdilik ikisine de niyetim yok
    Konu TechTurkey tarafından (08-03-2024 Saat 14:05 ) değiştirilmiştir.

Şahan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

CİC geniş ekran takılır, senin de sistem cic zaten, CCC eski bir numarası yok, Deniz'deki e90 ekranı takılır. Hatta combox2 bulunup bluetooth müzik dinleme ve konuşma gelir.
    Zihin fukara olursa, fikir ukala olur..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    138 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Şahan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    CİC geniş ekran takılır, senin de sistem cic zaten, CCC eski bir numarası yok, Deniz'deki e90 ekranı takılır. Hatta combox2 bulunup bluetooth müzik dinleme ve konuşma gelir.
    ama aşağıda 1 cd giriş yeri var bende ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Muhtemelen 1 cd giriş yeride dvd olarak değişiyor set olarak.Android sistemi biliyorum ama basit duruyor,sonradan takıldığı vs.çok belli.

Carmageddon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Müthiş gözüküyor araba. Koltuklarla içi de inanılmaz değişecektir. Güle güle kullanın.

Şahan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    CCC de dvd mevzusu var patron, CİC de çift cd girişi yok. Ekran ve ünite ayrı geliyor, usb girişi gelmiş oluyor ve aynı zamanda dahili hafıza geliyor. Navigasyon'da 2021 şeklinde güncellenebiliyor.
    Zihin fukara olursa, fikir ukala olur..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    90 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Şahan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    CCC de dvd mevzusu var patron, CİC de çift cd girişi yok. Ekran ve ünite ayrı geliyor, usb girişi gelmiş oluyor ve aynı zamanda dahili hafıza geliyor. Navigasyon'da 2021 şeklinde güncellenebiliyor.
    Ben android ekran takana kadar tamamen CIC taraftarıydım ama android taktıktan sonra CICin bir işlevi olmayan ve sadece ilave harcamalarla azcık bir işe yarayan ünite olduğu kanısına vardım.

Tek kalemde android takıp;
    Carplay (ios,android)
    Navigasyon (whatsaopp uygulası sayesinde konuma tek tıkla gidebilme)
    Multimedya (youtube, netflix, amazon prime, spotify, youtube music)
    ve çok daha fazlası gibi özelliklere kavuşabiliyorsun. CIC artık çağa ayak uyduramayan bir sistem oldu. F30 içinde android takmayı planlıyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    138 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eveet en heyecanla beklenen güncelleme geldi;

Aracın kaporasını verdiğim gün , aracın premium koltukları ile nasıl geçinir gideriz diye düşünüyordum.
    Konuyu @Deniz. e açtım, recaro bakalım dedi. Brom ısıtma fonksiyonumdan olmak istemiyorum dedim hımm dedi kapadı konuyu… 15 dk sonra aradı , sen nasıl şanslı bi adamsın parçacım bulgaristanda şu anda ve bej renk ısıtmalı recaro bulmuş dedi.. hassss dedim, yarım saate videosu geldi. Epey kirli durumdalardı ama ben onların içinden geçip sıfır yaparım nasılsa dedim. Fiyatı da okeyleyip parasını verdik, 3 gün sonra ben ruhsatı elimd aldığım gün istanbula geldi.
    Araya haftasonu girdi ben aracın bodykitini hallettim. 2 gün sonrasında Deniz’in ortak iş yaptığı Onur Detailing’in dükkanına bırakıldı. Akşam gel takalım dedi.
    Akşam oldu heyecanla koşa koşa gittim takacağız diye, koltukları gördüm bir yüzüm düştü açıkçası. Çünkü hem çok kirli hem de renk sarı bej değil beyaza yakın bir bejdi. Dedim bu aynı renk değil, kafalığı söktüm koltuğun üstüne koydum , tat kaçtı )

Şansa Onur Detailing deri restorasyonu ve boyaması da yapıyordu, tam o sırada da içeride arka koltukları boyanmış bir A8 vardı, referans olması adına çok iyi oldu, dokunma hissi, yumuşaklık , görsel hepsi gayet güzeldi. O zaman benim koltukları da boyayacağız mecbur dedim. Koltuklarla beraber koltuğun trimleri de farklıydı, onlar da boyanacaktı.
    Bu noktadan sonra uzuun bir zaman geçecek belli ki diyerek koltuk olayını kafamda saldım, ama Deniz ve Onur gece 3-4 farketmeksizin çalışıp fotoğraf atıp heyecanımı körüklüyordu.

Son halini gönderdiğinde tamam olmuş belli ki dedim;

Nihayet dün montaj günüydü, 19:30 da başladı Deniz trimleri takmaya;

Mevcut koltuklar söküldü , altından çıkan pislikler ve halıdaki kirler temizlendi;

Recaro vs Premium Koltuk;

Deniz’in oğlu Kutay Bey teftişte;

Bir tanesi içeri alındı, kalbim hızlı çarpmaya başladı.

İkisi de takıldıktan sonra ayarsız ilk poz

İkisini de taktıktan sonra ısıtmaların bağlantısıyla ilgili küçük bir revize gerekti kablolarda, Deniz onu da 1 saat içinde halletti.

Ağzım kulaklarımda eve gelip son pozu çektim.
    içerideki atmosfer çok hoşuma gitti, hem şık hem spor bir takım elbise gibi oldu uyum. tavanı da siyah kaplatırdım diye düşünüyordum ama içine oturduğumdaki bej ve ahşap uyumları o kadar güzel oldu ki, bozmaya değeceğini düşünmüyorum artık.

Buradan öncelikle Deniz’e çok teşekkür ediyorum tekrar, o olmasaydı ne koltuk bulabilirdim ne bulduğum koltuğu böyle güzel boyatacak yer bulurdum ne de montaj sonrası ısıtma işini çözerdim, premium koltukla ebediyen giderdi bu iş. Eline koluna gözüne sağlık brom.
    Son olarak da derileri 3 kat astar 3 kat boya , matlaştırıcı vs malzemeden kaçmadan güzelce ve özenle boyatan Onur Detailing’e de çok teşekkür ediyorum.

Sıra geldi beyaz kadrana.
    Direksiyon dediğinizi duyuyorum, onunla ilgili bir şey deneyeceğim, olmazsa m sport direksiyon alacağım.

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Koltuklar beklediğimden çok güzel olmuş. Boya işi müthiş, benim de benzer bir onarıma ihtiyacım olacak gibi duruyor. Maliyetler nerelerde özel değilse buradan ya da özelse öm dan paylaşır mısın ?

güle güle kullan. @Deniz. in de eline sağlık, güzel işler çıkartıyor. Denk gelip bi tanışmak istediğim insanlardan forum ortamında.

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Denizimin eline sağlık BMW'lere fısıldayan adam. Sen de güle güle kullan ama sana takığım o yüzden güle güle değil sırıta sırıta kullanabilirsin.
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

Post Thanks / Like
    Mentioned
    138 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı KÖROĞLU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Koltuklar beklediğimden çok güzel olmuş. Boya işi müthiş, benim de benzer bir onarıma ihtiyacım olacak gibi duruyor. Maliyetler nerelerde özel değilse buradan ya da özelse öm dan paylaşır mısın ?

güle güle kullan. @Deniz. in de eline sağlık, güzel işler çıkartıyor. Denk gelip bi tanışmak istediğim insanlardan forum ortamında.
    maliyet kısmı epey özel çünkü Onur boya çalıştı, biraz deniz boyadı biraz onur boyadı, onur vernik attı vs. , işin içinde sök tak yoktu koltuklar dışarıdaydı, trimler ekstradan boyandı vs derken , senin işin küçük bir deri onarımı ise bana çalıştığı fiyat yüksek kalabilir, o yüzden fiyatı arayıp Onur Detaling ile iletişime geçip whatsapptan foto atarak sorman daha doğru olur.

XoR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Koltuklar muhteşem olmuş.

Bizden bir yıldız kaydı, yine gökler aldı... Hepimizin başı sağolsun. Huzur içinde yat Alperim |RA|

emrese - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallahh koltuklar muhteşem oldu bide bej renk paspas takımı alırsan içerisi daha güzel olur diye düşünüyorum tekrardan maşallahh kazasız belasız kullan

SkY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    çok güzel olmuş koltuklar..güle güle kullanın..boyama konusunda çok geriliyorum ben uzun vadede renk atma çatlama ıvır zıvır negatif bir durum olur mu diye.kendi arabamda da derinin eskime durumu var ama hep tedirgin yaklaşıyorum ben.siz komple boyatarak baya cesurca davranmışsınız

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler