User Tag List

Sayfa 25/33 İlkİlk ... 152324252627 ... SonSon
627 sonuçtan 457 ile 475 arası

Konu: 2010 BMW 520d Premium / Bitirme Tezi

KOSEREN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konuyu uzatmıyorum..covid konusunda insanların hassasiyet gösterdiği hususlarda takındığın tavır, önceki araban içinde bedel tayfa diye dalga geçtiğin neredeyse herşeyi arabana bir bir yapman. Ben yazınca da sana bilenmiş olmam ..Konuyu uzatmıyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    138 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı KOSEREN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konuyu uzatmıyorum..covid konusunda insanların hassasiyet gösterdiği hususlarda takındığın tavır, önceki araban içinde bedel tayfa diye dalga geçtiğin neredeyse herşeyi arabana bir bir yapman. Ben yazınca da sana bilenmiş olmam ..Konuyu uzatmıyorum.
    valla boşver , lütfen.
    böyle uzaktan takipte kal
    Konu TechTurkey tarafından (08-03-2024 Saat 14:42 ) değiştirilmiştir.

Diyadin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ses tonu,mimik vb. olmaması böyle düşündürüyor o zaman,bilemiyorum. Kolay gelsin.
    Merhaba bende aynı şeyleri düşünüyorum. Bir yerden sonra yazmayı bıraktım.

Bir şekilde kendi istediklerini yapan, farklı yönde gelen yorumlara her şekilde itiraz eden bir forumdaşımız.

Amaç burada bişeyler aktarıp yorumlardan bir etkileşim oluşturmaksa (ki forumun yegane sebebi budur)

Lütfen aracına ve son olarak şahsına yapılan daha ılımlı ve sempatik karşıla diğer türlü ben yazdım ben okudum olur.

Yazım diline jest ve mimikler girmediği için yanlış anlaşılmak kaçınılmaz oluyor malesef...

Ozan Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı wolkanku Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar biz aynaları değiştirdik , arka tamponda egzosda falan bir işlem yapılmadı yani 23 sayfa boyunca egzosa gık denmedi , aynaları değiştirdik egzosa yüklendiniz ben anlamadım

yanlış açıdan çekildiği için fazla dışarıda kalmış olabilir mi acaba

egzos ucumu değiştirmeyi düşünmüyorum , ccz e60'ımda da bu uçlar vardı, bunlar montaj yapılırken bir tık dışarıda kaldı biliyorum sizin için bi tık içeri aldırabilirim
    Araca hangi dönemde, ne işler yaptığını yakından takip ediyorum.Benimki nacizane bir bakış açısıydı.Tabiki nihayetinde araç senin, ne istiyorsan onu söker / takarsın.
    Keyifle kullan aracını.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    138 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Diyadin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba bende aynı şeyleri düşünüyorum. Bir yerden sonra yazmayı bıraktım.

Bir şekilde kendi istediklerini yapan, farklı yönde gelen yorumlara her şekilde itiraz eden bir forumdaşımız.

Amaç burada bişeyler aktarıp yorumlardan bir etkileşim oluşturmaksa (ki forumun yegane sebebi budur)

Lütfen aracına ve son olarak şahsına yapılan daha ılımlı ve sempatik karşıla diğer türlü ben yazdım ben okudum olur.

Yazım diline jest ve mimikler girmediği için yanlış anlaşılmak kaçınılmaz oluyor malesef...

yani açıkçası nolur birileri yazsın gibi bir kaygım yok.

bir şeyler paylaşıyorum, isteyen feyz alır kendi aracına yapar nasıl yapılır diye sorar, yardımcı olurum, yakındaysa gel hallederiz derim , isteyen kötü der leş der , diyebilir. ANCAK genelde üye sayısından çok "misafir" okuyucu görüyorum topicte, yapılanları da bir kaç ay içinde de başka araçlar üzerinde görüp "türkiye'de tek" ilanlarını görüp gülüyorum. napiyim buna gülmeyeyim mi?

etkileşim kasmak gibi bir derdim olsa bir çok arkadaşımın ısrar ettiği şekilde gider youtube kanalı açardım , hiç bir zaman düşünmüyorum açıkçası.

kesinlikle dümdüz yazı diliyle yanlış anlaşıldığı için sonuna bir emoji koymaya da dikkat ediyorum. hatta döndüm "kibirli" anlaşılan mesajıma baktım, resmen her cümle sonuna emoji koymuşum çünkü yazarken de güldüm , ulan aynaya dokunduk egzos göze battı nasıl iş dedim , madem bu kadar eleştiri aldı , sizin hatrınıza bi tık içeri de aldırayım yazdım.

ne yazsam mutlu olurdunuz?
    Konu TechTurkey tarafından (08-03-2024 Saat 14:42 ) değiştirilmiştir.

KOSEREN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    valla boşver , lütfen.
    böyle uzaktan takipte kal
    Al işte, tamam tamam takipteyiz

Diyadin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Al işte, tamam tamam takipteyiz
    + 1

TechTurkey Dragger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    142 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    m5 tampona geçsem , arkayı 4 leyip yuvarlak değil oval egzos uçları yapılır, çok da seksi olur .. ama sağ tarafa çıkış verince, muayene zamanı sök tak yapmak gerekecek. sök tak bile artık deli paralar olduğu için , bu maceralara gerek yok. arka böyle güzel.
    Sağ tarafa son susturucudan sonra çıkış verebilirsen muayenede sorun olmuyor. Benim F10 öyle.
    Konu Dragger tarafından (04-02-2023 Saat 11:51 ) değiştirilmiştir.
    @premiumparts / www.premiumpartstr.com

Premium Brands & Special Cars

OZ RACING · SPARCO · MSW · AEM · K&N · EIBACH · H&R · VOGTLAND · MILLTEK · BILSTEIN · AIRTEC · TAROX · PROSPORT · POWERFLEX

Post Thanks / Like
    Mentioned
    138 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Dragger Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sağ tarafa son susturucudan sonra çıkış verebilirsen muayenede sorun olmuyor. Benim F10 öyle.
    Çok şanslısın valla , a5de mesela son susturucudan sonra çıkış yapabileceğim yer yoktu dolayısıyla son susturucu öncesi çıkış yaptırıp muayene zamanı sök tak yapıyordum, e60da durum ne hiç bakmadım.

Bir de F10 aşırı iri olduğu için 4 egzosu kaldırıyor, e60 büyük olsa da f10 gibi iri iri durmuyor arkası.
    Yapmayalım boşver işte��
    Konu TechTurkey tarafından (08-03-2024 Saat 14:43 ) değiştirilmiştir.

Boost Up - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yani açıkçası nolur birileri yazsın gibi bir kaygım yok.

bir şeyler paylaşıyorum, isteyen feyz alır kendi aracına yapar nasıl yapılır diye sorar, yardımcı olurum, yakındaysa gel hallederiz derim , isteyen kötü der leş der , diyebilir. ANCAK genelde üye sayısından çok "misafir" okuyucu görüyorum topicte, yapılanları da bir kaç ay içinde de başka araçlar üzerinde görüp "türkiye'de tek" ilanlarını görüp gülüyorum. napiyim buna gülmeyeyim mi?

etkileşim kasmak gibi bir derdim olsa bir çok arkadaşımın ısrar ettiği şekilde gider youtube kanalı açardım , hiç bir zaman düşünmüyorum açıkçası.

kesinlikle dümdüz yazı diliyle yanlış anlaşıldığı için sonuna bir emoji koymaya da dikkat ediyorum. hatta döndüm "kibirli" anlaşılan mesajıma baktım, resmen her cümle sonuna emoji koymuşum çünkü yazarken de güldüm , ulan aynaya dokunduk egzos göze battı nasıl iş dedim , madem bu kadar eleştiri aldı , sizin hatrınıza bi tık içeri de aldırayım yazdım.

ne yazsam mutlu olurdunuz?
    Öncelikli olarak maşallah aracınıza. Gerek km, gerek dirilik olarak gayet güzel. Ancak üstteki mesajı okuyunca gözüme ilişti ve açıkçası sormak istedim. İlk olarak ne yaptınızda başkaları yaptı acaba? Yaptıklarınız gayet güzel olmuş, orası ayrı. Egzoz konusu içinde sayfalarca yazılmamış, ama M5 ayna takımını taktıktan sonra geri kalanını orjinal bırakmamak lazım bence. Hatta aynaya gelene kadar, ön tampondan sonra hepsini yapmak gerekirdi bence.

Bu arada dediğim gibi, sadece merakımdan yukarıdaki soruyu soruyorum.
    Alıntı Eray Yümsel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kemik sesleri eşliğinde gideri var beyler, olur olur bethoven ın 8. senfonisi bile çalınır bunla

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Kızacaksın ama arka egzoz gözümü tırmalıyor Ona bir el at. Ucu kesik kesinlikle daha kibar duracak bence.
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

Post Thanks / Like
    Mentioned
    138 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Boost Up Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikli olarak maşallah aracınıza. Gerek km, gerek dirilik olarak gayet güzel. Ancak üstteki mesajı okuyunca gözüme ilişti ve açıkçası sormak istedim. İlk olarak ne yaptınızda başkaları yaptı acaba? Yaptıklarınız gayet güzel olmuş, orası ayrı. Egzoz konusu içinde sayfalarca yazılmamış, ama M5 ayna takımını taktıktan sonra geri kalanını orjinal bırakmamak lazım bence. Hatta aynaya gelene kadar, ön tampondan sonra hepsini yapmak gerekirdi bence.

Bu arada dediğim gibi, sadece merakımdan yukarıdaki soruyu soruyorum.

selamlar;
    5 yıl önce e60 piyasasını hatırlar mısınız bilmem ama ben almaya korktuğum , "torbacı" arabası olarak nitelendirdiğim bir model olarak bakardım.

hepsi zindan siyah, siyah böbrek, elips egzos ucu modası vardı, m5 logosuz e60 zaten yok gibi bişeydi, kırmızı kaliper boyama zaten allahın emriydi , far sis xenon takıp gezerlerdi , ilanların alayı m sport yazıp m sportla alakası olmayan araçlardı.

imajından korkarak e60 aldım, simsiyah filmleri söküp hafif yeşil tonda aynalı cam filmi + krom böbrek + soldan çiftli egzoz ucu ekledim, direksiyonu hiç yapılmamış şekilde delikli derili kaplattım , deniz'in ilk defa yaptığı kadran benim e60'ın kadranıydı kobay oldum, sonra da youtube videosunu çektik.

o videodan sonra resmen e60 piyasası düzeldi, araçlar yıkık specten çıktı, değer kazandı. Sıfır 2,5 milyona yürüyünce , f10ların da 1 milyonu geçmesiyle e60 piyasası bu sene iyice canlandı. şimdi ilanlara girip bakınca çok düzgün ya da alıp 2-3 hareketle toparlanabilecek araçlar görüyorum bu iyi bir şey.

benim güldüğüm şey;bu forumda bir şey paylaştığımda 3 üye, 10 misafir okuyor, ccz e60'ımı lastik ölçülerine kadar kopyalayan, adamların türkiyede tek diye ilana girmesi.
    ona istinaden de bi kaç paylaşmım altında türkiye'de tekçilere selam olsun diye esprili şekilde yazdım.
    ben buna gülüyorum diye kibirli oluyorum ama aracı copy paste yapıp türkiyede tek diyen kibirli olmuyor o ilginç

bu arabada ne yaptın ki sorunuza istinaden;

koni sarı amortisör ( millet sanayi işi coil takıp dip basıp türkiyede tek der geçer , 5-6 katı fiyatla koni amortisör + h&r yay taktım, türkiyede tek midir çok umrumda değil )
    siyah tavan kaplama ( antrasit değil , döşemeciler genelde koyu antrasit kaplar, ben risk alarak siyah kaplattım güzel de oldu. )
    m direksiyona premium direksiyon trimi takmak ( hiç bir e60'da bunu görmemiştim, denedim oldu , sonra sıkıldım siyaha boyadım şu an normal m sport gibi duruyor.
    standart kadrana m5 halkaları + kırmızı ibreler ( iki kadran dağıtıp birleştirmeden yapılma ihtimali yok)
    orijinal m5 ayna ( parasını da versen bulamayacağın bir aksesuar)
    oem spor pedal takımı

krom böbrektir, soldan çiftli egzos ucudur 19" janttır falan bunlar çok şükür artık e60'ın güzel standartları oldu , onları bu listeye eklemeye gerek yok.

dün akşamki depremde umarım kimsenin yakınında can kaybı yoktur. insanların dertleri , kayıplarının çok büyük olduğu bu günde, daha fazla "otomobil" ya da "kibir"le ilgili bir şey yazıp çizmek istemiyorum. bu konu burada kapanmış olsun.
    Yardımcı olabileceğim bir şey olursa depremle ilgili ortak bir başlıkta yardımcı olmaya hazırım.
    herkese geçmiş olsun.

TarikS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    selamlar;
    5 yıl önce e60 piyasasını hatırlar mısınız bilmem ama ben almaya korktuğum , "torbacı" arabası olarak nitelendirdiğim bir model olarak bakardım.

hepsi zindan siyah, siyah böbrek, elips egzos ucu modası vardı, m5 logosuz e60 zaten yok gibi bişeydi, kırmızı kaliper boyama zaten allahın emriydi , far sis xenon takıp gezerlerdi , ilanların alayı m sport yazıp m sportla alakası olmayan araçlardı.

imajından korkarak e60 aldım, simsiyah filmleri söküp hafif yeşil tonda aynalı cam filmi + krom böbrek + soldan çiftli egzoz ucu ekledim, direksiyonu hiç yapılmamış şekilde delikli derili kaplattım , deniz'in ilk defa yaptığı kadran benim e60'ın kadranıydı kobay oldum, sonra da youtube videosunu çektik.

o videodan sonra resmen e60 piyasası düzeldi, araçlar yıkık specten çıktı, değer kazandı. Sıfır 2,5 milyona yürüyünce , f10ların da 1 milyonu geçmesiyle e60 piyasası bu sene iyice canlandı. şimdi ilanlara girip bakınca çok düzgün ya da alıp 2-3 hareketle toparlanabilecek araçlar görüyorum bu iyi bir şey.

benim güldüğüm şey;bu forumda bir şey paylaştığımda 3 üye, 10 misafir okuyor, ccz e60'ımı lastik ölçülerine kadar kopyalayan, adamların türkiyede tek diye ilana girmesi.
    ona istinaden de bi kaç paylaşmım altında türkiye'de tekçilere selam olsun diye esprili şekilde yazdım.
    ben buna gülüyorum diye kibirli oluyorum ama aracı copy paste yapıp türkiyede tek diyen kibirli olmuyor o ilginç

bu arabada ne yaptın ki sorunuza istinaden;

koni sarı amortisör ( millet sanayi işi coil takıp dip basıp türkiyede tek der geçer , 5-6 katı fiyatla koni amortisör + h&r yay taktım, türkiyede tek midir çok umrumda değil )
    siyah tavan kaplama ( antrasit değil , döşemeciler genelde koyu antrasit kaplar, ben risk alarak siyah kaplattım güzel de oldu. )
    m direksiyona premium direksiyon trimi takmak ( hiç bir e60'da bunu görmemiştim, denedim oldu , sonra sıkıldım siyaha boyadım şu an normal m sport gibi duruyor.
    standart kadrana m5 halkaları + kırmızı ibreler ( iki kadran dağıtıp birleştirmeden yapılma ihtimali yok)
    orijinal m5 ayna ( parasını da versen bulamayacağın bir aksesuar)
    oem spor pedal takımı

krom böbrektir, soldan çiftli egzos ucudur 19" janttır falan bunlar çok şükür artık e60'ın güzel standartları oldu , onları bu listeye eklemeye gerek yok.

dün akşamki depremde umarım kimsenin yakınında can kaybı yoktur. insanların dertleri , kayıplarının çok büyük olduğu bu günde, daha fazla "otomobil" ya da "kibir"le ilgili bir şey yazıp çizmek istemiyorum. bu konu burada kapanmış olsun.
    Yardımcı olabileceğim bir şey olursa depremle ilgili ortak bir başlıkta yardımcı olmaya hazırım.
    herkese geçmiş olsun.
    Yav ben 50 tane ilanı olmayan Z4'e bile açıp bakmadım o kadar, oturup E60 ilanlarını mı inceledin hakikaten

bak bu yazdıkların itici duruyor samimi bir eleştiri ileteyim sana bro, "ben yaptım, oldu" tarzı konuşmalar. arabayı dip basıp zindan filmi çekip trde tek diyen adam zaten oksijen israfı, kalkıp onları kaale alman falan da ne bileyim, gereksiz yani. bi sal ya keyfine bak abicim bi avuç cıvata hepsi gün sonunda

fatihob - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Yarasa ayna varken, M5 aynası nedir

Post Thanks / Like
    Mentioned
    138 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Deprem felaketinnden sonra psikolojik olarak ben de enkaz hale geldim. Depremin ertesi gecesi, sıcak bir yatakta yatmak , sıcak bir kahve içmek bile suçlu hissettirir hale getirdi, 2 hafta dışarı çıkacak modum olmadı, sabahtan akşama her yerden haber izleyip dinleyip, sorumluların anasına bacısına sövdüm, sakin kalabildiğim anlarda bağışları ilgili yerlere gönderip, malzeme yardımlarımı da belediyeye ulaştırdım, zor bir zaman dilimini nasıl atlatabilirim diye düşündüm ve bir noktada ilgi alanıma odaklanayım oturduğum yerde delirmek bir yere kadar dedim.

Arabayı aldığımdan beri el freni körüğü derisindeki sertleşme ve yırtığı biliyordum ama gözüme takılmadığı için yaptırmayı hep erteliyordum. Fırsat bu fırsat kafayı düzelteyim bari diyerek söktüm

ve 3 tane bilindik döşemeci gezdim maşallah herkes kaldırmış bekliyor, ufacık parçayı suni deri kaplamaya 500 tl çekiyorlardı. Son anda aklıma, tavanı kaplattığım Aran auto geldi, hazır motorla çıkmışken bastım gittim 300 tl dedi, hadi hayırlı olsun dedim.

Kapladıktan sonra ufak bir ton farkı olmuş gibi gözükse de recaroları da kaplatacağım için çok sorun olmayacak. Recaroların kaplanması 4 gün sürdüğü için yaza doğru uygun zaman dilimi yaratıp yaptıracağım.

Deprem sonrasında yaşamımızın bir hiç olduğunu anlayınca aklımda yapmayı istediğim hiç bir şey kalmasın diyerek gidip 2010 model audi tts baktım. Araç baya düzgündü , kozmetiği bakımı herşeyi yerindeydi ama araca hiç ısınamadım. Teknik olarak muazzam bir araba olsa da Bmw nin kaba tasarımlı tuşlarından sonra iç mekandaki tuşlar cılız hissettirdi. Arabaya iniş biniş konforsuz, kapı kapanışları coupeye göre çok iyi ancak e60ın çok uzağındaydı. Eve gelip e60 ın kapısını açıp içeri bakış atıp kapatınca oh be araba ya dedim. Anladım ki coupeler hot hatchler falan benden geçmiş

E kaşıntısı geldi bi kere ne yapmak lazım, bari gunmetal m5 bakınalım dedim, frankfurt jantları aldığım Rota jant lastik ile elektriğim tuttuğu için çiziksiz frankfurtlarımı takasa aldı, işlemi yaptık.

Montaj sonrası ;

Frankfurtlar ön 18 arka 24 idi ( arkaya 12mm spacer eklemiştim et12 olmuştu)
    Bu jantlar ön arka et 15 , yani önler 3mm dışa geldi, arkalar 3mm içe girdi ( çok ince bir rot ayarı ile lastikleri hafif dikleştirmem gerek)

Ccz e60ımda da birebir aynı lastik marka model ve ölçüsünü kullanmıştım, fix menü oldu

Edirneye gidip geldim, kırklareli Atatürk evinin sokağında bir poz yakaladım;

TolgaKaraman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Allah depremzedelere sabır versin öncelikle. Yaşadığımız bu felaket herkesi çok etkiledi. Depremde kaybettiğimiz vatandaşlarımıza dostlarımıza arkadaşlarımıza Allahtan rahmet diliyorum mekanları cennet olsun inşallah.

M5 jantlarını gerçekten hem çok seviyorum hem de e60 yakıştırdığım bir kaç jant arasında. İçimde kalmıştı benim e60 koyamamıştım çünkü piyasada yoktu. Maşallah çok daha güzel olmuş keyifli sürüşler
    2000 E39 530d Sedan

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Tam semt işi E60 oldu

ÇATLAAAAAA
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

Post Thanks / Like
    Mentioned
    138 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı BARR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tam semt işi E60 oldu

ÇATLAAAAAA
    silver takayım diye bastıran çok arkadaşım oldu da, o zaman eksiksiz semt işine yürürdü. Genel bi algı var siyah arabada koyu jant boğuk durur diye, o yüzden araba koyuysa hemen silver takılıyor allahtan
    Konu TechTurkey tarafından (08-03-2024 Saat 13:55 ) değiştirilmiştir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    138 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Frankfurt jantlar arkalar 9,5 ofset et 24 'dü , ben 12mm spacer ekleyip et12 olarak kullanıyordum. Arkalarda çok çok derin hızlı kasislerde minimal sürtme oluyordu , bu sebeple belli belirsiz bir kamber verdirip sürtmeyi ortadan kaldırmıştım.

m5 jantlar 9,5 ofset ET15 yani 3mm daha içeride idi , ccz e60'ımda sorunsuz sürtmesiz kullandığım setuptı. CCZ'deki aynı lastikle aynı ölçüyle taktım ancak arkaya verdirdiğim ince kamber sebebiyle açık ve boş durdu.

elimdeki 12mm spacerları taktım, ET 3 oldu , tabi inanılmaz bir sürtme yaptı, sürtmeyi yok etmek için saçma sapan bir kamber verip semt işi görüntüde kullanmam gerekiyordu, bu hem yol tutuşuna eksi hem de lastiği içlerden yiyecekti. Hemen söktüm.

2-3 gece uykusuz geçti, ne yapsam lastiği 275 30 19'a mı çeksem, bu sefer de araba zorlanıyor, şanzıman yoruluyor.

Baktım aliexte ve amazonda 5mm , dudaksız, 72,56 göbek ölçülü spacerlar var. Bi çıkıp bakayım olmazsa aliexten sip veririm dedim, bostancı sanayi tarkan tornaya gittim, hazırda tam istediğim 5mm spacerlar vardı , ona uygun uzun bijonlarla birlikte aldım taktım.

5mm dudaksız olsa da , poryanın dudağı jantın içine yine giriyor ve merkezlemede sorun yaratmıyor. Dolayısıyla titreşim ya da yükün sadece bijonlara binme durumu oluşmuyor.

Sonuç olarak ET 10 oldu, hiç sürtme yok. Görüntüden aşırı memnun kaldım.

Konu TechTurkey tarafından (08-03-2024 Saat 13:55 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler